Çırağan Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Çırağan Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Çırağan, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Çırağan olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Çırağan İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Çırağan ve antika satıcıları Çırağan için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Çırağan Antikacı

İstanbul, Çırağan antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Çırağan) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çırağan Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Çırağan Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Çırağan Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Çırağan Takvim Alan Antikacı, Çırağan Mangal Alan Antikacı, Çırağan Bindallı Alan Antikacı, Çırağan Müzik Seti Alan Antikacı, Çırağan Kama Alan Antikacı, Çırağan Kazan Alan Antikacı, Çırağan Kristal Alan Antikacı, Çırağan Kuran Alan Antikacı, Çırağan Kupa Alan Antikacı, Çırağan Ğügüm Alan Antikacı, Çırağan Arma Alan Antikacı, Çırağan Fıçı Alan Antikacı, Çırağan El Yazması Kitap Alan Antikacı, Çırağan Efemera Alan Antikacı, Çırağan Hat Makası Alan Antikacı, Çırağan Silke Alan Antikacı, Çırağan Madalya Alan Antikacı.

Çırağan Tarak Alan Antikacı, Çırağan Harita Alan Antikacı, Çırağan Kandil Alan Antikacı, Çırağan Bez Alan Antikacı, Çırağan Porselen Alan Antikacı, Çırağan Müzik Aleti Alan Antikacı, Çırağan Takı Kutusu Alan Antikacı, Çırağan Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Çırağan Resim Alan Antikacı, Çırağan İpek Halı Alan Antikacı, Çırağan Silah Alan Antikacı, Çırağan Kilim Alan Antikacı, Çırağan Plak Alan Antikacı, Çırağan Kasetçalar Alan Antikacı, Çırağan Zarf Alan Antikacı.

Çırağan Komple Miras Evi Alan Antikacı, Çırağan Yüzük Alan Antikacı, Çırağan Portre Alan Antikacı, Çırağan İran Halısı Alan Antikacı, Çırağan Askeri Malzeme Alanalar, Çırağan Baston Alan Antikacı, Çırağan Bileklik Alan Antikacı, Çırağan Sehpa Alan Antikacı, Çırağan Kamçı Alan Antikacı, Çırağan Hat Alan Antikacı, Çırağan Oyma Alan Antikacı, Çırağan Gümüşlük Alan Antikacı, Çırağan El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Çırağan Kılıç Alan Antikacı, Çırağan Takı Alan Antikacı, Çırağan Cep Saati Alan Antikacı, Çırağan Dvd Alan Antikacı, Çırağan Komple Eşya Alan Antikacı, Çırağan Telefon Alan Antikacı, Çırağan Pipo Alan Antikacı, Çırağan Üç Etek Alan Antikacı, Çırağan Bilezik Alan Antikacı, Çırağan Bardak Alan Antikacı.

Çırağan Tablo Alan Antikacı, Çırağan 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çırağan Sefer Tası Alan Antikacı, Çırağan Dokuma Alan Antikacı, Çırağan Kalem Alan Antikacı, Çırağan Sürahi Alan Antikacı, Çırağan Komple Kütüphane Alan Antikacı, Çırağan Gümüş Alan Antikacı, Çırağan Daktilo Alan Antikacı, Çırağan Pul Alan Antikacı, Çırağan Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Çırağan Bıçak Alan Antikacı, Çırağan Kol Saati Alan Antikacı, Çırağan Makaralı Teyp Alan Antikacı, Çırağan Rozet Alan Antikacı, Çırağan Gelinlik Alan Antikacı, Çırağan Çatal Alan Antikacı, Çırağan Kıyafet Alan Antikacı, Çırağan Duvar Saati Alan Antikacı, Çırağan Fes Alan Antikacı, Çırağan Küp Alan Antikacı, Çırağan Saçma Alan Antikacı.

Çırağan Hat Yazısı Alan Antikacı, Çırağan Ağaç Alan Antikacı, Çırağan Halı Alan Antikacı, Çırağan Günlük Alan Antikacı, Çırağan Yıldız Porselen Alan Antikacı, Çırağan Masa Alan Antikacı, Çırağan Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Çırağan Kitap Alan Antikacı, Çırağan Amfi Alan Antikacı, Çırağan Albüm Alan Antikacı, Çırağan Ahşap Alan Antikacı, Çırağan Gondol Alan Antikacı, Çırağan Çizgi Roman Alan Antikacı, Çırağan Komple Mira Evi Boşaltanlar, Çırağan Pusula Alan Antikacı, Çırağan Gerdanlık Alan Antikacı, Çırağan Cezve Alan Antikacı, Çırağan Şerbetlik Alan Antikacı.

Çırağan Tuval Alan Antikacı, Çırağan Okka Alan Antikacı, Çırağan Fincan Alan Antikacı, Çırağan Cd Alan Antikacı, Çırağan Cam Alan Antikacı, Çırağan Çan Alan Antikacı, Çırağan Hoparlör Alan Antikacı, Çırağan Çiçek Alan Antikacı, Çırağan Retro Eşya Alan Antikacı, Çırağan Vazo Alan Antikacı, Çırağan Koltuk Alan Antikacı, Çırağan Şapka Alan Antikacı, Çırağan Bakır Eşya Alan Antikacı, Çırağan Kilit Alan Antikacı, Çırağan Biblo Alan Antikacı, Çırağan Saat Alan Antikacı, Çırağan Matara Alan Antikacı, Çırağan Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Çırağan 33 Lük Plak Alan Antikacı, Çırağan Nişan Alan Antikacı, Çırağan Seramik Alan Antikacı, Çırağan Minyatür Alan Antikacı, Çırağan Kase Alan Antikacı, Çırağan Tas Alan Antikacı, Çırağan Kavanoz Alan Antikacı, Çırağan 45 Lik Plak Alan Antikacı, Çırağan Varaklı Halı Alan Antikacı.

Çırağan El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Çırağan Radyo Alan Antikacı, Çırağan Çini Alan Antikacı, Çırağan Mühür Alan Antikacı, Çırağan Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Çırağan Çaydanlık Alan Antikacı, Çırağan Halhal Alan Antikacı, Çırağan Tılsım Alan Antikacı, Çırağan Sepet Alan Antikacı, Çırağan Sandelye Alan Antikacı, Çırağan Eski Oyuncak Alan Antikacı, Çırağan Pikap Alan Antikacı, Çırağan Roman Alan Antikacı, Çırağan Tepsi Alan Antikacı, Çırağan Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Çırağan Forma Alan Antikacı, Çırağan Avize Alan Antikacı, Çırağan Sahan Alan Antikacı, Çırağan Tırnak Ayna Alan Antikacı, Çırağan Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Çırağan Bronz Heykel Alan Antikacı, Çırağan Şamdan Alan Antikacı.

Çırağan Kartpostal Alan Antikacı, Çırağan Hereke Halısı Alan Antikacı, Çırağan Sini Alan Antikacı, Çırağan Tüfek Alan Antikacı, Çırağan Köstekli Saat Alan Antikacı, Çırağan Varaklı Ayna Alan Antikacı, Çırağan Taş Plak Alan Antikacı, Çırağan Gravür Alan Antikacı, Çırağan Kurşun Alan Antikacı, Çırağan Gramafon Alan Antikacı, Çırağan Cd Player Alan Antikacı, Çırağan 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çırağan Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Çırağan Kahve Takımı Alan Antikacı, Çırağan Mobilya Alan Antikacı, Çırağan Kapı Alan Antikacı, Çırağan Kaşık Alan Antikacı, Çırağan İbrik Alan Antikacı, Çırağan Yağlı Boya Alan Antikacı, Çırağan Tabanca Alan Antikacı, Çırağan Ferman Alan Antikacı, Çırağan Ebru Alan Antikacı, Çırağan Tabak Alan Antikacı, Çırağan Semaver Alan Antikacı, Çırağan Kutu Alan Antikacı.

Çırağan Kehribar Alan Antikacı, Çırağan Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Çırağan Bronz Alan Antikacı, Çırağan Şişe Alan Antikacı, Çırağan Madalya Nişan Alan Antikacı, Çırağan Anahtar Alan Antikacı, Çırağan Makine Alan Antikacı, Çırağan Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Çırağan Mekanik Alet Alan Antikacı, Çırağan Kolye Alan Antikacı, Çırağan Fotoğraf Alan Antikacı, Çırağan Bünyan Halısı Alan Antikacı, Çırağan Tesbih Alan Antikacı, Çırağan El Dokuması Halı Alan Antikacı, Çırağan Opalin Alan Antikacı, Çırağan Taş Alan Antikacı, Çırağan Metal Alan Antikacı, Çırağan El Yazması Alan Antikacı, Çırağan Terazi Alan Antikacı, Çırağan Tokmak Alan Antikacı, Çırağan Gaz Ocağı Alan Antikacı, Çırağan Dirhem Alan Antikacı, Çırağan El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.