Çeliktepe Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Çeliktepe Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Çeliktepe, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Çeliktepe olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Çeliktepe İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Çeliktepe ve antika satıcıları Çeliktepe için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Çeliktepe Antikacı

İstanbul, Çeliktepe antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Çeliktepe) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çeliktepe Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Çeliktepe Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Çeliktepe Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Çeliktepe Takvim Alan Antikacı, Çeliktepe Mangal Alan Antikacı, Çeliktepe Bindallı Alan Antikacı, Çeliktepe Müzik Seti Alan Antikacı, Çeliktepe Kama Alan Antikacı, Çeliktepe Kazan Alan Antikacı, Çeliktepe Kristal Alan Antikacı, Çeliktepe Kuran Alan Antikacı, Çeliktepe Kupa Alan Antikacı, Çeliktepe Ğügüm Alan Antikacı, Çeliktepe Arma Alan Antikacı, Çeliktepe Fıçı Alan Antikacı, Çeliktepe El Yazması Kitap Alan Antikacı, Çeliktepe Efemera Alan Antikacı, Çeliktepe Hat Makası Alan Antikacı, Çeliktepe Silke Alan Antikacı, Çeliktepe Madalya Alan Antikacı.

Çeliktepe Tarak Alan Antikacı, Çeliktepe Harita Alan Antikacı, Çeliktepe Kandil Alan Antikacı, Çeliktepe Bez Alan Antikacı, Çeliktepe Porselen Alan Antikacı, Çeliktepe Müzik Aleti Alan Antikacı, Çeliktepe Takı Kutusu Alan Antikacı, Çeliktepe Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Çeliktepe Resim Alan Antikacı, Çeliktepe İpek Halı Alan Antikacı, Çeliktepe Silah Alan Antikacı, Çeliktepe Kilim Alan Antikacı, Çeliktepe Plak Alan Antikacı, Çeliktepe Kasetçalar Alan Antikacı, Çeliktepe Zarf Alan Antikacı.

Çeliktepe Komple Miras Evi Alan Antikacı, Çeliktepe Yüzük Alan Antikacı, Çeliktepe Portre Alan Antikacı, Çeliktepe İran Halısı Alan Antikacı, Çeliktepe Askeri Malzeme Alanalar, Çeliktepe Baston Alan Antikacı, Çeliktepe Bileklik Alan Antikacı, Çeliktepe Sehpa Alan Antikacı, Çeliktepe Kamçı Alan Antikacı, Çeliktepe Hat Alan Antikacı, Çeliktepe Oyma Alan Antikacı, Çeliktepe Gümüşlük Alan Antikacı, Çeliktepe El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Çeliktepe Kılıç Alan Antikacı, Çeliktepe Takı Alan Antikacı, Çeliktepe Cep Saati Alan Antikacı, Çeliktepe Dvd Alan Antikacı, Çeliktepe Komple Eşya Alan Antikacı, Çeliktepe Telefon Alan Antikacı, Çeliktepe Pipo Alan Antikacı, Çeliktepe Üç Etek Alan Antikacı, Çeliktepe Bilezik Alan Antikacı, Çeliktepe Bardak Alan Antikacı.

Çeliktepe Tablo Alan Antikacı, Çeliktepe 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çeliktepe Sefer Tası Alan Antikacı, Çeliktepe Dokuma Alan Antikacı, Çeliktepe Kalem Alan Antikacı, Çeliktepe Sürahi Alan Antikacı, Çeliktepe Komple Kütüphane Alan Antikacı, Çeliktepe Gümüş Alan Antikacı, Çeliktepe Daktilo Alan Antikacı, Çeliktepe Pul Alan Antikacı, Çeliktepe Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Çeliktepe Bıçak Alan Antikacı, Çeliktepe Kol Saati Alan Antikacı, Çeliktepe Makaralı Teyp Alan Antikacı, Çeliktepe Rozet Alan Antikacı, Çeliktepe Gelinlik Alan Antikacı, Çeliktepe Çatal Alan Antikacı, Çeliktepe Kıyafet Alan Antikacı, Çeliktepe Duvar Saati Alan Antikacı, Çeliktepe Fes Alan Antikacı, Çeliktepe Küp Alan Antikacı, Çeliktepe Saçma Alan Antikacı.

Çeliktepe Hat Yazısı Alan Antikacı, Çeliktepe Ağaç Alan Antikacı, Çeliktepe Halı Alan Antikacı, Çeliktepe Günlük Alan Antikacı, Çeliktepe Yıldız Porselen Alan Antikacı, Çeliktepe Masa Alan Antikacı, Çeliktepe Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Çeliktepe Kitap Alan Antikacı, Çeliktepe Amfi Alan Antikacı, Çeliktepe Albüm Alan Antikacı, Çeliktepe Ahşap Alan Antikacı, Çeliktepe Gondol Alan Antikacı, Çeliktepe Çizgi Roman Alan Antikacı, Çeliktepe Komple Mira Evi Boşaltanlar, Çeliktepe Pusula Alan Antikacı, Çeliktepe Gerdanlık Alan Antikacı, Çeliktepe Cezve Alan Antikacı, Çeliktepe Şerbetlik Alan Antikacı.

Çeliktepe Tuval Alan Antikacı, Çeliktepe Okka Alan Antikacı, Çeliktepe Fincan Alan Antikacı, Çeliktepe Cd Alan Antikacı, Çeliktepe Cam Alan Antikacı, Çeliktepe Çan Alan Antikacı, Çeliktepe Hoparlör Alan Antikacı, Çeliktepe Çiçek Alan Antikacı, Çeliktepe Retro Eşya Alan Antikacı, Çeliktepe Vazo Alan Antikacı, Çeliktepe Koltuk Alan Antikacı, Çeliktepe Şapka Alan Antikacı, Çeliktepe Bakır Eşya Alan Antikacı, Çeliktepe Kilit Alan Antikacı, Çeliktepe Biblo Alan Antikacı, Çeliktepe Saat Alan Antikacı, Çeliktepe Matara Alan Antikacı, Çeliktepe Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Çeliktepe 33 Lük Plak Alan Antikacı, Çeliktepe Nişan Alan Antikacı, Çeliktepe Seramik Alan Antikacı, Çeliktepe Minyatür Alan Antikacı, Çeliktepe Kase Alan Antikacı, Çeliktepe Tas Alan Antikacı, Çeliktepe Kavanoz Alan Antikacı, Çeliktepe 45 Lik Plak Alan Antikacı, Çeliktepe Varaklı Halı Alan Antikacı.

Çeliktepe El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Çeliktepe Radyo Alan Antikacı, Çeliktepe Çini Alan Antikacı, Çeliktepe Mühür Alan Antikacı, Çeliktepe Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Çeliktepe Çaydanlık Alan Antikacı, Çeliktepe Halhal Alan Antikacı, Çeliktepe Tılsım Alan Antikacı, Çeliktepe Sepet Alan Antikacı, Çeliktepe Sandelye Alan Antikacı, Çeliktepe Eski Oyuncak Alan Antikacı, Çeliktepe Pikap Alan Antikacı, Çeliktepe Roman Alan Antikacı, Çeliktepe Tepsi Alan Antikacı, Çeliktepe Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Çeliktepe Forma Alan Antikacı, Çeliktepe Avize Alan Antikacı, Çeliktepe Sahan Alan Antikacı, Çeliktepe Tırnak Ayna Alan Antikacı, Çeliktepe Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Çeliktepe Bronz Heykel Alan Antikacı, Çeliktepe Şamdan Alan Antikacı.

Çeliktepe Kartpostal Alan Antikacı, Çeliktepe Hereke Halısı Alan Antikacı, Çeliktepe Sini Alan Antikacı, Çeliktepe Tüfek Alan Antikacı, Çeliktepe Köstekli Saat Alan Antikacı, Çeliktepe Varaklı Ayna Alan Antikacı, Çeliktepe Taş Plak Alan Antikacı, Çeliktepe Gravür Alan Antikacı, Çeliktepe Kurşun Alan Antikacı, Çeliktepe Gramafon Alan Antikacı, Çeliktepe Cd Player Alan Antikacı, Çeliktepe 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çeliktepe Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Çeliktepe Kahve Takımı Alan Antikacı, Çeliktepe Mobilya Alan Antikacı, Çeliktepe Kapı Alan Antikacı, Çeliktepe Kaşık Alan Antikacı, Çeliktepe İbrik Alan Antikacı, Çeliktepe Yağlı Boya Alan Antikacı, Çeliktepe Tabanca Alan Antikacı, Çeliktepe Ferman Alan Antikacı, Çeliktepe Ebru Alan Antikacı, Çeliktepe Tabak Alan Antikacı, Çeliktepe Semaver Alan Antikacı, Çeliktepe Kutu Alan Antikacı.

Çeliktepe Kehribar Alan Antikacı, Çeliktepe Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Çeliktepe Bronz Alan Antikacı, Çeliktepe Şişe Alan Antikacı, Çeliktepe Madalya Nişan Alan Antikacı, Çeliktepe Anahtar Alan Antikacı, Çeliktepe Makine Alan Antikacı, Çeliktepe Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Çeliktepe Mekanik Alet Alan Antikacı, Çeliktepe Kolye Alan Antikacı, Çeliktepe Fotoğraf Alan Antikacı, Çeliktepe Bünyan Halısı Alan Antikacı, Çeliktepe Tesbih Alan Antikacı, Çeliktepe El Dokuması Halı Alan Antikacı, Çeliktepe Opalin Alan Antikacı, Çeliktepe Taş Alan Antikacı, Çeliktepe Metal Alan Antikacı, Çeliktepe El Yazması Alan Antikacı, Çeliktepe Terazi Alan Antikacı, Çeliktepe Tokmak Alan Antikacı, Çeliktepe Gaz Ocağı Alan Antikacı, Çeliktepe Dirhem Alan Antikacı, Çeliktepe El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.