Çınardere Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Çınardere Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Çınardere, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Çınardere olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Çınardere İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Çınardere ve antika satıcıları Çınardere için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Çınardere Antikacı

İstanbul, Çınardere antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Çınardere) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çınardere Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Çınardere Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Çınardere Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Çınardere Takvim Alan Antikacı, Çınardere Mangal Alan Antikacı, Çınardere Bindallı Alan Antikacı, Çınardere Müzik Seti Alan Antikacı, Çınardere Kama Alan Antikacı, Çınardere Kazan Alan Antikacı, Çınardere Kristal Alan Antikacı, Çınardere Kuran Alan Antikacı, Çınardere Kupa Alan Antikacı, Çınardere Ğügüm Alan Antikacı, Çınardere Arma Alan Antikacı, Çınardere Fıçı Alan Antikacı, Çınardere El Yazması Kitap Alan Antikacı, Çınardere Efemera Alan Antikacı, Çınardere Hat Makası Alan Antikacı, Çınardere Silke Alan Antikacı, Çınardere Madalya Alan Antikacı.

Çınardere Tarak Alan Antikacı, Çınardere Harita Alan Antikacı, Çınardere Kandil Alan Antikacı, Çınardere Bez Alan Antikacı, Çınardere Porselen Alan Antikacı, Çınardere Müzik Aleti Alan Antikacı, Çınardere Takı Kutusu Alan Antikacı, Çınardere Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Çınardere Resim Alan Antikacı, Çınardere İpek Halı Alan Antikacı, Çınardere Silah Alan Antikacı, Çınardere Kilim Alan Antikacı, Çınardere Plak Alan Antikacı, Çınardere Kasetçalar Alan Antikacı, Çınardere Zarf Alan Antikacı.

Çınardere Komple Miras Evi Alan Antikacı, Çınardere Yüzük Alan Antikacı, Çınardere Portre Alan Antikacı, Çınardere İran Halısı Alan Antikacı, Çınardere Askeri Malzeme Alanalar, Çınardere Baston Alan Antikacı, Çınardere Bileklik Alan Antikacı, Çınardere Sehpa Alan Antikacı, Çınardere Kamçı Alan Antikacı, Çınardere Hat Alan Antikacı, Çınardere Oyma Alan Antikacı, Çınardere Gümüşlük Alan Antikacı, Çınardere El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Çınardere Kılıç Alan Antikacı, Çınardere Takı Alan Antikacı, Çınardere Cep Saati Alan Antikacı, Çınardere Dvd Alan Antikacı, Çınardere Komple Eşya Alan Antikacı, Çınardere Telefon Alan Antikacı, Çınardere Pipo Alan Antikacı, Çınardere Üç Etek Alan Antikacı, Çınardere Bilezik Alan Antikacı, Çınardere Bardak Alan Antikacı.

Çınardere Tablo Alan Antikacı, Çınardere 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çınardere Sefer Tası Alan Antikacı, Çınardere Dokuma Alan Antikacı, Çınardere Kalem Alan Antikacı, Çınardere Sürahi Alan Antikacı, Çınardere Komple Kütüphane Alan Antikacı, Çınardere Gümüş Alan Antikacı, Çınardere Daktilo Alan Antikacı, Çınardere Pul Alan Antikacı, Çınardere Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Çınardere Bıçak Alan Antikacı, Çınardere Kol Saati Alan Antikacı, Çınardere Makaralı Teyp Alan Antikacı, Çınardere Rozet Alan Antikacı, Çınardere Gelinlik Alan Antikacı, Çınardere Çatal Alan Antikacı, Çınardere Kıyafet Alan Antikacı, Çınardere Duvar Saati Alan Antikacı, Çınardere Fes Alan Antikacı, Çınardere Küp Alan Antikacı, Çınardere Saçma Alan Antikacı.

Çınardere Hat Yazısı Alan Antikacı, Çınardere Ağaç Alan Antikacı, Çınardere Halı Alan Antikacı, Çınardere Günlük Alan Antikacı, Çınardere Yıldız Porselen Alan Antikacı, Çınardere Masa Alan Antikacı, Çınardere Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Çınardere Kitap Alan Antikacı, Çınardere Amfi Alan Antikacı, Çınardere Albüm Alan Antikacı, Çınardere Ahşap Alan Antikacı, Çınardere Gondol Alan Antikacı, Çınardere Çizgi Roman Alan Antikacı, Çınardere Komple Mira Evi Boşaltanlar, Çınardere Pusula Alan Antikacı, Çınardere Gerdanlık Alan Antikacı, Çınardere Cezve Alan Antikacı, Çınardere Şerbetlik Alan Antikacı.

Çınardere Tuval Alan Antikacı, Çınardere Okka Alan Antikacı, Çınardere Fincan Alan Antikacı, Çınardere Cd Alan Antikacı, Çınardere Cam Alan Antikacı, Çınardere Çan Alan Antikacı, Çınardere Hoparlör Alan Antikacı, Çınardere Çiçek Alan Antikacı, Çınardere Retro Eşya Alan Antikacı, Çınardere Vazo Alan Antikacı, Çınardere Koltuk Alan Antikacı, Çınardere Şapka Alan Antikacı, Çınardere Bakır Eşya Alan Antikacı, Çınardere Kilit Alan Antikacı, Çınardere Biblo Alan Antikacı, Çınardere Saat Alan Antikacı, Çınardere Matara Alan Antikacı, Çınardere Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Çınardere 33 Lük Plak Alan Antikacı, Çınardere Nişan Alan Antikacı, Çınardere Seramik Alan Antikacı, Çınardere Minyatür Alan Antikacı, Çınardere Kase Alan Antikacı, Çınardere Tas Alan Antikacı, Çınardere Kavanoz Alan Antikacı, Çınardere 45 Lik Plak Alan Antikacı, Çınardere Varaklı Halı Alan Antikacı.

Çınardere El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Çınardere Radyo Alan Antikacı, Çınardere Çini Alan Antikacı, Çınardere Mühür Alan Antikacı, Çınardere Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Çınardere Çaydanlık Alan Antikacı, Çınardere Halhal Alan Antikacı, Çınardere Tılsım Alan Antikacı, Çınardere Sepet Alan Antikacı, Çınardere Sandelye Alan Antikacı, Çınardere Eski Oyuncak Alan Antikacı, Çınardere Pikap Alan Antikacı, Çınardere Roman Alan Antikacı, Çınardere Tepsi Alan Antikacı, Çınardere Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Çınardere Forma Alan Antikacı, Çınardere Avize Alan Antikacı, Çınardere Sahan Alan Antikacı, Çınardere Tırnak Ayna Alan Antikacı, Çınardere Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Çınardere Bronz Heykel Alan Antikacı, Çınardere Şamdan Alan Antikacı.

Çınardere Kartpostal Alan Antikacı, Çınardere Hereke Halısı Alan Antikacı, Çınardere Sini Alan Antikacı, Çınardere Tüfek Alan Antikacı, Çınardere Köstekli Saat Alan Antikacı, Çınardere Varaklı Ayna Alan Antikacı, Çınardere Taş Plak Alan Antikacı, Çınardere Gravür Alan Antikacı, Çınardere Kurşun Alan Antikacı, Çınardere Gramafon Alan Antikacı, Çınardere Cd Player Alan Antikacı, Çınardere 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çınardere Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Çınardere Kahve Takımı Alan Antikacı, Çınardere Mobilya Alan Antikacı, Çınardere Kapı Alan Antikacı, Çınardere Kaşık Alan Antikacı, Çınardere İbrik Alan Antikacı, Çınardere Yağlı Boya Alan Antikacı, Çınardere Tabanca Alan Antikacı, Çınardere Ferman Alan Antikacı, Çınardere Ebru Alan Antikacı, Çınardere Tabak Alan Antikacı, Çınardere Semaver Alan Antikacı, Çınardere Kutu Alan Antikacı.

Çınardere Kehribar Alan Antikacı, Çınardere Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Çınardere Bronz Alan Antikacı, Çınardere Şişe Alan Antikacı, Çınardere Madalya Nişan Alan Antikacı, Çınardere Anahtar Alan Antikacı, Çınardere Makine Alan Antikacı, Çınardere Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Çınardere Mekanik Alet Alan Antikacı, Çınardere Kolye Alan Antikacı, Çınardere Fotoğraf Alan Antikacı, Çınardere Bünyan Halısı Alan Antikacı, Çınardere Tesbih Alan Antikacı, Çınardere El Dokuması Halı Alan Antikacı, Çınardere Opalin Alan Antikacı, Çınardere Taş Alan Antikacı, Çınardere Metal Alan Antikacı, Çınardere El Yazması Alan Antikacı, Çınardere Terazi Alan Antikacı, Çınardere Tokmak Alan Antikacı, Çınardere Gaz Ocağı Alan Antikacı, Çınardere Dirhem Alan Antikacı, Çınardere El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.