Alaca antikacılar, Alaca antika alanlar, Alaca antika eşya alanlar, Alaca antika eşyalar, Alaca eski alım satım, Alaca antika koleksiyoncuları, Alaca antika eşya alıcıları, Alaca antika şirketleri, Alaca antika firması, Alaca antika şirketi, Alaca antika firmaları, Alaca antika eşya şirketleri, Alaca antika eşya firması, Alaca antika eşya şirketi, Alaca antika eşya firmaları, Alaca müzayede şirketi, Alaca eski alanlar, Alaca eski eşya alanlar, Alaca antika alan yerler, Alaca antika eşya alan yerler, Alaca eski alan yerler, Alaca eski eşya alan yerler, Alaca antika pazarı, Alaca antika alım satım, Alaca antika alıcıları, Alaca antika satıcıları, Alaca antika eşya satıcıları, Alaca eski eşya alıcıları, Alaca eski eşya satıcıları, Alaca antika fiyatları, Alaca antika eşya fiyatları, Alaca eski fiyatları, Alaca eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çorum Alaca Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Alaca antika eşya alanlar ve Alaca antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Alaca antika eşya şirketimiz, Alaca antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Alaca Antika Alanlar

Alaca antika alanlar ve Alaca antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Alaca antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Alaca antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Alaca Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Alaca antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Alaca

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Alaca antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Alaca antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Alaca Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Alaca antika eşya alanlar ve Alaca antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Alaca antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Alaca antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Alaca Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Alaca antika eşya alanların tercih ettiği, Alaca bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Alaca antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Alaca antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Alaca antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Alaca Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Alaca eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Alaca eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Alaca eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Alaca eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Alaca eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Alaca Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Alaca bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Alaca antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Alaca bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Alaca antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Alaca antikacılar, Alaca antika eşyalar, Alaca eski eşyalar, Alaca antika şirketleri, Alaca antika firması, Alaca müzayede şirketi,Alaca el yazması alanlar, Alaca Kuran’ı kerim alanlar, Alaca hat yazı alanlar, Alaca obje alanlar, Alaca gümüş alanlar, Alaca turalı gümüş alanlar, Alaca karaf alanlar, vazo alanlar, Alaca jardinyer alanlar, Alaca resim alanlar, Alaca modern resim alanlar, Alaca aplik alanlar, Alaca bahü alanlar, Alaca bavul alanlar, Alaca çanak alanlar, Alaca çömlek alanlar, Alaca bakır alanlar, baston alanlar, Alaca biskiü alanlar, Alaca billur alanlar, Alaca cam alanlar, Alaca kristal alanlar, Alaca bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Alaca bandırma halısı alanlar, Alaca ceviz yemek odası alanlar, Alaca ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Alaca ceviz sandalye alanlar, Alaca cümbüş alanlar, Alaca constantin oble alanlar, Alaca cam obje alanlar, Alaca beykoz alanlar.

Alaca bohem alanlar, Alaca çeşmi bülbül alanlar, Alaca çeşme taşı alanlar, Alaca çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Alaca arnevu alanlar, art deko alanlar, Alaca deko alanlar, Alaca ayna alanlar, Alaca asma avize alanlar, Alaca aznavur gümüş alanlar, Alaca aznavur alanlar, Alaca bafon alanlar, Alaca ayvazozki alanlar, Alaca dolap alanlar, Alaca divit alanlar, Alaca biblo alanlar, Alaca dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Alaca daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Alaca dekopaj işi alanlar, Alaca dual alanlar, Alaca dual pikap alanlar.

Alaca dümen alanlar, Alaca gemici dümeni alanlar, Alaca gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Alaca derbent halı alanlar, Alaca eviye alanlar, Alaca ev halısı alanlar, Alaca elbiselik alanlar, Alaca elbise alanlar, Alaca paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Alaca el işi alanlar, Alaca el işi halı alanlar, Alaca el işi alanlar, Alaca el işi kilim alanlar, Alaca çan alanlar, Alaca kilise çanı alanlar, Alaca gemici çanı alanlar, Alaca çarık alanlar, Alaca Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Alaca ferforje alanlar, Alaca fistan alanlar, Alaca Osmanlı fistan alanlar, Alaca portmanto alanlar, Alaca eski saat alanlar, Alaca frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Alaca bronz heykel alanlar, Alaca bronz sütün alanlar, Alaca bronz avize alanlar, Alaca bronz vazo alanlar, Alaca bronz kutu alanlar, Alaca bronz el işi alanlar.

Alaca halı alanlar, Alaca lamba alanlar, resim alanlar, Alaca parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Alaca insan biblosu alanlar, Alaca oryantel biblo alanlar, Alaca kuş biblosu alanlar, Alaca havlu alanlar, Alaca mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Alaca turkısh antika alanlar, Alaca Osmanlı eşyalar alanlar, Alaca eski gelinlik alanlar, Alaca İstanbul resimleri alanlar, Alaca altın varak sehpa alanlar, Alaca altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Alaca afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Alaca bronz fener alanlar, Alaca bünyen alanlar, Alaca develi halı alanlar, Alaca dürbün alanlar, Alaca teleskop alanlar, Alaca sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Alaca çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Alaca flama alanlar, Alaca alem alanlar, Alaca arabesk alanlar.

Alaca pul alanlar, Alaca Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Alaca eski fincan alanlar, Alaca cam altı alanlar, Alaca şamdan alanlar, Alaca oryantel heykel alanlar, Alaca gümüşlük alanlar, Alaca hat yazı alanlar, Alaca teship alanlar, hokka alanlar, Alaca tophane alanlar, Alaca goblen alanlar, Alaca çin eski eşyalar alanlar, Alaca Çanakkale alanlar, Alaca Çanakkale vazo alanlar, Alaca fil dişi heykel alanlar, Alaca fil dişi baston alanlar, Alaca fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Alaca fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Alaca duvar saati alanlar, Alaca bez alanlar, buda heykel alanlar, Alaca hamedan halı alanlar, Alaca kılıç alanlar, Alaca antika kılıç alanlar.

Alaca antika araba alanlar, Alaca antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Alaca antika eşyalar alanlar, Alaca kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Alaca antika foto alanlar, Alaca kehribar alanlar, Alaca kehribar tesbih alanlar, Alaca Kütahya alanlar, kınık alanlar, Alaca seramik eşya alanlar, Alaca kilit alanlar, Alaca anahtar alanlar, Alaca antika anahtar alanlar, Alaca antika kilit alanlar, Alaca josefin alanlar, kaşpo alanlar, Alaca antika silah alanlar, Alaca antika rahle alanlar, rahle alanlar, Alaca lambader alanlar, Alaca minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Alaca komidin alanlar, Alaca kara kalem resim alanlar, Alaca blue black alanlar, Alaca mask alanlar, eski mask alanlar, Alaca aşurelik alanlar.

Alaca saleplik alanlar, bozalık alanlar, Alaca antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Alaca gramofon alanlar, Alaca mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Alaca güdüm alanlar, Alaca tekke işi alanlar, Alaca İznik alanlar, Alaca pusula alanlar, Alaca gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Alaca periyor saat alanlar, Alaca mangal alanlar, Alaca eski mangal alanlar, Alaca Şam işi alanlar, Alaca Süleymaniye işi alanlar, Alaca takunya alanlar, Alaca gümüş takunya alanlar, Alaca Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Alaca seccade alanlar, Alaca eski seccade alanlar, Alaca Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Alaca tablo alanlar.

Alaca antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Alaca abajur alanlar, Alaca sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Alaca antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Alaca madalya alanlar, Alaca eşya alanlar, Alaca ferman alanlar, Alaca berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Alaca jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Alaca bahça alanlar, Alaca Osmanlı bohça alanlar, Alaca bindallı alanlar, kaftan alanlar, Alaca ampir alanlar, Alaca chrıstofle alanlar, Alaca ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Alaca şamdan alanlar, Alaca çanta alanlar, Alaca van işi savat alanlar, Alaca tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Alaca Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Alaca hokka alanlar, Alaca fransız mine alanlar, Alaca teşhir vitrini alanlar, Alaca buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Alaca keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Alaca kandil alanlar, Alaca ebru alanlar, Alaca mustafa düzgünman alanlar, Alaca zigon alanlar, Alaca zemzemlik alanlar, Alaca mücevher kutusu alanlar, Alaca dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Alaca sürahi alanlar, Alaca Osmanlı sürahi alanlar, Alaca antik mercan alanlar, Alaca makta alanlar, teslim taşı alanlar, Alaca antik sedef alanlar, Alaca minyatür alanlar, Alaca kabe örtüsü alanlar, Alaca gülebdan alanlar, Alaca mineli dürbün alanlar, Alaca sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Alaca şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Alaca lali gue alanlar, Alaca gece sürahisi alanlar, Alaca meissen alanlar, Alaca satsuma alanlar, Alaca hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Alaca macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Alaca constantine alanlar, Alaca anonim alanlar, Alaca leyla gamsız alanlar, Alaca ibrahim safi alanlar, Alaca bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Alaca herend alanlar, Alaca nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Alaca osmanlıca alanlar, Alaca kitap alanlar, Alaca kalle alanlar, ali kartal alanlar, Alaca haydar besim aydar alanlar, Alaca orhan peker alanlar, Alaca sıtkı olçar alanlar, Alaca Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Alaca edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Alaca rus gümüşü alanlar, Alaca minyatür alanlar, Alaca viyana heykel alanlar, Alaca oryantal heykel alanlar, Alaca f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Alaca merasim kılıcı alanlar.

Alaca ahşap hilye alanlar, Alaca hereke halı alanlar, kuka alanlar, Alaca tesbih alanlar, Alaca seyahat saati alanlar, Alaca gravür alanlar, Alaca degü alanlar, radio antika alanlar, Alaca opalin alanlar, Alaca radyo alanlar, Alaca kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Alaca laledan alanlar, Alaca karaf alanlar, Alaca çerezlik alanlar, Alaca sahleplik alanlar, Alaca tutya alanlar, Alaca likör takımı alanlar, Alaca mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Alaca zarf alanlar, Alaca nargile alanlar, Alaca gülabdan alanlar, Alaca ferman alanlar, Alaca berat alanlar.

Alaca hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Alaca şifa tası alanlar, Alaca hokka takımı alanlar, Alaca mangal alanlar, Alaca barutluk alanlar, Alaca tombak alanlar, Alaca saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Alaca ağızlık alanlar, kemer alanlar, Alaca hançer alanlar, Alaca kılıç alanlar, Alaca mühürler alanlar, Alaca mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Alaca Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Alaca seccade alanlar, Alaca sırmalı örtüler alanlar, Alaca antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.