Çınar Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Çınar Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Çınar, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Çınar olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Çınar İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Çınar ve antika satıcıları Çınar için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Çınar Antikacı

İstanbul, Çınar antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Çınar) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çınar Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Çınar Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Çınar Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Çınar Takvim Alan Antikacı, Çınar Mangal Alan Antikacı, Çınar Bindallı Alan Antikacı, Çınar Müzik Seti Alan Antikacı, Çınar Kama Alan Antikacı, Çınar Kazan Alan Antikacı, Çınar Kristal Alan Antikacı, Çınar Kuran Alan Antikacı, Çınar Kupa Alan Antikacı, Çınar Ğügüm Alan Antikacı, Çınar Arma Alan Antikacı, Çınar Fıçı Alan Antikacı, Çınar El Yazması Kitap Alan Antikacı, Çınar Efemera Alan Antikacı, Çınar Hat Makası Alan Antikacı, Çınar Silke Alan Antikacı, Çınar Madalya Alan Antikacı.

Çınar Tarak Alan Antikacı, Çınar Harita Alan Antikacı, Çınar Kandil Alan Antikacı, Çınar Bez Alan Antikacı, Çınar Porselen Alan Antikacı, Çınar Müzik Aleti Alan Antikacı, Çınar Takı Kutusu Alan Antikacı, Çınar Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Çınar Resim Alan Antikacı, Çınar İpek Halı Alan Antikacı, Çınar Silah Alan Antikacı, Çınar Kilim Alan Antikacı, Çınar Plak Alan Antikacı, Çınar Kasetçalar Alan Antikacı, Çınar Zarf Alan Antikacı.

Çınar Komple Miras Evi Alan Antikacı, Çınar Yüzük Alan Antikacı, Çınar Portre Alan Antikacı, Çınar İran Halısı Alan Antikacı, Çınar Askeri Malzeme Alanalar, Çınar Baston Alan Antikacı, Çınar Bileklik Alan Antikacı, Çınar Sehpa Alan Antikacı, Çınar Kamçı Alan Antikacı, Çınar Hat Alan Antikacı, Çınar Oyma Alan Antikacı, Çınar Gümüşlük Alan Antikacı, Çınar El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Çınar Kılıç Alan Antikacı, Çınar Takı Alan Antikacı, Çınar Cep Saati Alan Antikacı, Çınar Dvd Alan Antikacı, Çınar Komple Eşya Alan Antikacı, Çınar Telefon Alan Antikacı, Çınar Pipo Alan Antikacı, Çınar Üç Etek Alan Antikacı, Çınar Bilezik Alan Antikacı, Çınar Bardak Alan Antikacı.

Çınar Tablo Alan Antikacı, Çınar 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çınar Sefer Tası Alan Antikacı, Çınar Dokuma Alan Antikacı, Çınar Kalem Alan Antikacı, Çınar Sürahi Alan Antikacı, Çınar Komple Kütüphane Alan Antikacı, Çınar Gümüş Alan Antikacı, Çınar Daktilo Alan Antikacı, Çınar Pul Alan Antikacı, Çınar Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Çınar Bıçak Alan Antikacı, Çınar Kol Saati Alan Antikacı, Çınar Makaralı Teyp Alan Antikacı, Çınar Rozet Alan Antikacı, Çınar Gelinlik Alan Antikacı, Çınar Çatal Alan Antikacı, Çınar Kıyafet Alan Antikacı, Çınar Duvar Saati Alan Antikacı, Çınar Fes Alan Antikacı, Çınar Küp Alan Antikacı, Çınar Saçma Alan Antikacı.

Çınar Hat Yazısı Alan Antikacı, Çınar Ağaç Alan Antikacı, Çınar Halı Alan Antikacı, Çınar Günlük Alan Antikacı, Çınar Yıldız Porselen Alan Antikacı, Çınar Masa Alan Antikacı, Çınar Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Çınar Kitap Alan Antikacı, Çınar Amfi Alan Antikacı, Çınar Albüm Alan Antikacı, Çınar Ahşap Alan Antikacı, Çınar Gondol Alan Antikacı, Çınar Çizgi Roman Alan Antikacı, Çınar Komple Mira Evi Boşaltanlar, Çınar Pusula Alan Antikacı, Çınar Gerdanlık Alan Antikacı, Çınar Cezve Alan Antikacı, Çınar Şerbetlik Alan Antikacı.

Çınar Tuval Alan Antikacı, Çınar Okka Alan Antikacı, Çınar Fincan Alan Antikacı, Çınar Cd Alan Antikacı, Çınar Cam Alan Antikacı, Çınar Çan Alan Antikacı, Çınar Hoparlör Alan Antikacı, Çınar Çiçek Alan Antikacı, Çınar Retro Eşya Alan Antikacı, Çınar Vazo Alan Antikacı, Çınar Koltuk Alan Antikacı, Çınar Şapka Alan Antikacı, Çınar Bakır Eşya Alan Antikacı, Çınar Kilit Alan Antikacı, Çınar Biblo Alan Antikacı, Çınar Saat Alan Antikacı, Çınar Matara Alan Antikacı, Çınar Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Çınar 33 Lük Plak Alan Antikacı, Çınar Nişan Alan Antikacı, Çınar Seramik Alan Antikacı, Çınar Minyatür Alan Antikacı, Çınar Kase Alan Antikacı, Çınar Tas Alan Antikacı, Çınar Kavanoz Alan Antikacı, Çınar 45 Lik Plak Alan Antikacı, Çınar Varaklı Halı Alan Antikacı.

Çınar El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Çınar Radyo Alan Antikacı, Çınar Çini Alan Antikacı, Çınar Mühür Alan Antikacı, Çınar Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Çınar Çaydanlık Alan Antikacı, Çınar Halhal Alan Antikacı, Çınar Tılsım Alan Antikacı, Çınar Sepet Alan Antikacı, Çınar Sandelye Alan Antikacı, Çınar Eski Oyuncak Alan Antikacı, Çınar Pikap Alan Antikacı, Çınar Roman Alan Antikacı, Çınar Tepsi Alan Antikacı, Çınar Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Çınar Forma Alan Antikacı, Çınar Avize Alan Antikacı, Çınar Sahan Alan Antikacı, Çınar Tırnak Ayna Alan Antikacı, Çınar Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Çınar Bronz Heykel Alan Antikacı, Çınar Şamdan Alan Antikacı.

Çınar Kartpostal Alan Antikacı, Çınar Hereke Halısı Alan Antikacı, Çınar Sini Alan Antikacı, Çınar Tüfek Alan Antikacı, Çınar Köstekli Saat Alan Antikacı, Çınar Varaklı Ayna Alan Antikacı, Çınar Taş Plak Alan Antikacı, Çınar Gravür Alan Antikacı, Çınar Kurşun Alan Antikacı, Çınar Gramafon Alan Antikacı, Çınar Cd Player Alan Antikacı, Çınar 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çınar Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Çınar Kahve Takımı Alan Antikacı, Çınar Mobilya Alan Antikacı, Çınar Kapı Alan Antikacı, Çınar Kaşık Alan Antikacı, Çınar İbrik Alan Antikacı, Çınar Yağlı Boya Alan Antikacı, Çınar Tabanca Alan Antikacı, Çınar Ferman Alan Antikacı, Çınar Ebru Alan Antikacı, Çınar Tabak Alan Antikacı, Çınar Semaver Alan Antikacı, Çınar Kutu Alan Antikacı.

Çınar Kehribar Alan Antikacı, Çınar Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Çınar Bronz Alan Antikacı, Çınar Şişe Alan Antikacı, Çınar Madalya Nişan Alan Antikacı, Çınar Anahtar Alan Antikacı, Çınar Makine Alan Antikacı, Çınar Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Çınar Mekanik Alet Alan Antikacı, Çınar Kolye Alan Antikacı, Çınar Fotoğraf Alan Antikacı, Çınar Bünyan Halısı Alan Antikacı, Çınar Tesbih Alan Antikacı, Çınar El Dokuması Halı Alan Antikacı, Çınar Opalin Alan Antikacı, Çınar Taş Alan Antikacı, Çınar Metal Alan Antikacı, Çınar El Yazması Alan Antikacı, Çınar Terazi Alan Antikacı, Çınar Tokmak Alan Antikacı, Çınar Gaz Ocağı Alan Antikacı, Çınar Dirhem Alan Antikacı, Çınar El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.