Çırçır Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Çırçır Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Çırçır, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Çırçır olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Çırçır İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Çırçır ve antika satıcıları Çırçır için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Çırçır Antikacı

İstanbul, Çırçır antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Çırçır) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çırçır Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Çırçır Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Çırçır Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Çırçır Takvim Alan Antikacı, Çırçır Mangal Alan Antikacı, Çırçır Bindallı Alan Antikacı, Çırçır Müzik Seti Alan Antikacı, Çırçır Kama Alan Antikacı, Çırçır Kazan Alan Antikacı, Çırçır Kristal Alan Antikacı, Çırçır Kuran Alan Antikacı, Çırçır Kupa Alan Antikacı, Çırçır Ğügüm Alan Antikacı, Çırçır Arma Alan Antikacı, Çırçır Fıçı Alan Antikacı, Çırçır El Yazması Kitap Alan Antikacı, Çırçır Efemera Alan Antikacı, Çırçır Hat Makası Alan Antikacı, Çırçır Silke Alan Antikacı, Çırçır Madalya Alan Antikacı.

Çırçır Tarak Alan Antikacı, Çırçır Harita Alan Antikacı, Çırçır Kandil Alan Antikacı, Çırçır Bez Alan Antikacı, Çırçır Porselen Alan Antikacı, Çırçır Müzik Aleti Alan Antikacı, Çırçır Takı Kutusu Alan Antikacı, Çırçır Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Çırçır Resim Alan Antikacı, Çırçır İpek Halı Alan Antikacı, Çırçır Silah Alan Antikacı, Çırçır Kilim Alan Antikacı, Çırçır Plak Alan Antikacı, Çırçır Kasetçalar Alan Antikacı, Çırçır Zarf Alan Antikacı.

Çırçır Komple Miras Evi Alan Antikacı, Çırçır Yüzük Alan Antikacı, Çırçır Portre Alan Antikacı, Çırçır İran Halısı Alan Antikacı, Çırçır Askeri Malzeme Alanalar, Çırçır Baston Alan Antikacı, Çırçır Bileklik Alan Antikacı, Çırçır Sehpa Alan Antikacı, Çırçır Kamçı Alan Antikacı, Çırçır Hat Alan Antikacı, Çırçır Oyma Alan Antikacı, Çırçır Gümüşlük Alan Antikacı, Çırçır El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Çırçır Kılıç Alan Antikacı, Çırçır Takı Alan Antikacı, Çırçır Cep Saati Alan Antikacı, Çırçır Dvd Alan Antikacı, Çırçır Komple Eşya Alan Antikacı, Çırçır Telefon Alan Antikacı, Çırçır Pipo Alan Antikacı, Çırçır Üç Etek Alan Antikacı, Çırçır Bilezik Alan Antikacı, Çırçır Bardak Alan Antikacı.

Çırçır Tablo Alan Antikacı, Çırçır 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çırçır Sefer Tası Alan Antikacı, Çırçır Dokuma Alan Antikacı, Çırçır Kalem Alan Antikacı, Çırçır Sürahi Alan Antikacı, Çırçır Komple Kütüphane Alan Antikacı, Çırçır Gümüş Alan Antikacı, Çırçır Daktilo Alan Antikacı, Çırçır Pul Alan Antikacı, Çırçır Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Çırçır Bıçak Alan Antikacı, Çırçır Kol Saati Alan Antikacı, Çırçır Makaralı Teyp Alan Antikacı, Çırçır Rozet Alan Antikacı, Çırçır Gelinlik Alan Antikacı, Çırçır Çatal Alan Antikacı, Çırçır Kıyafet Alan Antikacı, Çırçır Duvar Saati Alan Antikacı, Çırçır Fes Alan Antikacı, Çırçır Küp Alan Antikacı, Çırçır Saçma Alan Antikacı.

Çırçır Hat Yazısı Alan Antikacı, Çırçır Ağaç Alan Antikacı, Çırçır Halı Alan Antikacı, Çırçır Günlük Alan Antikacı, Çırçır Yıldız Porselen Alan Antikacı, Çırçır Masa Alan Antikacı, Çırçır Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Çırçır Kitap Alan Antikacı, Çırçır Amfi Alan Antikacı, Çırçır Albüm Alan Antikacı, Çırçır Ahşap Alan Antikacı, Çırçır Gondol Alan Antikacı, Çırçır Çizgi Roman Alan Antikacı, Çırçır Komple Mira Evi Boşaltanlar, Çırçır Pusula Alan Antikacı, Çırçır Gerdanlık Alan Antikacı, Çırçır Cezve Alan Antikacı, Çırçır Şerbetlik Alan Antikacı.

Çırçır Tuval Alan Antikacı, Çırçır Okka Alan Antikacı, Çırçır Fincan Alan Antikacı, Çırçır Cd Alan Antikacı, Çırçır Cam Alan Antikacı, Çırçır Çan Alan Antikacı, Çırçır Hoparlör Alan Antikacı, Çırçır Çiçek Alan Antikacı, Çırçır Retro Eşya Alan Antikacı, Çırçır Vazo Alan Antikacı, Çırçır Koltuk Alan Antikacı, Çırçır Şapka Alan Antikacı, Çırçır Bakır Eşya Alan Antikacı, Çırçır Kilit Alan Antikacı, Çırçır Biblo Alan Antikacı, Çırçır Saat Alan Antikacı, Çırçır Matara Alan Antikacı, Çırçır Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Çırçır 33 Lük Plak Alan Antikacı, Çırçır Nişan Alan Antikacı, Çırçır Seramik Alan Antikacı, Çırçır Minyatür Alan Antikacı, Çırçır Kase Alan Antikacı, Çırçır Tas Alan Antikacı, Çırçır Kavanoz Alan Antikacı, Çırçır 45 Lik Plak Alan Antikacı, Çırçır Varaklı Halı Alan Antikacı.

Çırçır El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Çırçır Radyo Alan Antikacı, Çırçır Çini Alan Antikacı, Çırçır Mühür Alan Antikacı, Çırçır Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Çırçır Çaydanlık Alan Antikacı, Çırçır Halhal Alan Antikacı, Çırçır Tılsım Alan Antikacı, Çırçır Sepet Alan Antikacı, Çırçır Sandelye Alan Antikacı, Çırçır Eski Oyuncak Alan Antikacı, Çırçır Pikap Alan Antikacı, Çırçır Roman Alan Antikacı, Çırçır Tepsi Alan Antikacı, Çırçır Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Çırçır Forma Alan Antikacı, Çırçır Avize Alan Antikacı, Çırçır Sahan Alan Antikacı, Çırçır Tırnak Ayna Alan Antikacı, Çırçır Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Çırçır Bronz Heykel Alan Antikacı, Çırçır Şamdan Alan Antikacı.

Çırçır Kartpostal Alan Antikacı, Çırçır Hereke Halısı Alan Antikacı, Çırçır Sini Alan Antikacı, Çırçır Tüfek Alan Antikacı, Çırçır Köstekli Saat Alan Antikacı, Çırçır Varaklı Ayna Alan Antikacı, Çırçır Taş Plak Alan Antikacı, Çırçır Gravür Alan Antikacı, Çırçır Kurşun Alan Antikacı, Çırçır Gramafon Alan Antikacı, Çırçır Cd Player Alan Antikacı, Çırçır 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çırçır Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Çırçır Kahve Takımı Alan Antikacı, Çırçır Mobilya Alan Antikacı, Çırçır Kapı Alan Antikacı, Çırçır Kaşık Alan Antikacı, Çırçır İbrik Alan Antikacı, Çırçır Yağlı Boya Alan Antikacı, Çırçır Tabanca Alan Antikacı, Çırçır Ferman Alan Antikacı, Çırçır Ebru Alan Antikacı, Çırçır Tabak Alan Antikacı, Çırçır Semaver Alan Antikacı, Çırçır Kutu Alan Antikacı.

Çırçır Kehribar Alan Antikacı, Çırçır Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Çırçır Bronz Alan Antikacı, Çırçır Şişe Alan Antikacı, Çırçır Madalya Nişan Alan Antikacı, Çırçır Anahtar Alan Antikacı, Çırçır Makine Alan Antikacı, Çırçır Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Çırçır Mekanik Alet Alan Antikacı, Çırçır Kolye Alan Antikacı, Çırçır Fotoğraf Alan Antikacı, Çırçır Bünyan Halısı Alan Antikacı, Çırçır Tesbih Alan Antikacı, Çırçır El Dokuması Halı Alan Antikacı, Çırçır Opalin Alan Antikacı, Çırçır Taş Alan Antikacı, Çırçır Metal Alan Antikacı, Çırçır El Yazması Alan Antikacı, Çırçır Terazi Alan Antikacı, Çırçır Tokmak Alan Antikacı, Çırçır Gaz Ocağı Alan Antikacı, Çırçır Dirhem Alan Antikacı, Çırçır El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.