Cihangir Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Cihangir Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Cihangir, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Cihangir olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Cihangir İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Cihangir ve antika satıcıları Cihangir için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Cihangir Antikacı

İstanbul, Cihangir antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Cihangir) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Cihangir Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Cihangir Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Cihangir Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Cihangir Takvim Alan Antikacı, Cihangir Mangal Alan Antikacı, Cihangir Bindallı Alan Antikacı, Cihangir Müzik Seti Alan Antikacı, Cihangir Kama Alan Antikacı, Cihangir Kazan Alan Antikacı, Cihangir Kristal Alan Antikacı, Cihangir Kuran Alan Antikacı, Cihangir Kupa Alan Antikacı, Cihangir Ğügüm Alan Antikacı, Cihangir Arma Alan Antikacı, Cihangir Fıçı Alan Antikacı, Cihangir El Yazması Kitap Alan Antikacı, Cihangir Efemera Alan Antikacı, Cihangir Hat Makası Alan Antikacı, Cihangir Silke Alan Antikacı, Cihangir Madalya Alan Antikacı.

Cihangir Tarak Alan Antikacı, Cihangir Harita Alan Antikacı, Cihangir Kandil Alan Antikacı, Cihangir Bez Alan Antikacı, Cihangir Porselen Alan Antikacı, Cihangir Müzik Aleti Alan Antikacı, Cihangir Takı Kutusu Alan Antikacı, Cihangir Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Cihangir Resim Alan Antikacı, Cihangir İpek Halı Alan Antikacı, Cihangir Silah Alan Antikacı, Cihangir Kilim Alan Antikacı, Cihangir Plak Alan Antikacı, Cihangir Kasetçalar Alan Antikacı, Cihangir Zarf Alan Antikacı.

Cihangir Komple Miras Evi Alan Antikacı, Cihangir Yüzük Alan Antikacı, Cihangir Portre Alan Antikacı, Cihangir İran Halısı Alan Antikacı, Cihangir Askeri Malzeme Alanalar, Cihangir Baston Alan Antikacı, Cihangir Bileklik Alan Antikacı, Cihangir Sehpa Alan Antikacı, Cihangir Kamçı Alan Antikacı, Cihangir Hat Alan Antikacı, Cihangir Oyma Alan Antikacı, Cihangir Gümüşlük Alan Antikacı, Cihangir El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Cihangir Kılıç Alan Antikacı, Cihangir Takı Alan Antikacı, Cihangir Cep Saati Alan Antikacı, Cihangir Dvd Alan Antikacı, Cihangir Komple Eşya Alan Antikacı, Cihangir Telefon Alan Antikacı, Cihangir Pipo Alan Antikacı, Cihangir Üç Etek Alan Antikacı, Cihangir Bilezik Alan Antikacı, Cihangir Bardak Alan Antikacı.

Cihangir Tablo Alan Antikacı, Cihangir 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Cihangir Sefer Tası Alan Antikacı, Cihangir Dokuma Alan Antikacı, Cihangir Kalem Alan Antikacı, Cihangir Sürahi Alan Antikacı, Cihangir Komple Kütüphane Alan Antikacı, Cihangir Gümüş Alan Antikacı, Cihangir Daktilo Alan Antikacı, Cihangir Pul Alan Antikacı, Cihangir Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Cihangir Bıçak Alan Antikacı, Cihangir Kol Saati Alan Antikacı, Cihangir Makaralı Teyp Alan Antikacı, Cihangir Rozet Alan Antikacı, Cihangir Gelinlik Alan Antikacı, Cihangir Çatal Alan Antikacı, Cihangir Kıyafet Alan Antikacı, Cihangir Duvar Saati Alan Antikacı, Cihangir Fes Alan Antikacı, Cihangir Küp Alan Antikacı, Cihangir Saçma Alan Antikacı.

Cihangir Hat Yazısı Alan Antikacı, Cihangir Ağaç Alan Antikacı, Cihangir Halı Alan Antikacı, Cihangir Günlük Alan Antikacı, Cihangir Yıldız Porselen Alan Antikacı, Cihangir Masa Alan Antikacı, Cihangir Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Cihangir Kitap Alan Antikacı, Cihangir Amfi Alan Antikacı, Cihangir Albüm Alan Antikacı, Cihangir Ahşap Alan Antikacı, Cihangir Gondol Alan Antikacı, Cihangir Çizgi Roman Alan Antikacı, Cihangir Komple Mira Evi Boşaltanlar, Cihangir Pusula Alan Antikacı, Cihangir Gerdanlık Alan Antikacı, Cihangir Cezve Alan Antikacı, Cihangir Şerbetlik Alan Antikacı.

Cihangir Tuval Alan Antikacı, Cihangir Okka Alan Antikacı, Cihangir Fincan Alan Antikacı, Cihangir Cd Alan Antikacı, Cihangir Cam Alan Antikacı, Cihangir Çan Alan Antikacı, Cihangir Hoparlör Alan Antikacı, Cihangir Çiçek Alan Antikacı, Cihangir Retro Eşya Alan Antikacı, Cihangir Vazo Alan Antikacı, Cihangir Koltuk Alan Antikacı, Cihangir Şapka Alan Antikacı, Cihangir Bakır Eşya Alan Antikacı, Cihangir Kilit Alan Antikacı, Cihangir Biblo Alan Antikacı, Cihangir Saat Alan Antikacı, Cihangir Matara Alan Antikacı, Cihangir Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Cihangir 33 Lük Plak Alan Antikacı, Cihangir Nişan Alan Antikacı, Cihangir Seramik Alan Antikacı, Cihangir Minyatür Alan Antikacı, Cihangir Kase Alan Antikacı, Cihangir Tas Alan Antikacı, Cihangir Kavanoz Alan Antikacı, Cihangir 45 Lik Plak Alan Antikacı, Cihangir Varaklı Halı Alan Antikacı.

Cihangir El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Cihangir Radyo Alan Antikacı, Cihangir Çini Alan Antikacı, Cihangir Mühür Alan Antikacı, Cihangir Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Cihangir Çaydanlık Alan Antikacı, Cihangir Halhal Alan Antikacı, Cihangir Tılsım Alan Antikacı, Cihangir Sepet Alan Antikacı, Cihangir Sandelye Alan Antikacı, Cihangir Eski Oyuncak Alan Antikacı, Cihangir Pikap Alan Antikacı, Cihangir Roman Alan Antikacı, Cihangir Tepsi Alan Antikacı, Cihangir Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Cihangir Forma Alan Antikacı, Cihangir Avize Alan Antikacı, Cihangir Sahan Alan Antikacı, Cihangir Tırnak Ayna Alan Antikacı, Cihangir Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Cihangir Bronz Heykel Alan Antikacı, Cihangir Şamdan Alan Antikacı.

Cihangir Kartpostal Alan Antikacı, Cihangir Hereke Halısı Alan Antikacı, Cihangir Sini Alan Antikacı, Cihangir Tüfek Alan Antikacı, Cihangir Köstekli Saat Alan Antikacı, Cihangir Varaklı Ayna Alan Antikacı, Cihangir Taş Plak Alan Antikacı, Cihangir Gravür Alan Antikacı, Cihangir Kurşun Alan Antikacı, Cihangir Gramafon Alan Antikacı, Cihangir Cd Player Alan Antikacı, Cihangir 78 Lik Plak Alan Antikacı, Cihangir Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Cihangir Kahve Takımı Alan Antikacı, Cihangir Mobilya Alan Antikacı, Cihangir Kapı Alan Antikacı, Cihangir Kaşık Alan Antikacı, Cihangir İbrik Alan Antikacı, Cihangir Yağlı Boya Alan Antikacı, Cihangir Tabanca Alan Antikacı, Cihangir Ferman Alan Antikacı, Cihangir Ebru Alan Antikacı, Cihangir Tabak Alan Antikacı, Cihangir Semaver Alan Antikacı, Cihangir Kutu Alan Antikacı.

Cihangir Kehribar Alan Antikacı, Cihangir Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Cihangir Bronz Alan Antikacı, Cihangir Şişe Alan Antikacı, Cihangir Madalya Nişan Alan Antikacı, Cihangir Anahtar Alan Antikacı, Cihangir Makine Alan Antikacı, Cihangir Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Cihangir Mekanik Alet Alan Antikacı, Cihangir Kolye Alan Antikacı, Cihangir Fotoğraf Alan Antikacı, Cihangir Bünyan Halısı Alan Antikacı, Cihangir Tesbih Alan Antikacı, Cihangir El Dokuması Halı Alan Antikacı, Cihangir Opalin Alan Antikacı, Cihangir Taş Alan Antikacı, Cihangir Metal Alan Antikacı, Cihangir El Yazması Alan Antikacı, Cihangir Terazi Alan Antikacı, Cihangir Tokmak Alan Antikacı, Cihangir Gaz Ocağı Alan Antikacı, Cihangir Dirhem Alan Antikacı, Cihangir El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.