Çırpıcı Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Çırpıcı Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Çırpıcı, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Çırpıcı olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Çırpıcı İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Çırpıcı ve antika satıcıları Çırpıcı için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Çırpıcı Antikacı

İstanbul, Çırpıcı antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Çırpıcı) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çırpıcı Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Çırpıcı Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Çırpıcı Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Çırpıcı Takvim Alan Antikacı, Çırpıcı Mangal Alan Antikacı, Çırpıcı Bindallı Alan Antikacı, Çırpıcı Müzik Seti Alan Antikacı, Çırpıcı Kama Alan Antikacı, Çırpıcı Kazan Alan Antikacı, Çırpıcı Kristal Alan Antikacı, Çırpıcı Kuran Alan Antikacı, Çırpıcı Kupa Alan Antikacı, Çırpıcı Ğügüm Alan Antikacı, Çırpıcı Arma Alan Antikacı, Çırpıcı Fıçı Alan Antikacı, Çırpıcı El Yazması Kitap Alan Antikacı, Çırpıcı Efemera Alan Antikacı, Çırpıcı Hat Makası Alan Antikacı, Çırpıcı Silke Alan Antikacı, Çırpıcı Madalya Alan Antikacı.

Çırpıcı Tarak Alan Antikacı, Çırpıcı Harita Alan Antikacı, Çırpıcı Kandil Alan Antikacı, Çırpıcı Bez Alan Antikacı, Çırpıcı Porselen Alan Antikacı, Çırpıcı Müzik Aleti Alan Antikacı, Çırpıcı Takı Kutusu Alan Antikacı, Çırpıcı Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Çırpıcı Resim Alan Antikacı, Çırpıcı İpek Halı Alan Antikacı, Çırpıcı Silah Alan Antikacı, Çırpıcı Kilim Alan Antikacı, Çırpıcı Plak Alan Antikacı, Çırpıcı Kasetçalar Alan Antikacı, Çırpıcı Zarf Alan Antikacı.

Çırpıcı Komple Miras Evi Alan Antikacı, Çırpıcı Yüzük Alan Antikacı, Çırpıcı Portre Alan Antikacı, Çırpıcı İran Halısı Alan Antikacı, Çırpıcı Askeri Malzeme Alanalar, Çırpıcı Baston Alan Antikacı, Çırpıcı Bileklik Alan Antikacı, Çırpıcı Sehpa Alan Antikacı, Çırpıcı Kamçı Alan Antikacı, Çırpıcı Hat Alan Antikacı, Çırpıcı Oyma Alan Antikacı, Çırpıcı Gümüşlük Alan Antikacı, Çırpıcı El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Çırpıcı Kılıç Alan Antikacı, Çırpıcı Takı Alan Antikacı, Çırpıcı Cep Saati Alan Antikacı, Çırpıcı Dvd Alan Antikacı, Çırpıcı Komple Eşya Alan Antikacı, Çırpıcı Telefon Alan Antikacı, Çırpıcı Pipo Alan Antikacı, Çırpıcı Üç Etek Alan Antikacı, Çırpıcı Bilezik Alan Antikacı, Çırpıcı Bardak Alan Antikacı.

Çırpıcı Tablo Alan Antikacı, Çırpıcı 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çırpıcı Sefer Tası Alan Antikacı, Çırpıcı Dokuma Alan Antikacı, Çırpıcı Kalem Alan Antikacı, Çırpıcı Sürahi Alan Antikacı, Çırpıcı Komple Kütüphane Alan Antikacı, Çırpıcı Gümüş Alan Antikacı, Çırpıcı Daktilo Alan Antikacı, Çırpıcı Pul Alan Antikacı, Çırpıcı Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Çırpıcı Bıçak Alan Antikacı, Çırpıcı Kol Saati Alan Antikacı, Çırpıcı Makaralı Teyp Alan Antikacı, Çırpıcı Rozet Alan Antikacı, Çırpıcı Gelinlik Alan Antikacı, Çırpıcı Çatal Alan Antikacı, Çırpıcı Kıyafet Alan Antikacı, Çırpıcı Duvar Saati Alan Antikacı, Çırpıcı Fes Alan Antikacı, Çırpıcı Küp Alan Antikacı, Çırpıcı Saçma Alan Antikacı.

Çırpıcı Hat Yazısı Alan Antikacı, Çırpıcı Ağaç Alan Antikacı, Çırpıcı Halı Alan Antikacı, Çırpıcı Günlük Alan Antikacı, Çırpıcı Yıldız Porselen Alan Antikacı, Çırpıcı Masa Alan Antikacı, Çırpıcı Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Çırpıcı Kitap Alan Antikacı, Çırpıcı Amfi Alan Antikacı, Çırpıcı Albüm Alan Antikacı, Çırpıcı Ahşap Alan Antikacı, Çırpıcı Gondol Alan Antikacı, Çırpıcı Çizgi Roman Alan Antikacı, Çırpıcı Komple Mira Evi Boşaltanlar, Çırpıcı Pusula Alan Antikacı, Çırpıcı Gerdanlık Alan Antikacı, Çırpıcı Cezve Alan Antikacı, Çırpıcı Şerbetlik Alan Antikacı.

Çırpıcı Tuval Alan Antikacı, Çırpıcı Okka Alan Antikacı, Çırpıcı Fincan Alan Antikacı, Çırpıcı Cd Alan Antikacı, Çırpıcı Cam Alan Antikacı, Çırpıcı Çan Alan Antikacı, Çırpıcı Hoparlör Alan Antikacı, Çırpıcı Çiçek Alan Antikacı, Çırpıcı Retro Eşya Alan Antikacı, Çırpıcı Vazo Alan Antikacı, Çırpıcı Koltuk Alan Antikacı, Çırpıcı Şapka Alan Antikacı, Çırpıcı Bakır Eşya Alan Antikacı, Çırpıcı Kilit Alan Antikacı, Çırpıcı Biblo Alan Antikacı, Çırpıcı Saat Alan Antikacı, Çırpıcı Matara Alan Antikacı, Çırpıcı Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Çırpıcı 33 Lük Plak Alan Antikacı, Çırpıcı Nişan Alan Antikacı, Çırpıcı Seramik Alan Antikacı, Çırpıcı Minyatür Alan Antikacı, Çırpıcı Kase Alan Antikacı, Çırpıcı Tas Alan Antikacı, Çırpıcı Kavanoz Alan Antikacı, Çırpıcı 45 Lik Plak Alan Antikacı, Çırpıcı Varaklı Halı Alan Antikacı.

Çırpıcı El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Çırpıcı Radyo Alan Antikacı, Çırpıcı Çini Alan Antikacı, Çırpıcı Mühür Alan Antikacı, Çırpıcı Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Çırpıcı Çaydanlık Alan Antikacı, Çırpıcı Halhal Alan Antikacı, Çırpıcı Tılsım Alan Antikacı, Çırpıcı Sepet Alan Antikacı, Çırpıcı Sandelye Alan Antikacı, Çırpıcı Eski Oyuncak Alan Antikacı, Çırpıcı Pikap Alan Antikacı, Çırpıcı Roman Alan Antikacı, Çırpıcı Tepsi Alan Antikacı, Çırpıcı Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Çırpıcı Forma Alan Antikacı, Çırpıcı Avize Alan Antikacı, Çırpıcı Sahan Alan Antikacı, Çırpıcı Tırnak Ayna Alan Antikacı, Çırpıcı Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Çırpıcı Bronz Heykel Alan Antikacı, Çırpıcı Şamdan Alan Antikacı.

Çırpıcı Kartpostal Alan Antikacı, Çırpıcı Hereke Halısı Alan Antikacı, Çırpıcı Sini Alan Antikacı, Çırpıcı Tüfek Alan Antikacı, Çırpıcı Köstekli Saat Alan Antikacı, Çırpıcı Varaklı Ayna Alan Antikacı, Çırpıcı Taş Plak Alan Antikacı, Çırpıcı Gravür Alan Antikacı, Çırpıcı Kurşun Alan Antikacı, Çırpıcı Gramafon Alan Antikacı, Çırpıcı Cd Player Alan Antikacı, Çırpıcı 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çırpıcı Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Çırpıcı Kahve Takımı Alan Antikacı, Çırpıcı Mobilya Alan Antikacı, Çırpıcı Kapı Alan Antikacı, Çırpıcı Kaşık Alan Antikacı, Çırpıcı İbrik Alan Antikacı, Çırpıcı Yağlı Boya Alan Antikacı, Çırpıcı Tabanca Alan Antikacı, Çırpıcı Ferman Alan Antikacı, Çırpıcı Ebru Alan Antikacı, Çırpıcı Tabak Alan Antikacı, Çırpıcı Semaver Alan Antikacı, Çırpıcı Kutu Alan Antikacı.

Çırpıcı Kehribar Alan Antikacı, Çırpıcı Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Çırpıcı Bronz Alan Antikacı, Çırpıcı Şişe Alan Antikacı, Çırpıcı Madalya Nişan Alan Antikacı, Çırpıcı Anahtar Alan Antikacı, Çırpıcı Makine Alan Antikacı, Çırpıcı Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Çırpıcı Mekanik Alet Alan Antikacı, Çırpıcı Kolye Alan Antikacı, Çırpıcı Fotoğraf Alan Antikacı, Çırpıcı Bünyan Halısı Alan Antikacı, Çırpıcı Tesbih Alan Antikacı, Çırpıcı El Dokuması Halı Alan Antikacı, Çırpıcı Opalin Alan Antikacı, Çırpıcı Taş Alan Antikacı, Çırpıcı Metal Alan Antikacı, Çırpıcı El Yazması Alan Antikacı, Çırpıcı Terazi Alan Antikacı, Çırpıcı Tokmak Alan Antikacı, Çırpıcı Gaz Ocağı Alan Antikacı, Çırpıcı Dirhem Alan Antikacı, Çırpıcı El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.