Çeltik Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Çeltik Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Çeltik, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Çeltik olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Çeltik İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Çeltik ve antika satıcıları Çeltik için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Çeltik Antikacı

İstanbul, Çeltik antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Çeltik) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çeltik Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Çeltik Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Çeltik Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Çeltik Takvim Alan Antikacı, Çeltik Mangal Alan Antikacı, Çeltik Bindallı Alan Antikacı, Çeltik Müzik Seti Alan Antikacı, Çeltik Kama Alan Antikacı, Çeltik Kazan Alan Antikacı, Çeltik Kristal Alan Antikacı, Çeltik Kuran Alan Antikacı, Çeltik Kupa Alan Antikacı, Çeltik Ğügüm Alan Antikacı, Çeltik Arma Alan Antikacı, Çeltik Fıçı Alan Antikacı, Çeltik El Yazması Kitap Alan Antikacı, Çeltik Efemera Alan Antikacı, Çeltik Hat Makası Alan Antikacı, Çeltik Silke Alan Antikacı, Çeltik Madalya Alan Antikacı.

Çeltik Tarak Alan Antikacı, Çeltik Harita Alan Antikacı, Çeltik Kandil Alan Antikacı, Çeltik Bez Alan Antikacı, Çeltik Porselen Alan Antikacı, Çeltik Müzik Aleti Alan Antikacı, Çeltik Takı Kutusu Alan Antikacı, Çeltik Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Çeltik Resim Alan Antikacı, Çeltik İpek Halı Alan Antikacı, Çeltik Silah Alan Antikacı, Çeltik Kilim Alan Antikacı, Çeltik Plak Alan Antikacı, Çeltik Kasetçalar Alan Antikacı, Çeltik Zarf Alan Antikacı.

Çeltik Komple Miras Evi Alan Antikacı, Çeltik Yüzük Alan Antikacı, Çeltik Portre Alan Antikacı, Çeltik İran Halısı Alan Antikacı, Çeltik Askeri Malzeme Alanalar, Çeltik Baston Alan Antikacı, Çeltik Bileklik Alan Antikacı, Çeltik Sehpa Alan Antikacı, Çeltik Kamçı Alan Antikacı, Çeltik Hat Alan Antikacı, Çeltik Oyma Alan Antikacı, Çeltik Gümüşlük Alan Antikacı, Çeltik El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Çeltik Kılıç Alan Antikacı, Çeltik Takı Alan Antikacı, Çeltik Cep Saati Alan Antikacı, Çeltik Dvd Alan Antikacı, Çeltik Komple Eşya Alan Antikacı, Çeltik Telefon Alan Antikacı, Çeltik Pipo Alan Antikacı, Çeltik Üç Etek Alan Antikacı, Çeltik Bilezik Alan Antikacı, Çeltik Bardak Alan Antikacı.

Çeltik Tablo Alan Antikacı, Çeltik 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çeltik Sefer Tası Alan Antikacı, Çeltik Dokuma Alan Antikacı, Çeltik Kalem Alan Antikacı, Çeltik Sürahi Alan Antikacı, Çeltik Komple Kütüphane Alan Antikacı, Çeltik Gümüş Alan Antikacı, Çeltik Daktilo Alan Antikacı, Çeltik Pul Alan Antikacı, Çeltik Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Çeltik Bıçak Alan Antikacı, Çeltik Kol Saati Alan Antikacı, Çeltik Makaralı Teyp Alan Antikacı, Çeltik Rozet Alan Antikacı, Çeltik Gelinlik Alan Antikacı, Çeltik Çatal Alan Antikacı, Çeltik Kıyafet Alan Antikacı, Çeltik Duvar Saati Alan Antikacı, Çeltik Fes Alan Antikacı, Çeltik Küp Alan Antikacı, Çeltik Saçma Alan Antikacı.

Çeltik Hat Yazısı Alan Antikacı, Çeltik Ağaç Alan Antikacı, Çeltik Halı Alan Antikacı, Çeltik Günlük Alan Antikacı, Çeltik Yıldız Porselen Alan Antikacı, Çeltik Masa Alan Antikacı, Çeltik Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Çeltik Kitap Alan Antikacı, Çeltik Amfi Alan Antikacı, Çeltik Albüm Alan Antikacı, Çeltik Ahşap Alan Antikacı, Çeltik Gondol Alan Antikacı, Çeltik Çizgi Roman Alan Antikacı, Çeltik Komple Mira Evi Boşaltanlar, Çeltik Pusula Alan Antikacı, Çeltik Gerdanlık Alan Antikacı, Çeltik Cezve Alan Antikacı, Çeltik Şerbetlik Alan Antikacı.

Çeltik Tuval Alan Antikacı, Çeltik Okka Alan Antikacı, Çeltik Fincan Alan Antikacı, Çeltik Cd Alan Antikacı, Çeltik Cam Alan Antikacı, Çeltik Çan Alan Antikacı, Çeltik Hoparlör Alan Antikacı, Çeltik Çiçek Alan Antikacı, Çeltik Retro Eşya Alan Antikacı, Çeltik Vazo Alan Antikacı, Çeltik Koltuk Alan Antikacı, Çeltik Şapka Alan Antikacı, Çeltik Bakır Eşya Alan Antikacı, Çeltik Kilit Alan Antikacı, Çeltik Biblo Alan Antikacı, Çeltik Saat Alan Antikacı, Çeltik Matara Alan Antikacı, Çeltik Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Çeltik 33 Lük Plak Alan Antikacı, Çeltik Nişan Alan Antikacı, Çeltik Seramik Alan Antikacı, Çeltik Minyatür Alan Antikacı, Çeltik Kase Alan Antikacı, Çeltik Tas Alan Antikacı, Çeltik Kavanoz Alan Antikacı, Çeltik 45 Lik Plak Alan Antikacı, Çeltik Varaklı Halı Alan Antikacı.

Çeltik El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Çeltik Radyo Alan Antikacı, Çeltik Çini Alan Antikacı, Çeltik Mühür Alan Antikacı, Çeltik Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Çeltik Çaydanlık Alan Antikacı, Çeltik Halhal Alan Antikacı, Çeltik Tılsım Alan Antikacı, Çeltik Sepet Alan Antikacı, Çeltik Sandelye Alan Antikacı, Çeltik Eski Oyuncak Alan Antikacı, Çeltik Pikap Alan Antikacı, Çeltik Roman Alan Antikacı, Çeltik Tepsi Alan Antikacı, Çeltik Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Çeltik Forma Alan Antikacı, Çeltik Avize Alan Antikacı, Çeltik Sahan Alan Antikacı, Çeltik Tırnak Ayna Alan Antikacı, Çeltik Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Çeltik Bronz Heykel Alan Antikacı, Çeltik Şamdan Alan Antikacı.

Çeltik Kartpostal Alan Antikacı, Çeltik Hereke Halısı Alan Antikacı, Çeltik Sini Alan Antikacı, Çeltik Tüfek Alan Antikacı, Çeltik Köstekli Saat Alan Antikacı, Çeltik Varaklı Ayna Alan Antikacı, Çeltik Taş Plak Alan Antikacı, Çeltik Gravür Alan Antikacı, Çeltik Kurşun Alan Antikacı, Çeltik Gramafon Alan Antikacı, Çeltik Cd Player Alan Antikacı, Çeltik 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çeltik Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Çeltik Kahve Takımı Alan Antikacı, Çeltik Mobilya Alan Antikacı, Çeltik Kapı Alan Antikacı, Çeltik Kaşık Alan Antikacı, Çeltik İbrik Alan Antikacı, Çeltik Yağlı Boya Alan Antikacı, Çeltik Tabanca Alan Antikacı, Çeltik Ferman Alan Antikacı, Çeltik Ebru Alan Antikacı, Çeltik Tabak Alan Antikacı, Çeltik Semaver Alan Antikacı, Çeltik Kutu Alan Antikacı.

Çeltik Kehribar Alan Antikacı, Çeltik Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Çeltik Bronz Alan Antikacı, Çeltik Şişe Alan Antikacı, Çeltik Madalya Nişan Alan Antikacı, Çeltik Anahtar Alan Antikacı, Çeltik Makine Alan Antikacı, Çeltik Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Çeltik Mekanik Alet Alan Antikacı, Çeltik Kolye Alan Antikacı, Çeltik Fotoğraf Alan Antikacı, Çeltik Bünyan Halısı Alan Antikacı, Çeltik Tesbih Alan Antikacı, Çeltik El Dokuması Halı Alan Antikacı, Çeltik Opalin Alan Antikacı, Çeltik Taş Alan Antikacı, Çeltik Metal Alan Antikacı, Çeltik El Yazması Alan Antikacı, Çeltik Terazi Alan Antikacı, Çeltik Tokmak Alan Antikacı, Çeltik Gaz Ocağı Alan Antikacı, Çeltik Dirhem Alan Antikacı, Çeltik El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.