Çiftalan Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Çiftalan Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Çiftalan, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Çiftalan olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Çiftalan İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Çiftalan ve antika satıcıları Çiftalan için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Çiftalan Antikacı

İstanbul, Çiftalan antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Çiftalan) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çiftalan Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Çiftalan Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Çiftalan Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Çiftalan Takvim Alan Antikacı, Çiftalan Mangal Alan Antikacı, Çiftalan Bindallı Alan Antikacı, Çiftalan Müzik Seti Alan Antikacı, Çiftalan Kama Alan Antikacı, Çiftalan Kazan Alan Antikacı, Çiftalan Kristal Alan Antikacı, Çiftalan Kuran Alan Antikacı, Çiftalan Kupa Alan Antikacı, Çiftalan Ğügüm Alan Antikacı, Çiftalan Arma Alan Antikacı, Çiftalan Fıçı Alan Antikacı, Çiftalan El Yazması Kitap Alan Antikacı, Çiftalan Efemera Alan Antikacı, Çiftalan Hat Makası Alan Antikacı, Çiftalan Silke Alan Antikacı, Çiftalan Madalya Alan Antikacı.

Çiftalan Tarak Alan Antikacı, Çiftalan Harita Alan Antikacı, Çiftalan Kandil Alan Antikacı, Çiftalan Bez Alan Antikacı, Çiftalan Porselen Alan Antikacı, Çiftalan Müzik Aleti Alan Antikacı, Çiftalan Takı Kutusu Alan Antikacı, Çiftalan Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Çiftalan Resim Alan Antikacı, Çiftalan İpek Halı Alan Antikacı, Çiftalan Silah Alan Antikacı, Çiftalan Kilim Alan Antikacı, Çiftalan Plak Alan Antikacı, Çiftalan Kasetçalar Alan Antikacı, Çiftalan Zarf Alan Antikacı.

Çiftalan Komple Miras Evi Alan Antikacı, Çiftalan Yüzük Alan Antikacı, Çiftalan Portre Alan Antikacı, Çiftalan İran Halısı Alan Antikacı, Çiftalan Askeri Malzeme Alanalar, Çiftalan Baston Alan Antikacı, Çiftalan Bileklik Alan Antikacı, Çiftalan Sehpa Alan Antikacı, Çiftalan Kamçı Alan Antikacı, Çiftalan Hat Alan Antikacı, Çiftalan Oyma Alan Antikacı, Çiftalan Gümüşlük Alan Antikacı, Çiftalan El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Çiftalan Kılıç Alan Antikacı, Çiftalan Takı Alan Antikacı, Çiftalan Cep Saati Alan Antikacı, Çiftalan Dvd Alan Antikacı, Çiftalan Komple Eşya Alan Antikacı, Çiftalan Telefon Alan Antikacı, Çiftalan Pipo Alan Antikacı, Çiftalan Üç Etek Alan Antikacı, Çiftalan Bilezik Alan Antikacı, Çiftalan Bardak Alan Antikacı.

Çiftalan Tablo Alan Antikacı, Çiftalan 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çiftalan Sefer Tası Alan Antikacı, Çiftalan Dokuma Alan Antikacı, Çiftalan Kalem Alan Antikacı, Çiftalan Sürahi Alan Antikacı, Çiftalan Komple Kütüphane Alan Antikacı, Çiftalan Gümüş Alan Antikacı, Çiftalan Daktilo Alan Antikacı, Çiftalan Pul Alan Antikacı, Çiftalan Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Çiftalan Bıçak Alan Antikacı, Çiftalan Kol Saati Alan Antikacı, Çiftalan Makaralı Teyp Alan Antikacı, Çiftalan Rozet Alan Antikacı, Çiftalan Gelinlik Alan Antikacı, Çiftalan Çatal Alan Antikacı, Çiftalan Kıyafet Alan Antikacı, Çiftalan Duvar Saati Alan Antikacı, Çiftalan Fes Alan Antikacı, Çiftalan Küp Alan Antikacı, Çiftalan Saçma Alan Antikacı.

Çiftalan Hat Yazısı Alan Antikacı, Çiftalan Ağaç Alan Antikacı, Çiftalan Halı Alan Antikacı, Çiftalan Günlük Alan Antikacı, Çiftalan Yıldız Porselen Alan Antikacı, Çiftalan Masa Alan Antikacı, Çiftalan Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Çiftalan Kitap Alan Antikacı, Çiftalan Amfi Alan Antikacı, Çiftalan Albüm Alan Antikacı, Çiftalan Ahşap Alan Antikacı, Çiftalan Gondol Alan Antikacı, Çiftalan Çizgi Roman Alan Antikacı, Çiftalan Komple Mira Evi Boşaltanlar, Çiftalan Pusula Alan Antikacı, Çiftalan Gerdanlık Alan Antikacı, Çiftalan Cezve Alan Antikacı, Çiftalan Şerbetlik Alan Antikacı.

Çiftalan Tuval Alan Antikacı, Çiftalan Okka Alan Antikacı, Çiftalan Fincan Alan Antikacı, Çiftalan Cd Alan Antikacı, Çiftalan Cam Alan Antikacı, Çiftalan Çan Alan Antikacı, Çiftalan Hoparlör Alan Antikacı, Çiftalan Çiçek Alan Antikacı, Çiftalan Retro Eşya Alan Antikacı, Çiftalan Vazo Alan Antikacı, Çiftalan Koltuk Alan Antikacı, Çiftalan Şapka Alan Antikacı, Çiftalan Bakır Eşya Alan Antikacı, Çiftalan Kilit Alan Antikacı, Çiftalan Biblo Alan Antikacı, Çiftalan Saat Alan Antikacı, Çiftalan Matara Alan Antikacı, Çiftalan Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Çiftalan 33 Lük Plak Alan Antikacı, Çiftalan Nişan Alan Antikacı, Çiftalan Seramik Alan Antikacı, Çiftalan Minyatür Alan Antikacı, Çiftalan Kase Alan Antikacı, Çiftalan Tas Alan Antikacı, Çiftalan Kavanoz Alan Antikacı, Çiftalan 45 Lik Plak Alan Antikacı, Çiftalan Varaklı Halı Alan Antikacı.

Çiftalan El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Çiftalan Radyo Alan Antikacı, Çiftalan Çini Alan Antikacı, Çiftalan Mühür Alan Antikacı, Çiftalan Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Çiftalan Çaydanlık Alan Antikacı, Çiftalan Halhal Alan Antikacı, Çiftalan Tılsım Alan Antikacı, Çiftalan Sepet Alan Antikacı, Çiftalan Sandelye Alan Antikacı, Çiftalan Eski Oyuncak Alan Antikacı, Çiftalan Pikap Alan Antikacı, Çiftalan Roman Alan Antikacı, Çiftalan Tepsi Alan Antikacı, Çiftalan Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Çiftalan Forma Alan Antikacı, Çiftalan Avize Alan Antikacı, Çiftalan Sahan Alan Antikacı, Çiftalan Tırnak Ayna Alan Antikacı, Çiftalan Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Çiftalan Bronz Heykel Alan Antikacı, Çiftalan Şamdan Alan Antikacı.

Çiftalan Kartpostal Alan Antikacı, Çiftalan Hereke Halısı Alan Antikacı, Çiftalan Sini Alan Antikacı, Çiftalan Tüfek Alan Antikacı, Çiftalan Köstekli Saat Alan Antikacı, Çiftalan Varaklı Ayna Alan Antikacı, Çiftalan Taş Plak Alan Antikacı, Çiftalan Gravür Alan Antikacı, Çiftalan Kurşun Alan Antikacı, Çiftalan Gramafon Alan Antikacı, Çiftalan Cd Player Alan Antikacı, Çiftalan 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çiftalan Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Çiftalan Kahve Takımı Alan Antikacı, Çiftalan Mobilya Alan Antikacı, Çiftalan Kapı Alan Antikacı, Çiftalan Kaşık Alan Antikacı, Çiftalan İbrik Alan Antikacı, Çiftalan Yağlı Boya Alan Antikacı, Çiftalan Tabanca Alan Antikacı, Çiftalan Ferman Alan Antikacı, Çiftalan Ebru Alan Antikacı, Çiftalan Tabak Alan Antikacı, Çiftalan Semaver Alan Antikacı, Çiftalan Kutu Alan Antikacı.

Çiftalan Kehribar Alan Antikacı, Çiftalan Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Çiftalan Bronz Alan Antikacı, Çiftalan Şişe Alan Antikacı, Çiftalan Madalya Nişan Alan Antikacı, Çiftalan Anahtar Alan Antikacı, Çiftalan Makine Alan Antikacı, Çiftalan Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Çiftalan Mekanik Alet Alan Antikacı, Çiftalan Kolye Alan Antikacı, Çiftalan Fotoğraf Alan Antikacı, Çiftalan Bünyan Halısı Alan Antikacı, Çiftalan Tesbih Alan Antikacı, Çiftalan El Dokuması Halı Alan Antikacı, Çiftalan Opalin Alan Antikacı, Çiftalan Taş Alan Antikacı, Çiftalan Metal Alan Antikacı, Çiftalan El Yazması Alan Antikacı, Çiftalan Terazi Alan Antikacı, Çiftalan Tokmak Alan Antikacı, Çiftalan Gaz Ocağı Alan Antikacı, Çiftalan Dirhem Alan Antikacı, Çiftalan El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.