Cevizli Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Cevizli Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Cevizli, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Cevizli olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Cevizli İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Cevizli ve antika satıcıları Cevizli için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Cevizli Antikacı

İstanbul, Cevizli antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Cevizli) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Cevizli Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Cevizli Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Cevizli Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Cevizli Takvim Alan Antikacı, Cevizli Mangal Alan Antikacı, Cevizli Bindallı Alan Antikacı, Cevizli Müzik Seti Alan Antikacı, Cevizli Kama Alan Antikacı, Cevizli Kazan Alan Antikacı, Cevizli Kristal Alan Antikacı, Cevizli Kuran Alan Antikacı, Cevizli Kupa Alan Antikacı, Cevizli Ğügüm Alan Antikacı, Cevizli Arma Alan Antikacı, Cevizli Fıçı Alan Antikacı, Cevizli El Yazması Kitap Alan Antikacı, Cevizli Efemera Alan Antikacı, Cevizli Hat Makası Alan Antikacı, Cevizli Silke Alan Antikacı, Cevizli Madalya Alan Antikacı.

Cevizli Tarak Alan Antikacı, Cevizli Harita Alan Antikacı, Cevizli Kandil Alan Antikacı, Cevizli Bez Alan Antikacı, Cevizli Porselen Alan Antikacı, Cevizli Müzik Aleti Alan Antikacı, Cevizli Takı Kutusu Alan Antikacı, Cevizli Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Cevizli Resim Alan Antikacı, Cevizli İpek Halı Alan Antikacı, Cevizli Silah Alan Antikacı, Cevizli Kilim Alan Antikacı, Cevizli Plak Alan Antikacı, Cevizli Kasetçalar Alan Antikacı, Cevizli Zarf Alan Antikacı.

Cevizli Komple Miras Evi Alan Antikacı, Cevizli Yüzük Alan Antikacı, Cevizli Portre Alan Antikacı, Cevizli İran Halısı Alan Antikacı, Cevizli Askeri Malzeme Alanalar, Cevizli Baston Alan Antikacı, Cevizli Bileklik Alan Antikacı, Cevizli Sehpa Alan Antikacı, Cevizli Kamçı Alan Antikacı, Cevizli Hat Alan Antikacı, Cevizli Oyma Alan Antikacı, Cevizli Gümüşlük Alan Antikacı, Cevizli El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Cevizli Kılıç Alan Antikacı, Cevizli Takı Alan Antikacı, Cevizli Cep Saati Alan Antikacı, Cevizli Dvd Alan Antikacı, Cevizli Komple Eşya Alan Antikacı, Cevizli Telefon Alan Antikacı, Cevizli Pipo Alan Antikacı, Cevizli Üç Etek Alan Antikacı, Cevizli Bilezik Alan Antikacı, Cevizli Bardak Alan Antikacı.

Cevizli Tablo Alan Antikacı, Cevizli 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Cevizli Sefer Tası Alan Antikacı, Cevizli Dokuma Alan Antikacı, Cevizli Kalem Alan Antikacı, Cevizli Sürahi Alan Antikacı, Cevizli Komple Kütüphane Alan Antikacı, Cevizli Gümüş Alan Antikacı, Cevizli Daktilo Alan Antikacı, Cevizli Pul Alan Antikacı, Cevizli Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Cevizli Bıçak Alan Antikacı, Cevizli Kol Saati Alan Antikacı, Cevizli Makaralı Teyp Alan Antikacı, Cevizli Rozet Alan Antikacı, Cevizli Gelinlik Alan Antikacı, Cevizli Çatal Alan Antikacı, Cevizli Kıyafet Alan Antikacı, Cevizli Duvar Saati Alan Antikacı, Cevizli Fes Alan Antikacı, Cevizli Küp Alan Antikacı, Cevizli Saçma Alan Antikacı.

Cevizli Hat Yazısı Alan Antikacı, Cevizli Ağaç Alan Antikacı, Cevizli Halı Alan Antikacı, Cevizli Günlük Alan Antikacı, Cevizli Yıldız Porselen Alan Antikacı, Cevizli Masa Alan Antikacı, Cevizli Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Cevizli Kitap Alan Antikacı, Cevizli Amfi Alan Antikacı, Cevizli Albüm Alan Antikacı, Cevizli Ahşap Alan Antikacı, Cevizli Gondol Alan Antikacı, Cevizli Çizgi Roman Alan Antikacı, Cevizli Komple Mira Evi Boşaltanlar, Cevizli Pusula Alan Antikacı, Cevizli Gerdanlık Alan Antikacı, Cevizli Cezve Alan Antikacı, Cevizli Şerbetlik Alan Antikacı.

Cevizli Tuval Alan Antikacı, Cevizli Okka Alan Antikacı, Cevizli Fincan Alan Antikacı, Cevizli Cd Alan Antikacı, Cevizli Cam Alan Antikacı, Cevizli Çan Alan Antikacı, Cevizli Hoparlör Alan Antikacı, Cevizli Çiçek Alan Antikacı, Cevizli Retro Eşya Alan Antikacı, Cevizli Vazo Alan Antikacı, Cevizli Koltuk Alan Antikacı, Cevizli Şapka Alan Antikacı, Cevizli Bakır Eşya Alan Antikacı, Cevizli Kilit Alan Antikacı, Cevizli Biblo Alan Antikacı, Cevizli Saat Alan Antikacı, Cevizli Matara Alan Antikacı, Cevizli Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Cevizli 33 Lük Plak Alan Antikacı, Cevizli Nişan Alan Antikacı, Cevizli Seramik Alan Antikacı, Cevizli Minyatür Alan Antikacı, Cevizli Kase Alan Antikacı, Cevizli Tas Alan Antikacı, Cevizli Kavanoz Alan Antikacı, Cevizli 45 Lik Plak Alan Antikacı, Cevizli Varaklı Halı Alan Antikacı.

Cevizli El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Cevizli Radyo Alan Antikacı, Cevizli Çini Alan Antikacı, Cevizli Mühür Alan Antikacı, Cevizli Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Cevizli Çaydanlık Alan Antikacı, Cevizli Halhal Alan Antikacı, Cevizli Tılsım Alan Antikacı, Cevizli Sepet Alan Antikacı, Cevizli Sandelye Alan Antikacı, Cevizli Eski Oyuncak Alan Antikacı, Cevizli Pikap Alan Antikacı, Cevizli Roman Alan Antikacı, Cevizli Tepsi Alan Antikacı, Cevizli Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Cevizli Forma Alan Antikacı, Cevizli Avize Alan Antikacı, Cevizli Sahan Alan Antikacı, Cevizli Tırnak Ayna Alan Antikacı, Cevizli Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Cevizli Bronz Heykel Alan Antikacı, Cevizli Şamdan Alan Antikacı.

Cevizli Kartpostal Alan Antikacı, Cevizli Hereke Halısı Alan Antikacı, Cevizli Sini Alan Antikacı, Cevizli Tüfek Alan Antikacı, Cevizli Köstekli Saat Alan Antikacı, Cevizli Varaklı Ayna Alan Antikacı, Cevizli Taş Plak Alan Antikacı, Cevizli Gravür Alan Antikacı, Cevizli Kurşun Alan Antikacı, Cevizli Gramafon Alan Antikacı, Cevizli Cd Player Alan Antikacı, Cevizli 78 Lik Plak Alan Antikacı, Cevizli Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Cevizli Kahve Takımı Alan Antikacı, Cevizli Mobilya Alan Antikacı, Cevizli Kapı Alan Antikacı, Cevizli Kaşık Alan Antikacı, Cevizli İbrik Alan Antikacı, Cevizli Yağlı Boya Alan Antikacı, Cevizli Tabanca Alan Antikacı, Cevizli Ferman Alan Antikacı, Cevizli Ebru Alan Antikacı, Cevizli Tabak Alan Antikacı, Cevizli Semaver Alan Antikacı, Cevizli Kutu Alan Antikacı.

Cevizli Kehribar Alan Antikacı, Cevizli Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Cevizli Bronz Alan Antikacı, Cevizli Şişe Alan Antikacı, Cevizli Madalya Nişan Alan Antikacı, Cevizli Anahtar Alan Antikacı, Cevizli Makine Alan Antikacı, Cevizli Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Cevizli Mekanik Alet Alan Antikacı, Cevizli Kolye Alan Antikacı, Cevizli Fotoğraf Alan Antikacı, Cevizli Bünyan Halısı Alan Antikacı, Cevizli Tesbih Alan Antikacı, Cevizli El Dokuması Halı Alan Antikacı, Cevizli Opalin Alan Antikacı, Cevizli Taş Alan Antikacı, Cevizli Metal Alan Antikacı, Cevizli El Yazması Alan Antikacı, Cevizli Terazi Alan Antikacı, Cevizli Tokmak Alan Antikacı, Cevizli Gaz Ocağı Alan Antikacı, Cevizli Dirhem Alan Antikacı, Cevizli El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.