Çiftlikköy Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Çiftlikköy Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Çiftlikköy, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Çiftlikköy olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Çiftlikköy İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Çiftlikköy ve antika satıcıları Çiftlikköy için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Çiftlikköy Antikacı

İstanbul, Çiftlikköy antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Çiftlikköy) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çiftlikköy Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Çiftlikköy Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Çiftlikköy Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Çiftlikköy Takvim Alan Antikacı, Çiftlikköy Mangal Alan Antikacı, Çiftlikköy Bindallı Alan Antikacı, Çiftlikköy Müzik Seti Alan Antikacı, Çiftlikköy Kama Alan Antikacı, Çiftlikköy Kazan Alan Antikacı, Çiftlikköy Kristal Alan Antikacı, Çiftlikköy Kuran Alan Antikacı, Çiftlikköy Kupa Alan Antikacı, Çiftlikköy Ğügüm Alan Antikacı, Çiftlikköy Arma Alan Antikacı, Çiftlikköy Fıçı Alan Antikacı, Çiftlikköy El Yazması Kitap Alan Antikacı, Çiftlikköy Efemera Alan Antikacı, Çiftlikköy Hat Makası Alan Antikacı, Çiftlikköy Silke Alan Antikacı, Çiftlikköy Madalya Alan Antikacı.

Çiftlikköy Tarak Alan Antikacı, Çiftlikköy Harita Alan Antikacı, Çiftlikköy Kandil Alan Antikacı, Çiftlikköy Bez Alan Antikacı, Çiftlikköy Porselen Alan Antikacı, Çiftlikköy Müzik Aleti Alan Antikacı, Çiftlikköy Takı Kutusu Alan Antikacı, Çiftlikköy Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Çiftlikköy Resim Alan Antikacı, Çiftlikköy İpek Halı Alan Antikacı, Çiftlikköy Silah Alan Antikacı, Çiftlikköy Kilim Alan Antikacı, Çiftlikköy Plak Alan Antikacı, Çiftlikköy Kasetçalar Alan Antikacı, Çiftlikköy Zarf Alan Antikacı.

Çiftlikköy Komple Miras Evi Alan Antikacı, Çiftlikköy Yüzük Alan Antikacı, Çiftlikköy Portre Alan Antikacı, Çiftlikköy İran Halısı Alan Antikacı, Çiftlikköy Askeri Malzeme Alanalar, Çiftlikköy Baston Alan Antikacı, Çiftlikköy Bileklik Alan Antikacı, Çiftlikköy Sehpa Alan Antikacı, Çiftlikköy Kamçı Alan Antikacı, Çiftlikköy Hat Alan Antikacı, Çiftlikköy Oyma Alan Antikacı, Çiftlikköy Gümüşlük Alan Antikacı, Çiftlikköy El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Çiftlikköy Kılıç Alan Antikacı, Çiftlikköy Takı Alan Antikacı, Çiftlikköy Cep Saati Alan Antikacı, Çiftlikköy Dvd Alan Antikacı, Çiftlikköy Komple Eşya Alan Antikacı, Çiftlikköy Telefon Alan Antikacı, Çiftlikköy Pipo Alan Antikacı, Çiftlikköy Üç Etek Alan Antikacı, Çiftlikköy Bilezik Alan Antikacı, Çiftlikköy Bardak Alan Antikacı.

Çiftlikköy Tablo Alan Antikacı, Çiftlikköy 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çiftlikköy Sefer Tası Alan Antikacı, Çiftlikköy Dokuma Alan Antikacı, Çiftlikköy Kalem Alan Antikacı, Çiftlikköy Sürahi Alan Antikacı, Çiftlikköy Komple Kütüphane Alan Antikacı, Çiftlikköy Gümüş Alan Antikacı, Çiftlikköy Daktilo Alan Antikacı, Çiftlikköy Pul Alan Antikacı, Çiftlikköy Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Çiftlikköy Bıçak Alan Antikacı, Çiftlikköy Kol Saati Alan Antikacı, Çiftlikköy Makaralı Teyp Alan Antikacı, Çiftlikköy Rozet Alan Antikacı, Çiftlikköy Çatal Alan Antikacı, Çiftlikköy Kıyafet Alan Antikacı, Çiftlikköy Duvar Saati Alan Antikacı, Çiftlikköy Fes Alan Antikacı, Çiftlikköy Küp Alan Antikacı, Çiftlikköy Saçma Alan Antikacı.

Çiftlikköy Hat Yazısı Alan Antikacı, Çiftlikköy Ağaç Alan Antikacı, Çiftlikköy Halı Alan Antikacı, Çiftlikköy Günlük Alan Antikacı, Çiftlikköy Yıldız Porselen Alan Antikacı, Çiftlikköy Masa Alan Antikacı, Çiftlikköy Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Çiftlikköy Kitap Alan Antikacı, Çiftlikköy Amfi Alan Antikacı, Çiftlikköy Albüm Alan Antikacı, Çiftlikköy Ahşap Alan Antikacı, Çiftlikköy Gondol Alan Antikacı, Çiftlikköy Çizgi Roman Alan Antikacı, Çiftlikköy Komple Mira Evi Boşaltanlar, Çiftlikköy Pusula Alan Antikacı, Çiftlikköy Gerdanlık Alan Antikacı, Çiftlikköy Cezve Alan Antikacı, Çiftlikköy Şerbetlik Alan Antikacı.

Çiftlikköy Tuval Alan Antikacı, Çiftlikköy Okka Alan Antikacı, Çiftlikköy Fincan Alan Antikacı, Çiftlikköy Cd Alan Antikacı, Çiftlikköy Cam Alan Antikacı, Çiftlikköy Çan Alan Antikacı, Çiftlikköy Hoparlör Alan Antikacı, Çiftlikköy Çiçek Alan Antikacı, Çiftlikköy Retro Eşya Alan Antikacı, Çiftlikköy Vazo Alan Antikacı, Çiftlikköy Koltuk Alan Antikacı, Çiftlikköy Şapka Alan Antikacı, Çiftlikköy Bakır Eşya Alan Antikacı, Çiftlikköy Kilit Alan Antikacı, Çiftlikköy Biblo Alan Antikacı, Çiftlikköy Saat Alan Antikacı, Çiftlikköy Matara Alan Antikacı, Çiftlikköy Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Çiftlikköy 33 Lük Plak Alan Antikacı, Çiftlikköy Nişan Alan Antikacı, Çiftlikköy Seramik Alan Antikacı, Çiftlikköy Minyatür Alan Antikacı, Çiftlikköy Kase Alan Antikacı, Çiftlikköy Tas Alan Antikacı, Çiftlikköy Kavanoz Alan Antikacı, Çiftlikköy 45 Lik Plak Alan Antikacı, Çiftlikköy Varaklı Halı Alan Antikacı.

Çiftlikköy El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Çiftlikköy Radyo Alan Antikacı, Çiftlikköy Çini Alan Antikacı, Çiftlikköy Mühür Alan Antikacı, Çiftlikköy Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Çiftlikköy Çaydanlık Alan Antikacı, Çiftlikköy Halhal Alan Antikacı, Çiftlikköy Tılsım Alan Antikacı, Çiftlikköy Sepet Alan Antikacı, Çiftlikköy Sandelye Alan Antikacı, Çiftlikköy Eski Oyuncak Alan Antikacı, Çiftlikköy Pikap Alan Antikacı, Çiftlikköy Roman Alan Antikacı, Çiftlikköy Tepsi Alan Antikacı, Çiftlikköy Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Çiftlikköy Forma Alan Antikacı, Çiftlikköy Avize Alan Antikacı, Çiftlikköy Sahan Alan Antikacı, Çiftlikköy Tırnak Ayna Alan Antikacı, Çiftlikköy Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Çiftlikköy Bronz Heykel Alan Antikacı, Çiftlikköy Şamdan Alan Antikacı.

Çiftlikköy Kartpostal Alan Antikacı, Çiftlikköy Hereke Halısı Alan Antikacı, Çiftlikköy Sini Alan Antikacı, Çiftlikköy Tüfek Alan Antikacı, Çiftlikköy Köstekli Saat Alan Antikacı, Çiftlikköy Varaklı Ayna Alan Antikacı, Çiftlikköy Taş Plak Alan Antikacı, Çiftlikköy Gravür Alan Antikacı, Çiftlikköy Kurşun Alan Antikacı, Çiftlikköy Gramafon Alan Antikacı, Çiftlikköy Cd Player Alan Antikacı, Çiftlikköy 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çiftlikköy Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Çiftlikköy Kahve Takımı Alan Antikacı, Çiftlikköy Mobilya Alan Antikacı, Çiftlikköy Kapı Alan Antikacı, Çiftlikköy Kaşık Alan Antikacı, Çiftlikköy İbrik Alan Antikacı, Çiftlikköy Yağlı Boya Alan Antikacı, Çiftlikköy Tabanca Alan Antikacı, Çiftlikköy Ferman Alan Antikacı, Çiftlikköy Ebru Alan Antikacı, Çiftlikköy Tabak Alan Antikacı, Çiftlikköy Semaver Alan Antikacı, Çiftlikköy Kutu Alan Antikacı.

Çiftlikköy Kehribar Alan Antikacı, Çiftlikköy Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Çiftlikköy Bronz Alan Antikacı, Çiftlikköy Şişe Alan Antikacı, Çiftlikköy Madalya Nişan Alan Antikacı, Çiftlikköy Anahtar Alan Antikacı, Çiftlikköy Makine Alan Antikacı, Çiftlikköy Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Çiftlikköy Mekanik Alet Alan Antikacı, Çiftlikköy Kolye Alan Antikacı, Çiftlikköy Fotoğraf Alan Antikacı, Çiftlikköy Bünyan Halısı Alan Antikacı, Çiftlikköy Tesbih Alan Antikacı, Çiftlikköy El Dokuması Halı Alan Antikacı, Çiftlikköy Opalin Alan Antikacı, Çiftlikköy Taş Alan Antikacı, Çiftlikköy Metal Alan Antikacı, Çiftlikköy El Yazması Alan Antikacı, Çiftlikköy Terazi Alan Antikacı, Çiftlikköy Tokmak Alan Antikacı, Çiftlikköy Gaz Ocağı Alan Antikacı, Çiftlikköy Dirhem Alan Antikacı, Çiftlikköy El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.