Cennet Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Cennet Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Cennet, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Cennet olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Cennet İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Cennet ve antika satıcıları Cennet için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Cennet Antikacı

İstanbul, Cennet antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Cennet) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Cennet Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Cennet Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Cennet Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Cennet Takvim Alan Antikacı, Cennet Mangal Alan Antikacı, Cennet Bindallı Alan Antikacı, Cennet Müzik Seti Alan Antikacı, Cennet Kama Alan Antikacı, Cennet Kazan Alan Antikacı, Cennet Kristal Alan Antikacı, Cennet Kuran Alan Antikacı, Cennet Kupa Alan Antikacı, Cennet Ğügüm Alan Antikacı, Cennet Arma Alan Antikacı, Cennet Fıçı Alan Antikacı, Cennet El Yazması Kitap Alan Antikacı, Cennet Efemera Alan Antikacı, Cennet Hat Makası Alan Antikacı, Cennet Silke Alan Antikacı, Cennet Madalya Alan Antikacı.

Cennet Tarak Alan Antikacı, Cennet Harita Alan Antikacı, Cennet Kandil Alan Antikacı, Cennet Bez Alan Antikacı, Cennet Porselen Alan Antikacı, Cennet Müzik Aleti Alan Antikacı, Cennet Takı Kutusu Alan Antikacı, Cennet Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Cennet Resim Alan Antikacı, Cennet İpek Halı Alan Antikacı, Cennet Silah Alan Antikacı, Cennet Kilim Alan Antikacı, Cennet Plak Alan Antikacı, Cennet Kasetçalar Alan Antikacı, Cennet Zarf Alan Antikacı.

Cennet Komple Miras Evi Alan Antikacı, Cennet Yüzük Alan Antikacı, Cennet Portre Alan Antikacı, Cennet İran Halısı Alan Antikacı, Cennet Askeri Malzeme Alanalar, Cennet Baston Alan Antikacı, Cennet Bileklik Alan Antikacı, Cennet Sehpa Alan Antikacı, Cennet Kamçı Alan Antikacı, Cennet Hat Alan Antikacı, Cennet Oyma Alan Antikacı, Cennet Gümüşlük Alan Antikacı, Cennet El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Cennet Kılıç Alan Antikacı, Cennet Takı Alan Antikacı, Cennet Cep Saati Alan Antikacı, Cennet Dvd Alan Antikacı, Cennet Komple Eşya Alan Antikacı, Cennet Telefon Alan Antikacı, Cennet Pipo Alan Antikacı, Cennet Üç Etek Alan Antikacı, Cennet Bilezik Alan Antikacı, Cennet Bardak Alan Antikacı.

Cennet Tablo Alan Antikacı, Cennet 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Cennet Sefer Tası Alan Antikacı, Cennet Dokuma Alan Antikacı, Cennet Kalem Alan Antikacı, Cennet Sürahi Alan Antikacı, Cennet Komple Kütüphane Alan Antikacı, Cennet Gümüş Alan Antikacı, Cennet Daktilo Alan Antikacı, Cennet Pul Alan Antikacı, Cennet Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Cennet Bıçak Alan Antikacı, Cennet Kol Saati Alan Antikacı, Cennet Makaralı Teyp Alan Antikacı, Cennet Rozet Alan Antikacı, Cennet Gelinlik Alan Antikacı, Cennet Çatal Alan Antikacı, Cennet Kıyafet Alan Antikacı, Cennet Duvar Saati Alan Antikacı, Cennet Fes Alan Antikacı, Cennet Küp Alan Antikacı, Cennet Saçma Alan Antikacı.

Cennet Hat Yazısı Alan Antikacı, Cennet Ağaç Alan Antikacı, Cennet Halı Alan Antikacı, Cennet Günlük Alan Antikacı, Cennet Yıldız Porselen Alan Antikacı, Cennet Masa Alan Antikacı, Cennet Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Cennet Kitap Alan Antikacı, Cennet Amfi Alan Antikacı, Cennet Albüm Alan Antikacı, Cennet Ahşap Alan Antikacı, Cennet Gondol Alan Antikacı, Cennet Çizgi Roman Alan Antikacı, Cennet Komple Mira Evi Boşaltanlar, Cennet Pusula Alan Antikacı, Cennet Gerdanlık Alan Antikacı, Cennet Cezve Alan Antikacı, Cennet Şerbetlik Alan Antikacı.

Cennet Tuval Alan Antikacı, Cennet Okka Alan Antikacı, Cennet Fincan Alan Antikacı, Cennet Cd Alan Antikacı, Cennet Cam Alan Antikacı, Cennet Çan Alan Antikacı, Cennet Hoparlör Alan Antikacı, Cennet Çiçek Alan Antikacı, Cennet Retro Eşya Alan Antikacı, Cennet Vazo Alan Antikacı, Cennet Koltuk Alan Antikacı, Cennet Şapka Alan Antikacı, Cennet Bakır Eşya Alan Antikacı, Cennet Kilit Alan Antikacı, Cennet Biblo Alan Antikacı, Cennet Saat Alan Antikacı, Cennet Matara Alan Antikacı, Cennet Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Cennet 33 Lük Plak Alan Antikacı, Cennet Nişan Alan Antikacı, Cennet Seramik Alan Antikacı, Cennet Minyatür Alan Antikacı, Cennet Kase Alan Antikacı, Cennet Tas Alan Antikacı, Cennet Kavanoz Alan Antikacı, Cennet 45 Lik Plak Alan Antikacı, Cennet Varaklı Halı Alan Antikacı.

Cennet El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Cennet Radyo Alan Antikacı, Cennet Çini Alan Antikacı, Cennet Mühür Alan Antikacı, Cennet Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Cennet Çaydanlık Alan Antikacı, Cennet Halhal Alan Antikacı, Cennet Tılsım Alan Antikacı, Cennet Sepet Alan Antikacı, Cennet Sandelye Alan Antikacı, Cennet Eski Oyuncak Alan Antikacı, Cennet Pikap Alan Antikacı, Cennet Roman Alan Antikacı, Cennet Tepsi Alan Antikacı, Cennet Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Cennet Forma Alan Antikacı, Cennet Avize Alan Antikacı, Cennet Sahan Alan Antikacı, Cennet Tırnak Ayna Alan Antikacı, Cennet Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Cennet Bronz Heykel Alan Antikacı, Cennet Şamdan Alan Antikacı.

Cennet Kartpostal Alan Antikacı, Cennet Hereke Halısı Alan Antikacı, Cennet Sini Alan Antikacı, Cennet Tüfek Alan Antikacı, Cennet Köstekli Saat Alan Antikacı, Cennet Varaklı Ayna Alan Antikacı, Cennet Taş Plak Alan Antikacı, Cennet Gravür Alan Antikacı, Cennet Kurşun Alan Antikacı, Cennet Gramafon Alan Antikacı, Cennet Cd Player Alan Antikacı, Cennet 78 Lik Plak Alan Antikacı, Cennet Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Cennet Kahve Takımı Alan Antikacı, Cennet Mobilya Alan Antikacı, Cennet Kapı Alan Antikacı, Cennet Kaşık Alan Antikacı, Cennet İbrik Alan Antikacı, Cennet Yağlı Boya Alan Antikacı, Cennet Tabanca Alan Antikacı, Cennet Ferman Alan Antikacı, Cennet Ebru Alan Antikacı, Cennet Tabak Alan Antikacı, Cennet Semaver Alan Antikacı, Cennet Kutu Alan Antikacı.

Cennet Kehribar Alan Antikacı, Cennet Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Cennet Bronz Alan Antikacı, Cennet Şişe Alan Antikacı, Cennet Madalya Nişan Alan Antikacı, Cennet Anahtar Alan Antikacı, Cennet Makine Alan Antikacı, Cennet Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Cennet Mekanik Alet Alan Antikacı, Cennet Kolye Alan Antikacı, Cennet Fotoğraf Alan Antikacı, Cennet Bünyan Halısı Alan Antikacı, Cennet Tesbih Alan Antikacı, Cennet El Dokuması Halı Alan Antikacı, Cennet Opalin Alan Antikacı, Cennet Taş Alan Antikacı, Cennet Metal Alan Antikacı, Cennet El Yazması Alan Antikacı, Cennet Terazi Alan Antikacı, Cennet Tokmak Alan Antikacı, Cennet Gaz Ocağı Alan Antikacı, Cennet Dirhem Alan Antikacı, Cennet El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.