Cibali Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Cibali Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Cibali, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Cibali olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Cibali İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Cibali ve antika satıcıları Cibali için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Cibali Antikacı

İstanbul, Cibali antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Cibali) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Cibali Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Cibali Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Cibali Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Cibali Takvim Alan Antikacı, Cibali Mangal Alan Antikacı, Cibali Bindallı Alan Antikacı, Cibali Müzik Seti Alan Antikacı, Cibali Kama Alan Antikacı, Cibali Kazan Alan Antikacı, Cibali Kristal Alan Antikacı, Cibali Kuran Alan Antikacı, Cibali Kupa Alan Antikacı, Cibali Ğügüm Alan Antikacı, Cibali Arma Alan Antikacı, Cibali Fıçı Alan Antikacı, Cibali El Yazması Kitap Alan Antikacı, Cibali Efemera Alan Antikacı, Cibali Hat Makası Alan Antikacı, Cibali Silke Alan Antikacı, Cibali Madalya Alan Antikacı.

Cibali Tarak Alan Antikacı, Cibali Harita Alan Antikacı, Cibali Kandil Alan Antikacı, Cibali Bez Alan Antikacı, Cibali Porselen Alan Antikacı, Cibali Müzik Aleti Alan Antikacı, Cibali Takı Kutusu Alan Antikacı, Cibali Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Cibali Resim Alan Antikacı, Cibali İpek Halı Alan Antikacı, Cibali Silah Alan Antikacı, Cibali Kilim Alan Antikacı, Cibali Plak Alan Antikacı, Cibali Kasetçalar Alan Antikacı, Cibali Zarf Alan Antikacı.

Cibali Komple Miras Evi Alan Antikacı, Cibali Yüzük Alan Antikacı, Cibali Portre Alan Antikacı, Cibali İran Halısı Alan Antikacı, Cibali Askeri Malzeme Alanalar, Cibali Baston Alan Antikacı, Cibali Bileklik Alan Antikacı, Cibali Sehpa Alan Antikacı, Cibali Kamçı Alan Antikacı, Cibali Hat Alan Antikacı, Cibali Oyma Alan Antikacı, Cibali Gümüşlük Alan Antikacı, Cibali El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Cibali Kılıç Alan Antikacı, Cibali Takı Alan Antikacı, Cibali Cep Saati Alan Antikacı, Cibali Dvd Alan Antikacı, Cibali Komple Eşya Alan Antikacı, Cibali Telefon Alan Antikacı, Cibali Pipo Alan Antikacı, Cibali Üç Etek Alan Antikacı, Cibali Bilezik Alan Antikacı, Cibali Bardak Alan Antikacı.

Cibali Tablo Alan Antikacı, Cibali 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Cibali Sefer Tası Alan Antikacı, Cibali Dokuma Alan Antikacı, Cibali Kalem Alan Antikacı, Cibali Sürahi Alan Antikacı, Cibali Komple Kütüphane Alan Antikacı, Cibali Gümüş Alan Antikacı, Cibali Daktilo Alan Antikacı, Cibali Pul Alan Antikacı, Cibali Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Cibali Bıçak Alan Antikacı, Cibali Kol Saati Alan Antikacı, Cibali Makaralı Teyp Alan Antikacı, Cibali Rozet Alan Antikacı, Cibali Gelinlik Alan Antikacı, Cibali Çatal Alan Antikacı, Cibali Kıyafet Alan Antikacı, Cibali Duvar Saati Alan Antikacı, Cibali Fes Alan Antikacı, Cibali Küp Alan Antikacı, Cibali Saçma Alan Antikacı.

Cibali Hat Yazısı Alan Antikacı, Cibali Ağaç Alan Antikacı, Cibali Halı Alan Antikacı, Cibali Günlük Alan Antikacı, Cibali Yıldız Porselen Alan Antikacı, Cibali Masa Alan Antikacı, Cibali Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Cibali Kitap Alan Antikacı, Cibali Amfi Alan Antikacı, Cibali Albüm Alan Antikacı, Cibali Ahşap Alan Antikacı, Cibali Gondol Alan Antikacı, Cibali Çizgi Roman Alan Antikacı, Cibali Komple Mira Evi Boşaltanlar, Cibali Pusula Alan Antikacı, Cibali Gerdanlık Alan Antikacı, Cibali Cezve Alan Antikacı, Cibali Şerbetlik Alan Antikacı.

Cibali Tuval Alan Antikacı, Cibali Okka Alan Antikacı, Cibali Fincan Alan Antikacı, Cibali Cd Alan Antikacı, Cibali Cam Alan Antikacı, Cibali Çan Alan Antikacı, Cibali Hoparlör Alan Antikacı, Cibali Çiçek Alan Antikacı, Cibali Retro Eşya Alan Antikacı, Cibali Vazo Alan Antikacı, Cibali Koltuk Alan Antikacı, Cibali Şapka Alan Antikacı, Cibali Bakır Eşya Alan Antikacı, Cibali Kilit Alan Antikacı, Cibali Biblo Alan Antikacı, Cibali Saat Alan Antikacı, Cibali Matara Alan Antikacı, Cibali Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Cibali 33 Lük Plak Alan Antikacı, Cibali Nişan Alan Antikacı, Cibali Seramik Alan Antikacı, Cibali Minyatür Alan Antikacı, Cibali Kase Alan Antikacı, Cibali Tas Alan Antikacı, Cibali Kavanoz Alan Antikacı, Cibali 45 Lik Plak Alan Antikacı, Cibali Varaklı Halı Alan Antikacı.

Cibali El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Cibali Radyo Alan Antikacı, Cibali Çini Alan Antikacı, Cibali Mühür Alan Antikacı, Cibali Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Cibali Çaydanlık Alan Antikacı, Cibali Halhal Alan Antikacı, Cibali Tılsım Alan Antikacı, Cibali Sepet Alan Antikacı, Cibali Sandelye Alan Antikacı, Cibali Eski Oyuncak Alan Antikacı, Cibali Pikap Alan Antikacı, Cibali Roman Alan Antikacı, Cibali Tepsi Alan Antikacı, Cibali Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Cibali Forma Alan Antikacı, Cibali Avize Alan Antikacı, Cibali Sahan Alan Antikacı, Cibali Tırnak Ayna Alan Antikacı, Cibali Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Cibali Bronz Heykel Alan Antikacı, Cibali Şamdan Alan Antikacı.

Cibali Kartpostal Alan Antikacı, Cibali Hereke Halısı Alan Antikacı, Cibali Sini Alan Antikacı, Cibali Tüfek Alan Antikacı, Cibali Köstekli Saat Alan Antikacı, Cibali Varaklı Ayna Alan Antikacı, Cibali Taş Plak Alan Antikacı, Cibali Gravür Alan Antikacı, Cibali Kurşun Alan Antikacı, Cibali Gramafon Alan Antikacı, Cibali Cd Player Alan Antikacı, Cibali 78 Lik Plak Alan Antikacı, Cibali Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Cibali Kahve Takımı Alan Antikacı, Cibali Mobilya Alan Antikacı, Cibali Kapı Alan Antikacı, Cibali Kaşık Alan Antikacı, Cibali İbrik Alan Antikacı, Cibali Yağlı Boya Alan Antikacı, Cibali Tabanca Alan Antikacı, Cibali Ferman Alan Antikacı, Cibali Ebru Alan Antikacı, Cibali Tabak Alan Antikacı, Cibali Semaver Alan Antikacı, Cibali Kutu Alan Antikacı.

Cibali Kehribar Alan Antikacı, Cibali Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Cibali Bronz Alan Antikacı, Cibali Şişe Alan Antikacı, Cibali Madalya Nişan Alan Antikacı, Cibali Anahtar Alan Antikacı, Cibali Makine Alan Antikacı, Cibali Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Cibali Mekanik Alet Alan Antikacı, Cibali Kolye Alan Antikacı, Cibali Fotoğraf Alan Antikacı, Cibali Bünyan Halısı Alan Antikacı, Cibali Tesbih Alan Antikacı, Cibali El Dokuması Halı Alan Antikacı, Cibali Opalin Alan Antikacı, Cibali Taş Alan Antikacı, Cibali Metal Alan Antikacı, Cibali El Yazması Alan Antikacı, Cibali Terazi Alan Antikacı, Cibali Tokmak Alan Antikacı, Cibali Gaz Ocağı Alan Antikacı, Cibali Dirhem Alan Antikacı, Cibali El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.