Çengilli Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Çengilli Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Çengilli, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Çengilli olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Çengilli İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Çengilli ve antika satıcıları Çengilli için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Çengilli Antikacı

İstanbul, Çengilli antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Çengilli) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çengilli Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Çengilli Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Çengilli Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Çengilli Takvim Alan Antikacı, Çengilli Mangal Alan Antikacı, Çengilli Bindallı Alan Antikacı, Çengilli Müzik Seti Alan Antikacı, Çengilli Kama Alan Antikacı, Çengilli Kazan Alan Antikacı, Çengilli Kristal Alan Antikacı, Çengilli Kuran Alan Antikacı, Çengilli Kupa Alan Antikacı, Çengilli Ğügüm Alan Antikacı, Çengilli Arma Alan Antikacı, Çengilli Fıçı Alan Antikacı, Çengilli El Yazması Kitap Alan Antikacı, Çengilli Efemera Alan Antikacı, Çengilli Hat Makası Alan Antikacı, Çengilli Silke Alan Antikacı, Çengilli Madalya Alan Antikacı.

Çengilli Tarak Alan Antikacı, Çengilli Harita Alan Antikacı, Çengilli Kandil Alan Antikacı, Çengilli Bez Alan Antikacı, Çengilli Porselen Alan Antikacı, Çengilli Müzik Aleti Alan Antikacı, Çengilli Takı Kutusu Alan Antikacı, Çengilli Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Çengilli Resim Alan Antikacı, Çengilli İpek Halı Alan Antikacı, Çengilli Silah Alan Antikacı, Çengilli Kilim Alan Antikacı, Çengilli Plak Alan Antikacı, Çengilli Kasetçalar Alan Antikacı, Çengilli Zarf Alan Antikacı.

Çengilli Komple Miras Evi Alan Antikacı, Çengilli Yüzük Alan Antikacı, Çengilli Portre Alan Antikacı, Çengilli İran Halısı Alan Antikacı, Çengilli Askeri Malzeme Alanalar, Çengilli Baston Alan Antikacı, Çengilli Bileklik Alan Antikacı, Çengilli Sehpa Alan Antikacı, Çengilli Kamçı Alan Antikacı, Çengilli Hat Alan Antikacı, Çengilli Oyma Alan Antikacı, Çengilli Gümüşlük Alan Antikacı, Çengilli El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Çengilli Kılıç Alan Antikacı, Çengilli Takı Alan Antikacı, Çengilli Cep Saati Alan Antikacı, Çengilli Dvd Alan Antikacı, Çengilli Komple Eşya Alan Antikacı, Çengilli Telefon Alan Antikacı, Çengilli Pipo Alan Antikacı, Çengilli Üç Etek Alan Antikacı, Çengilli Bilezik Alan Antikacı, Çengilli Bardak Alan Antikacı.

Çengilli Tablo Alan Antikacı, Çengilli 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çengilli Sefer Tası Alan Antikacı, Çengilli Dokuma Alan Antikacı, Çengilli Kalem Alan Antikacı, Çengilli Sürahi Alan Antikacı, Çengilli Komple Kütüphane Alan Antikacı, Çengilli Gümüş Alan Antikacı, Çengilli Daktilo Alan Antikacı, Çengilli Pul Alan Antikacı, Çengilli Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Çengilli Bıçak Alan Antikacı, Çengilli Kol Saati Alan Antikacı, Çengilli Makaralı Teyp Alan Antikacı, Çengilli Rozet Alan Antikacı, Çengilli Gelinlik Alan Antikacı, Çengilli Çatal Alan Antikacı, Çengilli Kıyafet Alan Antikacı, Çengilli Duvar Saati Alan Antikacı, Çengilli Fes Alan Antikacı, Çengilli Küp Alan Antikacı, Çengilli Saçma Alan Antikacı.

Çengilli Hat Yazısı Alan Antikacı, Çengilli Ağaç Alan Antikacı, Çengilli Halı Alan Antikacı, Çengilli Günlük Alan Antikacı, Çengilli Yıldız Porselen Alan Antikacı, Çengilli Masa Alan Antikacı, Çengilli Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Çengilli Kitap Alan Antikacı, Çengilli Amfi Alan Antikacı, Çengilli Albüm Alan Antikacı, Çengilli Ahşap Alan Antikacı, Çengilli Gondol Alan Antikacı, Çengilli Çizgi Roman Alan Antikacı, Çengilli Komple Mira Evi Boşaltanlar, Çengilli Pusula Alan Antikacı, Çengilli Gerdanlık Alan Antikacı, Çengilli Cezve Alan Antikacı, Çengilli Şerbetlik Alan Antikacı.

Çengilli Tuval Alan Antikacı, Çengilli Okka Alan Antikacı, Çengilli Fincan Alan Antikacı, Çengilli Cd Alan Antikacı, Çengilli Cam Alan Antikacı, Çengilli Çan Alan Antikacı, Çengilli Hoparlör Alan Antikacı, Çengilli Çiçek Alan Antikacı, Çengilli Retro Eşya Alan Antikacı, Çengilli Vazo Alan Antikacı, Çengilli Koltuk Alan Antikacı, Çengilli Şapka Alan Antikacı, Çengilli Bakır Eşya Alan Antikacı, Çengilli Kilit Alan Antikacı, Çengilli Biblo Alan Antikacı, Çengilli Saat Alan Antikacı, Çengilli Matara Alan Antikacı, Çengilli Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Çengilli 33 Lük Plak Alan Antikacı, Çengilli Nişan Alan Antikacı, Çengilli Seramik Alan Antikacı, Çengilli Minyatür Alan Antikacı, Çengilli Kase Alan Antikacı, Çengilli Tas Alan Antikacı, Çengilli Kavanoz Alan Antikacı, Çengilli 45 Lik Plak Alan Antikacı, Çengilli Varaklı Halı Alan Antikacı.

Çengilli El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Çengilli Radyo Alan Antikacı, Çengilli Çini Alan Antikacı, Çengilli Mühür Alan Antikacı, Çengilli Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Çengilli Çaydanlık Alan Antikacı, Çengilli Halhal Alan Antikacı, Çengilli Tılsım Alan Antikacı, Çengilli Sepet Alan Antikacı, Çengilli Sandelye Alan Antikacı, Çengilli Eski Oyuncak Alan Antikacı, Çengilli Pikap Alan Antikacı, Çengilli Roman Alan Antikacı, Çengilli Tepsi Alan Antikacı, Çengilli Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Çengilli Forma Alan Antikacı, Çengilli Avize Alan Antikacı, Çengilli Sahan Alan Antikacı, Çengilli Tırnak Ayna Alan Antikacı, Çengilli Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Çengilli Bronz Heykel Alan Antikacı, Çengilli Şamdan Alan Antikacı.

Çengilli Kartpostal Alan Antikacı, Çengilli Hereke Halısı Alan Antikacı, Çengilli Sini Alan Antikacı, Çengilli Tüfek Alan Antikacı, Çengilli Köstekli Saat Alan Antikacı, Çengilli Varaklı Ayna Alan Antikacı, Çengilli Taş Plak Alan Antikacı, Çengilli Gravür Alan Antikacı, Çengilli Kurşun Alan Antikacı, Çengilli Gramafon Alan Antikacı, Çengilli Cd Player Alan Antikacı, Çengilli 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çengilli Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Çengilli Kahve Takımı Alan Antikacı, Çengilli Mobilya Alan Antikacı, Çengilli Kapı Alan Antikacı, Çengilli Kaşık Alan Antikacı, Çengilli İbrik Alan Antikacı, Çengilli Yağlı Boya Alan Antikacı, Çengilli Tabanca Alan Antikacı, Çengilli Ferman Alan Antikacı, Çengilli Ebru Alan Antikacı, Çengilli Tabak Alan Antikacı, Çengilli Semaver Alan Antikacı, Çengilli Kutu Alan Antikacı.

Çengilli Kehribar Alan Antikacı, Çengilli Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Çengilli Bronz Alan Antikacı, Çengilli Şişe Alan Antikacı, Çengilli Madalya Nişan Alan Antikacı, Çengilli Anahtar Alan Antikacı, Çengilli Makine Alan Antikacı, Çengilli Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Çengilli Mekanik Alet Alan Antikacı, Çengilli Kolye Alan Antikacı, Çengilli Fotoğraf Alan Antikacı, Çengilli Bünyan Halısı Alan Antikacı, Çengilli Tesbih Alan Antikacı, Çengilli El Dokuması Halı Alan Antikacı, Çengilli Opalin Alan Antikacı, Çengilli Taş Alan Antikacı, Çengilli Metal Alan Antikacı, Çengilli El Yazması Alan Antikacı, Çengilli Terazi Alan Antikacı, Çengilli Tokmak Alan Antikacı, Çengilli Gaz Ocağı Alan Antikacı, Çengilli Dirhem Alan Antikacı, Çengilli El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.