Cemil-Meriç Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Cemil-Meriç Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Cemil-Meriç, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Cemil-Meriç olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Cemil-Meriç İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Cemil-Meriç ve antika satıcıları Cemil-Meriç için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Cemil-Meriç Antikacı

İstanbul, Cemil-Meriç antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Cemil-Meriç) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Cemil-Meriç Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Cemil-Meriç Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Cemil-Meriç Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Cemil-Meriç Takvim Alan Antikacı, Cemil-Meriç Mangal Alan Antikacı, Cemil-Meriç Bindallı Alan Antikacı, Cemil-Meriç Müzik Seti Alan Antikacı, Cemil-Meriç Kama Alan Antikacı, Cemil-Meriç Kazan Alan Antikacı, Cemil-Meriç Kristal Alan Antikacı, Cemil-Meriç Kuran Alan Antikacı, Cemil-Meriç Kupa Alan Antikacı, Cemil-Meriç Ğügüm Alan Antikacı, Cemil-Meriç Arma Alan Antikacı, Cemil-Meriç Fıçı Alan Antikacı, Cemil-Meriç El Yazması Kitap Alan Antikacı, Cemil-Meriç Efemera Alan Antikacı, Cemil-Meriç Hat Makası Alan Antikacı, Cemil-Meriç Silke Alan Antikacı, Cemil-Meriç Madalya Alan Antikacı.

Cemil-Meriç Tarak Alan Antikacı, Cemil-Meriç Harita Alan Antikacı, Cemil-Meriç Kandil Alan Antikacı, Cemil-Meriç Bez Alan Antikacı, Cemil-Meriç Porselen Alan Antikacı, Cemil-Meriç Müzik Aleti Alan Antikacı, Cemil-Meriç Takı Kutusu Alan Antikacı, Cemil-Meriç Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Cemil-Meriç Resim Alan Antikacı, Cemil-Meriç İpek Halı Alan Antikacı, Cemil-Meriç Silah Alan Antikacı, Cemil-Meriç Kilim Alan Antikacı, Cemil-Meriç Plak Alan Antikacı, Cemil-Meriç Kasetçalar Alan Antikacı, Cemil-Meriç Zarf Alan Antikacı.

Cemil-Meriç Komple Miras Evi Alan Antikacı, Cemil-Meriç Yüzük Alan Antikacı, Cemil-Meriç Portre Alan Antikacı, Cemil-Meriç İran Halısı Alan Antikacı, Cemil-Meriç Askeri Malzeme Alanalar, Cemil-Meriç Baston Alan Antikacı, Cemil-Meriç Bileklik Alan Antikacı, Cemil-Meriç Sehpa Alan Antikacı, Cemil-Meriç Kamçı Alan Antikacı, Cemil-Meriç Hat Alan Antikacı, Cemil-Meriç Oyma Alan Antikacı, Cemil-Meriç Gümüşlük Alan Antikacı, Cemil-Meriç El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Cemil-Meriç Kılıç Alan Antikacı, Cemil-Meriç Takı Alan Antikacı, Cemil-Meriç Cep Saati Alan Antikacı, Cemil-Meriç Dvd Alan Antikacı, Cemil-Meriç Komple Eşya Alan Antikacı, Cemil-Meriç Telefon Alan Antikacı, Cemil-Meriç Pipo Alan Antikacı, Cemil-Meriç Üç Etek Alan Antikacı, Cemil-Meriç Bilezik Alan Antikacı, Cemil-Meriç Bardak Alan Antikacı.

Cemil-Meriç Tablo Alan Antikacı, Cemil-Meriç 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Cemil-Meriç Sefer Tası Alan Antikacı, Cemil-Meriç Dokuma Alan Antikacı, Cemil-Meriç Kalem Alan Antikacı, Cemil-Meriç Sürahi Alan Antikacı, Cemil-Meriç Komple Kütüphane Alan Antikacı, Cemil-Meriç Gümüş Alan Antikacı, Cemil-Meriç Daktilo Alan Antikacı, Cemil-Meriç Pul Alan Antikacı, Cemil-Meriç Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Cemil-Meriç Bıçak Alan Antikacı, Cemil-Meriç Kol Saati Alan Antikacı, Cemil-Meriç Makaralı Teyp Alan Antikacı, Cemil-Meriç Rozet Alan Antikacı, Cemil-Meriç Gelinlik Alan Antikacı, Cemil-Meriç Çatal Alan Antikacı, Cemil-Meriç Kıyafet Alan Antikacı, Cemil-Meriç Duvar Saati Alan Antikacı, Cemil-Meriç Fes Alan Antikacı, Cemil-Meriç Küp Alan Antikacı, Cemil-Meriç Saçma Alan Antikacı.

Cemil-Meriç Hat Yazısı Alan Antikacı, Cemil-Meriç Ağaç Alan Antikacı, Cemil-Meriç Halı Alan Antikacı, Cemil-Meriç Günlük Alan Antikacı, Cemil-Meriç Yıldız Porselen Alan Antikacı, Cemil-Meriç Masa Alan Antikacı, Cemil-Meriç Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Cemil-Meriç Kitap Alan Antikacı, Cemil-Meriç Amfi Alan Antikacı, Cemil-Meriç Albüm Alan Antikacı, Cemil-Meriç Ahşap Alan Antikacı, Cemil-Meriç Gondol Alan Antikacı, Cemil-Meriç Çizgi Roman Alan Antikacı, Cemil-Meriç Komple Mira Evi Boşaltanlar, Cemil-Meriç Pusula Alan Antikacı, Cemil-Meriç Gerdanlık Alan Antikacı, Cemil-Meriç Cezve Alan Antikacı, Cemil-Meriç Şerbetlik Alan Antikacı.

Cemil-Meriç Tuval Alan Antikacı, Cemil-Meriç Okka Alan Antikacı, Cemil-Meriç Fincan Alan Antikacı, Cemil-Meriç Cd Alan Antikacı, Cemil-Meriç Cam Alan Antikacı, Cemil-Meriç Çan Alan Antikacı, Cemil-Meriç Hoparlör Alan Antikacı, Cemil-Meriç Çiçek Alan Antikacı, Cemil-Meriç Retro Eşya Alan Antikacı, Cemil-Meriç Vazo Alan Antikacı, Cemil-Meriç Koltuk Alan Antikacı, Cemil-Meriç Şapka Alan Antikacı, Cemil-Meriç Bakır Eşya Alan Antikacı, Cemil-Meriç Kilit Alan Antikacı, Cemil-Meriç Biblo Alan Antikacı, Cemil-Meriç Saat Alan Antikacı, Cemil-Meriç Matara Alan Antikacı, Cemil-Meriç Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Cemil-Meriç 33 Lük Plak Alan Antikacı, Cemil-Meriç Nişan Alan Antikacı, Cemil-Meriç Seramik Alan Antikacı, Cemil-Meriç Minyatür Alan Antikacı, Cemil-Meriç Kase Alan Antikacı, Cemil-Meriç Tas Alan Antikacı, Cemil-Meriç Kavanoz Alan Antikacı, Cemil-Meriç 45 Lik Plak Alan Antikacı, Cemil-Meriç Varaklı Halı Alan Antikacı.

Cemil-Meriç El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Cemil-Meriç Radyo Alan Antikacı, Cemil-Meriç Çini Alan Antikacı, Cemil-Meriç Mühür Alan Antikacı, Cemil-Meriç Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Cemil-Meriç Çaydanlık Alan Antikacı, Cemil-Meriç Halhal Alan Antikacı, Cemil-Meriç Tılsım Alan Antikacı, Cemil-Meriç Sepet Alan Antikacı, Cemil-Meriç Sandelye Alan Antikacı, Cemil-Meriç Eski Oyuncak Alan Antikacı, Cemil-Meriç Pikap Alan Antikacı, Cemil-Meriç Roman Alan Antikacı, Cemil-Meriç Tepsi Alan Antikacı, Cemil-Meriç Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Cemil-Meriç Forma Alan Antikacı, Cemil-Meriç Avize Alan Antikacı, Cemil-Meriç Sahan Alan Antikacı, Cemil-Meriç Tırnak Ayna Alan Antikacı, Cemil-Meriç Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Cemil-Meriç Bronz Heykel Alan Antikacı, Cemil-Meriç Şamdan Alan Antikacı.

Cemil-Meriç Kartpostal Alan Antikacı, Cemil-Meriç Hereke Halısı Alan Antikacı, Cemil-Meriç Sini Alan Antikacı, Cemil-Meriç Tüfek Alan Antikacı, Cemil-Meriç Köstekli Saat Alan Antikacı, Cemil-Meriç Varaklı Ayna Alan Antikacı, Cemil-Meriç Taş Plak Alan Antikacı, Cemil-Meriç Gravür Alan Antikacı, Cemil-Meriç Kurşun Alan Antikacı, Cemil-Meriç Gramafon Alan Antikacı, Cemil-Meriç Cd Player Alan Antikacı, Cemil-Meriç 78 Lik Plak Alan Antikacı, Cemil-Meriç Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Cemil-Meriç Kahve Takımı Alan Antikacı, Cemil-Meriç Mobilya Alan Antikacı, Cemil-Meriç Kapı Alan Antikacı, Cemil-Meriç Kaşık Alan Antikacı, Cemil-Meriç İbrik Alan Antikacı, Cemil-Meriç Yağlı Boya Alan Antikacı, Cemil-Meriç Tabanca Alan Antikacı, Cemil-Meriç Ferman Alan Antikacı, Cemil-Meriç Ebru Alan Antikacı, Cemil-Meriç Tabak Alan Antikacı, Cemil-Meriç Semaver Alan Antikacı, Cemil-Meriç Kutu Alan Antikacı.

Cemil-Meriç Kehribar Alan Antikacı, Cemil-Meriç Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Cemil-Meriç Bronz Alan Antikacı, Cemil-Meriç Şişe Alan Antikacı, Cemil-Meriç Madalya Nişan Alan Antikacı, Cemil-Meriç Anahtar Alan Antikacı, Cemil-Meriç Makine Alan Antikacı, Cemil-Meriç Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Cemil-Meriç Mekanik Alet Alan Antikacı, Cemil-Meriç Kolye Alan Antikacı, Cemil-Meriç Fotoğraf Alan Antikacı, Cemil-Meriç Bünyan Halısı Alan Antikacı, Cemil-Meriç Tesbih Alan Antikacı, Cemil-Meriç El Dokuması Halı Alan Antikacı, Cemil-Meriç Opalin Alan Antikacı, Cemil-Meriç Taş Alan Antikacı, Cemil-Meriç Metal Alan Antikacı, Cemil-Meriç El Yazması Alan Antikacı, Cemil-Meriç Terazi Alan Antikacı, Cemil-Meriç Tokmak Alan Antikacı, Cemil-Meriç Gaz Ocağı Alan Antikacı, Cemil-Meriç Dirhem Alan Antikacı, Cemil-Meriç El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.