Çelebi Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Çelebi Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Çelebi, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Çelebi olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Çelebi İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Çelebi ve antika satıcıları Çelebi için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Çelebi Antikacı

İstanbul, Çelebi antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Çelebi) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çelebi Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Çelebi Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Çelebi Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Çelebi Takvim Alan Antikacı, Çelebi Mangal Alan Antikacı, Çelebi Bindallı Alan Antikacı, Çelebi Müzik Seti Alan Antikacı, Çelebi Kama Alan Antikacı, Çelebi Kazan Alan Antikacı, Çelebi Kristal Alan Antikacı, Çelebi Kuran Alan Antikacı, Çelebi Kupa Alan Antikacı, Çelebi Ğügüm Alan Antikacı, Çelebi Arma Alan Antikacı, Çelebi Fıçı Alan Antikacı, Çelebi El Yazması Kitap Alan Antikacı, Çelebi Efemera Alan Antikacı, Çelebi Hat Makası Alan Antikacı, Çelebi Silke Alan Antikacı, Çelebi Madalya Alan Antikacı.

Çelebi Tarak Alan Antikacı, Çelebi Harita Alan Antikacı, Çelebi Kandil Alan Antikacı, Çelebi Bez Alan Antikacı, Çelebi Porselen Alan Antikacı, Çelebi Müzik Aleti Alan Antikacı, Çelebi Takı Kutusu Alan Antikacı, Çelebi Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Çelebi Resim Alan Antikacı, Çelebi İpek Halı Alan Antikacı, Çelebi Silah Alan Antikacı, Çelebi Kilim Alan Antikacı, Çelebi Plak Alan Antikacı, Çelebi Kasetçalar Alan Antikacı, Çelebi Zarf Alan Antikacı.

Çelebi Komple Miras Evi Alan Antikacı, Çelebi Yüzük Alan Antikacı, Çelebi Portre Alan Antikacı, Çelebi İran Halısı Alan Antikacı, Çelebi Askeri Malzeme Alanalar, Çelebi Baston Alan Antikacı, Çelebi Bileklik Alan Antikacı, Çelebi Sehpa Alan Antikacı, Çelebi Kamçı Alan Antikacı, Çelebi Hat Alan Antikacı, Çelebi Oyma Alan Antikacı, Çelebi Gümüşlük Alan Antikacı, Çelebi El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Çelebi Kılıç Alan Antikacı, Çelebi Takı Alan Antikacı, Çelebi Cep Saati Alan Antikacı, Çelebi Dvd Alan Antikacı, Çelebi Komple Eşya Alan Antikacı, Çelebi Telefon Alan Antikacı, Çelebi Pipo Alan Antikacı, Çelebi Üç Etek Alan Antikacı, Çelebi Bilezik Alan Antikacı, Çelebi Bardak Alan Antikacı.

Çelebi Tablo Alan Antikacı, Çelebi 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çelebi Sefer Tası Alan Antikacı, Çelebi Dokuma Alan Antikacı, Çelebi Kalem Alan Antikacı, Çelebi Sürahi Alan Antikacı, Çelebi Komple Kütüphane Alan Antikacı, Çelebi Gümüş Alan Antikacı, Çelebi Daktilo Alan Antikacı, Çelebi Pul Alan Antikacı, Çelebi Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Çelebi Bıçak Alan Antikacı, Çelebi Kol Saati Alan Antikacı, Çelebi Makaralı Teyp Alan Antikacı, Çelebi Rozet Alan Antikacı, Çelebi Gelinlik Alan Antikacı, Çelebi Çatal Alan Antikacı, Çelebi Kıyafet Alan Antikacı, Çelebi Duvar Saati Alan Antikacı, Çelebi Fes Alan Antikacı, Çelebi Küp Alan Antikacı, Çelebi Saçma Alan Antikacı.

Çelebi Hat Yazısı Alan Antikacı, Çelebi Ağaç Alan Antikacı, Çelebi Halı Alan Antikacı, Çelebi Günlük Alan Antikacı, Çelebi Yıldız Porselen Alan Antikacı, Çelebi Masa Alan Antikacı, Çelebi Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Çelebi Kitap Alan Antikacı, Çelebi Amfi Alan Antikacı, Çelebi Albüm Alan Antikacı, Çelebi Ahşap Alan Antikacı, Çelebi Gondol Alan Antikacı, Çelebi Çizgi Roman Alan Antikacı, Çelebi Komple Mira Evi Boşaltanlar, Çelebi Pusula Alan Antikacı, Çelebi Gerdanlık Alan Antikacı, Çelebi Cezve Alan Antikacı, Çelebi Şerbetlik Alan Antikacı.

Çelebi Tuval Alan Antikacı, Çelebi Okka Alan Antikacı, Çelebi Fincan Alan Antikacı, Çelebi Cd Alan Antikacı, Çelebi Cam Alan Antikacı, Çelebi Çan Alan Antikacı, Çelebi Hoparlör Alan Antikacı, Çelebi Çiçek Alan Antikacı, Çelebi Retro Eşya Alan Antikacı, Çelebi Vazo Alan Antikacı, Çelebi Koltuk Alan Antikacı, Çelebi Şapka Alan Antikacı, Çelebi Bakır Eşya Alan Antikacı, Çelebi Kilit Alan Antikacı, Çelebi Biblo Alan Antikacı, Çelebi Saat Alan Antikacı, Çelebi Matara Alan Antikacı, Çelebi Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Çelebi 33 Lük Plak Alan Antikacı, Çelebi Nişan Alan Antikacı, Çelebi Seramik Alan Antikacı, Çelebi Minyatür Alan Antikacı, Çelebi Kase Alan Antikacı, Çelebi Tas Alan Antikacı, Çelebi Kavanoz Alan Antikacı, Çelebi 45 Lik Plak Alan Antikacı, Çelebi Varaklı Halı Alan Antikacı.

Çelebi El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Çelebi Radyo Alan Antikacı, Çelebi Çini Alan Antikacı, Çelebi Mühür Alan Antikacı, Çelebi Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Çelebi Çaydanlık Alan Antikacı, Çelebi Halhal Alan Antikacı, Çelebi Tılsım Alan Antikacı, Çelebi Sepet Alan Antikacı, Çelebi Sandelye Alan Antikacı, Çelebi Eski Oyuncak Alan Antikacı, Çelebi Pikap Alan Antikacı, Çelebi Roman Alan Antikacı, Çelebi Tepsi Alan Antikacı, Çelebi Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Çelebi Forma Alan Antikacı, Çelebi Avize Alan Antikacı, Çelebi Sahan Alan Antikacı, Çelebi Tırnak Ayna Alan Antikacı, Çelebi Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Çelebi Bronz Heykel Alan Antikacı, Çelebi Şamdan Alan Antikacı.

Çelebi Kartpostal Alan Antikacı, Çelebi Hereke Halısı Alan Antikacı, Çelebi Sini Alan Antikacı, Çelebi Tüfek Alan Antikacı, Çelebi Köstekli Saat Alan Antikacı, Çelebi Varaklı Ayna Alan Antikacı, Çelebi Taş Plak Alan Antikacı, Çelebi Gravür Alan Antikacı, Çelebi Kurşun Alan Antikacı, Çelebi Gramafon Alan Antikacı, Çelebi Cd Player Alan Antikacı, Çelebi 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çelebi Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Çelebi Kahve Takımı Alan Antikacı, Çelebi Mobilya Alan Antikacı, Çelebi Kapı Alan Antikacı, Çelebi Kaşık Alan Antikacı, Çelebi İbrik Alan Antikacı, Çelebi Yağlı Boya Alan Antikacı, Çelebi Tabanca Alan Antikacı, Çelebi Ferman Alan Antikacı, Çelebi Ebru Alan Antikacı, Çelebi Tabak Alan Antikacı, Çelebi Semaver Alan Antikacı, Çelebi Kutu Alan Antikacı.

Çelebi Kehribar Alan Antikacı, Çelebi Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Çelebi Bronz Alan Antikacı, Çelebi Şişe Alan Antikacı, Çelebi Madalya Nişan Alan Antikacı, Çelebi Anahtar Alan Antikacı, Çelebi Makine Alan Antikacı, Çelebi Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Çelebi Mekanik Alet Alan Antikacı, Çelebi Kolye Alan Antikacı, Çelebi Fotoğraf Alan Antikacı, Çelebi Bünyan Halısı Alan Antikacı, Çelebi Tesbih Alan Antikacı, Çelebi El Dokuması Halı Alan Antikacı, Çelebi Opalin Alan Antikacı, Çelebi Taş Alan Antikacı, Çelebi Metal Alan Antikacı, Çelebi El Yazması Alan Antikacı, Çelebi Terazi Alan Antikacı, Çelebi Tokmak Alan Antikacı, Çelebi Gaz Ocağı Alan Antikacı, Çelebi Dirhem Alan Antikacı, Çelebi El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.