Celepköy Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Celepköy Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Celepköy, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Celepköy olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Celepköy İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Celepköy ve antika satıcıları Celepköy için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Celepköy Antikacı

İstanbul, Celepköy antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Celepköy) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Celepköy Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Celepköy Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Celepköy Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Celepköy Takvim Alan Antikacı, Celepköy Mangal Alan Antikacı, Celepköy Bindallı Alan Antikacı, Celepköy Müzik Seti Alan Antikacı, Celepköy Kama Alan Antikacı, Celepköy Kazan Alan Antikacı, Celepköy Kristal Alan Antikacı, Celepköy Kuran Alan Antikacı, Celepköy Kupa Alan Antikacı, Celepköy Ğügüm Alan Antikacı, Celepköy Arma Alan Antikacı, Celepköy Fıçı Alan Antikacı, Celepköy El Yazması Kitap Alan Antikacı, Celepköy Efemera Alan Antikacı, Celepköy Hat Makası Alan Antikacı, Celepköy Silke Alan Antikacı, Celepköy Madalya Alan Antikacı.

Celepköy Tarak Alan Antikacı, Celepköy Harita Alan Antikacı, Celepköy Kandil Alan Antikacı, Celepköy Bez Alan Antikacı, Celepköy Porselen Alan Antikacı, Celepköy Müzik Aleti Alan Antikacı, Celepköy Takı Kutusu Alan Antikacı, Celepköy Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Celepköy Resim Alan Antikacı, Celepköy İpek Halı Alan Antikacı, Celepköy Silah Alan Antikacı, Celepköy Kilim Alan Antikacı, Celepköy Plak Alan Antikacı, Celepköy Kasetçalar Alan Antikacı, Celepköy Zarf Alan Antikacı.

Celepköy Komple Miras Evi Alan Antikacı, Celepköy Yüzük Alan Antikacı, Celepköy Portre Alan Antikacı, Celepköy İran Halısı Alan Antikacı, Celepköy Askeri Malzeme Alanalar, Celepköy Baston Alan Antikacı, Celepköy Bileklik Alan Antikacı, Celepköy Sehpa Alan Antikacı, Celepköy Kamçı Alan Antikacı, Celepköy Hat Alan Antikacı, Celepköy Oyma Alan Antikacı, Celepköy Gümüşlük Alan Antikacı, Celepköy El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Celepköy Kılıç Alan Antikacı, Celepköy Takı Alan Antikacı, Celepköy Cep Saati Alan Antikacı, Celepköy Dvd Alan Antikacı, Celepköy Komple Eşya Alan Antikacı, Celepköy Telefon Alan Antikacı, Celepköy Pipo Alan Antikacı, Celepköy Üç Etek Alan Antikacı, Celepköy Bilezik Alan Antikacı, Celepköy Bardak Alan Antikacı.

Celepköy Tablo Alan Antikacı, Celepköy 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Celepköy Sefer Tası Alan Antikacı, Celepköy Dokuma Alan Antikacı, Celepköy Kalem Alan Antikacı, Celepköy Sürahi Alan Antikacı, Celepköy Komple Kütüphane Alan Antikacı, Celepköy Gümüş Alan Antikacı, Celepköy Daktilo Alan Antikacı, Celepköy Pul Alan Antikacı, Celepköy Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Celepköy Bıçak Alan Antikacı, Celepköy Kol Saati Alan Antikacı, Celepköy Makaralı Teyp Alan Antikacı, Celepköy Rozet Alan Antikacı, Celepköy Gelinlik Alan Antikacı, Celepköy Çatal Alan Antikacı, Celepköy Kıyafet Alan Antikacı, Celepköy Duvar Saati Alan Antikacı, Celepköy Fes Alan Antikacı, Celepköy Küp Alan Antikacı, Celepköy Saçma Alan Antikacı.

Celepköy Hat Yazısı Alan Antikacı, Celepköy Ağaç Alan Antikacı, Celepköy Halı Alan Antikacı, Celepköy Günlük Alan Antikacı, Celepköy Yıldız Porselen Alan Antikacı, Celepköy Masa Alan Antikacı, Celepköy Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Celepköy Kitap Alan Antikacı, Celepköy Amfi Alan Antikacı, Celepköy Albüm Alan Antikacı, Celepköy Ahşap Alan Antikacı, Celepköy Gondol Alan Antikacı, Celepköy Çizgi Roman Alan Antikacı, Celepköy Komple Mira Evi Boşaltanlar, Celepköy Pusula Alan Antikacı, Celepköy Gerdanlık Alan Antikacı, Celepköy Cezve Alan Antikacı, Celepköy Şerbetlik Alan Antikacı.

Celepköy Tuval Alan Antikacı, Celepköy Okka Alan Antikacı, Celepköy Fincan Alan Antikacı, Celepköy Cd Alan Antikacı, Celepköy Cam Alan Antikacı, Celepköy Çan Alan Antikacı, Celepköy Hoparlör Alan Antikacı, Celepköy Çiçek Alan Antikacı, Celepköy Retro Eşya Alan Antikacı, Celepköy Vazo Alan Antikacı, Celepköy Koltuk Alan Antikacı, Celepköy Şapka Alan Antikacı, Celepköy Bakır Eşya Alan Antikacı, Celepköy Kilit Alan Antikacı, Celepköy Biblo Alan Antikacı, Celepköy Saat Alan Antikacı, Celepköy Matara Alan Antikacı, Celepköy Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Celepköy 33 Lük Plak Alan Antikacı, Celepköy Nişan Alan Antikacı, Celepköy Seramik Alan Antikacı, Celepköy Minyatür Alan Antikacı, Celepköy Kase Alan Antikacı, Celepköy Tas Alan Antikacı, Celepköy Kavanoz Alan Antikacı, Celepköy 45 Lik Plak Alan Antikacı, Celepköy Varaklı Halı Alan Antikacı.

Celepköy El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Celepköy Radyo Alan Antikacı, Celepköy Çini Alan Antikacı, Celepköy Mühür Alan Antikacı, Celepköy Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Celepköy Çaydanlık Alan Antikacı, Celepköy Halhal Alan Antikacı, Celepköy Tılsım Alan Antikacı, Celepköy Sepet Alan Antikacı, Celepköy Sandelye Alan Antikacı, Celepköy Eski Oyuncak Alan Antikacı, Celepköy Pikap Alan Antikacı, Celepköy Roman Alan Antikacı, Celepköy Tepsi Alan Antikacı, Celepköy Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Celepköy Forma Alan Antikacı, Celepköy Avize Alan Antikacı, Celepköy Sahan Alan Antikacı, Celepköy Tırnak Ayna Alan Antikacı, Celepköy Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Celepköy Bronz Heykel Alan Antikacı, Celepköy Şamdan Alan Antikacı.

Celepköy Kartpostal Alan Antikacı, Celepköy Hereke Halısı Alan Antikacı, Celepköy Sini Alan Antikacı, Celepköy Tüfek Alan Antikacı, Celepköy Köstekli Saat Alan Antikacı, Celepköy Varaklı Ayna Alan Antikacı, Celepköy Taş Plak Alan Antikacı, Celepköy Gravür Alan Antikacı, Celepköy Kurşun Alan Antikacı, Celepköy Gramafon Alan Antikacı, Celepköy Cd Player Alan Antikacı, Celepköy 78 Lik Plak Alan Antikacı, Celepköy Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Celepköy Kahve Takımı Alan Antikacı, Celepköy Mobilya Alan Antikacı, Celepköy Kapı Alan Antikacı, Celepköy Kaşık Alan Antikacı, Celepköy İbrik Alan Antikacı, Celepköy Yağlı Boya Alan Antikacı, Celepköy Tabanca Alan Antikacı, Celepköy Ferman Alan Antikacı, Celepköy Ebru Alan Antikacı, Celepköy Tabak Alan Antikacı, Celepköy Semaver Alan Antikacı, Celepköy Kutu Alan Antikacı.

Celepköy Kehribar Alan Antikacı, Celepköy Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Celepköy Bronz Alan Antikacı, Celepköy Şişe Alan Antikacı, Celepköy Madalya Nişan Alan Antikacı, Celepköy Anahtar Alan Antikacı, Celepköy Makine Alan Antikacı, Celepköy Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Celepköy Mekanik Alet Alan Antikacı, Celepköy Kolye Alan Antikacı, Celepköy Fotoğraf Alan Antikacı, Celepköy Bünyan Halısı Alan Antikacı, Celepköy Tesbih Alan Antikacı, Celepköy El Dokuması Halı Alan Antikacı, Celepköy Opalin Alan Antikacı, Celepköy Taş Alan Antikacı, Celepköy Metal Alan Antikacı, Celepköy El Yazması Alan Antikacı, Celepköy Terazi Alan Antikacı, Celepköy Tokmak Alan Antikacı, Celepköy Gaz Ocağı Alan Antikacı, Celepköy Dirhem Alan Antikacı, Celepköy El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.