Çemberlitaş Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Çemberlitaş Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Çemberlitaş, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Çemberlitaş olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Çemberlitaş İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Çemberlitaş ve antika satıcıları Çemberlitaş için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Çemberlitaş Antikacı

İstanbul, Çemberlitaş antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Çemberlitaş) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çemberlitaş Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Çemberlitaş Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Çemberlitaş Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Çemberlitaş Takvim Alan Antikacı, Çemberlitaş Mangal Alan Antikacı, Çemberlitaş Bindallı Alan Antikacı, Çemberlitaş Müzik Seti Alan Antikacı, Çemberlitaş Kama Alan Antikacı, Çemberlitaş Kazan Alan Antikacı, Çemberlitaş Kristal Alan Antikacı, Çemberlitaş Kuran Alan Antikacı, Çemberlitaş Kupa Alan Antikacı, Çemberlitaş Ğügüm Alan Antikacı, Çemberlitaş Arma Alan Antikacı, Çemberlitaş Fıçı Alan Antikacı, Çemberlitaş El Yazması Kitap Alan Antikacı, Çemberlitaş Efemera Alan Antikacı, Çemberlitaş Hat Makası Alan Antikacı, Çemberlitaş Silke Alan Antikacı, Çemberlitaş Madalya Alan Antikacı.

Çemberlitaş Tarak Alan Antikacı, Çemberlitaş Harita Alan Antikacı, Çemberlitaş Kandil Alan Antikacı, Çemberlitaş Bez Alan Antikacı, Çemberlitaş Porselen Alan Antikacı, Çemberlitaş Müzik Aleti Alan Antikacı, Çemberlitaş Takı Kutusu Alan Antikacı, Çemberlitaş Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Çemberlitaş Resim Alan Antikacı, Çemberlitaş İpek Halı Alan Antikacı, Çemberlitaş Silah Alan Antikacı, Çemberlitaş Kilim Alan Antikacı, Çemberlitaş Plak Alan Antikacı, Çemberlitaş Kasetçalar Alan Antikacı, Çemberlitaş Zarf Alan Antikacı.

Çemberlitaş Komple Miras Evi Alan Antikacı, Çemberlitaş Yüzük Alan Antikacı, Çemberlitaş Portre Alan Antikacı, Çemberlitaş İran Halısı Alan Antikacı, Çemberlitaş Askeri Malzeme Alanalar, Çemberlitaş Baston Alan Antikacı, Çemberlitaş Bileklik Alan Antikacı, Çemberlitaş Sehpa Alan Antikacı, Çemberlitaş Kamçı Alan Antikacı, Çemberlitaş Hat Alan Antikacı, Çemberlitaş Oyma Alan Antikacı, Çemberlitaş Gümüşlük Alan Antikacı, Çemberlitaş El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Çemberlitaş Kılıç Alan Antikacı, Çemberlitaş Takı Alan Antikacı, Çemberlitaş Cep Saati Alan Antikacı, Çemberlitaş Dvd Alan Antikacı, Çemberlitaş Komple Eşya Alan Antikacı, Çemberlitaş Telefon Alan Antikacı, Çemberlitaş Pipo Alan Antikacı, Çemberlitaş Üç Etek Alan Antikacı, Çemberlitaş Bilezik Alan Antikacı, Çemberlitaş Bardak Alan Antikacı.

Çemberlitaş Tablo Alan Antikacı, Çemberlitaş 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çemberlitaş Sefer Tası Alan Antikacı, Çemberlitaş Dokuma Alan Antikacı, Çemberlitaş Kalem Alan Antikacı, Çemberlitaş Sürahi Alan Antikacı, Çemberlitaş Komple Kütüphane Alan Antikacı, Çemberlitaş Gümüş Alan Antikacı, Çemberlitaş Daktilo Alan Antikacı, Çemberlitaş Pul Alan Antikacı, Çemberlitaş Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Çemberlitaş Bıçak Alan Antikacı, Çemberlitaş Kol Saati Alan Antikacı, Çemberlitaş Makaralı Teyp Alan Antikacı, Çemberlitaş Rozet Alan Antikacı, Çemberlitaş Gelinlik Alan Antikacı, Çemberlitaş Çatal Alan Antikacı, Çemberlitaş Kıyafet Alan Antikacı, Çemberlitaş Duvar Saati Alan Antikacı, Çemberlitaş Fes Alan Antikacı, Çemberlitaş Küp Alan Antikacı, Çemberlitaş Saçma Alan Antikacı.

Çemberlitaş Hat Yazısı Alan Antikacı, Çemberlitaş Ağaç Alan Antikacı, Çemberlitaş Halı Alan Antikacı, Çemberlitaş Günlük Alan Antikacı, Çemberlitaş Yıldız Porselen Alan Antikacı, Çemberlitaş Masa Alan Antikacı, Çemberlitaş Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Çemberlitaş Kitap Alan Antikacı, Çemberlitaş Amfi Alan Antikacı, Çemberlitaş Albüm Alan Antikacı, Çemberlitaş Ahşap Alan Antikacı, Çemberlitaş Gondol Alan Antikacı, Çemberlitaş Çizgi Roman Alan Antikacı, Çemberlitaş Komple Mira Evi Boşaltanlar, Çemberlitaş Pusula Alan Antikacı, Çemberlitaş Gerdanlık Alan Antikacı, Çemberlitaş Cezve Alan Antikacı, Çemberlitaş Şerbetlik Alan Antikacı.

Çemberlitaş Tuval Alan Antikacı, Çemberlitaş Okka Alan Antikacı, Çemberlitaş Fincan Alan Antikacı, Çemberlitaş Cd Alan Antikacı, Çemberlitaş Cam Alan Antikacı, Çemberlitaş Çan Alan Antikacı, Çemberlitaş Hoparlör Alan Antikacı, Çemberlitaş Çiçek Alan Antikacı, Çemberlitaş Retro Eşya Alan Antikacı, Çemberlitaş Vazo Alan Antikacı, Çemberlitaş Koltuk Alan Antikacı, Çemberlitaş Şapka Alan Antikacı, Çemberlitaş Bakır Eşya Alan Antikacı, Çemberlitaş Kilit Alan Antikacı, Çemberlitaş Biblo Alan Antikacı, Çemberlitaş Saat Alan Antikacı, Çemberlitaş Matara Alan Antikacı, Çemberlitaş Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Çemberlitaş 33 Lük Plak Alan Antikacı, Çemberlitaş Nişan Alan Antikacı, Çemberlitaş Seramik Alan Antikacı, Çemberlitaş Minyatür Alan Antikacı, Çemberlitaş Kase Alan Antikacı, Çemberlitaş Tas Alan Antikacı, Çemberlitaş Kavanoz Alan Antikacı, Çemberlitaş 45 Lik Plak Alan Antikacı, Çemberlitaş Varaklı Halı Alan Antikacı.

Çemberlitaş El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Çemberlitaş Radyo Alan Antikacı, Çemberlitaş Çini Alan Antikacı, Çemberlitaş Mühür Alan Antikacı, Çemberlitaş Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Çemberlitaş Çaydanlık Alan Antikacı, Çemberlitaş Halhal Alan Antikacı, Çemberlitaş Tılsım Alan Antikacı, Çemberlitaş Sepet Alan Antikacı, Çemberlitaş Sandelye Alan Antikacı, Çemberlitaş Eski Oyuncak Alan Antikacı, Çemberlitaş Pikap Alan Antikacı, Çemberlitaş Roman Alan Antikacı, Çemberlitaş Tepsi Alan Antikacı, Çemberlitaş Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Çemberlitaş Forma Alan Antikacı, Çemberlitaş Avize Alan Antikacı, Çemberlitaş Sahan Alan Antikacı, Çemberlitaş Tırnak Ayna Alan Antikacı, Çemberlitaş Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Çemberlitaş Bronz Heykel Alan Antikacı, Çemberlitaş Şamdan Alan Antikacı.

Çemberlitaş Kartpostal Alan Antikacı, Çemberlitaş Hereke Halısı Alan Antikacı, Çemberlitaş Sini Alan Antikacı, Çemberlitaş Tüfek Alan Antikacı, Çemberlitaş Köstekli Saat Alan Antikacı, Çemberlitaş Varaklı Ayna Alan Antikacı, Çemberlitaş Taş Plak Alan Antikacı, Çemberlitaş Gravür Alan Antikacı, Çemberlitaş Kurşun Alan Antikacı, Çemberlitaş Gramafon Alan Antikacı, Çemberlitaş Cd Player Alan Antikacı, Çemberlitaş 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çemberlitaş Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Çemberlitaş Kahve Takımı Alan Antikacı, Çemberlitaş Mobilya Alan Antikacı, Çemberlitaş Kapı Alan Antikacı, Çemberlitaş Kaşık Alan Antikacı, Çemberlitaş İbrik Alan Antikacı, Çemberlitaş Yağlı Boya Alan Antikacı, Çemberlitaş Tabanca Alan Antikacı, Çemberlitaş Ferman Alan Antikacı, Çemberlitaş Ebru Alan Antikacı, Çemberlitaş Tabak Alan Antikacı, Çemberlitaş Semaver Alan Antikacı, Çemberlitaş Kutu Alan Antikacı.

Çemberlitaş Kehribar Alan Antikacı, Çemberlitaş Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Çemberlitaş Bronz Alan Antikacı, Çemberlitaş Şişe Alan Antikacı, Çemberlitaş Madalya Nişan Alan Antikacı, Çemberlitaş Anahtar Alan Antikacı, Çemberlitaş Makine Alan Antikacı, Çemberlitaş Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Çemberlitaş Mekanik Alet Alan Antikacı, Çemberlitaş Kolye Alan Antikacı, Çemberlitaş Fotoğraf Alan Antikacı, Çemberlitaş Bünyan Halısı Alan Antikacı, Çemberlitaş Tesbih Alan Antikacı, Çemberlitaş El Dokuması Halı Alan Antikacı, Çemberlitaş Opalin Alan Antikacı, Çemberlitaş Taş Alan Antikacı, Çemberlitaş Metal Alan Antikacı, Çemberlitaş El Yazması Alan Antikacı, Çemberlitaş Terazi Alan Antikacı, Çemberlitaş Tokmak Alan Antikacı, Çemberlitaş Gaz Ocağı Alan Antikacı, Çemberlitaş Dirhem Alan Antikacı, Çemberlitaş El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.