Çemenzar Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Çemenzar Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Çemenzar, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Çemenzar olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Çemenzar İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Çemenzar ve antika satıcıları Çemenzar için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Çemenzar Antikacı

İstanbul, Çemenzar antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Çemenzar) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çemenzar Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Çemenzar Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Çemenzar Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Çemenzar Takvim Alan Antikacı, Çemenzar Mangal Alan Antikacı, Çemenzar Bindallı Alan Antikacı, Çemenzar Müzik Seti Alan Antikacı, Çemenzar Kama Alan Antikacı, Çemenzar Kazan Alan Antikacı, Çemenzar Kristal Alan Antikacı, Çemenzar Kuran Alan Antikacı, Çemenzar Kupa Alan Antikacı, Çemenzar Ğügüm Alan Antikacı, Çemenzar Arma Alan Antikacı, Çemenzar Fıçı Alan Antikacı, Çemenzar El Yazması Kitap Alan Antikacı, Çemenzar Efemera Alan Antikacı, Çemenzar Hat Makası Alan Antikacı, Çemenzar Silke Alan Antikacı, Çemenzar Madalya Alan Antikacı.

Çemenzar Tarak Alan Antikacı, Çemenzar Harita Alan Antikacı, Çemenzar Kandil Alan Antikacı, Çemenzar Bez Alan Antikacı, Çemenzar Porselen Alan Antikacı, Çemenzar Müzik Aleti Alan Antikacı, Çemenzar Takı Kutusu Alan Antikacı, Çemenzar Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Çemenzar Resim Alan Antikacı, Çemenzar İpek Halı Alan Antikacı, Çemenzar Silah Alan Antikacı, Çemenzar Kilim Alan Antikacı, Çemenzar Plak Alan Antikacı, Çemenzar Kasetçalar Alan Antikacı, Çemenzar Zarf Alan Antikacı.

Çemenzar Komple Miras Evi Alan Antikacı, Çemenzar Yüzük Alan Antikacı, Çemenzar Portre Alan Antikacı, Çemenzar İran Halısı Alan Antikacı, Çemenzar Askeri Malzeme Alanalar, Çemenzar Baston Alan Antikacı, Çemenzar Bileklik Alan Antikacı, Çemenzar Sehpa Alan Antikacı, Çemenzar Kamçı Alan Antikacı, Çemenzar Hat Alan Antikacı, Çemenzar Oyma Alan Antikacı, Çemenzar Gümüşlük Alan Antikacı, Çemenzar El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Çemenzar Kılıç Alan Antikacı, Çemenzar Takı Alan Antikacı, Çemenzar Cep Saati Alan Antikacı, Çemenzar Dvd Alan Antikacı, Çemenzar Komple Eşya Alan Antikacı, Çemenzar Telefon Alan Antikacı, Çemenzar Pipo Alan Antikacı, Çemenzar Üç Etek Alan Antikacı, Çemenzar Bilezik Alan Antikacı, Çemenzar Bardak Alan Antikacı.

Çemenzar Tablo Alan Antikacı, Çemenzar 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çemenzar Sefer Tası Alan Antikacı, Çemenzar Dokuma Alan Antikacı, Çemenzar Kalem Alan Antikacı, Çemenzar Sürahi Alan Antikacı, Çemenzar Komple Kütüphane Alan Antikacı, Çemenzar Gümüş Alan Antikacı, Çemenzar Daktilo Alan Antikacı, Çemenzar Pul Alan Antikacı, Çemenzar Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Çemenzar Bıçak Alan Antikacı, Çemenzar Kol Saati Alan Antikacı, Çemenzar Makaralı Teyp Alan Antikacı, Çemenzar Rozet Alan Antikacı, Çemenzar Gelinlik Alan Antikacı, Çemenzar Çatal Alan Antikacı, Çemenzar Kıyafet Alan Antikacı, Çemenzar Duvar Saati Alan Antikacı, Çemenzar Fes Alan Antikacı, Çemenzar Küp Alan Antikacı, Çemenzar Saçma Alan Antikacı.

Çemenzar Hat Yazısı Alan Antikacı, Çemenzar Ağaç Alan Antikacı, Çemenzar Halı Alan Antikacı, Çemenzar Günlük Alan Antikacı, Çemenzar Yıldız Porselen Alan Antikacı, Çemenzar Masa Alan Antikacı, Çemenzar Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Çemenzar Kitap Alan Antikacı, Çemenzar Amfi Alan Antikacı, Çemenzar Albüm Alan Antikacı, Çemenzar Ahşap Alan Antikacı, Çemenzar Gondol Alan Antikacı, Çemenzar Çizgi Roman Alan Antikacı, Çemenzar Komple Mira Evi Boşaltanlar, Çemenzar Pusula Alan Antikacı, Çemenzar Gerdanlık Alan Antikacı, Çemenzar Cezve Alan Antikacı, Çemenzar Şerbetlik Alan Antikacı.

Çemenzar Tuval Alan Antikacı, Çemenzar Okka Alan Antikacı, Çemenzar Fincan Alan Antikacı, Çemenzar Cd Alan Antikacı, Çemenzar Cam Alan Antikacı, Çemenzar Çan Alan Antikacı, Çemenzar Hoparlör Alan Antikacı, Çemenzar Çiçek Alan Antikacı, Çemenzar Retro Eşya Alan Antikacı, Çemenzar Vazo Alan Antikacı, Çemenzar Koltuk Alan Antikacı, Çemenzar Şapka Alan Antikacı, Çemenzar Bakır Eşya Alan Antikacı, Çemenzar Kilit Alan Antikacı, Çemenzar Biblo Alan Antikacı, Çemenzar Saat Alan Antikacı, Çemenzar Matara Alan Antikacı, Çemenzar Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Çemenzar 33 Lük Plak Alan Antikacı, Çemenzar Nişan Alan Antikacı, Çemenzar Seramik Alan Antikacı, Çemenzar Minyatür Alan Antikacı, Çemenzar Kase Alan Antikacı, Çemenzar Tas Alan Antikacı, Çemenzar Kavanoz Alan Antikacı, Çemenzar 45 Lik Plak Alan Antikacı, Çemenzar Varaklı Halı Alan Antikacı.

Çemenzar El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Çemenzar Radyo Alan Antikacı, Çemenzar Çini Alan Antikacı, Çemenzar Mühür Alan Antikacı, Çemenzar Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Çemenzar Çaydanlık Alan Antikacı, Çemenzar Halhal Alan Antikacı, Çemenzar Tılsım Alan Antikacı, Çemenzar Sepet Alan Antikacı, Çemenzar Sandelye Alan Antikacı, Çemenzar Eski Oyuncak Alan Antikacı, Çemenzar Pikap Alan Antikacı, Çemenzar Roman Alan Antikacı, Çemenzar Tepsi Alan Antikacı, Çemenzar Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Çemenzar Forma Alan Antikacı, Çemenzar Avize Alan Antikacı, Çemenzar Sahan Alan Antikacı, Çemenzar Tırnak Ayna Alan Antikacı, Çemenzar Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Çemenzar Bronz Heykel Alan Antikacı, Çemenzar Şamdan Alan Antikacı.

Çemenzar Kartpostal Alan Antikacı, Çemenzar Hereke Halısı Alan Antikacı, Çemenzar Sini Alan Antikacı, Çemenzar Tüfek Alan Antikacı, Çemenzar Köstekli Saat Alan Antikacı, Çemenzar Varaklı Ayna Alan Antikacı, Çemenzar Taş Plak Alan Antikacı, Çemenzar Gravür Alan Antikacı, Çemenzar Kurşun Alan Antikacı, Çemenzar Gramafon Alan Antikacı, Çemenzar Cd Player Alan Antikacı, Çemenzar 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çemenzar Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Çemenzar Kahve Takımı Alan Antikacı, Çemenzar Mobilya Alan Antikacı, Çemenzar Kapı Alan Antikacı, Çemenzar Kaşık Alan Antikacı, Çemenzar İbrik Alan Antikacı, Çemenzar Yağlı Boya Alan Antikacı, Çemenzar Tabanca Alan Antikacı, Çemenzar Ferman Alan Antikacı, Çemenzar Ebru Alan Antikacı, Çemenzar Tabak Alan Antikacı, Çemenzar Semaver Alan Antikacı, Çemenzar Kutu Alan Antikacı.

Çemenzar Kehribar Alan Antikacı, Çemenzar Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Çemenzar Bronz Alan Antikacı, Çemenzar Şişe Alan Antikacı, Çemenzar Madalya Nişan Alan Antikacı, Çemenzar Anahtar Alan Antikacı, Çemenzar Makine Alan Antikacı, Çemenzar Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Çemenzar Mekanik Alet Alan Antikacı, Çemenzar Kolye Alan Antikacı, Çemenzar Fotoğraf Alan Antikacı, Çemenzar Bünyan Halısı Alan Antikacı, Çemenzar Tesbih Alan Antikacı, Çemenzar El Dokuması Halı Alan Antikacı, Çemenzar Opalin Alan Antikacı, Çemenzar Taş Alan Antikacı, Çemenzar Metal Alan Antikacı, Çemenzar El Yazması Alan Antikacı, Çemenzar Terazi Alan Antikacı, Çemenzar Tokmak Alan Antikacı, Çemenzar Gaz Ocağı Alan Antikacı, Çemenzar Dirhem Alan Antikacı, Çemenzar El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.