Cerrahpaşa Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Cerrahpaşa Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Cerrahpaşa, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Cerrahpaşa olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Cerrahpaşa İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Cerrahpaşa ve antika satıcıları Cerrahpaşa için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Cerrahpaşa Antikacı

İstanbul, Cerrahpaşa antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Cerrahpaşa) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Cerrahpaşa Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Cerrahpaşa Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Cerrahpaşa Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Cerrahpaşa Takvim Alan Antikacı, Cerrahpaşa Mangal Alan Antikacı, Cerrahpaşa Bindallı Alan Antikacı, Cerrahpaşa Müzik Seti Alan Antikacı, Cerrahpaşa Kama Alan Antikacı, Cerrahpaşa Kazan Alan Antikacı, Cerrahpaşa Kristal Alan Antikacı, Cerrahpaşa Kuran Alan Antikacı, Cerrahpaşa Kupa Alan Antikacı, Cerrahpaşa Ğügüm Alan Antikacı, Cerrahpaşa Arma Alan Antikacı, Cerrahpaşa Fıçı Alan Antikacı, Cerrahpaşa El Yazması Kitap Alan Antikacı, Cerrahpaşa Efemera Alan Antikacı, Cerrahpaşa Hat Makası Alan Antikacı, Cerrahpaşa Silke Alan Antikacı, Cerrahpaşa Madalya Alan Antikacı.

Cerrahpaşa Tarak Alan Antikacı, Cerrahpaşa Harita Alan Antikacı, Cerrahpaşa Kandil Alan Antikacı, Cerrahpaşa Bez Alan Antikacı, Cerrahpaşa Porselen Alan Antikacı, Cerrahpaşa Müzik Aleti Alan Antikacı, Cerrahpaşa Takı Kutusu Alan Antikacı, Cerrahpaşa Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Cerrahpaşa Resim Alan Antikacı, Cerrahpaşa İpek Halı Alan Antikacı, Cerrahpaşa Silah Alan Antikacı, Cerrahpaşa Kilim Alan Antikacı, Cerrahpaşa Plak Alan Antikacı, Cerrahpaşa Kasetçalar Alan Antikacı, Cerrahpaşa Zarf Alan Antikacı.

Cerrahpaşa Komple Miras Evi Alan Antikacı, Cerrahpaşa Yüzük Alan Antikacı, Cerrahpaşa Portre Alan Antikacı, Cerrahpaşa İran Halısı Alan Antikacı, Cerrahpaşa Askeri Malzeme Alanalar, Cerrahpaşa Baston Alan Antikacı, Cerrahpaşa Bileklik Alan Antikacı, Cerrahpaşa Sehpa Alan Antikacı, Cerrahpaşa Kamçı Alan Antikacı, Cerrahpaşa Hat Alan Antikacı, Cerrahpaşa Oyma Alan Antikacı, Cerrahpaşa Gümüşlük Alan Antikacı, Cerrahpaşa El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Cerrahpaşa Kılıç Alan Antikacı, Cerrahpaşa Takı Alan Antikacı, Cerrahpaşa Cep Saati Alan Antikacı, Cerrahpaşa Dvd Alan Antikacı, Cerrahpaşa Komple Eşya Alan Antikacı, Cerrahpaşa Telefon Alan Antikacı, Cerrahpaşa Pipo Alan Antikacı, Cerrahpaşa Üç Etek Alan Antikacı, Cerrahpaşa Bilezik Alan Antikacı, Cerrahpaşa Bardak Alan Antikacı.

Cerrahpaşa Tablo Alan Antikacı, Cerrahpaşa 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Cerrahpaşa Sefer Tası Alan Antikacı, Cerrahpaşa Dokuma Alan Antikacı, Cerrahpaşa Kalem Alan Antikacı, Cerrahpaşa Sürahi Alan Antikacı, Cerrahpaşa Komple Kütüphane Alan Antikacı, Cerrahpaşa Gümüş Alan Antikacı, Cerrahpaşa Daktilo Alan Antikacı, Cerrahpaşa Pul Alan Antikacı, Cerrahpaşa Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Cerrahpaşa Bıçak Alan Antikacı, Cerrahpaşa Kol Saati Alan Antikacı, Cerrahpaşa Makaralı Teyp Alan Antikacı, Cerrahpaşa Rozet Alan Antikacı, Cerrahpaşa Gelinlik Alan Antikacı, Cerrahpaşa Çatal Alan Antikacı, Cerrahpaşa Kıyafet Alan Antikacı, Cerrahpaşa Duvar Saati Alan Antikacı, Cerrahpaşa Fes Alan Antikacı, Cerrahpaşa Küp Alan Antikacı, Cerrahpaşa Saçma Alan Antikacı.

Cerrahpaşa Hat Yazısı Alan Antikacı, Cerrahpaşa Ağaç Alan Antikacı, Cerrahpaşa Halı Alan Antikacı, Cerrahpaşa Günlük Alan Antikacı, Cerrahpaşa Yıldız Porselen Alan Antikacı, Cerrahpaşa Masa Alan Antikacı, Cerrahpaşa Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Cerrahpaşa Kitap Alan Antikacı, Cerrahpaşa Amfi Alan Antikacı, Cerrahpaşa Albüm Alan Antikacı, Cerrahpaşa Ahşap Alan Antikacı, Cerrahpaşa Gondol Alan Antikacı, Cerrahpaşa Çizgi Roman Alan Antikacı, Cerrahpaşa Komple Mira Evi Boşaltanlar, Cerrahpaşa Pusula Alan Antikacı, Cerrahpaşa Gerdanlık Alan Antikacı, Cerrahpaşa Cezve Alan Antikacı, Cerrahpaşa Şerbetlik Alan Antikacı.

Cerrahpaşa Tuval Alan Antikacı, Cerrahpaşa Okka Alan Antikacı, Cerrahpaşa Fincan Alan Antikacı, Cerrahpaşa Cd Alan Antikacı, Cerrahpaşa Cam Alan Antikacı, Cerrahpaşa Çan Alan Antikacı, Cerrahpaşa Hoparlör Alan Antikacı, Cerrahpaşa Çiçek Alan Antikacı, Cerrahpaşa Retro Eşya Alan Antikacı, Cerrahpaşa Vazo Alan Antikacı, Cerrahpaşa Koltuk Alan Antikacı, Cerrahpaşa Şapka Alan Antikacı, Cerrahpaşa Bakır Eşya Alan Antikacı, Cerrahpaşa Kilit Alan Antikacı, Cerrahpaşa Biblo Alan Antikacı, Cerrahpaşa Saat Alan Antikacı, Cerrahpaşa Matara Alan Antikacı, Cerrahpaşa Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Cerrahpaşa 33 Lük Plak Alan Antikacı, Cerrahpaşa Nişan Alan Antikacı, Cerrahpaşa Seramik Alan Antikacı, Cerrahpaşa Minyatür Alan Antikacı, Cerrahpaşa Kase Alan Antikacı, Cerrahpaşa Tas Alan Antikacı, Cerrahpaşa Kavanoz Alan Antikacı, Cerrahpaşa 45 Lik Plak Alan Antikacı, Cerrahpaşa Varaklı Halı Alan Antikacı.

Cerrahpaşa El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Cerrahpaşa Radyo Alan Antikacı, Cerrahpaşa Çini Alan Antikacı, Cerrahpaşa Mühür Alan Antikacı, Cerrahpaşa Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Cerrahpaşa Çaydanlık Alan Antikacı, Cerrahpaşa Halhal Alan Antikacı, Cerrahpaşa Tılsım Alan Antikacı, Cerrahpaşa Sepet Alan Antikacı, Cerrahpaşa Sandelye Alan Antikacı, Cerrahpaşa Eski Oyuncak Alan Antikacı, Cerrahpaşa Pikap Alan Antikacı, Cerrahpaşa Roman Alan Antikacı, Cerrahpaşa Tepsi Alan Antikacı, Cerrahpaşa Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Cerrahpaşa Forma Alan Antikacı, Cerrahpaşa Avize Alan Antikacı, Cerrahpaşa Sahan Alan Antikacı, Cerrahpaşa Tırnak Ayna Alan Antikacı, Cerrahpaşa Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Cerrahpaşa Bronz Heykel Alan Antikacı, Cerrahpaşa Şamdan Alan Antikacı.

Cerrahpaşa Kartpostal Alan Antikacı, Cerrahpaşa Hereke Halısı Alan Antikacı, Cerrahpaşa Sini Alan Antikacı, Cerrahpaşa Tüfek Alan Antikacı, Cerrahpaşa Köstekli Saat Alan Antikacı, Cerrahpaşa Varaklı Ayna Alan Antikacı, Cerrahpaşa Taş Plak Alan Antikacı, Cerrahpaşa Gravür Alan Antikacı, Cerrahpaşa Kurşun Alan Antikacı, Cerrahpaşa Gramafon Alan Antikacı, Cerrahpaşa Cd Player Alan Antikacı, Cerrahpaşa 78 Lik Plak Alan Antikacı, Cerrahpaşa Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Cerrahpaşa Kahve Takımı Alan Antikacı, Cerrahpaşa Mobilya Alan Antikacı, Cerrahpaşa Kapı Alan Antikacı, Cerrahpaşa Kaşık Alan Antikacı, Cerrahpaşa İbrik Alan Antikacı, Cerrahpaşa Yağlı Boya Alan Antikacı, Cerrahpaşa Tabanca Alan Antikacı, Cerrahpaşa Ferman Alan Antikacı, Cerrahpaşa Ebru Alan Antikacı, Cerrahpaşa Tabak Alan Antikacı, Cerrahpaşa Semaver Alan Antikacı, Cerrahpaşa Kutu Alan Antikacı.

Cerrahpaşa Kehribar Alan Antikacı, Cerrahpaşa Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Cerrahpaşa Bronz Alan Antikacı, Cerrahpaşa Şişe Alan Antikacı, Cerrahpaşa Madalya Nişan Alan Antikacı, Cerrahpaşa Anahtar Alan Antikacı, Cerrahpaşa Makine Alan Antikacı, Cerrahpaşa Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Cerrahpaşa Mekanik Alet Alan Antikacı, Cerrahpaşa Kolye Alan Antikacı, Cerrahpaşa Fotoğraf Alan Antikacı, Cerrahpaşa Bünyan Halısı Alan Antikacı, Cerrahpaşa Tesbih Alan Antikacı, Cerrahpaşa El Dokuması Halı Alan Antikacı, Cerrahpaşa Opalin Alan Antikacı, Cerrahpaşa Taş Alan Antikacı, Cerrahpaşa Metal Alan Antikacı, Cerrahpaşa El Yazması Alan Antikacı, Cerrahpaşa Terazi Alan Antikacı, Cerrahpaşa Tokmak Alan Antikacı, Cerrahpaşa Gaz Ocağı Alan Antikacı, Cerrahpaşa Dirhem Alan Antikacı, Cerrahpaşa El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.