Dodurga antikacılar, Dodurga antika alanlar, Dodurga antika eşya alanlar, Dodurga antika eşyalar, Dodurga eski alım satım, Dodurga antika koleksiyoncuları, Dodurga antika eşya alıcıları, Dodurga antika şirketleri, Dodurga antika firması, Dodurga antika şirketi, Dodurga antika firmaları, Dodurga antika eşya şirketleri, Dodurga antika eşya firması, Dodurga antika eşya şirketi, Dodurga antika eşya firmaları, Dodurga müzayede şirketi, Dodurga eski alanlar, Dodurga eski eşya alanlar, Dodurga antika alan yerler, Dodurga antika eşya alan yerler, Dodurga eski alan yerler, Dodurga eski eşya alan yerler, Dodurga antika pazarı, Dodurga antika alım satım, Dodurga antika alıcıları, Dodurga antika satıcıları, Dodurga antika eşya satıcıları, Dodurga eski eşya alıcıları, Dodurga eski eşya satıcıları, Dodurga antika fiyatları, Dodurga antika eşya fiyatları, Dodurga eski fiyatları, Dodurga eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çorum Dodurga Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Dodurga antika eşya alanlar ve Dodurga antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Dodurga antika eşya şirketimiz, Dodurga antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Dodurga Antika Alanlar

Dodurga antika alanlar ve Dodurga antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Dodurga antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Dodurga antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Dodurga Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Dodurga antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Dodurga

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Dodurga antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Dodurga antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Dodurga Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Dodurga antika eşya alanlar ve Dodurga antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Dodurga antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Dodurga antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Dodurga Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Dodurga antika eşya alanların tercih ettiği, Dodurga bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Dodurga antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Dodurga antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Dodurga antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Dodurga Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Dodurga eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Dodurga eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Dodurga eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Dodurga eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Dodurga eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Dodurga Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Dodurga bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Dodurga antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Dodurga bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Dodurga antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Dodurga antikacılar, Dodurga antika eşyalar, Dodurga eski eşyalar, Dodurga antika şirketleri, Dodurga antika firması, Dodurga müzayede şirketi,Dodurga el yazması alanlar, Dodurga Kuran’ı kerim alanlar, Dodurga hat yazı alanlar, Dodurga obje alanlar, Dodurga gümüş alanlar, Dodurga turalı gümüş alanlar, Dodurga karaf alanlar, vazo alanlar, Dodurga jardinyer alanlar, Dodurga resim alanlar, Dodurga modern resim alanlar, Dodurga aplik alanlar, Dodurga bahü alanlar, Dodurga bavul alanlar, Dodurga çanak alanlar, Dodurga çömlek alanlar, Dodurga bakır alanlar, baston alanlar, Dodurga biskiü alanlar, Dodurga billur alanlar, Dodurga cam alanlar, Dodurga kristal alanlar, Dodurga bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Dodurga bandırma halısı alanlar, Dodurga ceviz yemek odası alanlar, Dodurga ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Dodurga ceviz sandalye alanlar, Dodurga cümbüş alanlar, Dodurga constantin oble alanlar, Dodurga cam obje alanlar, Dodurga beykoz alanlar.

Dodurga bohem alanlar, Dodurga çeşmi bülbül alanlar, Dodurga çeşme taşı alanlar, Dodurga çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Dodurga arnevu alanlar, art deko alanlar, Dodurga deko alanlar, Dodurga ayna alanlar, Dodurga asma avize alanlar, Dodurga aznavur gümüş alanlar, Dodurga aznavur alanlar, Dodurga bafon alanlar, Dodurga ayvazozki alanlar, Dodurga dolap alanlar, Dodurga divit alanlar, Dodurga biblo alanlar, Dodurga dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Dodurga daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Dodurga dekopaj işi alanlar, Dodurga dual alanlar, Dodurga dual pikap alanlar.

Dodurga dümen alanlar, Dodurga gemici dümeni alanlar, Dodurga gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Dodurga derbent halı alanlar, Dodurga eviye alanlar, Dodurga ev halısı alanlar, Dodurga elbiselik alanlar, Dodurga elbise alanlar, Dodurga paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Dodurga el işi alanlar, Dodurga el işi halı alanlar, Dodurga el işi alanlar, Dodurga el işi kilim alanlar, Dodurga çan alanlar, Dodurga kilise çanı alanlar, Dodurga gemici çanı alanlar, Dodurga çarık alanlar, Dodurga Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Dodurga ferforje alanlar, Dodurga fistan alanlar, Dodurga Osmanlı fistan alanlar, Dodurga portmanto alanlar, Dodurga eski saat alanlar, Dodurga frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Dodurga bronz heykel alanlar, Dodurga bronz sütün alanlar, Dodurga bronz avize alanlar, Dodurga bronz vazo alanlar, Dodurga bronz kutu alanlar, Dodurga bronz el işi alanlar.

Dodurga halı alanlar, Dodurga lamba alanlar, resim alanlar, Dodurga parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Dodurga insan biblosu alanlar, Dodurga oryantel biblo alanlar, Dodurga kuş biblosu alanlar, Dodurga havlu alanlar, Dodurga mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Dodurga turkısh antika alanlar, Dodurga Osmanlı eşyalar alanlar, Dodurga eski gelinlik alanlar, Dodurga İstanbul resimleri alanlar, Dodurga altın varak sehpa alanlar, Dodurga altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Dodurga afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Dodurga bronz fener alanlar, Dodurga bünyen alanlar, Dodurga develi halı alanlar, Dodurga dürbün alanlar, Dodurga teleskop alanlar, Dodurga sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Dodurga çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Dodurga flama alanlar, Dodurga alem alanlar, Dodurga arabesk alanlar.

Dodurga pul alanlar, Dodurga Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Dodurga eski fincan alanlar, Dodurga cam altı alanlar, Dodurga şamdan alanlar, Dodurga oryantel heykel alanlar, Dodurga gümüşlük alanlar, Dodurga hat yazı alanlar, Dodurga teship alanlar, hokka alanlar, Dodurga tophane alanlar, Dodurga goblen alanlar, Dodurga çin eski eşyalar alanlar, Dodurga Çanakkale alanlar, Dodurga Çanakkale vazo alanlar, Dodurga fil dişi heykel alanlar, Dodurga fil dişi baston alanlar, Dodurga fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Dodurga fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Dodurga duvar saati alanlar, Dodurga bez alanlar, buda heykel alanlar, Dodurga hamedan halı alanlar, Dodurga kılıç alanlar, Dodurga antika kılıç alanlar.

Dodurga antika araba alanlar, Dodurga antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Dodurga antika eşyalar alanlar, Dodurga kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Dodurga antika foto alanlar, Dodurga kehribar alanlar, Dodurga kehribar tesbih alanlar, Dodurga Kütahya alanlar, kınık alanlar, Dodurga seramik eşya alanlar, Dodurga kilit alanlar, Dodurga anahtar alanlar, Dodurga antika anahtar alanlar, Dodurga antika kilit alanlar, Dodurga josefin alanlar, kaşpo alanlar, Dodurga antika silah alanlar, Dodurga antika rahle alanlar, rahle alanlar, Dodurga lambader alanlar, Dodurga minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Dodurga komidin alanlar, Dodurga kara kalem resim alanlar, Dodurga blue black alanlar, Dodurga mask alanlar, eski mask alanlar, Dodurga aşurelik alanlar.

Dodurga saleplik alanlar, bozalık alanlar, Dodurga antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Dodurga gramofon alanlar, Dodurga mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Dodurga güdüm alanlar, Dodurga tekke işi alanlar, Dodurga İznik alanlar, Dodurga pusula alanlar, Dodurga gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Dodurga periyor saat alanlar, Dodurga mangal alanlar, Dodurga eski mangal alanlar, Dodurga Şam işi alanlar, Dodurga Süleymaniye işi alanlar, Dodurga takunya alanlar, Dodurga gümüş takunya alanlar, Dodurga Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Dodurga seccade alanlar, Dodurga eski seccade alanlar, Dodurga Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Dodurga tablo alanlar.

Dodurga antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Dodurga abajur alanlar, Dodurga sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Dodurga antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Dodurga madalya alanlar, Dodurga eşya alanlar, Dodurga ferman alanlar, Dodurga berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Dodurga jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Dodurga bahça alanlar, Dodurga Osmanlı bohça alanlar, Dodurga bindallı alanlar, kaftan alanlar, Dodurga ampir alanlar, Dodurga chrıstofle alanlar, Dodurga ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Dodurga şamdan alanlar, Dodurga çanta alanlar, Dodurga van işi savat alanlar, Dodurga tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Dodurga Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Dodurga hokka alanlar, Dodurga fransız mine alanlar, Dodurga teşhir vitrini alanlar, Dodurga buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Dodurga keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Dodurga kandil alanlar, Dodurga ebru alanlar, Dodurga mustafa düzgünman alanlar, Dodurga zigon alanlar, Dodurga zemzemlik alanlar, Dodurga mücevher kutusu alanlar, Dodurga dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Dodurga sürahi alanlar, Dodurga Osmanlı sürahi alanlar, Dodurga antik mercan alanlar, Dodurga makta alanlar, teslim taşı alanlar, Dodurga antik sedef alanlar, Dodurga minyatür alanlar, Dodurga kabe örtüsü alanlar, Dodurga gülebdan alanlar, Dodurga mineli dürbün alanlar, Dodurga sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Dodurga şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Dodurga lali gue alanlar, Dodurga gece sürahisi alanlar, Dodurga meissen alanlar, Dodurga satsuma alanlar, Dodurga hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Dodurga macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Dodurga constantine alanlar, Dodurga anonim alanlar, Dodurga leyla gamsız alanlar, Dodurga ibrahim safi alanlar, Dodurga bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Dodurga herend alanlar, Dodurga nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Dodurga osmanlıca alanlar, Dodurga kitap alanlar, Dodurga kalle alanlar, ali kartal alanlar, Dodurga haydar besim aydar alanlar, Dodurga orhan peker alanlar, Dodurga sıtkı olçar alanlar, Dodurga Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Dodurga edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Dodurga rus gümüşü alanlar, Dodurga minyatür alanlar, Dodurga viyana heykel alanlar, Dodurga oryantal heykel alanlar, Dodurga f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Dodurga merasim kılıcı alanlar.

Dodurga ahşap hilye alanlar, Dodurga hereke halı alanlar, kuka alanlar, Dodurga tesbih alanlar, Dodurga seyahat saati alanlar, Dodurga gravür alanlar, Dodurga degü alanlar, radio antika alanlar, Dodurga opalin alanlar, Dodurga radyo alanlar, Dodurga kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Dodurga laledan alanlar, Dodurga karaf alanlar, Dodurga çerezlik alanlar, Dodurga sahleplik alanlar, Dodurga tutya alanlar, Dodurga likör takımı alanlar, Dodurga mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Dodurga zarf alanlar, Dodurga nargile alanlar, Dodurga gülabdan alanlar, Dodurga ferman alanlar, Dodurga berat alanlar.

Dodurga hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Dodurga şifa tası alanlar, Dodurga hokka takımı alanlar, Dodurga mangal alanlar, Dodurga barutluk alanlar, Dodurga tombak alanlar, Dodurga saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Dodurga ağızlık alanlar, kemer alanlar, Dodurga hançer alanlar, Dodurga kılıç alanlar, Dodurga mühürler alanlar, Dodurga mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Dodurga Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Dodurga seccade alanlar, Dodurga sırmalı örtüler alanlar, Dodurga antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.