Kargı antikacılar, Kargı antika alanlar, Kargı antika eşya alanlar, Kargı antika eşyalar, Kargı eski alım satım, Kargı antika koleksiyoncuları, Kargı antika eşya alıcıları, Kargı antika şirketleri, Kargı antika firması, Kargı antika şirketi, Kargı antika firmaları, Kargı antika eşya şirketleri, Kargı antika eşya firması, Kargı antika eşya şirketi, Kargı antika eşya firmaları, Kargı müzayede şirketi, Kargı eski alanlar, Kargı eski eşya alanlar, Kargı antika alan yerler, Kargı antika eşya alan yerler, Kargı eski alan yerler, Kargı eski eşya alan yerler, Kargı antika pazarı, Kargı antika alım satım, Kargı antika alıcıları, Kargı antika satıcıları, Kargı antika eşya satıcıları, Kargı eski eşya alıcıları, Kargı eski eşya satıcıları, Kargı antika fiyatları, Kargı antika eşya fiyatları, Kargı eski fiyatları, Kargı eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çorum Kargı Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Kargı antika eşya alanlar ve Kargı antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Kargı antika eşya şirketimiz, Kargı antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Kargı Antika Alanlar

Kargı antika alanlar ve Kargı antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Kargı antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Kargı antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Kargı Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Kargı antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Kargı

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Kargı antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Kargı antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Kargı Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Kargı antika eşya alanlar ve Kargı antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Kargı antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Kargı antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Kargı Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Kargı antika eşya alanların tercih ettiği, Kargı bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Kargı antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Kargı antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Kargı antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Kargı Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Kargı eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Kargı eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Kargı eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Kargı eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Kargı eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Kargı Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Kargı bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Kargı antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Kargı bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Kargı antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Kargı antikacılar, Kargı antika eşyalar, Kargı eski eşyalar, Kargı antika şirketleri, Kargı antika firması, Kargı müzayede şirketi,Kargı el yazması alanlar, Kargı Kuran’ı kerim alanlar, Kargı hat yazı alanlar, Kargı obje alanlar, Kargı gümüş alanlar, Kargı turalı gümüş alanlar, Kargı karaf alanlar, vazo alanlar, Kargı jardinyer alanlar, Kargı resim alanlar, Kargı modern resim alanlar, Kargı aplik alanlar, Kargı bahü alanlar, Kargı bavul alanlar, Kargı çanak alanlar, Kargı çömlek alanlar, Kargı bakır alanlar, baston alanlar, Kargı biskiü alanlar, Kargı billur alanlar, Kargı cam alanlar, Kargı kristal alanlar, Kargı bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Kargı bandırma halısı alanlar, Kargı ceviz yemek odası alanlar, Kargı ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Kargı ceviz sandalye alanlar, Kargı cümbüş alanlar, Kargı constantin oble alanlar, Kargı cam obje alanlar, Kargı beykoz alanlar.

Kargı bohem alanlar, Kargı çeşmi bülbül alanlar, Kargı çeşme taşı alanlar, Kargı çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Kargı arnevu alanlar, art deko alanlar, Kargı deko alanlar, Kargı ayna alanlar, Kargı asma avize alanlar, Kargı aznavur gümüş alanlar, Kargı aznavur alanlar, Kargı bafon alanlar, Kargı ayvazozki alanlar, Kargı dolap alanlar, Kargı divit alanlar, Kargı biblo alanlar, Kargı dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Kargı daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Kargı dekopaj işi alanlar, Kargı dual alanlar, Kargı dual pikap alanlar.

Kargı dümen alanlar, Kargı gemici dümeni alanlar, Kargı gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Kargı derbent halı alanlar, Kargı eviye alanlar, Kargı ev halısı alanlar, Kargı elbiselik alanlar, Kargı elbise alanlar, Kargı paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Kargı el işi alanlar, Kargı el işi halı alanlar, Kargı el işi alanlar, Kargı el işi kilim alanlar, Kargı çan alanlar, Kargı kilise çanı alanlar, Kargı gemici çanı alanlar, Kargı çarık alanlar, Kargı Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Kargı ferforje alanlar, Kargı fistan alanlar, Kargı Osmanlı fistan alanlar, Kargı portmanto alanlar, Kargı eski saat alanlar, Kargı frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Kargı bronz heykel alanlar, Kargı bronz sütün alanlar, Kargı bronz avize alanlar, Kargı bronz vazo alanlar, Kargı bronz kutu alanlar, Kargı bronz el işi alanlar.

Kargı halı alanlar, Kargı lamba alanlar, resim alanlar, Kargı parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Kargı insan biblosu alanlar, Kargı oryantel biblo alanlar, Kargı kuş biblosu alanlar, Kargı havlu alanlar, Kargı mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Kargı turkısh antika alanlar, Kargı Osmanlı eşyalar alanlar, Kargı eski gelinlik alanlar, Kargı İstanbul resimleri alanlar, Kargı altın varak sehpa alanlar, Kargı altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Kargı afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Kargı bronz fener alanlar, Kargı bünyen alanlar, Kargı develi halı alanlar, Kargı dürbün alanlar, Kargı teleskop alanlar, Kargı sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Kargı çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Kargı flama alanlar, Kargı alem alanlar, Kargı arabesk alanlar.

Kargı pul alanlar, Kargı Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Kargı eski fincan alanlar, Kargı cam altı alanlar, Kargı şamdan alanlar, Kargı oryantel heykel alanlar, Kargı gümüşlük alanlar, Kargı hat yazı alanlar, Kargı teship alanlar, hokka alanlar, Kargı tophane alanlar, Kargı goblen alanlar, Kargı çin eski eşyalar alanlar, Kargı Çanakkale alanlar, Kargı Çanakkale vazo alanlar, Kargı fil dişi heykel alanlar, Kargı fil dişi baston alanlar, Kargı fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Kargı fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Kargı duvar saati alanlar, Kargı bez alanlar, buda heykel alanlar, Kargı hamedan halı alanlar, Kargı kılıç alanlar, Kargı antika kılıç alanlar.

Kargı antika araba alanlar, Kargı antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Kargı antika eşyalar alanlar, Kargı kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Kargı antika foto alanlar, Kargı kehribar alanlar, Kargı kehribar tesbih alanlar, Kargı Kütahya alanlar, kınık alanlar, Kargı seramik eşya alanlar, Kargı kilit alanlar, Kargı anahtar alanlar, Kargı antika anahtar alanlar, Kargı antika kilit alanlar, Kargı josefin alanlar, kaşpo alanlar, Kargı antika silah alanlar, Kargı antika rahle alanlar, rahle alanlar, Kargı lambader alanlar, Kargı minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Kargı komidin alanlar, Kargı kara kalem resim alanlar, Kargı blue black alanlar, Kargı mask alanlar, eski mask alanlar, Kargı aşurelik alanlar.

Kargı saleplik alanlar, bozalık alanlar, Kargı antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Kargı gramofon alanlar, Kargı mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Kargı güdüm alanlar, Kargı tekke işi alanlar, Kargı İznik alanlar, Kargı pusula alanlar, Kargı gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Kargı periyor saat alanlar, Kargı mangal alanlar, Kargı eski mangal alanlar, Kargı Şam işi alanlar, Kargı Süleymaniye işi alanlar, Kargı takunya alanlar, Kargı gümüş takunya alanlar, Kargı Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Kargı seccade alanlar, Kargı eski seccade alanlar, Kargı Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Kargı tablo alanlar.

Kargı antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Kargı abajur alanlar, Kargı sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Kargı antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Kargı madalya alanlar, Kargı eşya alanlar, Kargı ferman alanlar, Kargı berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Kargı jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Kargı bahça alanlar, Kargı Osmanlı bohça alanlar, Kargı bindallı alanlar, kaftan alanlar, Kargı ampir alanlar, Kargı chrıstofle alanlar, Kargı ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Kargı şamdan alanlar, Kargı çanta alanlar, Kargı van işi savat alanlar, Kargı tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Kargı Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Kargı hokka alanlar, Kargı fransız mine alanlar, Kargı teşhir vitrini alanlar, Kargı buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Kargı keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Kargı kandil alanlar, Kargı ebru alanlar, Kargı mustafa düzgünman alanlar, Kargı zigon alanlar, Kargı zemzemlik alanlar, Kargı mücevher kutusu alanlar, Kargı dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Kargı sürahi alanlar, Kargı Osmanlı sürahi alanlar, Kargı antik mercan alanlar, Kargı makta alanlar, teslim taşı alanlar, Kargı antik sedef alanlar, Kargı minyatür alanlar, Kargı kabe örtüsü alanlar, Kargı gülebdan alanlar, Kargı mineli dürbün alanlar, Kargı sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Kargı şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Kargı lali gue alanlar, Kargı gece sürahisi alanlar, Kargı meissen alanlar, Kargı satsuma alanlar, Kargı hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Kargı macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Kargı constantine alanlar, Kargı anonim alanlar, Kargı leyla gamsız alanlar, Kargı ibrahim safi alanlar, Kargı bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Kargı herend alanlar, Kargı nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Kargı osmanlıca alanlar, Kargı kitap alanlar, Kargı kalle alanlar, ali kartal alanlar, Kargı haydar besim aydar alanlar, Kargı orhan peker alanlar, Kargı sıtkı olçar alanlar, Kargı Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Kargı edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Kargı rus gümüşü alanlar, Kargı minyatür alanlar, Kargı viyana heykel alanlar, Kargı oryantal heykel alanlar, Kargı f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Kargı merasim kılıcı alanlar.

Kargı ahşap hilye alanlar, Kargı hereke halı alanlar, kuka alanlar, Kargı tesbih alanlar, Kargı seyahat saati alanlar, Kargı gravür alanlar, Kargı degü alanlar, radio antika alanlar, Kargı opalin alanlar, Kargı radyo alanlar, Kargı kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Kargı laledan alanlar, Kargı karaf alanlar, Kargı çerezlik alanlar, Kargı sahleplik alanlar, Kargı tutya alanlar, Kargı likör takımı alanlar, Kargı mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Kargı zarf alanlar, Kargı nargile alanlar, Kargı gülabdan alanlar, Kargı ferman alanlar, Kargı berat alanlar.

Kargı hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Kargı şifa tası alanlar, Kargı hokka takımı alanlar, Kargı mangal alanlar, Kargı barutluk alanlar, Kargı tombak alanlar, Kargı saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Kargı ağızlık alanlar, kemer alanlar, Kargı hançer alanlar, Kargı kılıç alanlar, Kargı mühürler alanlar, Kargı mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Kargı Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Kargı seccade alanlar, Kargı sırmalı örtüler alanlar, Kargı antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.