Cevatpaşa Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Cevatpaşa Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Cevatpaşa, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Cevatpaşa olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Cevatpaşa İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Cevatpaşa ve antika satıcıları Cevatpaşa için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Cevatpaşa Antikacı

İstanbul, Cevatpaşa antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Cevatpaşa) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Cevatpaşa Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Cevatpaşa Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Cevatpaşa Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Cevatpaşa Takvim Alan Antikacı, Cevatpaşa Mangal Alan Antikacı, Cevatpaşa Bindallı Alan Antikacı, Cevatpaşa Müzik Seti Alan Antikacı, Cevatpaşa Kama Alan Antikacı, Cevatpaşa Kazan Alan Antikacı, Cevatpaşa Kristal Alan Antikacı, Cevatpaşa Kuran Alan Antikacı, Cevatpaşa Kupa Alan Antikacı, Cevatpaşa Ğügüm Alan Antikacı, Cevatpaşa Arma Alan Antikacı, Cevatpaşa Fıçı Alan Antikacı, Cevatpaşa El Yazması Kitap Alan Antikacı, Cevatpaşa Efemera Alan Antikacı, Cevatpaşa Hat Makası Alan Antikacı, Cevatpaşa Silke Alan Antikacı, Cevatpaşa Madalya Alan Antikacı.

Cevatpaşa Tarak Alan Antikacı, Cevatpaşa Harita Alan Antikacı, Cevatpaşa Kandil Alan Antikacı, Cevatpaşa Bez Alan Antikacı, Cevatpaşa Porselen Alan Antikacı, Cevatpaşa Müzik Aleti Alan Antikacı, Cevatpaşa Takı Kutusu Alan Antikacı, Cevatpaşa Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Cevatpaşa Resim Alan Antikacı, Cevatpaşa İpek Halı Alan Antikacı, Cevatpaşa Silah Alan Antikacı, Cevatpaşa Kilim Alan Antikacı, Cevatpaşa Plak Alan Antikacı, Cevatpaşa Kasetçalar Alan Antikacı, Cevatpaşa Zarf Alan Antikacı.

Cevatpaşa Komple Miras Evi Alan Antikacı, Cevatpaşa Yüzük Alan Antikacı, Cevatpaşa Portre Alan Antikacı, Cevatpaşa İran Halısı Alan Antikacı, Cevatpaşa Askeri Malzeme Alanalar, Cevatpaşa Baston Alan Antikacı, Cevatpaşa Bileklik Alan Antikacı, Cevatpaşa Sehpa Alan Antikacı, Cevatpaşa Kamçı Alan Antikacı, Cevatpaşa Hat Alan Antikacı, Cevatpaşa Oyma Alan Antikacı, Cevatpaşa Gümüşlük Alan Antikacı, Cevatpaşa El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Cevatpaşa Kılıç Alan Antikacı, Cevatpaşa Takı Alan Antikacı, Cevatpaşa Cep Saati Alan Antikacı, Cevatpaşa Dvd Alan Antikacı, Cevatpaşa Komple Eşya Alan Antikacı, Cevatpaşa Telefon Alan Antikacı, Cevatpaşa Pipo Alan Antikacı, Cevatpaşa Üç Etek Alan Antikacı, Cevatpaşa Bilezik Alan Antikacı, Cevatpaşa Bardak Alan Antikacı.

Cevatpaşa Tablo Alan Antikacı, Cevatpaşa 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Cevatpaşa Sefer Tası Alan Antikacı, Cevatpaşa Dokuma Alan Antikacı, Cevatpaşa Kalem Alan Antikacı, Cevatpaşa Sürahi Alan Antikacı, Cevatpaşa Komple Kütüphane Alan Antikacı, Cevatpaşa Gümüş Alan Antikacı, Cevatpaşa Daktilo Alan Antikacı, Cevatpaşa Pul Alan Antikacı, Cevatpaşa Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Cevatpaşa Bıçak Alan Antikacı, Cevatpaşa Kol Saati Alan Antikacı, Cevatpaşa Makaralı Teyp Alan Antikacı, Cevatpaşa Rozet Alan Antikacı, Cevatpaşa Gelinlik Alan Antikacı, Cevatpaşa Çatal Alan Antikacı, Cevatpaşa Kıyafet Alan Antikacı, Cevatpaşa Duvar Saati Alan Antikacı, Cevatpaşa Fes Alan Antikacı, Cevatpaşa Küp Alan Antikacı, Cevatpaşa Saçma Alan Antikacı.

Cevatpaşa Hat Yazısı Alan Antikacı, Cevatpaşa Ağaç Alan Antikacı, Cevatpaşa Halı Alan Antikacı, Cevatpaşa Günlük Alan Antikacı, Cevatpaşa Yıldız Porselen Alan Antikacı, Cevatpaşa Masa Alan Antikacı, Cevatpaşa Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Cevatpaşa Kitap Alan Antikacı, Cevatpaşa Amfi Alan Antikacı, Cevatpaşa Albüm Alan Antikacı, Cevatpaşa Ahşap Alan Antikacı, Cevatpaşa Gondol Alan Antikacı, Cevatpaşa Çizgi Roman Alan Antikacı, Cevatpaşa Komple Mira Evi Boşaltanlar, Cevatpaşa Pusula Alan Antikacı, Cevatpaşa Gerdanlık Alan Antikacı, Cevatpaşa Cezve Alan Antikacı, Cevatpaşa Şerbetlik Alan Antikacı.

Cevatpaşa Tuval Alan Antikacı, Cevatpaşa Okka Alan Antikacı, Cevatpaşa Fincan Alan Antikacı, Cevatpaşa Cd Alan Antikacı, Cevatpaşa Cam Alan Antikacı, Cevatpaşa Çan Alan Antikacı, Cevatpaşa Hoparlör Alan Antikacı, Cevatpaşa Çiçek Alan Antikacı, Cevatpaşa Retro Eşya Alan Antikacı, Cevatpaşa Vazo Alan Antikacı, Cevatpaşa Koltuk Alan Antikacı, Cevatpaşa Şapka Alan Antikacı, Cevatpaşa Bakır Eşya Alan Antikacı, Cevatpaşa Kilit Alan Antikacı, Cevatpaşa Biblo Alan Antikacı, Cevatpaşa Saat Alan Antikacı, Cevatpaşa Matara Alan Antikacı, Cevatpaşa Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Cevatpaşa 33 Lük Plak Alan Antikacı, Cevatpaşa Nişan Alan Antikacı, Cevatpaşa Seramik Alan Antikacı, Cevatpaşa Minyatür Alan Antikacı, Cevatpaşa Kase Alan Antikacı, Cevatpaşa Tas Alan Antikacı, Cevatpaşa Kavanoz Alan Antikacı, Cevatpaşa 45 Lik Plak Alan Antikacı, Cevatpaşa Varaklı Halı Alan Antikacı.

Cevatpaşa El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Cevatpaşa Radyo Alan Antikacı, Cevatpaşa Çini Alan Antikacı, Cevatpaşa Mühür Alan Antikacı, Cevatpaşa Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Cevatpaşa Çaydanlık Alan Antikacı, Cevatpaşa Halhal Alan Antikacı, Cevatpaşa Tılsım Alan Antikacı, Cevatpaşa Sepet Alan Antikacı, Cevatpaşa Sandelye Alan Antikacı, Cevatpaşa Eski Oyuncak Alan Antikacı, Cevatpaşa Pikap Alan Antikacı, Cevatpaşa Roman Alan Antikacı, Cevatpaşa Tepsi Alan Antikacı, Cevatpaşa Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Cevatpaşa Forma Alan Antikacı, Cevatpaşa Avize Alan Antikacı, Cevatpaşa Sahan Alan Antikacı, Cevatpaşa Tırnak Ayna Alan Antikacı, Cevatpaşa Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Cevatpaşa Bronz Heykel Alan Antikacı, Cevatpaşa Şamdan Alan Antikacı.

Cevatpaşa Kartpostal Alan Antikacı, Cevatpaşa Hereke Halısı Alan Antikacı, Cevatpaşa Sini Alan Antikacı, Cevatpaşa Tüfek Alan Antikacı, Cevatpaşa Köstekli Saat Alan Antikacı, Cevatpaşa Varaklı Ayna Alan Antikacı, Cevatpaşa Taş Plak Alan Antikacı, Cevatpaşa Gravür Alan Antikacı, Cevatpaşa Kurşun Alan Antikacı, Cevatpaşa Gramafon Alan Antikacı, Cevatpaşa Cd Player Alan Antikacı, Cevatpaşa 78 Lik Plak Alan Antikacı, Cevatpaşa Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Cevatpaşa Kahve Takımı Alan Antikacı, Cevatpaşa Mobilya Alan Antikacı, Cevatpaşa Kapı Alan Antikacı, Cevatpaşa Kaşık Alan Antikacı, Cevatpaşa İbrik Alan Antikacı, Cevatpaşa Yağlı Boya Alan Antikacı, Cevatpaşa Tabanca Alan Antikacı, Cevatpaşa Ferman Alan Antikacı, Cevatpaşa Ebru Alan Antikacı, Cevatpaşa Tabak Alan Antikacı, Cevatpaşa Semaver Alan Antikacı, Cevatpaşa Kutu Alan Antikacı.

Cevatpaşa Kehribar Alan Antikacı, Cevatpaşa Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Cevatpaşa Bronz Alan Antikacı, Cevatpaşa Şişe Alan Antikacı, Cevatpaşa Madalya Nişan Alan Antikacı, Cevatpaşa Anahtar Alan Antikacı, Cevatpaşa Makine Alan Antikacı, Cevatpaşa Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Cevatpaşa Mekanik Alet Alan Antikacı, Cevatpaşa Kolye Alan Antikacı, Cevatpaşa Fotoğraf Alan Antikacı, Cevatpaşa Bünyan Halısı Alan Antikacı, Cevatpaşa Tesbih Alan Antikacı, Cevatpaşa El Dokuması Halı Alan Antikacı, Cevatpaşa Opalin Alan Antikacı, Cevatpaşa Taş Alan Antikacı, Cevatpaşa Metal Alan Antikacı, Cevatpaşa El Yazması Alan Antikacı, Cevatpaşa Terazi Alan Antikacı, Cevatpaşa Tokmak Alan Antikacı, Cevatpaşa Gaz Ocağı Alan Antikacı, Cevatpaşa Dirhem Alan Antikacı, Cevatpaşa El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.