Çobançeşme Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Çobançeşme Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Çobançeşme, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Çobançeşme olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Çobançeşme İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Çobançeşme ve antika satıcıları Çobançeşme için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Çobançeşme Antikacı

İstanbul, Çobançeşme antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Çobançeşme) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çobançeşme Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Çobançeşme Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Çobançeşme Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Çobançeşme Takvim Alan Antikacı, Çobançeşme Mangal Alan Antikacı, Çobançeşme Bindallı Alan Antikacı, Çobançeşme Müzik Seti Alan Antikacı, Çobançeşme Kama Alan Antikacı, Çobançeşme Kazan Alan Antikacı, Çobançeşme Kristal Alan Antikacı, Çobançeşme Kuran Alan Antikacı, Çobançeşme Kupa Alan Antikacı, Çobançeşme Ğügüm Alan Antikacı, Çobançeşme Arma Alan Antikacı, Çobançeşme Fıçı Alan Antikacı, Çobançeşme El Yazması Kitap Alan Antikacı, Çobançeşme Efemera Alan Antikacı, Çobançeşme Hat Makası Alan Antikacı, Çobançeşme Silke Alan Antikacı, Çobançeşme Madalya Alan Antikacı.

Çobançeşme Tarak Alan Antikacı, Çobançeşme Harita Alan Antikacı, Çobançeşme Kandil Alan Antikacı, Çobançeşme Bez Alan Antikacı, Çobançeşme Porselen Alan Antikacı, Çobançeşme Müzik Aleti Alan Antikacı, Çobançeşme Takı Kutusu Alan Antikacı, Çobançeşme Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Çobançeşme Resim Alan Antikacı, Çobançeşme İpek Halı Alan Antikacı, Çobançeşme Silah Alan Antikacı, Çobançeşme Kilim Alan Antikacı, Çobançeşme Plak Alan Antikacı, Çobançeşme Kasetçalar Alan Antikacı, Çobançeşme Zarf Alan Antikacı.

Çobançeşme Komple Miras Evi Alan Antikacı, Çobançeşme Yüzük Alan Antikacı, Çobançeşme Portre Alan Antikacı, Çobançeşme İran Halısı Alan Antikacı, Çobançeşme Askeri Malzeme Alanalar, Çobançeşme Baston Alan Antikacı, Çobançeşme Bileklik Alan Antikacı, Çobançeşme Sehpa Alan Antikacı, Çobançeşme Kamçı Alan Antikacı, Çobançeşme Hat Alan Antikacı, Çobançeşme Oyma Alan Antikacı, Çobançeşme Gümüşlük Alan Antikacı, Çobançeşme El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Çobançeşme Kılıç Alan Antikacı, Çobançeşme Takı Alan Antikacı, Çobançeşme Cep Saati Alan Antikacı, Çobançeşme Dvd Alan Antikacı, Çobançeşme Komple Eşya Alan Antikacı, Çobançeşme Telefon Alan Antikacı, Çobançeşme Pipo Alan Antikacı, Çobançeşme Üç Etek Alan Antikacı, Çobançeşme Bilezik Alan Antikacı, Çobançeşme Bardak Alan Antikacı.

Çobançeşme Tablo Alan Antikacı, Çobançeşme 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çobançeşme Sefer Tası Alan Antikacı, Çobançeşme Dokuma Alan Antikacı, Çobançeşme Kalem Alan Antikacı, Çobançeşme Sürahi Alan Antikacı, Çobançeşme Komple Kütüphane Alan Antikacı, Çobançeşme Gümüş Alan Antikacı, Çobançeşme Daktilo Alan Antikacı, Çobançeşme Pul Alan Antikacı, Çobançeşme Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Çobançeşme Bıçak Alan Antikacı, Çobançeşme Kol Saati Alan Antikacı, Çobançeşme Makaralı Teyp Alan Antikacı, Çobançeşme Rozet Alan Antikacı, Çobançeşme Gelinlik Alan Antikacı, Çobançeşme Çatal Alan Antikacı, Çobançeşme Kıyafet Alan Antikacı, Çobançeşme Duvar Saati Alan Antikacı, Çobançeşme Fes Alan Antikacı, Çobançeşme Küp Alan Antikacı, Çobançeşme Saçma Alan Antikacı.

Çobançeşme Hat Yazısı Alan Antikacı, Çobançeşme Ağaç Alan Antikacı, Çobançeşme Halı Alan Antikacı, Çobançeşme Günlük Alan Antikacı, Çobançeşme Yıldız Porselen Alan Antikacı, Çobançeşme Masa Alan Antikacı, Çobançeşme Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Çobançeşme Kitap Alan Antikacı, Çobançeşme Amfi Alan Antikacı, Çobançeşme Albüm Alan Antikacı, Çobançeşme Ahşap Alan Antikacı, Çobançeşme Gondol Alan Antikacı, Çobançeşme Çizgi Roman Alan Antikacı, Çobançeşme Komple Mira Evi Boşaltanlar, Çobançeşme Pusula Alan Antikacı, Çobançeşme Gerdanlık Alan Antikacı, Çobançeşme Cezve Alan Antikacı, Çobançeşme Şerbetlik Alan Antikacı.

Çobançeşme Tuval Alan Antikacı, Çobançeşme Okka Alan Antikacı, Çobançeşme Fincan Alan Antikacı, Çobançeşme Cd Alan Antikacı, Çobançeşme Cam Alan Antikacı, Çobançeşme Çan Alan Antikacı, Çobançeşme Hoparlör Alan Antikacı, Çobançeşme Çiçek Alan Antikacı, Çobançeşme Retro Eşya Alan Antikacı, Çobançeşme Vazo Alan Antikacı, Çobançeşme Koltuk Alan Antikacı, Çobançeşme Şapka Alan Antikacı, Çobançeşme Bakır Eşya Alan Antikacı, Çobançeşme Kilit Alan Antikacı, Çobançeşme Biblo Alan Antikacı, Çobançeşme Saat Alan Antikacı, Çobançeşme Matara Alan Antikacı, Çobançeşme Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Çobançeşme 33 Lük Plak Alan Antikacı, Çobançeşme Nişan Alan Antikacı, Çobançeşme Seramik Alan Antikacı, Çobançeşme Minyatür Alan Antikacı, Çobançeşme Kase Alan Antikacı, Çobançeşme Tas Alan Antikacı, Çobançeşme Kavanoz Alan Antikacı, Çobançeşme 45 Lik Plak Alan Antikacı, Çobançeşme Varaklı Halı Alan Antikacı.

Çobançeşme El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Çobançeşme Radyo Alan Antikacı, Çobançeşme Çini Alan Antikacı, Çobançeşme Mühür Alan Antikacı, Çobançeşme Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Çobançeşme Çaydanlık Alan Antikacı, Çobançeşme Halhal Alan Antikacı, Çobançeşme Tılsım Alan Antikacı, Çobançeşme Sepet Alan Antikacı, Çobançeşme Sandelye Alan Antikacı, Çobançeşme Eski Oyuncak Alan Antikacı, Çobançeşme Pikap Alan Antikacı, Çobançeşme Roman Alan Antikacı, Çobançeşme Tepsi Alan Antikacı, Çobançeşme Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Çobançeşme Forma Alan Antikacı, Çobançeşme Avize Alan Antikacı, Çobançeşme Sahan Alan Antikacı, Çobançeşme Tırnak Ayna Alan Antikacı, Çobançeşme Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Çobançeşme Bronz Heykel Alan Antikacı, Çobançeşme Şamdan Alan Antikacı.

Çobançeşme Kartpostal Alan Antikacı, Çobançeşme Hereke Halısı Alan Antikacı, Çobançeşme Sini Alan Antikacı, Çobançeşme Tüfek Alan Antikacı, Çobançeşme Köstekli Saat Alan Antikacı, Çobançeşme Varaklı Ayna Alan Antikacı, Çobançeşme Taş Plak Alan Antikacı, Çobançeşme Gravür Alan Antikacı, Çobançeşme Kurşun Alan Antikacı, Çobançeşme Gramafon Alan Antikacı, Çobançeşme Cd Player Alan Antikacı, Çobançeşme 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çobançeşme Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Çobançeşme Kahve Takımı Alan Antikacı, Çobançeşme Mobilya Alan Antikacı, Çobançeşme Kapı Alan Antikacı, Çobançeşme Kaşık Alan Antikacı, Çobançeşme İbrik Alan Antikacı, Çobançeşme Yağlı Boya Alan Antikacı, Çobançeşme Tabanca Alan Antikacı, Çobançeşme Ferman Alan Antikacı, Çobançeşme Ebru Alan Antikacı, Çobançeşme Tabak Alan Antikacı, Çobançeşme Semaver Alan Antikacı, Çobançeşme Kutu Alan Antikacı.

Çobançeşme Kehribar Alan Antikacı, Çobançeşme Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Çobançeşme Bronz Alan Antikacı, Çobançeşme Şişe Alan Antikacı, Çobançeşme Madalya Nişan Alan Antikacı, Çobançeşme Anahtar Alan Antikacı, Çobançeşme Makine Alan Antikacı, Çobançeşme Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Çobançeşme Mekanik Alet Alan Antikacı, Çobançeşme Kolye Alan Antikacı, Çobançeşme Fotoğraf Alan Antikacı, Çobançeşme Bünyan Halısı Alan Antikacı, Çobançeşme Tesbih Alan Antikacı, Çobançeşme El Dokuması Halı Alan Antikacı, Çobançeşme Opalin Alan Antikacı, Çobançeşme Taş Alan Antikacı, Çobançeşme Metal Alan Antikacı, Çobançeşme El Yazması Alan Antikacı, Çobançeşme Terazi Alan Antikacı, Çobançeşme Tokmak Alan Antikacı, Çobançeşme Gaz Ocağı Alan Antikacı, Çobançeşme Dirhem Alan Antikacı, Çobançeşme El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.