Boğazkale antikacılar, Boğazkale antika alanlar, Boğazkale antika eşya alanlar, Boğazkale antika eşyalar, Boğazkale eski alım satım, Boğazkale antika koleksiyoncuları, Boğazkale antika eşya alıcıları, Boğazkale antika şirketleri, Boğazkale antika firması, Boğazkale antika şirketi, Boğazkale antika firmaları, Boğazkale antika eşya şirketleri, Boğazkale antika eşya firması, Boğazkale antika eşya şirketi, Boğazkale antika eşya firmaları, Boğazkale müzayede şirketi, Boğazkale eski alanlar, Boğazkale eski eşya alanlar, Boğazkale antika alan yerler, Boğazkale antika eşya alan yerler, Boğazkale eski alan yerler, Boğazkale eski eşya alan yerler, Boğazkale antika pazarı, Boğazkale antika alım satım, Boğazkale antika alıcıları, Boğazkale antika satıcıları, Boğazkale antika eşya satıcıları, Boğazkale eski eşya alıcıları, Boğazkale eski eşya satıcıları, Boğazkale antika fiyatları, Boğazkale antika eşya fiyatları, Boğazkale eski fiyatları, Boğazkale eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çorum Boğazkale Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Boğazkale antika eşya alanlar ve Boğazkale antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Boğazkale antika eşya şirketimiz, Boğazkale antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Boğazkale Antika Alanlar

Boğazkale antika alanlar ve Boğazkale antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Boğazkale antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Boğazkale antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Boğazkale Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Boğazkale antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Boğazkale

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Boğazkale antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Boğazkale antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Boğazkale Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Boğazkale antika eşya alanlar ve Boğazkale antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Boğazkale antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Boğazkale antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Boğazkale Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Boğazkale antika eşya alanların tercih ettiği, Boğazkale bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Boğazkale antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Boğazkale antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Boğazkale antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Boğazkale Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Boğazkale eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Boğazkale eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Boğazkale eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Boğazkale eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Boğazkale eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Boğazkale Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Boğazkale bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Boğazkale antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Boğazkale bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Boğazkale antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Boğazkale antikacılar, Boğazkale antika eşyalar, Boğazkale eski eşyalar, Boğazkale antika şirketleri, Boğazkale antika firması, Boğazkale müzayede şirketi,Boğazkale el yazması alanlar, Boğazkale Kuran’ı kerim alanlar, Boğazkale hat yazı alanlar, Boğazkale obje alanlar, Boğazkale gümüş alanlar, Boğazkale turalı gümüş alanlar, Boğazkale karaf alanlar, vazo alanlar, Boğazkale jardinyer alanlar, Boğazkale resim alanlar, Boğazkale modern resim alanlar, Boğazkale aplik alanlar, Boğazkale bahü alanlar, Boğazkale bavul alanlar, Boğazkale çanak alanlar, Boğazkale çömlek alanlar, Boğazkale bakır alanlar, baston alanlar, Boğazkale biskiü alanlar, Boğazkale billur alanlar, Boğazkale cam alanlar, Boğazkale kristal alanlar, Boğazkale bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Boğazkale bandırma halısı alanlar, Boğazkale ceviz yemek odası alanlar, Boğazkale ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Boğazkale ceviz sandalye alanlar, Boğazkale cümbüş alanlar, Boğazkale constantin oble alanlar, Boğazkale cam obje alanlar, Boğazkale beykoz alanlar.

Boğazkale bohem alanlar, Boğazkale çeşmi bülbül alanlar, Boğazkale çeşme taşı alanlar, Boğazkale çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Boğazkale arnevu alanlar, art deko alanlar, Boğazkale deko alanlar, Boğazkale ayna alanlar, Boğazkale asma avize alanlar, Boğazkale aznavur gümüş alanlar, Boğazkale aznavur alanlar, Boğazkale bafon alanlar, Boğazkale ayvazozki alanlar, Boğazkale dolap alanlar, Boğazkale divit alanlar, Boğazkale biblo alanlar, Boğazkale dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Boğazkale daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Boğazkale dekopaj işi alanlar, Boğazkale dual alanlar, Boğazkale dual pikap alanlar.

Boğazkale dümen alanlar, Boğazkale gemici dümeni alanlar, Boğazkale gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Boğazkale derbent halı alanlar, Boğazkale eviye alanlar, Boğazkale ev halısı alanlar, Boğazkale elbiselik alanlar, Boğazkale elbise alanlar, Boğazkale paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Boğazkale el işi alanlar, Boğazkale el işi halı alanlar, Boğazkale el işi alanlar, Boğazkale el işi kilim alanlar, Boğazkale çan alanlar, Boğazkale kilise çanı alanlar, Boğazkale gemici çanı alanlar, Boğazkale çarık alanlar, Boğazkale Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Boğazkale ferforje alanlar, Boğazkale fistan alanlar, Boğazkale Osmanlı fistan alanlar, Boğazkale portmanto alanlar, Boğazkale eski saat alanlar, Boğazkale frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Boğazkale bronz heykel alanlar, Boğazkale bronz sütün alanlar, Boğazkale bronz avize alanlar, Boğazkale bronz vazo alanlar, Boğazkale bronz kutu alanlar, Boğazkale bronz el işi alanlar.

Boğazkale halı alanlar, Boğazkale lamba alanlar, resim alanlar, Boğazkale parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Boğazkale insan biblosu alanlar, Boğazkale oryantel biblo alanlar, Boğazkale kuş biblosu alanlar, Boğazkale havlu alanlar, Boğazkale mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Boğazkale turkısh antika alanlar, Boğazkale Osmanlı eşyalar alanlar, Boğazkale eski gelinlik alanlar, Boğazkale İstanbul resimleri alanlar, Boğazkale altın varak sehpa alanlar, Boğazkale altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Boğazkale afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Boğazkale bronz fener alanlar, Boğazkale bünyen alanlar, Boğazkale develi halı alanlar, Boğazkale dürbün alanlar, Boğazkale teleskop alanlar, Boğazkale sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Boğazkale çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Boğazkale flama alanlar, Boğazkale alem alanlar, Boğazkale arabesk alanlar.

Boğazkale pul alanlar, Boğazkale Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Boğazkale eski fincan alanlar, Boğazkale cam altı alanlar, Boğazkale şamdan alanlar, Boğazkale oryantel heykel alanlar, Boğazkale gümüşlük alanlar, Boğazkale hat yazı alanlar, Boğazkale teship alanlar, hokka alanlar, Boğazkale tophane alanlar, Boğazkale goblen alanlar, Boğazkale çin eski eşyalar alanlar, Boğazkale Çanakkale alanlar, Boğazkale Çanakkale vazo alanlar, Boğazkale fil dişi heykel alanlar, Boğazkale fil dişi baston alanlar, Boğazkale fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Boğazkale fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Boğazkale duvar saati alanlar, Boğazkale bez alanlar, buda heykel alanlar, Boğazkale hamedan halı alanlar, Boğazkale kılıç alanlar, Boğazkale antika kılıç alanlar.

Boğazkale antika araba alanlar, Boğazkale antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Boğazkale antika eşyalar alanlar, Boğazkale kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Boğazkale antika foto alanlar, Boğazkale kehribar alanlar, Boğazkale kehribar tesbih alanlar, Boğazkale Kütahya alanlar, kınık alanlar, Boğazkale seramik eşya alanlar, Boğazkale kilit alanlar, Boğazkale anahtar alanlar, Boğazkale antika anahtar alanlar, Boğazkale antika kilit alanlar, Boğazkale josefin alanlar, kaşpo alanlar, Boğazkale antika silah alanlar, Boğazkale antika rahle alanlar, rahle alanlar, Boğazkale lambader alanlar, Boğazkale minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Boğazkale komidin alanlar, Boğazkale kara kalem resim alanlar, Boğazkale blue black alanlar, Boğazkale mask alanlar, eski mask alanlar, Boğazkale aşurelik alanlar.

Boğazkale saleplik alanlar, bozalık alanlar, Boğazkale antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Boğazkale gramofon alanlar, Boğazkale mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Boğazkale güdüm alanlar, Boğazkale tekke işi alanlar, Boğazkale İznik alanlar, Boğazkale pusula alanlar, Boğazkale gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Boğazkale periyor saat alanlar, Boğazkale mangal alanlar, Boğazkale eski mangal alanlar, Boğazkale Şam işi alanlar, Boğazkale Süleymaniye işi alanlar, Boğazkale takunya alanlar, Boğazkale gümüş takunya alanlar, Boğazkale Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Boğazkale seccade alanlar, Boğazkale eski seccade alanlar, Boğazkale Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Boğazkale tablo alanlar.

Boğazkale antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Boğazkale abajur alanlar, Boğazkale sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Boğazkale antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Boğazkale madalya alanlar, Boğazkale eşya alanlar, Boğazkale ferman alanlar, Boğazkale berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Boğazkale jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Boğazkale bahça alanlar, Boğazkale Osmanlı bohça alanlar, Boğazkale bindallı alanlar, kaftan alanlar, Boğazkale ampir alanlar, Boğazkale chrıstofle alanlar, Boğazkale ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Boğazkale şamdan alanlar, Boğazkale çanta alanlar, Boğazkale van işi savat alanlar, Boğazkale tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Boğazkale Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Boğazkale hokka alanlar, Boğazkale fransız mine alanlar, Boğazkale teşhir vitrini alanlar, Boğazkale buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Boğazkale keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Boğazkale kandil alanlar, Boğazkale ebru alanlar, Boğazkale mustafa düzgünman alanlar, Boğazkale zigon alanlar, Boğazkale zemzemlik alanlar, Boğazkale mücevher kutusu alanlar, Boğazkale dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Boğazkale sürahi alanlar, Boğazkale Osmanlı sürahi alanlar, Boğazkale antik mercan alanlar, Boğazkale makta alanlar, teslim taşı alanlar, Boğazkale antik sedef alanlar, Boğazkale minyatür alanlar, Boğazkale kabe örtüsü alanlar, Boğazkale gülebdan alanlar, Boğazkale mineli dürbün alanlar, Boğazkale sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Boğazkale şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Boğazkale lali gue alanlar, Boğazkale gece sürahisi alanlar, Boğazkale meissen alanlar, Boğazkale satsuma alanlar, Boğazkale hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Boğazkale macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Boğazkale constantine alanlar, Boğazkale anonim alanlar, Boğazkale leyla gamsız alanlar, Boğazkale ibrahim safi alanlar, Boğazkale bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Boğazkale herend alanlar, Boğazkale nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Boğazkale osmanlıca alanlar, Boğazkale kitap alanlar, Boğazkale kalle alanlar, ali kartal alanlar, Boğazkale haydar besim aydar alanlar, Boğazkale orhan peker alanlar, Boğazkale sıtkı olçar alanlar, Boğazkale Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Boğazkale edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Boğazkale rus gümüşü alanlar, Boğazkale minyatür alanlar, Boğazkale viyana heykel alanlar, Boğazkale oryantal heykel alanlar, Boğazkale f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Boğazkale merasim kılıcı alanlar.

Boğazkale ahşap hilye alanlar, Boğazkale hereke halı alanlar, kuka alanlar, Boğazkale tesbih alanlar, Boğazkale seyahat saati alanlar, Boğazkale gravür alanlar, Boğazkale degü alanlar, radio antika alanlar, Boğazkale opalin alanlar, Boğazkale radyo alanlar, Boğazkale kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Boğazkale laledan alanlar, Boğazkale karaf alanlar, Boğazkale çerezlik alanlar, Boğazkale sahleplik alanlar, Boğazkale tutya alanlar, Boğazkale likör takımı alanlar, Boğazkale mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Boğazkale zarf alanlar, Boğazkale nargile alanlar, Boğazkale gülabdan alanlar, Boğazkale ferman alanlar, Boğazkale berat alanlar.

Boğazkale hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Boğazkale şifa tası alanlar, Boğazkale hokka takımı alanlar, Boğazkale mangal alanlar, Boğazkale barutluk alanlar, Boğazkale tombak alanlar, Boğazkale saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Boğazkale ağızlık alanlar, kemer alanlar, Boğazkale hançer alanlar, Boğazkale kılıç alanlar, Boğazkale mühürler alanlar, Boğazkale mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Boğazkale Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Boğazkale seccade alanlar, Boğazkale sırmalı örtüler alanlar, Boğazkale antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.