Çengeldere Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Çengeldere Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Çengeldere, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Çengeldere olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Çengeldere İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Çengeldere ve antika satıcıları Çengeldere için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Çengeldere Antikacı

İstanbul, Çengeldere antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Çengeldere) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çengeldere Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Çengeldere Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Çengeldere Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Çengeldere Takvim Alan Antikacı, Çengeldere Mangal Alan Antikacı, Çengeldere Bindallı Alan Antikacı, Çengeldere Müzik Seti Alan Antikacı, Çengeldere Kama Alan Antikacı, Çengeldere Kazan Alan Antikacı, Çengeldere Kristal Alan Antikacı, Çengeldere Kuran Alan Antikacı, Çengeldere Kupa Alan Antikacı, Çengeldere Ğügüm Alan Antikacı, Çengeldere Arma Alan Antikacı, Çengeldere Fıçı Alan Antikacı, Çengeldere El Yazması Kitap Alan Antikacı, Çengeldere Efemera Alan Antikacı, Çengeldere Hat Makası Alan Antikacı, Çengeldere Silke Alan Antikacı, Çengeldere Madalya Alan Antikacı.

Çengeldere Tarak Alan Antikacı, Çengeldere Harita Alan Antikacı, Çengeldere Kandil Alan Antikacı, Çengeldere Bez Alan Antikacı, Çengeldere Porselen Alan Antikacı, Çengeldere Müzik Aleti Alan Antikacı, Çengeldere Takı Kutusu Alan Antikacı, Çengeldere Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Çengeldere Resim Alan Antikacı, Çengeldere İpek Halı Alan Antikacı, Çengeldere Silah Alan Antikacı, Çengeldere Kilim Alan Antikacı, Çengeldere Plak Alan Antikacı, Çengeldere Kasetçalar Alan Antikacı, Çengeldere Zarf Alan Antikacı.

Çengeldere Komple Miras Evi Alan Antikacı, Çengeldere Yüzük Alan Antikacı, Çengeldere Portre Alan Antikacı, Çengeldere İran Halısı Alan Antikacı, Çengeldere Askeri Malzeme Alanalar, Çengeldere Baston Alan Antikacı, Çengeldere Bileklik Alan Antikacı, Çengeldere Sehpa Alan Antikacı, Çengeldere Kamçı Alan Antikacı, Çengeldere Hat Alan Antikacı, Çengeldere Oyma Alan Antikacı, Çengeldere Gümüşlük Alan Antikacı, Çengeldere El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Çengeldere Kılıç Alan Antikacı, Çengeldere Takı Alan Antikacı, Çengeldere Cep Saati Alan Antikacı, Çengeldere Dvd Alan Antikacı, Çengeldere Komple Eşya Alan Antikacı, Çengeldere Telefon Alan Antikacı, Çengeldere Pipo Alan Antikacı, Çengeldere Üç Etek Alan Antikacı, Çengeldere Bilezik Alan Antikacı, Çengeldere Bardak Alan Antikacı.

Çengeldere Tablo Alan Antikacı, Çengeldere 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çengeldere Sefer Tası Alan Antikacı, Çengeldere Dokuma Alan Antikacı, Çengeldere Kalem Alan Antikacı, Çengeldere Sürahi Alan Antikacı, Çengeldere Komple Kütüphane Alan Antikacı, Çengeldere Gümüş Alan Antikacı, Çengeldere Daktilo Alan Antikacı, Çengeldere Pul Alan Antikacı, Çengeldere Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Çengeldere Bıçak Alan Antikacı, Çengeldere Kol Saati Alan Antikacı, Çengeldere Makaralı Teyp Alan Antikacı, Çengeldere Rozet Alan Antikacı, Çengeldere Gelinlik Alan Antikacı, Çengeldere Çatal Alan Antikacı, Çengeldere Kıyafet Alan Antikacı, Çengeldere Duvar Saati Alan Antikacı, Çengeldere Fes Alan Antikacı, Çengeldere Küp Alan Antikacı, Çengeldere Saçma Alan Antikacı.

Çengeldere Hat Yazısı Alan Antikacı, Çengeldere Ağaç Alan Antikacı, Çengeldere Halı Alan Antikacı, Çengeldere Günlük Alan Antikacı, Çengeldere Yıldız Porselen Alan Antikacı, Çengeldere Masa Alan Antikacı, Çengeldere Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Çengeldere Kitap Alan Antikacı, Çengeldere Amfi Alan Antikacı, Çengeldere Albüm Alan Antikacı, Çengeldere Ahşap Alan Antikacı, Çengeldere Gondol Alan Antikacı, Çengeldere Çizgi Roman Alan Antikacı, Çengeldere Komple Mira Evi Boşaltanlar, Çengeldere Pusula Alan Antikacı, Çengeldere Gerdanlık Alan Antikacı, Çengeldere Cezve Alan Antikacı, Çengeldere Şerbetlik Alan Antikacı.

Çengeldere Tuval Alan Antikacı, Çengeldere Okka Alan Antikacı, Çengeldere Fincan Alan Antikacı, Çengeldere Cd Alan Antikacı, Çengeldere Cam Alan Antikacı, Çengeldere Çan Alan Antikacı, Çengeldere Hoparlör Alan Antikacı, Çengeldere Çiçek Alan Antikacı, Çengeldere Retro Eşya Alan Antikacı, Çengeldere Vazo Alan Antikacı, Çengeldere Koltuk Alan Antikacı, Çengeldere Şapka Alan Antikacı, Çengeldere Bakır Eşya Alan Antikacı, Çengeldere Kilit Alan Antikacı, Çengeldere Biblo Alan Antikacı, Çengeldere Saat Alan Antikacı, Çengeldere Matara Alan Antikacı, Çengeldere Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Çengeldere 33 Lük Plak Alan Antikacı, Çengeldere Nişan Alan Antikacı, Çengeldere Seramik Alan Antikacı, Çengeldere Minyatür Alan Antikacı, Çengeldere Kase Alan Antikacı, Çengeldere Tas Alan Antikacı, Çengeldere Kavanoz Alan Antikacı, Çengeldere 45 Lik Plak Alan Antikacı, Çengeldere Varaklı Halı Alan Antikacı.

Çengeldere El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Çengeldere Radyo Alan Antikacı, Çengeldere Çini Alan Antikacı, Çengeldere Mühür Alan Antikacı, Çengeldere Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Çengeldere Çaydanlık Alan Antikacı, Çengeldere Halhal Alan Antikacı, Çengeldere Tılsım Alan Antikacı, Çengeldere Sepet Alan Antikacı, Çengeldere Sandelye Alan Antikacı, Çengeldere Eski Oyuncak Alan Antikacı, Çengeldere Pikap Alan Antikacı, Çengeldere Roman Alan Antikacı, Çengeldere Tepsi Alan Antikacı, Çengeldere Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Çengeldere Forma Alan Antikacı, Çengeldere Avize Alan Antikacı, Çengeldere Sahan Alan Antikacı, Çengeldere Tırnak Ayna Alan Antikacı, Çengeldere Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Çengeldere Bronz Heykel Alan Antikacı, Çengeldere Şamdan Alan Antikacı.

Çengeldere Kartpostal Alan Antikacı, Çengeldere Hereke Halısı Alan Antikacı, Çengeldere Sini Alan Antikacı, Çengeldere Tüfek Alan Antikacı, Çengeldere Köstekli Saat Alan Antikacı, Çengeldere Varaklı Ayna Alan Antikacı, Çengeldere Taş Plak Alan Antikacı, Çengeldere Gravür Alan Antikacı, Çengeldere Kurşun Alan Antikacı, Çengeldere Gramafon Alan Antikacı, Çengeldere Cd Player Alan Antikacı, Çengeldere 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çengeldere Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Çengeldere Kahve Takımı Alan Antikacı, Çengeldere Mobilya Alan Antikacı, Çengeldere Kapı Alan Antikacı, Çengeldere Kaşık Alan Antikacı, Çengeldere İbrik Alan Antikacı, Çengeldere Yağlı Boya Alan Antikacı, Çengeldere Tabanca Alan Antikacı, Çengeldere Ferman Alan Antikacı, Çengeldere Ebru Alan Antikacı, Çengeldere Tabak Alan Antikacı, Çengeldere Semaver Alan Antikacı, Çengeldere Kutu Alan Antikacı.

Çengeldere Kehribar Alan Antikacı, Çengeldere Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Çengeldere Bronz Alan Antikacı, Çengeldere Şişe Alan Antikacı, Çengeldere Madalya Nişan Alan Antikacı, Çengeldere Anahtar Alan Antikacı, Çengeldere Makine Alan Antikacı, Çengeldere Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Çengeldere Mekanik Alet Alan Antikacı, Çengeldere Kolye Alan Antikacı, Çengeldere Fotoğraf Alan Antikacı, Çengeldere Bünyan Halısı Alan Antikacı, Çengeldere Tesbih Alan Antikacı, Çengeldere El Dokuması Halı Alan Antikacı, Çengeldere Opalin Alan Antikacı, Çengeldere Taş Alan Antikacı, Çengeldere Metal Alan Antikacı, Çengeldere El Yazması Alan Antikacı, Çengeldere Terazi Alan Antikacı, Çengeldere Tokmak Alan Antikacı, Çengeldere Gaz Ocağı Alan Antikacı, Çengeldere Dirhem Alan Antikacı, Çengeldere El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.