Cevizlik Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Cevizlik Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Cevizlik, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Cevizlik olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Cevizlik İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Cevizlik ve antika satıcıları Cevizlik için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Cevizlik Antikacı

İstanbul, Cevizlik antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Cevizlik) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Cevizlik Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Cevizlik Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Cevizlik Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Cevizlik Takvim Alan Antikacı, Cevizlik Mangal Alan Antikacı, Cevizlik Bindallı Alan Antikacı, Cevizlik Müzik Seti Alan Antikacı, Cevizlik Kama Alan Antikacı, Cevizlik Kazan Alan Antikacı, Cevizlik Kristal Alan Antikacı, Cevizlik Kuran Alan Antikacı, Cevizlik Kupa Alan Antikacı, Cevizlik Ğügüm Alan Antikacı, Cevizlik Arma Alan Antikacı, Cevizlik Fıçı Alan Antikacı, Cevizlik El Yazması Kitap Alan Antikacı, Cevizlik Efemera Alan Antikacı, Cevizlik Hat Makası Alan Antikacı, Cevizlik Silke Alan Antikacı, Cevizlik Madalya Alan Antikacı.

Cevizlik Tarak Alan Antikacı, Cevizlik Harita Alan Antikacı, Cevizlik Kandil Alan Antikacı, Cevizlik Bez Alan Antikacı, Cevizlik Porselen Alan Antikacı, Cevizlik Müzik Aleti Alan Antikacı, Cevizlik Takı Kutusu Alan Antikacı, Cevizlik Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Cevizlik Resim Alan Antikacı, Cevizlik İpek Halı Alan Antikacı, Cevizlik Silah Alan Antikacı, Cevizlik Kilim Alan Antikacı, Cevizlik Plak Alan Antikacı, Cevizlik Kasetçalar Alan Antikacı, Cevizlik Zarf Alan Antikacı.

Cevizlik Komple Miras Evi Alan Antikacı, Cevizlik Yüzük Alan Antikacı, Cevizlik Portre Alan Antikacı, Cevizlik İran Halısı Alan Antikacı, Cevizlik Askeri Malzeme Alanalar, Cevizlik Baston Alan Antikacı, Cevizlik Bileklik Alan Antikacı, Cevizlik Sehpa Alan Antikacı, Cevizlik Kamçı Alan Antikacı, Cevizlik Hat Alan Antikacı, Cevizlik Oyma Alan Antikacı, Cevizlik Gümüşlük Alan Antikacı, Cevizlik El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Cevizlik Kılıç Alan Antikacı, Cevizlik Takı Alan Antikacı, Cevizlik Cep Saati Alan Antikacı, Cevizlik Dvd Alan Antikacı, Cevizlik Komple Eşya Alan Antikacı, Cevizlik Telefon Alan Antikacı, Cevizlik Pipo Alan Antikacı, Cevizlik Üç Etek Alan Antikacı, Cevizlik Bilezik Alan Antikacı, Cevizlik Bardak Alan Antikacı.

Cevizlik Tablo Alan Antikacı, Cevizlik 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Cevizlik Sefer Tası Alan Antikacı, Cevizlik Dokuma Alan Antikacı, Cevizlik Kalem Alan Antikacı, Cevizlik Sürahi Alan Antikacı, Cevizlik Komple Kütüphane Alan Antikacı, Cevizlik Gümüş Alan Antikacı, Cevizlik Daktilo Alan Antikacı, Cevizlik Pul Alan Antikacı, Cevizlik Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Cevizlik Bıçak Alan Antikacı, Cevizlik Kol Saati Alan Antikacı, Cevizlik Makaralı Teyp Alan Antikacı, Cevizlik Rozet Alan Antikacı, Cevizlik Gelinlik Alan Antikacı, Cevizlik Çatal Alan Antikacı, Cevizlik Kıyafet Alan Antikacı, Cevizlik Duvar Saati Alan Antikacı, Cevizlik Fes Alan Antikacı, Cevizlik Küp Alan Antikacı, Cevizlik Saçma Alan Antikacı.

Cevizlik Hat Yazısı Alan Antikacı, Cevizlik Ağaç Alan Antikacı, Cevizlik Halı Alan Antikacı, Cevizlik Günlük Alan Antikacı, Cevizlik Yıldız Porselen Alan Antikacı, Cevizlik Masa Alan Antikacı, Cevizlik Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Cevizlik Kitap Alan Antikacı, Cevizlik Amfi Alan Antikacı, Cevizlik Albüm Alan Antikacı, Cevizlik Ahşap Alan Antikacı, Cevizlik Gondol Alan Antikacı, Cevizlik Çizgi Roman Alan Antikacı, Cevizlik Komple Mira Evi Boşaltanlar, Cevizlik Pusula Alan Antikacı, Cevizlik Gerdanlık Alan Antikacı, Cevizlik Cezve Alan Antikacı, Cevizlik Şerbetlik Alan Antikacı.

Cevizlik Tuval Alan Antikacı, Cevizlik Okka Alan Antikacı, Cevizlik Fincan Alan Antikacı, Cevizlik Cd Alan Antikacı, Cevizlik Cam Alan Antikacı, Cevizlik Çan Alan Antikacı, Cevizlik Hoparlör Alan Antikacı, Cevizlik Çiçek Alan Antikacı, Cevizlik Retro Eşya Alan Antikacı, Cevizlik Vazo Alan Antikacı, Cevizlik Koltuk Alan Antikacı, Cevizlik Şapka Alan Antikacı, Cevizlik Bakır Eşya Alan Antikacı, Cevizlik Kilit Alan Antikacı, Cevizlik Biblo Alan Antikacı, Cevizlik Saat Alan Antikacı, Cevizlik Matara Alan Antikacı, Cevizlik Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Cevizlik 33 Lük Plak Alan Antikacı, Cevizlik Nişan Alan Antikacı, Cevizlik Seramik Alan Antikacı, Cevizlik Minyatür Alan Antikacı, Cevizlik Kase Alan Antikacı, Cevizlik Tas Alan Antikacı, Cevizlik Kavanoz Alan Antikacı, Cevizlik 45 Lik Plak Alan Antikacı, Cevizlik Varaklı Halı Alan Antikacı.

Cevizlik El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Cevizlik Radyo Alan Antikacı, Cevizlik Çini Alan Antikacı, Cevizlik Mühür Alan Antikacı, Cevizlik Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Cevizlik Çaydanlık Alan Antikacı, Cevizlik Halhal Alan Antikacı, Cevizlik Tılsım Alan Antikacı, Cevizlik Sepet Alan Antikacı, Cevizlik Sandelye Alan Antikacı, Cevizlik Eski Oyuncak Alan Antikacı, Cevizlik Pikap Alan Antikacı, Cevizlik Roman Alan Antikacı, Cevizlik Tepsi Alan Antikacı, Cevizlik Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Cevizlik Forma Alan Antikacı, Cevizlik Avize Alan Antikacı, Cevizlik Sahan Alan Antikacı, Cevizlik Tırnak Ayna Alan Antikacı, Cevizlik Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Cevizlik Bronz Heykel Alan Antikacı, Cevizlik Şamdan Alan Antikacı.

Cevizlik Kartpostal Alan Antikacı, Cevizlik Hereke Halısı Alan Antikacı, Cevizlik Sini Alan Antikacı, Cevizlik Tüfek Alan Antikacı, Cevizlik Köstekli Saat Alan Antikacı, Cevizlik Varaklı Ayna Alan Antikacı, Cevizlik Taş Plak Alan Antikacı, Cevizlik Gravür Alan Antikacı, Cevizlik Kurşun Alan Antikacı, Cevizlik Gramafon Alan Antikacı, Cevizlik Cd Player Alan Antikacı, Cevizlik 78 Lik Plak Alan Antikacı, Cevizlik Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Cevizlik Kahve Takımı Alan Antikacı, Cevizlik Mobilya Alan Antikacı, Cevizlik Kapı Alan Antikacı, Cevizlik Kaşık Alan Antikacı, Cevizlik İbrik Alan Antikacı, Cevizlik Yağlı Boya Alan Antikacı, Cevizlik Tabanca Alan Antikacı, Cevizlik Ferman Alan Antikacı, Cevizlik Ebru Alan Antikacı, Cevizlik Tabak Alan Antikacı, Cevizlik Semaver Alan Antikacı, Cevizlik Kutu Alan Antikacı.

Cevizlik Kehribar Alan Antikacı, Cevizlik Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Cevizlik Bronz Alan Antikacı, Cevizlik Şişe Alan Antikacı, Cevizlik Madalya Nişan Alan Antikacı, Cevizlik Anahtar Alan Antikacı, Cevizlik Makine Alan Antikacı, Cevizlik Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Cevizlik Mekanik Alet Alan Antikacı, Cevizlik Kolye Alan Antikacı, Cevizlik Fotoğraf Alan Antikacı, Cevizlik Bünyan Halısı Alan Antikacı, Cevizlik Tesbih Alan Antikacı, Cevizlik El Dokuması Halı Alan Antikacı, Cevizlik Opalin Alan Antikacı, Cevizlik Taş Alan Antikacı, Cevizlik Metal Alan Antikacı, Cevizlik El Yazması Alan Antikacı, Cevizlik Terazi Alan Antikacı, Cevizlik Tokmak Alan Antikacı, Cevizlik Gaz Ocağı Alan Antikacı, Cevizlik Dirhem Alan Antikacı, Cevizlik El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.