Çilingir Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Çilingir Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Çilingir, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Çilingir olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Çilingir İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Çilingir ve antika satıcıları Çilingir için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Çilingir Antikacı

İstanbul, Çilingir antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Çilingir) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çilingir Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Çilingir Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Çilingir Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Çilingir Takvim Alan Antikacı, Çilingir Mangal Alan Antikacı, Çilingir Bindallı Alan Antikacı, Çilingir Müzik Seti Alan Antikacı, Çilingir Kama Alan Antikacı, Çilingir Kazan Alan Antikacı, Çilingir Kristal Alan Antikacı, Çilingir Kuran Alan Antikacı, Çilingir Kupa Alan Antikacı, Çilingir Ğügüm Alan Antikacı, Çilingir Arma Alan Antikacı, Çilingir Fıçı Alan Antikacı, Çilingir El Yazması Kitap Alan Antikacı, Çilingir Efemera Alan Antikacı, Çilingir Hat Makası Alan Antikacı, Çilingir Silke Alan Antikacı, Çilingir Madalya Alan Antikacı.

Çilingir Tarak Alan Antikacı, Çilingir Harita Alan Antikacı, Çilingir Kandil Alan Antikacı, Çilingir Bez Alan Antikacı, Çilingir Porselen Alan Antikacı, Çilingir Müzik Aleti Alan Antikacı, Çilingir Takı Kutusu Alan Antikacı, Çilingir Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Çilingir Resim Alan Antikacı, Çilingir İpek Halı Alan Antikacı, Çilingir Silah Alan Antikacı, Çilingir Kilim Alan Antikacı, Çilingir Plak Alan Antikacı, Çilingir Kasetçalar Alan Antikacı, Çilingir Zarf Alan Antikacı.

Çilingir Komple Miras Evi Alan Antikacı, Çilingir Yüzük Alan Antikacı, Çilingir Portre Alan Antikacı, Çilingir İran Halısı Alan Antikacı, Çilingir Askeri Malzeme Alanalar, Çilingir Baston Alan Antikacı, Çilingir Bileklik Alan Antikacı, Çilingir Sehpa Alan Antikacı, Çilingir Kamçı Alan Antikacı, Çilingir Hat Alan Antikacı, Çilingir Oyma Alan Antikacı, Çilingir Gümüşlük Alan Antikacı, Çilingir El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Çilingir Kılıç Alan Antikacı, Çilingir Takı Alan Antikacı, Çilingir Cep Saati Alan Antikacı, Çilingir Dvd Alan Antikacı, Çilingir Komple Eşya Alan Antikacı, Çilingir Telefon Alan Antikacı, Çilingir Pipo Alan Antikacı, Çilingir Üç Etek Alan Antikacı, Çilingir Bilezik Alan Antikacı, Çilingir Bardak Alan Antikacı.

Çilingir Tablo Alan Antikacı, Çilingir 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çilingir Sefer Tası Alan Antikacı, Çilingir Dokuma Alan Antikacı, Çilingir Kalem Alan Antikacı, Çilingir Sürahi Alan Antikacı, Çilingir Komple Kütüphane Alan Antikacı, Çilingir Gümüş Alan Antikacı, Çilingir Daktilo Alan Antikacı, Çilingir Pul Alan Antikacı, Çilingir Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Çilingir Bıçak Alan Antikacı, Çilingir Kol Saati Alan Antikacı, Çilingir Makaralı Teyp Alan Antikacı, Çilingir Rozet Alan Antikacı, Çilingir Gelinlik Alan Antikacı, Çilingir Çatal Alan Antikacı, Çilingir Kıyafet Alan Antikacı, Çilingir Duvar Saati Alan Antikacı, Çilingir Fes Alan Antikacı, Çilingir Küp Alan Antikacı, Çilingir Saçma Alan Antikacı.

Çilingir Hat Yazısı Alan Antikacı, Çilingir Ağaç Alan Antikacı, Çilingir Halı Alan Antikacı, Çilingir Günlük Alan Antikacı, Çilingir Yıldız Porselen Alan Antikacı, Çilingir Masa Alan Antikacı, Çilingir Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Çilingir Kitap Alan Antikacı, Çilingir Amfi Alan Antikacı, Çilingir Albüm Alan Antikacı, Çilingir Ahşap Alan Antikacı, Çilingir Gondol Alan Antikacı, Çilingir Çizgi Roman Alan Antikacı, Çilingir Komple Mira Evi Boşaltanlar, Çilingir Pusula Alan Antikacı, Çilingir Gerdanlık Alan Antikacı, Çilingir Cezve Alan Antikacı, Çilingir Şerbetlik Alan Antikacı.

Çilingir Tuval Alan Antikacı, Çilingir Okka Alan Antikacı, Çilingir Fincan Alan Antikacı, Çilingir Cd Alan Antikacı, Çilingir Cam Alan Antikacı, Çilingir Çan Alan Antikacı, Çilingir Hoparlör Alan Antikacı, Çilingir Çiçek Alan Antikacı, Çilingir Retro Eşya Alan Antikacı, Çilingir Vazo Alan Antikacı, Çilingir Koltuk Alan Antikacı, Çilingir Şapka Alan Antikacı, Çilingir Bakır Eşya Alan Antikacı, Çilingir Kilit Alan Antikacı, Çilingir Biblo Alan Antikacı, Çilingir Saat Alan Antikacı, Çilingir Matara Alan Antikacı, Çilingir Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Çilingir 33 Lük Plak Alan Antikacı, Çilingir Nişan Alan Antikacı, Çilingir Seramik Alan Antikacı, Çilingir Minyatür Alan Antikacı, Çilingir Kase Alan Antikacı, Çilingir Tas Alan Antikacı, Çilingir Kavanoz Alan Antikacı, Çilingir 45 Lik Plak Alan Antikacı, Çilingir Varaklı Halı Alan Antikacı.

Çilingir El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Çilingir Radyo Alan Antikacı, Çilingir Çini Alan Antikacı, Çilingir Mühür Alan Antikacı, Çilingir Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Çilingir Çaydanlık Alan Antikacı, Çilingir Halhal Alan Antikacı, Çilingir Tılsım Alan Antikacı, Çilingir Sepet Alan Antikacı, Çilingir Sandelye Alan Antikacı, Çilingir Eski Oyuncak Alan Antikacı, Çilingir Pikap Alan Antikacı, Çilingir Roman Alan Antikacı, Çilingir Tepsi Alan Antikacı, Çilingir Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Çilingir Forma Alan Antikacı, Çilingir Avize Alan Antikacı, Çilingir Sahan Alan Antikacı, Çilingir Tırnak Ayna Alan Antikacı, Çilingir Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Çilingir Bronz Heykel Alan Antikacı, Çilingir Şamdan Alan Antikacı.

Çilingir Kartpostal Alan Antikacı, Çilingir Hereke Halısı Alan Antikacı, Çilingir Sini Alan Antikacı, Çilingir Tüfek Alan Antikacı, Çilingir Köstekli Saat Alan Antikacı, Çilingir Varaklı Ayna Alan Antikacı, Çilingir Taş Plak Alan Antikacı, Çilingir Gravür Alan Antikacı, Çilingir Kurşun Alan Antikacı, Çilingir Gramafon Alan Antikacı, Çilingir Cd Player Alan Antikacı, Çilingir 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çilingir Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Çilingir Kahve Takımı Alan Antikacı, Çilingir Mobilya Alan Antikacı, Çilingir Kapı Alan Antikacı, Çilingir Kaşık Alan Antikacı, Çilingir İbrik Alan Antikacı, Çilingir Yağlı Boya Alan Antikacı, Çilingir Tabanca Alan Antikacı, Çilingir Ferman Alan Antikacı, Çilingir Ebru Alan Antikacı, Çilingir Tabak Alan Antikacı, Çilingir Semaver Alan Antikacı, Çilingir Kutu Alan Antikacı.

Çilingir Kehribar Alan Antikacı, Çilingir Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Çilingir Bronz Alan Antikacı, Çilingir Şişe Alan Antikacı, Çilingir Madalya Nişan Alan Antikacı, Çilingir Anahtar Alan Antikacı, Çilingir Makine Alan Antikacı, Çilingir Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Çilingir Mekanik Alet Alan Antikacı, Çilingir Kolye Alan Antikacı, Çilingir Fotoğraf Alan Antikacı, Çilingir Bünyan Halısı Alan Antikacı, Çilingir Tesbih Alan Antikacı, Çilingir El Dokuması Halı Alan Antikacı, Çilingir Opalin Alan Antikacı, Çilingir Taş Alan Antikacı, Çilingir Metal Alan Antikacı, Çilingir El Yazması Alan Antikacı, Çilingir Terazi Alan Antikacı, Çilingir Tokmak Alan Antikacı, Çilingir Gaz Ocağı Alan Antikacı, Çilingir Dirhem Alan Antikacı, Çilingir El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.