Cihannüma Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Cihannüma Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Cihannüma, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Cihannüma olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Cihannüma İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Cihannüma ve antika satıcıları Cihannüma için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Cihannüma Antikacı

İstanbul, Cihannüma antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Cihannüma) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Cihannüma Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Cihannüma Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Cihannüma Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Cihannüma Takvim Alan Antikacı, Cihannüma Mangal Alan Antikacı, Cihannüma Bindallı Alan Antikacı, Cihannüma Müzik Seti Alan Antikacı, Cihannüma Kama Alan Antikacı, Cihannüma Kazan Alan Antikacı, Cihannüma Kristal Alan Antikacı, Cihannüma Kuran Alan Antikacı, Cihannüma Kupa Alan Antikacı, Cihannüma Ğügüm Alan Antikacı, Cihannüma Arma Alan Antikacı, Cihannüma Fıçı Alan Antikacı, Cihannüma El Yazması Kitap Alan Antikacı, Cihannüma Efemera Alan Antikacı, Cihannüma Hat Makası Alan Antikacı, Cihannüma Silke Alan Antikacı, Cihannüma Madalya Alan Antikacı.

Cihannüma Tarak Alan Antikacı, Cihannüma Harita Alan Antikacı, Cihannüma Kandil Alan Antikacı, Cihannüma Bez Alan Antikacı, Cihannüma Porselen Alan Antikacı, Cihannüma Müzik Aleti Alan Antikacı, Cihannüma Takı Kutusu Alan Antikacı, Cihannüma Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Cihannüma Resim Alan Antikacı, Cihannüma İpek Halı Alan Antikacı, Cihannüma Silah Alan Antikacı, Cihannüma Kilim Alan Antikacı, Cihannüma Plak Alan Antikacı, Cihannüma Kasetçalar Alan Antikacı, Cihannüma Zarf Alan Antikacı.

Cihannüma Komple Miras Evi Alan Antikacı, Cihannüma Yüzük Alan Antikacı, Cihannüma Portre Alan Antikacı, Cihannüma İran Halısı Alan Antikacı, Cihannüma Askeri Malzeme Alanalar, Cihannüma Baston Alan Antikacı, Cihannüma Bileklik Alan Antikacı, Cihannüma Sehpa Alan Antikacı, Cihannüma Kamçı Alan Antikacı, Cihannüma Hat Alan Antikacı, Cihannüma Oyma Alan Antikacı, Cihannüma Gümüşlük Alan Antikacı, Cihannüma El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Cihannüma Kılıç Alan Antikacı, Cihannüma Takı Alan Antikacı, Cihannüma Cep Saati Alan Antikacı, Cihannüma Dvd Alan Antikacı, Cihannüma Komple Eşya Alan Antikacı, Cihannüma Telefon Alan Antikacı, Cihannüma Pipo Alan Antikacı, Cihannüma Üç Etek Alan Antikacı, Cihannüma Bilezik Alan Antikacı, Cihannüma Bardak Alan Antikacı.

Cihannüma Tablo Alan Antikacı, Cihannüma 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Cihannüma Sefer Tası Alan Antikacı, Cihannüma Dokuma Alan Antikacı, Cihannüma Kalem Alan Antikacı, Cihannüma Sürahi Alan Antikacı, Cihannüma Komple Kütüphane Alan Antikacı, Cihannüma Gümüş Alan Antikacı, Cihannüma Daktilo Alan Antikacı, Cihannüma Pul Alan Antikacı, Cihannüma Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Cihannüma Bıçak Alan Antikacı, Cihannüma Kol Saati Alan Antikacı, Cihannüma Makaralı Teyp Alan Antikacı, Cihannüma Rozet Alan Antikacı, Cihannüma Gelinlik Alan Antikacı, Cihannüma Çatal Alan Antikacı, Cihannüma Kıyafet Alan Antikacı, Cihannüma Duvar Saati Alan Antikacı, Cihannüma Fes Alan Antikacı, Cihannüma Küp Alan Antikacı, Cihannüma Saçma Alan Antikacı.

Cihannüma Hat Yazısı Alan Antikacı, Cihannüma Ağaç Alan Antikacı, Cihannüma Halı Alan Antikacı, Cihannüma Günlük Alan Antikacı, Cihannüma Yıldız Porselen Alan Antikacı, Cihannüma Masa Alan Antikacı, Cihannüma Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Cihannüma Kitap Alan Antikacı, Cihannüma Amfi Alan Antikacı, Cihannüma Albüm Alan Antikacı, Cihannüma Ahşap Alan Antikacı, Cihannüma Gondol Alan Antikacı, Cihannüma Çizgi Roman Alan Antikacı, Cihannüma Komple Mira Evi Boşaltanlar, Cihannüma Pusula Alan Antikacı, Cihannüma Gerdanlık Alan Antikacı, Cihannüma Cezve Alan Antikacı, Cihannüma Şerbetlik Alan Antikacı.

Cihannüma Tuval Alan Antikacı, Cihannüma Okka Alan Antikacı, Cihannüma Fincan Alan Antikacı, Cihannüma Cd Alan Antikacı, Cihannüma Cam Alan Antikacı, Cihannüma Çan Alan Antikacı, Cihannüma Hoparlör Alan Antikacı, Cihannüma Çiçek Alan Antikacı, Cihannüma Retro Eşya Alan Antikacı, Cihannüma Vazo Alan Antikacı, Cihannüma Koltuk Alan Antikacı, Cihannüma Şapka Alan Antikacı, Cihannüma Bakır Eşya Alan Antikacı, Cihannüma Kilit Alan Antikacı, Cihannüma Biblo Alan Antikacı, Cihannüma Saat Alan Antikacı, Cihannüma Matara Alan Antikacı, Cihannüma Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Cihannüma 33 Lük Plak Alan Antikacı, Cihannüma Nişan Alan Antikacı, Cihannüma Seramik Alan Antikacı, Cihannüma Minyatür Alan Antikacı, Cihannüma Kase Alan Antikacı, Cihannüma Tas Alan Antikacı, Cihannüma Kavanoz Alan Antikacı, Cihannüma 45 Lik Plak Alan Antikacı, Cihannüma Varaklı Halı Alan Antikacı.

Cihannüma El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Cihannüma Radyo Alan Antikacı, Cihannüma Çini Alan Antikacı, Cihannüma Mühür Alan Antikacı, Cihannüma Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Cihannüma Çaydanlık Alan Antikacı, Cihannüma Halhal Alan Antikacı, Cihannüma Tılsım Alan Antikacı, Cihannüma Sepet Alan Antikacı, Cihannüma Sandelye Alan Antikacı, Cihannüma Eski Oyuncak Alan Antikacı, Cihannüma Pikap Alan Antikacı, Cihannüma Roman Alan Antikacı, Cihannüma Tepsi Alan Antikacı, Cihannüma Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Cihannüma Forma Alan Antikacı, Cihannüma Avize Alan Antikacı, Cihannüma Sahan Alan Antikacı, Cihannüma Tırnak Ayna Alan Antikacı, Cihannüma Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Cihannüma Bronz Heykel Alan Antikacı, Cihannüma Şamdan Alan Antikacı.

Cihannüma Kartpostal Alan Antikacı, Cihannüma Hereke Halısı Alan Antikacı, Cihannüma Sini Alan Antikacı, Cihannüma Tüfek Alan Antikacı, Cihannüma Köstekli Saat Alan Antikacı, Cihannüma Varaklı Ayna Alan Antikacı, Cihannüma Taş Plak Alan Antikacı, Cihannüma Gravür Alan Antikacı, Cihannüma Kurşun Alan Antikacı, Cihannüma Gramafon Alan Antikacı, Cihannüma Cd Player Alan Antikacı, Cihannüma 78 Lik Plak Alan Antikacı, Cihannüma Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Cihannüma Kahve Takımı Alan Antikacı, Cihannüma Mobilya Alan Antikacı, Cihannüma Kapı Alan Antikacı, Cihannüma Kaşık Alan Antikacı, Cihannüma İbrik Alan Antikacı, Cihannüma Yağlı Boya Alan Antikacı, Cihannüma Tabanca Alan Antikacı, Cihannüma Ferman Alan Antikacı, Cihannüma Ebru Alan Antikacı, Cihannüma Tabak Alan Antikacı, Cihannüma Semaver Alan Antikacı, Cihannüma Kutu Alan Antikacı.

Cihannüma Kehribar Alan Antikacı, Cihannüma Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Cihannüma Bronz Alan Antikacı, Cihannüma Şişe Alan Antikacı, Cihannüma Madalya Nişan Alan Antikacı, Cihannüma Anahtar Alan Antikacı, Cihannüma Makine Alan Antikacı, Cihannüma Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Cihannüma Mekanik Alet Alan Antikacı, Cihannüma Kolye Alan Antikacı, Cihannüma Fotoğraf Alan Antikacı, Cihannüma Bünyan Halısı Alan Antikacı, Cihannüma Tesbih Alan Antikacı, Cihannüma El Dokuması Halı Alan Antikacı, Cihannüma Opalin Alan Antikacı, Cihannüma Taş Alan Antikacı, Cihannüma Metal Alan Antikacı, Cihannüma El Yazması Alan Antikacı, Cihannüma Terazi Alan Antikacı, Cihannüma Tokmak Alan Antikacı, Cihannüma Gaz Ocağı Alan Antikacı, Cihannüma Dirhem Alan Antikacı, Cihannüma El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.