Çiftecevizler Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Çiftecevizler Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Çiftecevizler, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Çiftecevizler olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Çiftecevizler İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Çiftecevizler ve antika satıcıları Çiftecevizler için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Çiftecevizler Antikacı

İstanbul, Çiftecevizler antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Çiftecevizler) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çiftecevizler Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Çiftecevizler Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Çiftecevizler Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Çiftecevizler Takvim Alan Antikacı, Çiftecevizler Mangal Alan Antikacı, Çiftecevizler Bindallı Alan Antikacı, Çiftecevizler Müzik Seti Alan Antikacı, Çiftecevizler Kama Alan Antikacı, Çiftecevizler Kazan Alan Antikacı, Çiftecevizler Kristal Alan Antikacı, Çiftecevizler Kuran Alan Antikacı, Çiftecevizler Kupa Alan Antikacı, Çiftecevizler Ğügüm Alan Antikacı, Çiftecevizler Arma Alan Antikacı, Çiftecevizler Fıçı Alan Antikacı, Çiftecevizler El Yazması Kitap Alan Antikacı, Çiftecevizler Efemera Alan Antikacı, Çiftecevizler Hat Makası Alan Antikacı, Çiftecevizler Silke Alan Antikacı, Çiftecevizler Madalya Alan Antikacı.

Çiftecevizler Tarak Alan Antikacı, Çiftecevizler Harita Alan Antikacı, Çiftecevizler Kandil Alan Antikacı, Çiftecevizler Bez Alan Antikacı, Çiftecevizler Porselen Alan Antikacı, Çiftecevizler Müzik Aleti Alan Antikacı, Çiftecevizler Takı Kutusu Alan Antikacı, Çiftecevizler Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Çiftecevizler Resim Alan Antikacı, Çiftecevizler İpek Halı Alan Antikacı, Çiftecevizler Silah Alan Antikacı, Çiftecevizler Kilim Alan Antikacı, Çiftecevizler Plak Alan Antikacı, Çiftecevizler Kasetçalar Alan Antikacı, Çiftecevizler Zarf Alan Antikacı.

Çiftecevizler Komple Miras Evi Alan Antikacı, Çiftecevizler Yüzük Alan Antikacı, Çiftecevizler Portre Alan Antikacı, Çiftecevizler İran Halısı Alan Antikacı, Çiftecevizler Askeri Malzeme Alanalar, Çiftecevizler Baston Alan Antikacı, Çiftecevizler Bileklik Alan Antikacı, Çiftecevizler Sehpa Alan Antikacı, Çiftecevizler Kamçı Alan Antikacı, Çiftecevizler Hat Alan Antikacı, Çiftecevizler Oyma Alan Antikacı, Çiftecevizler Gümüşlük Alan Antikacı, Çiftecevizler El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Çiftecevizler Kılıç Alan Antikacı, Çiftecevizler Takı Alan Antikacı, Çiftecevizler Cep Saati Alan Antikacı, Çiftecevizler Dvd Alan Antikacı, Çiftecevizler Komple Eşya Alan Antikacı, Çiftecevizler Telefon Alan Antikacı, Çiftecevizler Pipo Alan Antikacı, Çiftecevizler Üç Etek Alan Antikacı, Çiftecevizler Bilezik Alan Antikacı, Çiftecevizler Bardak Alan Antikacı.

Çiftecevizler Tablo Alan Antikacı, Çiftecevizler 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çiftecevizler Sefer Tası Alan Antikacı, Çiftecevizler Dokuma Alan Antikacı, Çiftecevizler Kalem Alan Antikacı, Çiftecevizler Sürahi Alan Antikacı, Çiftecevizler Komple Kütüphane Alan Antikacı, Çiftecevizler Gümüş Alan Antikacı, Çiftecevizler Daktilo Alan Antikacı, Çiftecevizler Pul Alan Antikacı, Çiftecevizler Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Çiftecevizler Bıçak Alan Antikacı, Çiftecevizler Kol Saati Alan Antikacı, Çiftecevizler Makaralı Teyp Alan Antikacı, Çiftecevizler Rozet Alan Antikacı, Çiftecevizler Gelinlik Alan Antikacı, Çiftecevizler Çatal Alan Antikacı, Çiftecevizler Kıyafet Alan Antikacı, Çiftecevizler Duvar Saati Alan Antikacı, Çiftecevizler Fes Alan Antikacı, Çiftecevizler Küp Alan Antikacı, Çiftecevizler Saçma Alan Antikacı.

Çiftecevizler Hat Yazısı Alan Antikacı, Çiftecevizler Ağaç Alan Antikacı, Çiftecevizler Halı Alan Antikacı, Çiftecevizler Günlük Alan Antikacı, Çiftecevizler Yıldız Porselen Alan Antikacı, Çiftecevizler Masa Alan Antikacı, Çiftecevizler Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Çiftecevizler Kitap Alan Antikacı, Çiftecevizler Amfi Alan Antikacı, Çiftecevizler Albüm Alan Antikacı, Çiftecevizler Ahşap Alan Antikacı, Çiftecevizler Gondol Alan Antikacı, Çiftecevizler Çizgi Roman Alan Antikacı, Çiftecevizler Komple Mira Evi Boşaltanlar, Çiftecevizler Pusula Alan Antikacı, Çiftecevizler Gerdanlık Alan Antikacı, Çiftecevizler Cezve Alan Antikacı, Çiftecevizler Şerbetlik Alan Antikacı.

Çiftecevizler Tuval Alan Antikacı, Çiftecevizler Okka Alan Antikacı, Çiftecevizler Fincan Alan Antikacı, Çiftecevizler Cd Alan Antikacı, Çiftecevizler Cam Alan Antikacı, Çiftecevizler Çan Alan Antikacı, Çiftecevizler Hoparlör Alan Antikacı, Çiftecevizler Çiçek Alan Antikacı, Çiftecevizler Retro Eşya Alan Antikacı, Çiftecevizler Vazo Alan Antikacı, Çiftecevizler Koltuk Alan Antikacı, Çiftecevizler Şapka Alan Antikacı, Çiftecevizler Bakır Eşya Alan Antikacı, Çiftecevizler Kilit Alan Antikacı, Çiftecevizler Biblo Alan Antikacı, Çiftecevizler Saat Alan Antikacı, Çiftecevizler Matara Alan Antikacı, Çiftecevizler Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Çiftecevizler 33 Lük Plak Alan Antikacı, Çiftecevizler Nişan Alan Antikacı, Çiftecevizler Seramik Alan Antikacı, Çiftecevizler Minyatür Alan Antikacı, Çiftecevizler Kase Alan Antikacı, Çiftecevizler Tas Alan Antikacı, Çiftecevizler Kavanoz Alan Antikacı, Çiftecevizler 45 Lik Plak Alan Antikacı, Çiftecevizler Varaklı Halı Alan Antikacı.

Çiftecevizler El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Çiftecevizler Radyo Alan Antikacı, Çiftecevizler Çini Alan Antikacı, Çiftecevizler Mühür Alan Antikacı, Çiftecevizler Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Çiftecevizler Çaydanlık Alan Antikacı, Çiftecevizler Halhal Alan Antikacı, Çiftecevizler Tılsım Alan Antikacı, Çiftecevizler Sepet Alan Antikacı, Çiftecevizler Sandelye Alan Antikacı, Çiftecevizler Eski Oyuncak Alan Antikacı, Çiftecevizler Pikap Alan Antikacı, Çiftecevizler Roman Alan Antikacı, Çiftecevizler Tepsi Alan Antikacı, Çiftecevizler Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Çiftecevizler Forma Alan Antikacı, Çiftecevizler Avize Alan Antikacı, Çiftecevizler Sahan Alan Antikacı, Çiftecevizler Tırnak Ayna Alan Antikacı, Çiftecevizler Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Çiftecevizler Bronz Heykel Alan Antikacı, Çiftecevizler Şamdan Alan Antikacı.

Çiftecevizler Kartpostal Alan Antikacı, Çiftecevizler Hereke Halısı Alan Antikacı, Çiftecevizler Sini Alan Antikacı, Çiftecevizler Tüfek Alan Antikacı, Çiftecevizler Köstekli Saat Alan Antikacı, Çiftecevizler Varaklı Ayna Alan Antikacı, Çiftecevizler Taş Plak Alan Antikacı, Çiftecevizler Gravür Alan Antikacı, Çiftecevizler Kurşun Alan Antikacı, Çiftecevizler Gramafon Alan Antikacı, Çiftecevizler Cd Player Alan Antikacı, Çiftecevizler 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çiftecevizler Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Çiftecevizler Kahve Takımı Alan Antikacı, Çiftecevizler Mobilya Alan Antikacı, Çiftecevizler Kapı Alan Antikacı, Çiftecevizler Kaşık Alan Antikacı, Çiftecevizler İbrik Alan Antikacı, Çiftecevizler Yağlı Boya Alan Antikacı, Çiftecevizler Tabanca Alan Antikacı, Çiftecevizler Ferman Alan Antikacı, Çiftecevizler Ebru Alan Antikacı, Çiftecevizler Tabak Alan Antikacı, Çiftecevizler Semaver Alan Antikacı, Çiftecevizler Kutu Alan Antikacı.

Çiftecevizler Kehribar Alan Antikacı, Çiftecevizler Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Çiftecevizler Bronz Alan Antikacı, Çiftecevizler Şişe Alan Antikacı, Çiftecevizler Madalya Nişan Alan Antikacı, Çiftecevizler Anahtar Alan Antikacı, Çiftecevizler Makine Alan Antikacı, Çiftecevizler Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Çiftecevizler Mekanik Alet Alan Antikacı, Çiftecevizler Kolye Alan Antikacı, Çiftecevizler Fotoğraf Alan Antikacı, Çiftecevizler Bünyan Halısı Alan Antikacı, Çiftecevizler Tesbih Alan Antikacı, Çiftecevizler El Dokuması Halı Alan Antikacı, Çiftecevizler Opalin Alan Antikacı, Çiftecevizler Taş Alan Antikacı, Çiftecevizler Metal Alan Antikacı, Çiftecevizler El Yazması Alan Antikacı, Çiftecevizler Terazi Alan Antikacı, Çiftecevizler Tokmak Alan Antikacı, Çiftecevizler Gaz Ocağı Alan Antikacı, Çiftecevizler Dirhem Alan Antikacı, Çiftecevizler El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.