Çiftlik Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Çiftlik Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Çiftlik, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Çiftlik olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Çiftlik İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Çiftlik ve antika satıcıları Çiftlik için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Çiftlik Antikacı

İstanbul, Çiftlik antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Çiftlik) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çiftlik Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Çiftlik Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Çiftlik Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Çiftlik Takvim Alan Antikacı, Çiftlik Mangal Alan Antikacı, Çiftlik Bindallı Alan Antikacı, Çiftlik Müzik Seti Alan Antikacı, Çiftlik Kama Alan Antikacı, Çiftlik Kazan Alan Antikacı, Çiftlik Kristal Alan Antikacı, Çiftlik Kuran Alan Antikacı, Çiftlik Kupa Alan Antikacı, Çiftlik Ğügüm Alan Antikacı, Çiftlik Arma Alan Antikacı, Çiftlik Fıçı Alan Antikacı, Çiftlik El Yazması Kitap Alan Antikacı, Çiftlik Efemera Alan Antikacı, Çiftlik Hat Makası Alan Antikacı, Çiftlik Silke Alan Antikacı, Çiftlik Madalya Alan Antikacı.

Çiftlik Tarak Alan Antikacı, Çiftlik Harita Alan Antikacı, Çiftlik Kandil Alan Antikacı, Çiftlik Bez Alan Antikacı, Çiftlik Porselen Alan Antikacı, Çiftlik Müzik Aleti Alan Antikacı, Çiftlik Takı Kutusu Alan Antikacı, Çiftlik Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Çiftlik Resim Alan Antikacı, Çiftlik İpek Halı Alan Antikacı, Çiftlik Silah Alan Antikacı, Çiftlik Kilim Alan Antikacı, Çiftlik Plak Alan Antikacı, Çiftlik Kasetçalar Alan Antikacı, Çiftlik Zarf Alan Antikacı.

Çiftlik Komple Miras Evi Alan Antikacı, Çiftlik Yüzük Alan Antikacı, Çiftlik Portre Alan Antikacı, Çiftlik İran Halısı Alan Antikacı, Çiftlik Askeri Malzeme Alanalar, Çiftlik Baston Alan Antikacı, Çiftlik Bileklik Alan Antikacı, Çiftlik Sehpa Alan Antikacı, Çiftlik Kamçı Alan Antikacı, Çiftlik Hat Alan Antikacı, Çiftlik Oyma Alan Antikacı, Çiftlik Gümüşlük Alan Antikacı, Çiftlik El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Çiftlik Kılıç Alan Antikacı, Çiftlik Takı Alan Antikacı, Çiftlik Cep Saati Alan Antikacı, Çiftlik Dvd Alan Antikacı, Çiftlik Komple Eşya Alan Antikacı, Çiftlik Telefon Alan Antikacı, Çiftlik Pipo Alan Antikacı, Çiftlik Üç Etek Alan Antikacı, Çiftlik Bilezik Alan Antikacı, Çiftlik Bardak Alan Antikacı.

Çiftlik Tablo Alan Antikacı, Çiftlik 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çiftlik Sefer Tası Alan Antikacı, Çiftlik Dokuma Alan Antikacı, Çiftlik Kalem Alan Antikacı, Çiftlik Sürahi Alan Antikacı, Çiftlik Komple Kütüphane Alan Antikacı, Çiftlik Gümüş Alan Antikacı, Çiftlik Daktilo Alan Antikacı, Çiftlik Pul Alan Antikacı, Çiftlik Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Çiftlik Bıçak Alan Antikacı, Çiftlik Kol Saati Alan Antikacı, Çiftlik Makaralı Teyp Alan Antikacı, Çiftlik Rozet Alan Antikacı, Çiftlik Gelinlik Alan Antikacı, Çiftlik Çatal Alan Antikacı, Çiftlik Kıyafet Alan Antikacı, Çiftlik Duvar Saati Alan Antikacı, Çiftlik Fes Alan Antikacı, Çiftlik Küp Alan Antikacı, Çiftlik Saçma Alan Antikacı.

Çiftlik Hat Yazısı Alan Antikacı, Çiftlik Ağaç Alan Antikacı, Çiftlik Halı Alan Antikacı, Çiftlik Günlük Alan Antikacı, Çiftlik Yıldız Porselen Alan Antikacı, Çiftlik Masa Alan Antikacı, Çiftlik Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Çiftlik Kitap Alan Antikacı, Çiftlik Amfi Alan Antikacı, Çiftlik Albüm Alan Antikacı, Çiftlik Ahşap Alan Antikacı, Çiftlik Gondol Alan Antikacı, Çiftlik Çizgi Roman Alan Antikacı, Çiftlik Komple Mira Evi Boşaltanlar, Çiftlik Pusula Alan Antikacı, Çiftlik Gerdanlık Alan Antikacı, Çiftlik Cezve Alan Antikacı, Çiftlik Şerbetlik Alan Antikacı.

Çiftlik Tuval Alan Antikacı, Çiftlik Okka Alan Antikacı, Çiftlik Fincan Alan Antikacı, Çiftlik Cd Alan Antikacı, Çiftlik Cam Alan Antikacı, Çiftlik Çan Alan Antikacı, Çiftlik Hoparlör Alan Antikacı, Çiftlik Çiçek Alan Antikacı, Çiftlik Retro Eşya Alan Antikacı, Çiftlik Vazo Alan Antikacı, Çiftlik Koltuk Alan Antikacı, Çiftlik Şapka Alan Antikacı, Çiftlik Bakır Eşya Alan Antikacı, Çiftlik Kilit Alan Antikacı, Çiftlik Biblo Alan Antikacı, Çiftlik Saat Alan Antikacı, Çiftlik Matara Alan Antikacı, Çiftlik Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Çiftlik 33 Lük Plak Alan Antikacı, Çiftlik Nişan Alan Antikacı, Çiftlik Seramik Alan Antikacı, Çiftlik Minyatür Alan Antikacı, Çiftlik Kase Alan Antikacı, Çiftlik Tas Alan Antikacı, Çiftlik Kavanoz Alan Antikacı, Çiftlik 45 Lik Plak Alan Antikacı, Çiftlik Varaklı Halı Alan Antikacı.

Çiftlik El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Çiftlik Radyo Alan Antikacı, Çiftlik Çini Alan Antikacı, Çiftlik Mühür Alan Antikacı, Çiftlik Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Çiftlik Çaydanlık Alan Antikacı, Çiftlik Halhal Alan Antikacı, Çiftlik Tılsım Alan Antikacı, Çiftlik Sepet Alan Antikacı, Çiftlik Sandelye Alan Antikacı, Çiftlik Eski Oyuncak Alan Antikacı, Çiftlik Pikap Alan Antikacı, Çiftlik Roman Alan Antikacı, Çiftlik Tepsi Alan Antikacı, Çiftlik Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Çiftlik Forma Alan Antikacı, Çiftlik Avize Alan Antikacı, Çiftlik Sahan Alan Antikacı, Çiftlik Tırnak Ayna Alan Antikacı, Çiftlik Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Çiftlik Bronz Heykel Alan Antikacı, Çiftlik Şamdan Alan Antikacı.

Çiftlik Kartpostal Alan Antikacı, Çiftlik Hereke Halısı Alan Antikacı, Çiftlik Sini Alan Antikacı, Çiftlik Tüfek Alan Antikacı, Çiftlik Köstekli Saat Alan Antikacı, Çiftlik Varaklı Ayna Alan Antikacı, Çiftlik Taş Plak Alan Antikacı, Çiftlik Gravür Alan Antikacı, Çiftlik Kurşun Alan Antikacı, Çiftlik Gramafon Alan Antikacı, Çiftlik Cd Player Alan Antikacı, Çiftlik 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çiftlik Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Çiftlik Kahve Takımı Alan Antikacı, Çiftlik Mobilya Alan Antikacı, Çiftlik Kapı Alan Antikacı, Çiftlik Kaşık Alan Antikacı, Çiftlik İbrik Alan Antikacı, Çiftlik Yağlı Boya Alan Antikacı, Çiftlik Tabanca Alan Antikacı, Çiftlik Ferman Alan Antikacı, Çiftlik Ebru Alan Antikacı, Çiftlik Tabak Alan Antikacı, Çiftlik Semaver Alan Antikacı, Çiftlik Kutu Alan Antikacı.

Çiftlik Kehribar Alan Antikacı, Çiftlik Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Çiftlik Bronz Alan Antikacı, Çiftlik Şişe Alan Antikacı, Çiftlik Madalya Nişan Alan Antikacı, Çiftlik Anahtar Alan Antikacı, Çiftlik Makine Alan Antikacı, Çiftlik Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Çiftlik Mekanik Alet Alan Antikacı, Çiftlik Kolye Alan Antikacı, Çiftlik Fotoğraf Alan Antikacı, Çiftlik Bünyan Halısı Alan Antikacı, Çiftlik Tesbih Alan Antikacı, Çiftlik El Dokuması Halı Alan Antikacı, Çiftlik Opalin Alan Antikacı, Çiftlik Taş Alan Antikacı, Çiftlik Metal Alan Antikacı, Çiftlik El Yazması Alan Antikacı, Çiftlik Terazi Alan Antikacı, Çiftlik Tokmak Alan Antikacı, Çiftlik Gaz Ocağı Alan Antikacı, Çiftlik Dirhem Alan Antikacı, Çiftlik El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.