Çengelköy Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Çengelköy Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Çengelköy, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Çengelköy olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Çengelköy İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Çengelköy ve antika satıcıları Çengelköy için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Çengelköy Antikacı

İstanbul, Çengelköy antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Çengelköy) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çengelköy Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Çengelköy Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Çengelköy Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Çengelköy Takvim Alan Antikacı, Çengelköy Mangal Alan Antikacı, Çengelköy Bindallı Alan Antikacı, Çengelköy Müzik Seti Alan Antikacı, Çengelköy Kama Alan Antikacı, Çengelköy Kazan Alan Antikacı, Çengelköy Kristal Alan Antikacı, Çengelköy Kuran Alan Antikacı, Çengelköy Kupa Alan Antikacı, Çengelköy Ğügüm Alan Antikacı, Çengelköy Arma Alan Antikacı, Çengelköy Fıçı Alan Antikacı, Çengelköy El Yazması Kitap Alan Antikacı, Çengelköy Efemera Alan Antikacı, Çengelköy Hat Makası Alan Antikacı, Çengelköy Silke Alan Antikacı, Çengelköy Madalya Alan Antikacı.

Çengelköy Tarak Alan Antikacı, Çengelköy Harita Alan Antikacı, Çengelköy Kandil Alan Antikacı, Çengelköy Bez Alan Antikacı, Çengelköy Porselen Alan Antikacı, Çengelköy Müzik Aleti Alan Antikacı, Çengelköy Takı Kutusu Alan Antikacı, Çengelköy Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Çengelköy Resim Alan Antikacı, Çengelköy İpek Halı Alan Antikacı, Çengelköy Silah Alan Antikacı, Çengelköy Kilim Alan Antikacı, Çengelköy Plak Alan Antikacı, Çengelköy Kasetçalar Alan Antikacı, Çengelköy Zarf Alan Antikacı.

Çengelköy Komple Miras Evi Alan Antikacı, Çengelköy Yüzük Alan Antikacı, Çengelköy Portre Alan Antikacı, Çengelköy İran Halısı Alan Antikacı, Çengelköy Askeri Malzeme Alanalar, Çengelköy Baston Alan Antikacı, Çengelköy Bileklik Alan Antikacı, Çengelköy Sehpa Alan Antikacı, Çengelköy Kamçı Alan Antikacı, Çengelköy Hat Alan Antikacı, Çengelköy Oyma Alan Antikacı, Çengelköy Gümüşlük Alan Antikacı, Çengelköy El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Çengelköy Kılıç Alan Antikacı, Çengelköy Takı Alan Antikacı, Çengelköy Cep Saati Alan Antikacı, Çengelköy Dvd Alan Antikacı, Çengelköy Komple Eşya Alan Antikacı, Çengelköy Telefon Alan Antikacı, Çengelköy Pipo Alan Antikacı, Çengelköy Üç Etek Alan Antikacı, Çengelköy Bilezik Alan Antikacı, Çengelköy Bardak Alan Antikacı.

Çengelköy Tablo Alan Antikacı, Çengelköy 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çengelköy Sefer Tası Alan Antikacı, Çengelköy Dokuma Alan Antikacı, Çengelköy Kalem Alan Antikacı, Çengelköy Sürahi Alan Antikacı, Çengelköy Komple Kütüphane Alan Antikacı, Çengelköy Gümüş Alan Antikacı, Çengelköy Daktilo Alan Antikacı, Çengelköy Pul Alan Antikacı, Çengelköy Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Çengelköy Bıçak Alan Antikacı, Çengelköy Kol Saati Alan Antikacı, Çengelköy Makaralı Teyp Alan Antikacı, Çengelköy Rozet Alan Antikacı, Çengelköy Gelinlik Alan Antikacı, Çengelköy Çatal Alan Antikacı, Çengelköy Kıyafet Alan Antikacı, Çengelköy Duvar Saati Alan Antikacı, Çengelköy Fes Alan Antikacı, Çengelköy Küp Alan Antikacı, Çengelköy Saçma Alan Antikacı.

Çengelköy Hat Yazısı Alan Antikacı, Çengelköy Ağaç Alan Antikacı, Çengelköy Halı Alan Antikacı, Çengelköy Günlük Alan Antikacı, Çengelköy Yıldız Porselen Alan Antikacı, Çengelköy Masa Alan Antikacı, Çengelköy Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Çengelköy Kitap Alan Antikacı, Çengelköy Amfi Alan Antikacı, Çengelköy Albüm Alan Antikacı, Çengelköy Ahşap Alan Antikacı, Çengelköy Gondol Alan Antikacı, Çengelköy Çizgi Roman Alan Antikacı, Çengelköy Komple Mira Evi Boşaltanlar, Çengelköy Pusula Alan Antikacı, Çengelköy Gerdanlık Alan Antikacı, Çengelköy Cezve Alan Antikacı, Çengelköy Şerbetlik Alan Antikacı.

Çengelköy Tuval Alan Antikacı, Çengelköy Okka Alan Antikacı, Çengelköy Fincan Alan Antikacı, Çengelköy Cd Alan Antikacı, Çengelköy Cam Alan Antikacı, Çengelköy Çan Alan Antikacı, Çengelköy Hoparlör Alan Antikacı, Çengelköy Çiçek Alan Antikacı, Çengelköy Retro Eşya Alan Antikacı, Çengelköy Vazo Alan Antikacı, Çengelköy Koltuk Alan Antikacı, Çengelköy Şapka Alan Antikacı, Çengelköy Bakır Eşya Alan Antikacı, Çengelköy Kilit Alan Antikacı, Çengelköy Biblo Alan Antikacı, Çengelköy Saat Alan Antikacı, Çengelköy Matara Alan Antikacı, Çengelköy Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Çengelköy 33 Lük Plak Alan Antikacı, Çengelköy Nişan Alan Antikacı, Çengelköy Seramik Alan Antikacı, Çengelköy Minyatür Alan Antikacı, Çengelköy Kase Alan Antikacı, Çengelköy Tas Alan Antikacı, Çengelköy Kavanoz Alan Antikacı, Çengelköy 45 Lik Plak Alan Antikacı, Çengelköy Varaklı Halı Alan Antikacı.

Çengelköy El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Çengelköy Radyo Alan Antikacı, Çengelköy Çini Alan Antikacı, Çengelköy Mühür Alan Antikacı, Çengelköy Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Çengelköy Çaydanlık Alan Antikacı, Çengelköy Halhal Alan Antikacı, Çengelköy Tılsım Alan Antikacı, Çengelköy Sepet Alan Antikacı, Çengelköy Sandelye Alan Antikacı, Çengelköy Eski Oyuncak Alan Antikacı, Çengelköy Pikap Alan Antikacı, Çengelköy Roman Alan Antikacı, Çengelköy Tepsi Alan Antikacı, Çengelköy Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Çengelköy Forma Alan Antikacı, Çengelköy Avize Alan Antikacı, Çengelköy Sahan Alan Antikacı, Çengelköy Tırnak Ayna Alan Antikacı, Çengelköy Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Çengelköy Bronz Heykel Alan Antikacı, Çengelköy Şamdan Alan Antikacı.

Çengelköy Kartpostal Alan Antikacı, Çengelköy Hereke Halısı Alan Antikacı, Çengelköy Sini Alan Antikacı, Çengelköy Tüfek Alan Antikacı, Çengelköy Köstekli Saat Alan Antikacı, Çengelköy Varaklı Ayna Alan Antikacı, Çengelköy Taş Plak Alan Antikacı, Çengelköy Gravür Alan Antikacı, Çengelköy Kurşun Alan Antikacı, Çengelköy Gramafon Alan Antikacı, Çengelköy Cd Player Alan Antikacı, Çengelköy 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çengelköy Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Çengelköy Kahve Takımı Alan Antikacı, Çengelköy Mobilya Alan Antikacı, Çengelköy Kapı Alan Antikacı, Çengelköy Kaşık Alan Antikacı, Çengelköy İbrik Alan Antikacı, Çengelköy Yağlı Boya Alan Antikacı, Çengelköy Tabanca Alan Antikacı, Çengelköy Ferman Alan Antikacı, Çengelköy Ebru Alan Antikacı, Çengelköy Tabak Alan Antikacı, Çengelköy Semaver Alan Antikacı, Çengelköy Kutu Alan Antikacı.

Çengelköy Kehribar Alan Antikacı, Çengelköy Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Çengelköy Bronz Alan Antikacı, Çengelköy Şişe Alan Antikacı, Çengelköy Madalya Nişan Alan Antikacı, Çengelköy Anahtar Alan Antikacı, Çengelköy Makine Alan Antikacı, Çengelköy Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Çengelköy Mekanik Alet Alan Antikacı, Çengelköy Kolye Alan Antikacı, Çengelköy Fotoğraf Alan Antikacı, Çengelköy Bünyan Halısı Alan Antikacı, Çengelköy Tesbih Alan Antikacı, Çengelköy El Dokuması Halı Alan Antikacı, Çengelköy Opalin Alan Antikacı, Çengelköy Taş Alan Antikacı, Çengelköy Metal Alan Antikacı, Çengelköy El Yazması Alan Antikacı, Çengelköy Terazi Alan Antikacı, Çengelköy Tokmak Alan Antikacı, Çengelköy Gaz Ocağı Alan Antikacı, Çengelköy Dirhem Alan Antikacı, Çengelköy El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.