Çiğdem Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Çiğdem Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Çiğdem, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Çiğdem olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Çiğdem İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Çiğdem ve antika satıcıları Çiğdem için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Çiğdem Antikacı

İstanbul, Çiğdem antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Çiğdem) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çiğdem Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Çiğdem Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Çiğdem Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Çiğdem Takvim Alan Antikacı, Çiğdem Mangal Alan Antikacı, Çiğdem Bindallı Alan Antikacı, Çiğdem Müzik Seti Alan Antikacı, Çiğdem Kama Alan Antikacı, Çiğdem Kazan Alan Antikacı, Çiğdem Kristal Alan Antikacı, Çiğdem Kuran Alan Antikacı, Çiğdem Kupa Alan Antikacı, Çiğdem Ğügüm Alan Antikacı, Çiğdem Arma Alan Antikacı, Çiğdem Fıçı Alan Antikacı, Çiğdem El Yazması Kitap Alan Antikacı, Çiğdem Efemera Alan Antikacı, Çiğdem Hat Makası Alan Antikacı, Çiğdem Silke Alan Antikacı, Çiğdem Madalya Alan Antikacı.

Çiğdem Tarak Alan Antikacı, Çiğdem Harita Alan Antikacı, Çiğdem Kandil Alan Antikacı, Çiğdem Bez Alan Antikacı, Çiğdem Porselen Alan Antikacı, Çiğdem Müzik Aleti Alan Antikacı, Çiğdem Takı Kutusu Alan Antikacı, Çiğdem Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Çiğdem Resim Alan Antikacı, Çiğdem İpek Halı Alan Antikacı, Çiğdem Silah Alan Antikacı, Çiğdem Kilim Alan Antikacı, Çiğdem Plak Alan Antikacı, Çiğdem Kasetçalar Alan Antikacı, Çiğdem Zarf Alan Antikacı.

Çiğdem Komple Miras Evi Alan Antikacı, Çiğdem Yüzük Alan Antikacı, Çiğdem Portre Alan Antikacı, Çiğdem İran Halısı Alan Antikacı, Çiğdem Askeri Malzeme Alanalar, Çiğdem Baston Alan Antikacı, Çiğdem Bileklik Alan Antikacı, Çiğdem Sehpa Alan Antikacı, Çiğdem Kamçı Alan Antikacı, Çiğdem Hat Alan Antikacı, Çiğdem Oyma Alan Antikacı, Çiğdem Gümüşlük Alan Antikacı, Çiğdem El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Çiğdem Kılıç Alan Antikacı, Çiğdem Takı Alan Antikacı, Çiğdem Cep Saati Alan Antikacı, Çiğdem Dvd Alan Antikacı, Çiğdem Komple Eşya Alan Antikacı, Çiğdem Telefon Alan Antikacı, Çiğdem Pipo Alan Antikacı, Çiğdem Üç Etek Alan Antikacı, Çiğdem Bilezik Alan Antikacı, Çiğdem Bardak Alan Antikacı.

Çiğdem Tablo Alan Antikacı, Çiğdem 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çiğdem Sefer Tası Alan Antikacı, Çiğdem Dokuma Alan Antikacı, Çiğdem Kalem Alan Antikacı, Çiğdem Sürahi Alan Antikacı, Çiğdem Komple Kütüphane Alan Antikacı, Çiğdem Gümüş Alan Antikacı, Çiğdem Daktilo Alan Antikacı, Çiğdem Pul Alan Antikacı, Çiğdem Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Çiğdem Bıçak Alan Antikacı, Çiğdem Kol Saati Alan Antikacı, Çiğdem Makaralı Teyp Alan Antikacı, Çiğdem Rozet Alan Antikacı, Çiğdem Gelinlik Alan Antikacı, Çiğdem Çatal Alan Antikacı, Çiğdem Kıyafet Alan Antikacı, Çiğdem Duvar Saati Alan Antikacı, Çiğdem Fes Alan Antikacı, Çiğdem Küp Alan Antikacı, Çiğdem Saçma Alan Antikacı.

Çiğdem Hat Yazısı Alan Antikacı, Çiğdem Ağaç Alan Antikacı, Çiğdem Halı Alan Antikacı, Çiğdem Günlük Alan Antikacı, Çiğdem Yıldız Porselen Alan Antikacı, Çiğdem Masa Alan Antikacı, Çiğdem Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Çiğdem Kitap Alan Antikacı, Çiğdem Amfi Alan Antikacı, Çiğdem Albüm Alan Antikacı, Çiğdem Ahşap Alan Antikacı, Çiğdem Gondol Alan Antikacı, Çiğdem Çizgi Roman Alan Antikacı, Çiğdem Komple Mira Evi Boşaltanlar, Çiğdem Pusula Alan Antikacı, Çiğdem Gerdanlık Alan Antikacı, Çiğdem Cezve Alan Antikacı, Çiğdem Şerbetlik Alan Antikacı.

Çiğdem Tuval Alan Antikacı, Çiğdem Okka Alan Antikacı, Çiğdem Fincan Alan Antikacı, Çiğdem Cd Alan Antikacı, Çiğdem Cam Alan Antikacı, Çiğdem Çan Alan Antikacı, Çiğdem Hoparlör Alan Antikacı, Çiğdem Çiçek Alan Antikacı, Çiğdem Retro Eşya Alan Antikacı, Çiğdem Vazo Alan Antikacı, Çiğdem Koltuk Alan Antikacı, Çiğdem Şapka Alan Antikacı, Çiğdem Bakır Eşya Alan Antikacı, Çiğdem Kilit Alan Antikacı, Çiğdem Biblo Alan Antikacı, Çiğdem Saat Alan Antikacı, Çiğdem Matara Alan Antikacı, Çiğdem Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Çiğdem 33 Lük Plak Alan Antikacı, Çiğdem Nişan Alan Antikacı, Çiğdem Seramik Alan Antikacı, Çiğdem Minyatür Alan Antikacı, Çiğdem Kase Alan Antikacı, Çiğdem Tas Alan Antikacı, Çiğdem Kavanoz Alan Antikacı, Çiğdem 45 Lik Plak Alan Antikacı, Çiğdem Varaklı Halı Alan Antikacı.

Çiğdem El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Çiğdem Radyo Alan Antikacı, Çiğdem Çini Alan Antikacı, Çiğdem Mühür Alan Antikacı, Çiğdem Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Çiğdem Çaydanlık Alan Antikacı, Çiğdem Halhal Alan Antikacı, Çiğdem Tılsım Alan Antikacı, Çiğdem Sepet Alan Antikacı, Çiğdem Sandelye Alan Antikacı, Çiğdem Eski Oyuncak Alan Antikacı, Çiğdem Pikap Alan Antikacı, Çiğdem Roman Alan Antikacı, Çiğdem Tepsi Alan Antikacı, Çiğdem Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Çiğdem Forma Alan Antikacı, Çiğdem Avize Alan Antikacı, Çiğdem Sahan Alan Antikacı, Çiğdem Tırnak Ayna Alan Antikacı, Çiğdem Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Çiğdem Bronz Heykel Alan Antikacı, Çiğdem Şamdan Alan Antikacı.

Çiğdem Kartpostal Alan Antikacı, Çiğdem Hereke Halısı Alan Antikacı, Çiğdem Sini Alan Antikacı, Çiğdem Tüfek Alan Antikacı, Çiğdem Köstekli Saat Alan Antikacı, Çiğdem Varaklı Ayna Alan Antikacı, Çiğdem Taş Plak Alan Antikacı, Çiğdem Gravür Alan Antikacı, Çiğdem Kurşun Alan Antikacı, Çiğdem Gramafon Alan Antikacı, Çiğdem Cd Player Alan Antikacı, Çiğdem 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çiğdem Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Çiğdem Kahve Takımı Alan Antikacı, Çiğdem Mobilya Alan Antikacı, Çiğdem Kapı Alan Antikacı, Çiğdem Kaşık Alan Antikacı, Çiğdem İbrik Alan Antikacı, Çiğdem Yağlı Boya Alan Antikacı, Çiğdem Tabanca Alan Antikacı, Çiğdem Ferman Alan Antikacı, Çiğdem Ebru Alan Antikacı, Çiğdem Tabak Alan Antikacı, Çiğdem Semaver Alan Antikacı, Çiğdem Kutu Alan Antikacı.

Çiğdem Kehribar Alan Antikacı, Çiğdem Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Çiğdem Bronz Alan Antikacı, Çiğdem Şişe Alan Antikacı, Çiğdem Madalya Nişan Alan Antikacı, Çiğdem Anahtar Alan Antikacı, Çiğdem Makine Alan Antikacı, Çiğdem Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Çiğdem Mekanik Alet Alan Antikacı, Çiğdem Kolye Alan Antikacı, Çiğdem Fotoğraf Alan Antikacı, Çiğdem Bünyan Halısı Alan Antikacı, Çiğdem Tesbih Alan Antikacı, Çiğdem El Dokuması Halı Alan Antikacı, Çiğdem Opalin Alan Antikacı, Çiğdem Taş Alan Antikacı, Çiğdem Metal Alan Antikacı, Çiğdem El Yazması Alan Antikacı, Çiğdem Terazi Alan Antikacı, Çiğdem Tokmak Alan Antikacı, Çiğdem Gaz Ocağı Alan Antikacı, Çiğdem Dirhem Alan Antikacı, Çiğdem El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.