Çiftehavuzlar Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Çiftehavuzlar Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Çiftehavuzlar, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Çiftehavuzlar olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Çiftehavuzlar İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Çiftehavuzlar ve antika satıcıları Çiftehavuzlar için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Çiftehavuzlar Antikacı

İstanbul, Çiftehavuzlar antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Çiftehavuzlar) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çiftehavuzlar Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Çiftehavuzlar Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Çiftehavuzlar Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Çiftehavuzlar Takvim Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Mangal Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Bindallı Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Müzik Seti Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Kama Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Kazan Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Kristal Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Kuran Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Kupa Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Ğügüm Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Arma Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Fıçı Alan Antikacı, Çiftehavuzlar El Yazması Kitap Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Efemera Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Hat Makası Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Silke Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Madalya Alan Antikacı.

Çiftehavuzlar Tarak Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Harita Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Kandil Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Bez Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Porselen Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Müzik Aleti Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Takı Kutusu Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Resim Alan Antikacı, Çiftehavuzlar İpek Halı Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Silah Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Kilim Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Plak Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Kasetçalar Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Zarf Alan Antikacı.

Çiftehavuzlar Komple Miras Evi Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Yüzük Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Portre Alan Antikacı, Çiftehavuzlar İran Halısı Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Askeri Malzeme Alanalar, Çiftehavuzlar Baston Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Bileklik Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Sehpa Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Kamçı Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Hat Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Oyma Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Gümüşlük Alan Antikacı, Çiftehavuzlar El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Kılıç Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Takı Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Cep Saati Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Dvd Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Komple Eşya Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Telefon Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Pipo Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Üç Etek Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Bilezik Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Bardak Alan Antikacı.

Çiftehavuzlar Tablo Alan Antikacı, Çiftehavuzlar 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Sefer Tası Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Dokuma Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Kalem Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Sürahi Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Komple Kütüphane Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Gümüş Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Daktilo Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Pul Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Bıçak Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Kol Saati Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Makaralı Teyp Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Rozet Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Gelinlik Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Çatal Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Kıyafet Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Duvar Saati Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Fes Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Küp Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Saçma Alan Antikacı.

Çiftehavuzlar Hat Yazısı Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Ağaç Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Halı Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Günlük Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Yıldız Porselen Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Masa Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Kitap Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Amfi Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Albüm Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Ahşap Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Gondol Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Çizgi Roman Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Komple Mira Evi Boşaltanlar, Çiftehavuzlar Pusula Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Gerdanlık Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Cezve Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Şerbetlik Alan Antikacı.

Çiftehavuzlar Tuval Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Okka Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Fincan Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Cd Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Cam Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Çan Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Hoparlör Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Çiçek Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Retro Eşya Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Vazo Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Koltuk Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Şapka Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Bakır Eşya Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Kilit Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Biblo Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Saat Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Matara Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Çiftehavuzlar 33 Lük Plak Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Nişan Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Seramik Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Minyatür Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Kase Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Tas Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Kavanoz Alan Antikacı, Çiftehavuzlar 45 Lik Plak Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Varaklı Halı Alan Antikacı.

Çiftehavuzlar El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Radyo Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Çini Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Mühür Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Çaydanlık Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Halhal Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Tılsım Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Sepet Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Sandelye Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Eski Oyuncak Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Pikap Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Roman Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Tepsi Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Forma Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Avize Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Sahan Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Tırnak Ayna Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Bronz Heykel Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Şamdan Alan Antikacı.

Çiftehavuzlar Kartpostal Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Hereke Halısı Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Sini Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Tüfek Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Köstekli Saat Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Varaklı Ayna Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Taş Plak Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Gravür Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Kurşun Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Gramafon Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Cd Player Alan Antikacı, Çiftehavuzlar 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Kahve Takımı Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Mobilya Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Kapı Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Kaşık Alan Antikacı, Çiftehavuzlar İbrik Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Yağlı Boya Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Tabanca Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Ferman Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Ebru Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Tabak Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Semaver Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Kutu Alan Antikacı.

Çiftehavuzlar Kehribar Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Bronz Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Şişe Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Madalya Nişan Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Anahtar Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Makine Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Mekanik Alet Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Kolye Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Fotoğraf Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Bünyan Halısı Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Tesbih Alan Antikacı, Çiftehavuzlar El Dokuması Halı Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Opalin Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Taş Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Metal Alan Antikacı, Çiftehavuzlar El Yazması Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Terazi Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Tokmak Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Gaz Ocağı Alan Antikacı, Çiftehavuzlar Dirhem Alan Antikacı, Çiftehavuzlar El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.