Çıksalın Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Çıksalın Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Çıksalın, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Çıksalın olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Çıksalın İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Çıksalın ve antika satıcıları Çıksalın için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Çıksalın Antikacı

İstanbul, Çıksalın antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Çıksalın) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çıksalın Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Çıksalın Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Çıksalın Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Çıksalın Takvim Alan Antikacı, Çıksalın Mangal Alan Antikacı, Çıksalın Bindallı Alan Antikacı, Çıksalın Müzik Seti Alan Antikacı, Çıksalın Kama Alan Antikacı, Çıksalın Kazan Alan Antikacı, Çıksalın Kristal Alan Antikacı, Çıksalın Kuran Alan Antikacı, Çıksalın Kupa Alan Antikacı, Çıksalın Ğügüm Alan Antikacı, Çıksalın Arma Alan Antikacı, Çıksalın Fıçı Alan Antikacı, Çıksalın El Yazması Kitap Alan Antikacı, Çıksalın Efemera Alan Antikacı, Çıksalın Hat Makası Alan Antikacı, Çıksalın Silke Alan Antikacı, Çıksalın Madalya Alan Antikacı.

Çıksalın Tarak Alan Antikacı, Çıksalın Harita Alan Antikacı, Çıksalın Kandil Alan Antikacı, Çıksalın Bez Alan Antikacı, Çıksalın Porselen Alan Antikacı, Çıksalın Müzik Aleti Alan Antikacı, Çıksalın Takı Kutusu Alan Antikacı, Çıksalın Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Çıksalın Resim Alan Antikacı, Çıksalın İpek Halı Alan Antikacı, Çıksalın Silah Alan Antikacı, Çıksalın Kilim Alan Antikacı, Çıksalın Plak Alan Antikacı, Çıksalın Kasetçalar Alan Antikacı, Çıksalın Zarf Alan Antikacı.

Çıksalın Komple Miras Evi Alan Antikacı, Çıksalın Yüzük Alan Antikacı, Çıksalın Portre Alan Antikacı, Çıksalın İran Halısı Alan Antikacı, Çıksalın Askeri Malzeme Alanalar, Çıksalın Baston Alan Antikacı, Çıksalın Bileklik Alan Antikacı, Çıksalın Sehpa Alan Antikacı, Çıksalın Kamçı Alan Antikacı, Çıksalın Hat Alan Antikacı, Çıksalın Oyma Alan Antikacı, Çıksalın Gümüşlük Alan Antikacı, Çıksalın El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Çıksalın Kılıç Alan Antikacı, Çıksalın Takı Alan Antikacı, Çıksalın Cep Saati Alan Antikacı, Çıksalın Dvd Alan Antikacı, Çıksalın Komple Eşya Alan Antikacı, Çıksalın Telefon Alan Antikacı, Çıksalın Pipo Alan Antikacı, Çıksalın Üç Etek Alan Antikacı, Çıksalın Bilezik Alan Antikacı, Çıksalın Bardak Alan Antikacı.

Çıksalın Tablo Alan Antikacı, Çıksalın 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çıksalın Sefer Tası Alan Antikacı, Çıksalın Dokuma Alan Antikacı, Çıksalın Kalem Alan Antikacı, Çıksalın Sürahi Alan Antikacı, Çıksalın Komple Kütüphane Alan Antikacı, Çıksalın Gümüş Alan Antikacı, Çıksalın Daktilo Alan Antikacı, Çıksalın Pul Alan Antikacı, Çıksalın Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Çıksalın Bıçak Alan Antikacı, Çıksalın Kol Saati Alan Antikacı, Çıksalın Makaralı Teyp Alan Antikacı, Çıksalın Rozet Alan Antikacı, Çıksalın Gelinlik Alan Antikacı, Çıksalın Çatal Alan Antikacı, Çıksalın Kıyafet Alan Antikacı, Çıksalın Duvar Saati Alan Antikacı, Çıksalın Fes Alan Antikacı, Çıksalın Küp Alan Antikacı, Çıksalın Saçma Alan Antikacı.

Çıksalın Hat Yazısı Alan Antikacı, Çıksalın Ağaç Alan Antikacı, Çıksalın Halı Alan Antikacı, Çıksalın Günlük Alan Antikacı, Çıksalın Yıldız Porselen Alan Antikacı, Çıksalın Masa Alan Antikacı, Çıksalın Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Çıksalın Kitap Alan Antikacı, Çıksalın Amfi Alan Antikacı, Çıksalın Albüm Alan Antikacı, Çıksalın Ahşap Alan Antikacı, Çıksalın Gondol Alan Antikacı, Çıksalın Çizgi Roman Alan Antikacı, Çıksalın Komple Mira Evi Boşaltanlar, Çıksalın Pusula Alan Antikacı, Çıksalın Gerdanlık Alan Antikacı, Çıksalın Cezve Alan Antikacı, Çıksalın Şerbetlik Alan Antikacı.

Çıksalın Tuval Alan Antikacı, Çıksalın Okka Alan Antikacı, Çıksalın Fincan Alan Antikacı, Çıksalın Cd Alan Antikacı, Çıksalın Cam Alan Antikacı, Çıksalın Çan Alan Antikacı, Çıksalın Hoparlör Alan Antikacı, Çıksalın Çiçek Alan Antikacı, Çıksalın Retro Eşya Alan Antikacı, Çıksalın Vazo Alan Antikacı, Çıksalın Koltuk Alan Antikacı, Çıksalın Şapka Alan Antikacı, Çıksalın Bakır Eşya Alan Antikacı, Çıksalın Kilit Alan Antikacı, Çıksalın Biblo Alan Antikacı, Çıksalın Saat Alan Antikacı, Çıksalın Matara Alan Antikacı, Çıksalın Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Çıksalın 33 Lük Plak Alan Antikacı, Çıksalın Nişan Alan Antikacı, Çıksalın Seramik Alan Antikacı, Çıksalın Minyatür Alan Antikacı, Çıksalın Kase Alan Antikacı, Çıksalın Tas Alan Antikacı, Çıksalın Kavanoz Alan Antikacı, Çıksalın 45 Lik Plak Alan Antikacı, Çıksalın Varaklı Halı Alan Antikacı.

Çıksalın El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Çıksalın Radyo Alan Antikacı, Çıksalın Çini Alan Antikacı, Çıksalın Mühür Alan Antikacı, Çıksalın Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Çıksalın Çaydanlık Alan Antikacı, Çıksalın Halhal Alan Antikacı, Çıksalın Tılsım Alan Antikacı, Çıksalın Sepet Alan Antikacı, Çıksalın Sandelye Alan Antikacı, Çıksalın Eski Oyuncak Alan Antikacı, Çıksalın Pikap Alan Antikacı, Çıksalın Roman Alan Antikacı, Çıksalın Tepsi Alan Antikacı, Çıksalın Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Çıksalın Forma Alan Antikacı, Çıksalın Avize Alan Antikacı, Çıksalın Sahan Alan Antikacı, Çıksalın Tırnak Ayna Alan Antikacı, Çıksalın Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Çıksalın Bronz Heykel Alan Antikacı, Çıksalın Şamdan Alan Antikacı.

Çıksalın Kartpostal Alan Antikacı, Çıksalın Hereke Halısı Alan Antikacı, Çıksalın Sini Alan Antikacı, Çıksalın Tüfek Alan Antikacı, Çıksalın Köstekli Saat Alan Antikacı, Çıksalın Varaklı Ayna Alan Antikacı, Çıksalın Taş Plak Alan Antikacı, Çıksalın Gravür Alan Antikacı, Çıksalın Kurşun Alan Antikacı, Çıksalın Gramafon Alan Antikacı, Çıksalın Cd Player Alan Antikacı, Çıksalın 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çıksalın Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Çıksalın Kahve Takımı Alan Antikacı, Çıksalın Mobilya Alan Antikacı, Çıksalın Kapı Alan Antikacı, Çıksalın Kaşık Alan Antikacı, Çıksalın İbrik Alan Antikacı, Çıksalın Yağlı Boya Alan Antikacı, Çıksalın Tabanca Alan Antikacı, Çıksalın Ferman Alan Antikacı, Çıksalın Ebru Alan Antikacı, Çıksalın Tabak Alan Antikacı, Çıksalın Semaver Alan Antikacı, Çıksalın Kutu Alan Antikacı.

Çıksalın Kehribar Alan Antikacı, Çıksalın Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Çıksalın Bronz Alan Antikacı, Çıksalın Şişe Alan Antikacı, Çıksalın Madalya Nişan Alan Antikacı, Çıksalın Anahtar Alan Antikacı, Çıksalın Makine Alan Antikacı, Çıksalın Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Çıksalın Mekanik Alet Alan Antikacı, Çıksalın Kolye Alan Antikacı, Çıksalın Fotoğraf Alan Antikacı, Çıksalın Bünyan Halısı Alan Antikacı, Çıksalın Tesbih Alan Antikacı, Çıksalın El Dokuması Halı Alan Antikacı, Çıksalın Opalin Alan Antikacı, Çıksalın Taş Alan Antikacı, Çıksalın Metal Alan Antikacı, Çıksalın El Yazması Alan Antikacı, Çıksalın Terazi Alan Antikacı, Çıksalın Tokmak Alan Antikacı, Çıksalın Gaz Ocağı Alan Antikacı, Çıksalın Dirhem Alan Antikacı, Çıksalın El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.