Mecitözü antikacılar, Mecitözü antika alanlar, Mecitözü antika eşya alanlar, Mecitözü antika eşyalar, Mecitözü eski alım satım, Mecitözü antika koleksiyoncuları, Mecitözü antika eşya alıcıları, Mecitözü antika şirketleri, Mecitözü antika firması, Mecitözü antika şirketi, Mecitözü antika firmaları, Mecitözü antika eşya şirketleri, Mecitözü antika eşya firması, Mecitözü antika eşya şirketi, Mecitözü antika eşya firmaları, Mecitözü müzayede şirketi, Mecitözü eski alanlar, Mecitözü eski eşya alanlar, Mecitözü antika alan yerler, Mecitözü antika eşya alan yerler, Mecitözü eski alan yerler, Mecitözü eski eşya alan yerler, Mecitözü antika pazarı, Mecitözü antika alım satım, Mecitözü antika alıcıları, Mecitözü antika satıcıları, Mecitözü antika eşya satıcıları, Mecitözü eski eşya alıcıları, Mecitözü eski eşya satıcıları, Mecitözü antika fiyatları, Mecitözü antika eşya fiyatları, Mecitözü eski fiyatları, Mecitözü eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çorum Mecitözü Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Mecitözü antika eşya alanlar ve Mecitözü antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Mecitözü antika eşya şirketimiz, Mecitözü antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Mecitözü Antika Alanlar

Mecitözü antika alanlar ve Mecitözü antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Mecitözü antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Mecitözü antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Mecitözü Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Mecitözü antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Mecitözü

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Mecitözü antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Mecitözü antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Mecitözü Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Mecitözü antika eşya alanlar ve Mecitözü antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Mecitözü antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Mecitözü antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Mecitözü Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Mecitözü antika eşya alanların tercih ettiği, Mecitözü bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Mecitözü antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Mecitözü antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Mecitözü antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Mecitözü Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Mecitözü eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Mecitözü eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Mecitözü eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Mecitözü eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Mecitözü eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Mecitözü Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Mecitözü bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Mecitözü antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Mecitözü bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Mecitözü antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Mecitözü antikacılar, Mecitözü antika eşyalar, Mecitözü eski eşyalar, Mecitözü antika şirketleri, Mecitözü antika firması, Mecitözü müzayede şirketi,Mecitözü el yazması alanlar, Mecitözü Kuran’ı kerim alanlar, Mecitözü hat yazı alanlar, Mecitözü obje alanlar, Mecitözü gümüş alanlar, Mecitözü turalı gümüş alanlar, Mecitözü karaf alanlar, vazo alanlar, Mecitözü jardinyer alanlar, Mecitözü resim alanlar, Mecitözü modern resim alanlar, Mecitözü aplik alanlar, Mecitözü bahü alanlar, Mecitözü bavul alanlar, Mecitözü çanak alanlar, Mecitözü çömlek alanlar, Mecitözü bakır alanlar, baston alanlar, Mecitözü biskiü alanlar, Mecitözü billur alanlar, Mecitözü cam alanlar, Mecitözü kristal alanlar, Mecitözü bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Mecitözü bandırma halısı alanlar, Mecitözü ceviz yemek odası alanlar, Mecitözü ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Mecitözü ceviz sandalye alanlar, Mecitözü cümbüş alanlar, Mecitözü constantin oble alanlar, Mecitözü cam obje alanlar, Mecitözü beykoz alanlar.

Mecitözü bohem alanlar, Mecitözü çeşmi bülbül alanlar, Mecitözü çeşme taşı alanlar, Mecitözü çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Mecitözü arnevu alanlar, art deko alanlar, Mecitözü deko alanlar, Mecitözü ayna alanlar, Mecitözü asma avize alanlar, Mecitözü aznavur gümüş alanlar, Mecitözü aznavur alanlar, Mecitözü bafon alanlar, Mecitözü ayvazozki alanlar, Mecitözü dolap alanlar, Mecitözü divit alanlar, Mecitözü biblo alanlar, Mecitözü dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Mecitözü daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Mecitözü dekopaj işi alanlar, Mecitözü dual alanlar, Mecitözü dual pikap alanlar.

Mecitözü dümen alanlar, Mecitözü gemici dümeni alanlar, Mecitözü gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Mecitözü derbent halı alanlar, Mecitözü eviye alanlar, Mecitözü ev halısı alanlar, Mecitözü elbiselik alanlar, Mecitözü elbise alanlar, Mecitözü paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Mecitözü el işi alanlar, Mecitözü el işi halı alanlar, Mecitözü el işi alanlar, Mecitözü el işi kilim alanlar, Mecitözü çan alanlar, Mecitözü kilise çanı alanlar, Mecitözü gemici çanı alanlar, Mecitözü çarık alanlar, Mecitözü Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Mecitözü ferforje alanlar, Mecitözü fistan alanlar, Mecitözü Osmanlı fistan alanlar, Mecitözü portmanto alanlar, Mecitözü eski saat alanlar, Mecitözü frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Mecitözü bronz heykel alanlar, Mecitözü bronz sütün alanlar, Mecitözü bronz avize alanlar, Mecitözü bronz vazo alanlar, Mecitözü bronz kutu alanlar, Mecitözü bronz el işi alanlar.

Mecitözü halı alanlar, Mecitözü lamba alanlar, resim alanlar, Mecitözü parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Mecitözü insan biblosu alanlar, Mecitözü oryantel biblo alanlar, Mecitözü kuş biblosu alanlar, Mecitözü havlu alanlar, Mecitözü mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Mecitözü turkısh antika alanlar, Mecitözü Osmanlı eşyalar alanlar, Mecitözü eski gelinlik alanlar, Mecitözü İstanbul resimleri alanlar, Mecitözü altın varak sehpa alanlar, Mecitözü altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Mecitözü afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Mecitözü bronz fener alanlar, Mecitözü bünyen alanlar, Mecitözü develi halı alanlar, Mecitözü dürbün alanlar, Mecitözü teleskop alanlar, Mecitözü sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Mecitözü çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Mecitözü flama alanlar, Mecitözü alem alanlar, Mecitözü arabesk alanlar.

Mecitözü pul alanlar, Mecitözü Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Mecitözü eski fincan alanlar, Mecitözü cam altı alanlar, Mecitözü şamdan alanlar, Mecitözü oryantel heykel alanlar, Mecitözü gümüşlük alanlar, Mecitözü hat yazı alanlar, Mecitözü teship alanlar, hokka alanlar, Mecitözü tophane alanlar, Mecitözü goblen alanlar, Mecitözü çin eski eşyalar alanlar, Mecitözü Çanakkale alanlar, Mecitözü Çanakkale vazo alanlar, Mecitözü fil dişi heykel alanlar, Mecitözü fil dişi baston alanlar, Mecitözü fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Mecitözü fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Mecitözü duvar saati alanlar, Mecitözü bez alanlar, buda heykel alanlar, Mecitözü hamedan halı alanlar, Mecitözü kılıç alanlar, Mecitözü antika kılıç alanlar.

Mecitözü antika araba alanlar, Mecitözü antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Mecitözü antika eşyalar alanlar, Mecitözü kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Mecitözü antika foto alanlar, Mecitözü kehribar alanlar, Mecitözü kehribar tesbih alanlar, Mecitözü Kütahya alanlar, kınık alanlar, Mecitözü seramik eşya alanlar, Mecitözü kilit alanlar, Mecitözü anahtar alanlar, Mecitözü antika anahtar alanlar, Mecitözü antika kilit alanlar, Mecitözü josefin alanlar, kaşpo alanlar, Mecitözü antika silah alanlar, Mecitözü antika rahle alanlar, rahle alanlar, Mecitözü lambader alanlar, Mecitözü minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Mecitözü komidin alanlar, Mecitözü kara kalem resim alanlar, Mecitözü blue black alanlar, Mecitözü mask alanlar, eski mask alanlar, Mecitözü aşurelik alanlar.

Mecitözü saleplik alanlar, bozalık alanlar, Mecitözü antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Mecitözü gramofon alanlar, Mecitözü mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Mecitözü güdüm alanlar, Mecitözü tekke işi alanlar, Mecitözü İznik alanlar, Mecitözü pusula alanlar, Mecitözü gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Mecitözü periyor saat alanlar, Mecitözü mangal alanlar, Mecitözü eski mangal alanlar, Mecitözü Şam işi alanlar, Mecitözü Süleymaniye işi alanlar, Mecitözü takunya alanlar, Mecitözü gümüş takunya alanlar, Mecitözü Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Mecitözü seccade alanlar, Mecitözü eski seccade alanlar, Mecitözü Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Mecitözü tablo alanlar.

Mecitözü antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Mecitözü abajur alanlar, Mecitözü sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Mecitözü antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Mecitözü madalya alanlar, Mecitözü eşya alanlar, Mecitözü ferman alanlar, Mecitözü berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Mecitözü jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Mecitözü bahça alanlar, Mecitözü Osmanlı bohça alanlar, Mecitözü bindallı alanlar, kaftan alanlar, Mecitözü ampir alanlar, Mecitözü chrıstofle alanlar, Mecitözü ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Mecitözü şamdan alanlar, Mecitözü çanta alanlar, Mecitözü van işi savat alanlar, Mecitözü tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Mecitözü Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Mecitözü hokka alanlar, Mecitözü fransız mine alanlar, Mecitözü teşhir vitrini alanlar, Mecitözü buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Mecitözü keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Mecitözü kandil alanlar, Mecitözü ebru alanlar, Mecitözü mustafa düzgünman alanlar, Mecitözü zigon alanlar, Mecitözü zemzemlik alanlar, Mecitözü mücevher kutusu alanlar, Mecitözü dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Mecitözü sürahi alanlar, Mecitözü Osmanlı sürahi alanlar, Mecitözü antik mercan alanlar, Mecitözü makta alanlar, teslim taşı alanlar, Mecitözü antik sedef alanlar, Mecitözü minyatür alanlar, Mecitözü kabe örtüsü alanlar, Mecitözü gülebdan alanlar, Mecitözü mineli dürbün alanlar, Mecitözü sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Mecitözü şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Mecitözü lali gue alanlar, Mecitözü gece sürahisi alanlar, Mecitözü meissen alanlar, Mecitözü satsuma alanlar, Mecitözü hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Mecitözü macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Mecitözü constantine alanlar, Mecitözü anonim alanlar, Mecitözü leyla gamsız alanlar, Mecitözü ibrahim safi alanlar, Mecitözü bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Mecitözü herend alanlar, Mecitözü nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Mecitözü osmanlıca alanlar, Mecitözü kitap alanlar, Mecitözü kalle alanlar, ali kartal alanlar, Mecitözü haydar besim aydar alanlar, Mecitözü orhan peker alanlar, Mecitözü sıtkı olçar alanlar, Mecitözü Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Mecitözü edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Mecitözü rus gümüşü alanlar, Mecitözü minyatür alanlar, Mecitözü viyana heykel alanlar, Mecitözü oryantal heykel alanlar, Mecitözü f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Mecitözü merasim kılıcı alanlar.

Mecitözü ahşap hilye alanlar, Mecitözü hereke halı alanlar, kuka alanlar, Mecitözü tesbih alanlar, Mecitözü seyahat saati alanlar, Mecitözü gravür alanlar, Mecitözü degü alanlar, radio antika alanlar, Mecitözü opalin alanlar, Mecitözü radyo alanlar, Mecitözü kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Mecitözü laledan alanlar, Mecitözü karaf alanlar, Mecitözü çerezlik alanlar, Mecitözü sahleplik alanlar, Mecitözü tutya alanlar, Mecitözü likör takımı alanlar, Mecitözü mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Mecitözü zarf alanlar, Mecitözü nargile alanlar, Mecitözü gülabdan alanlar, Mecitözü ferman alanlar, Mecitözü berat alanlar.

Mecitözü hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Mecitözü şifa tası alanlar, Mecitözü hokka takımı alanlar, Mecitözü mangal alanlar, Mecitözü barutluk alanlar, Mecitözü tombak alanlar, Mecitözü saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Mecitözü ağızlık alanlar, kemer alanlar, Mecitözü hançer alanlar, Mecitözü kılıç alanlar, Mecitözü mühürler alanlar, Mecitözü mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Mecitözü Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Mecitözü seccade alanlar, Mecitözü sırmalı örtüler alanlar, Mecitözü antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.