İskilip antikacılar, İskilip antika alanlar, İskilip antika eşya alanlar, İskilip antika eşyalar, İskilip eski alım satım, İskilip antika koleksiyoncuları, İskilip antika eşya alıcıları, İskilip antika şirketleri, İskilip antika firması, İskilip antika şirketi, İskilip antika firmaları, İskilip antika eşya şirketleri, İskilip antika eşya firması, İskilip antika eşya şirketi, İskilip antika eşya firmaları, İskilip müzayede şirketi, İskilip eski alanlar, İskilip eski eşya alanlar, İskilip antika alan yerler, İskilip antika eşya alan yerler, İskilip eski alan yerler, İskilip eski eşya alan yerler, İskilip antika pazarı, İskilip antika alım satım, İskilip antika alıcıları, İskilip antika satıcıları, İskilip antika eşya satıcıları, İskilip eski eşya alıcıları, İskilip eski eşya satıcıları, İskilip antika fiyatları, İskilip antika eşya fiyatları, İskilip eski fiyatları, İskilip eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çorum İskilip Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, İskilip antika eşya alanlar ve İskilip antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, İskilip antika eşya şirketimiz, İskilip antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

İskilip Antika Alanlar

İskilip antika alanlar ve İskilip antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. İskilip antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası İskilip antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

İskilip Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için İskilip antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar İskilip

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız İskilip antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile İskilip antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

İskilip Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, İskilip antika eşya alanlar ve İskilip antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler İskilip antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler İskilip antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

İskilip Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, İskilip antika eşya alanların tercih ettiği, İskilip bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. İskilip antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. İskilip antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda İskilip antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

İskilip Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA İskilip eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık İskilip eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok İskilip eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin İskilip eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de İskilip eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

İskilip Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine İskilip bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve İskilip antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

İskilip bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, İskilip antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: İskilip antikacılar, İskilip antika eşyalar, İskilip eski eşyalar, İskilip antika şirketleri, İskilip antika firması, İskilip müzayede şirketi,İskilip el yazması alanlar, İskilip Kuran’ı kerim alanlar, İskilip hat yazı alanlar, İskilip obje alanlar, İskilip gümüş alanlar, İskilip turalı gümüş alanlar, İskilip karaf alanlar, vazo alanlar, İskilip jardinyer alanlar, İskilip resim alanlar, İskilip modern resim alanlar, İskilip aplik alanlar, İskilip bahü alanlar, İskilip bavul alanlar, İskilip çanak alanlar, İskilip çömlek alanlar, İskilip bakır alanlar, baston alanlar, İskilip biskiü alanlar, İskilip billur alanlar, İskilip cam alanlar, İskilip kristal alanlar, İskilip bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, İskilip bandırma halısı alanlar, İskilip ceviz yemek odası alanlar, İskilip ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, İskilip ceviz sandalye alanlar, İskilip cümbüş alanlar, İskilip constantin oble alanlar, İskilip cam obje alanlar, İskilip beykoz alanlar.

İskilip bohem alanlar, İskilip çeşmi bülbül alanlar, İskilip çeşme taşı alanlar, İskilip çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, İskilip arnevu alanlar, art deko alanlar, İskilip deko alanlar, İskilip ayna alanlar, İskilip asma avize alanlar, İskilip aznavur gümüş alanlar, İskilip aznavur alanlar, İskilip bafon alanlar, İskilip ayvazozki alanlar, İskilip dolap alanlar, İskilip divit alanlar, İskilip biblo alanlar, İskilip dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, İskilip daldırma alanlar, dekopaj alanlar, İskilip dekopaj işi alanlar, İskilip dual alanlar, İskilip dual pikap alanlar.

İskilip dümen alanlar, İskilip gemici dümeni alanlar, İskilip gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, İskilip derbent halı alanlar, İskilip eviye alanlar, İskilip ev halısı alanlar, İskilip elbiselik alanlar, İskilip elbise alanlar, İskilip paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, İskilip el işi alanlar, İskilip el işi halı alanlar, İskilip el işi alanlar, İskilip el işi kilim alanlar, İskilip çan alanlar, İskilip kilise çanı alanlar, İskilip gemici çanı alanlar, İskilip çarık alanlar, İskilip Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, İskilip ferforje alanlar, İskilip fistan alanlar, İskilip Osmanlı fistan alanlar, İskilip portmanto alanlar, İskilip eski saat alanlar, İskilip frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, İskilip bronz heykel alanlar, İskilip bronz sütün alanlar, İskilip bronz avize alanlar, İskilip bronz vazo alanlar, İskilip bronz kutu alanlar, İskilip bronz el işi alanlar.

İskilip halı alanlar, İskilip lamba alanlar, resim alanlar, İskilip parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, İskilip insan biblosu alanlar, İskilip oryantel biblo alanlar, İskilip kuş biblosu alanlar, İskilip havlu alanlar, İskilip mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, İskilip turkısh antika alanlar, İskilip Osmanlı eşyalar alanlar, İskilip eski gelinlik alanlar, İskilip İstanbul resimleri alanlar, İskilip altın varak sehpa alanlar, İskilip altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, İskilip afkaniye halı alanlar, fener alanlar, İskilip bronz fener alanlar, İskilip bünyen alanlar, İskilip develi halı alanlar, İskilip dürbün alanlar, İskilip teleskop alanlar, İskilip sünnet şapkası Osmanlı alanlar, İskilip çatma alanlar, eski bayrak alanlar, İskilip flama alanlar, İskilip alem alanlar, İskilip arabesk alanlar.

İskilip pul alanlar, İskilip Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, İskilip eski fincan alanlar, İskilip cam altı alanlar, İskilip şamdan alanlar, İskilip oryantel heykel alanlar, İskilip gümüşlük alanlar, İskilip hat yazı alanlar, İskilip teship alanlar, hokka alanlar, İskilip tophane alanlar, İskilip goblen alanlar, İskilip çin eski eşyalar alanlar, İskilip Çanakkale alanlar, İskilip Çanakkale vazo alanlar, İskilip fil dişi heykel alanlar, İskilip fil dişi baston alanlar, İskilip fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, İskilip fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, İskilip duvar saati alanlar, İskilip bez alanlar, buda heykel alanlar, İskilip hamedan halı alanlar, İskilip kılıç alanlar, İskilip antika kılıç alanlar.

İskilip antika araba alanlar, İskilip antika biblo alanlar, antika resim alanlar, İskilip antika eşyalar alanlar, İskilip kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, İskilip antika foto alanlar, İskilip kehribar alanlar, İskilip kehribar tesbih alanlar, İskilip Kütahya alanlar, kınık alanlar, İskilip seramik eşya alanlar, İskilip kilit alanlar, İskilip anahtar alanlar, İskilip antika anahtar alanlar, İskilip antika kilit alanlar, İskilip josefin alanlar, kaşpo alanlar, İskilip antika silah alanlar, İskilip antika rahle alanlar, rahle alanlar, İskilip lambader alanlar, İskilip minyatür alanlar, antika küllük alanlar, İskilip komidin alanlar, İskilip kara kalem resim alanlar, İskilip blue black alanlar, İskilip mask alanlar, eski mask alanlar, İskilip aşurelik alanlar.

İskilip saleplik alanlar, bozalık alanlar, İskilip antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, İskilip gramofon alanlar, İskilip mermer alanlar, mermer işleri alanlar, İskilip güdüm alanlar, İskilip tekke işi alanlar, İskilip İznik alanlar, İskilip pusula alanlar, İskilip gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, İskilip periyor saat alanlar, İskilip mangal alanlar, İskilip eski mangal alanlar, İskilip Şam işi alanlar, İskilip Süleymaniye işi alanlar, İskilip takunya alanlar, İskilip gümüş takunya alanlar, İskilip Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, İskilip seccade alanlar, İskilip eski seccade alanlar, İskilip Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, İskilip tablo alanlar.

İskilip antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, İskilip abajur alanlar, İskilip sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, İskilip antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, İskilip madalya alanlar, İskilip eşya alanlar, İskilip ferman alanlar, İskilip berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, İskilip jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, İskilip bahça alanlar, İskilip Osmanlı bohça alanlar, İskilip bindallı alanlar, kaftan alanlar, İskilip ampir alanlar, İskilip chrıstofle alanlar, İskilip ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, İskilip şamdan alanlar, İskilip çanta alanlar, İskilip van işi savat alanlar, İskilip tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, İskilip Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

İskilip hokka alanlar, İskilip fransız mine alanlar, İskilip teşhir vitrini alanlar, İskilip buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, İskilip keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, İskilip kandil alanlar, İskilip ebru alanlar, İskilip mustafa düzgünman alanlar, İskilip zigon alanlar, İskilip zemzemlik alanlar, İskilip mücevher kutusu alanlar, İskilip dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, İskilip sürahi alanlar, İskilip Osmanlı sürahi alanlar, İskilip antik mercan alanlar, İskilip makta alanlar, teslim taşı alanlar, İskilip antik sedef alanlar, İskilip minyatür alanlar, İskilip kabe örtüsü alanlar, İskilip gülebdan alanlar, İskilip mineli dürbün alanlar, İskilip sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, İskilip şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, İskilip lali gue alanlar, İskilip gece sürahisi alanlar, İskilip meissen alanlar, İskilip satsuma alanlar, İskilip hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

İskilip macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, İskilip constantine alanlar, İskilip anonim alanlar, İskilip leyla gamsız alanlar, İskilip ibrahim safi alanlar, İskilip bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, İskilip herend alanlar, İskilip nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, İskilip osmanlıca alanlar, İskilip kitap alanlar, İskilip kalle alanlar, ali kartal alanlar, İskilip haydar besim aydar alanlar, İskilip orhan peker alanlar, İskilip sıtkı olçar alanlar, İskilip Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, İskilip edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, İskilip rus gümüşü alanlar, İskilip minyatür alanlar, İskilip viyana heykel alanlar, İskilip oryantal heykel alanlar, İskilip f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, İskilip merasim kılıcı alanlar.

İskilip ahşap hilye alanlar, İskilip hereke halı alanlar, kuka alanlar, İskilip tesbih alanlar, İskilip seyahat saati alanlar, İskilip gravür alanlar, İskilip degü alanlar, radio antika alanlar, İskilip opalin alanlar, İskilip radyo alanlar, İskilip kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, İskilip laledan alanlar, İskilip karaf alanlar, İskilip çerezlik alanlar, İskilip sahleplik alanlar, İskilip tutya alanlar, İskilip likör takımı alanlar, İskilip mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, İskilip zarf alanlar, İskilip nargile alanlar, İskilip gülabdan alanlar, İskilip ferman alanlar, İskilip berat alanlar.

İskilip hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, İskilip şifa tası alanlar, İskilip hokka takımı alanlar, İskilip mangal alanlar, İskilip barutluk alanlar, İskilip tombak alanlar, İskilip saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, İskilip ağızlık alanlar, kemer alanlar, İskilip hançer alanlar, İskilip kılıç alanlar, İskilip mühürler alanlar, İskilip mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, İskilip Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, İskilip seccade alanlar, İskilip sırmalı örtüler alanlar, İskilip antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.