Celaliye Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Celaliye Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Celaliye, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Celaliye olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Celaliye İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Celaliye ve antika satıcıları Celaliye için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Celaliye Antikacı

İstanbul, Celaliye antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Celaliye) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Celaliye Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Celaliye Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Celaliye Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Celaliye Takvim Alan Antikacı, Celaliye Mangal Alan Antikacı, Celaliye Bindallı Alan Antikacı, Celaliye Müzik Seti Alan Antikacı, Celaliye Kama Alan Antikacı, Celaliye Kazan Alan Antikacı, Celaliye Kristal Alan Antikacı, Celaliye Kuran Alan Antikacı, Celaliye Kupa Alan Antikacı, Celaliye Ğügüm Alan Antikacı, Celaliye Arma Alan Antikacı, Celaliye Fıçı Alan Antikacı, Celaliye El Yazması Kitap Alan Antikacı, Celaliye Efemera Alan Antikacı, Celaliye Hat Makası Alan Antikacı, Celaliye Silke Alan Antikacı, Celaliye Madalya Alan Antikacı.

Celaliye Tarak Alan Antikacı, Celaliye Harita Alan Antikacı, Celaliye Kandil Alan Antikacı, Celaliye Bez Alan Antikacı, Celaliye Porselen Alan Antikacı, Celaliye Müzik Aleti Alan Antikacı, Celaliye Takı Kutusu Alan Antikacı, Celaliye Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Celaliye Resim Alan Antikacı, Celaliye İpek Halı Alan Antikacı, Celaliye Silah Alan Antikacı, Celaliye Kilim Alan Antikacı, Celaliye Plak Alan Antikacı, Celaliye Kasetçalar Alan Antikacı, Celaliye Zarf Alan Antikacı.

Celaliye Komple Miras Evi Alan Antikacı, Celaliye Yüzük Alan Antikacı, Celaliye Portre Alan Antikacı, Celaliye İran Halısı Alan Antikacı, Celaliye Askeri Malzeme Alanalar, Celaliye Baston Alan Antikacı, Celaliye Bileklik Alan Antikacı, Celaliye Sehpa Alan Antikacı, Celaliye Kamçı Alan Antikacı, Celaliye Hat Alan Antikacı, Celaliye Oyma Alan Antikacı, Celaliye Gümüşlük Alan Antikacı, Celaliye El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Celaliye Kılıç Alan Antikacı, Celaliye Takı Alan Antikacı, Celaliye Cep Saati Alan Antikacı, Celaliye Dvd Alan Antikacı, Celaliye Komple Eşya Alan Antikacı, Celaliye Telefon Alan Antikacı, Celaliye Pipo Alan Antikacı, Celaliye Üç Etek Alan Antikacı, Celaliye Bilezik Alan Antikacı, Celaliye Bardak Alan Antikacı.

Celaliye Tablo Alan Antikacı, Celaliye 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Celaliye Sefer Tası Alan Antikacı, Celaliye Dokuma Alan Antikacı, Celaliye Kalem Alan Antikacı, Celaliye Sürahi Alan Antikacı, Celaliye Komple Kütüphane Alan Antikacı, Celaliye Gümüş Alan Antikacı, Celaliye Daktilo Alan Antikacı, Celaliye Pul Alan Antikacı, Celaliye Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Celaliye Bıçak Alan Antikacı, Celaliye Kol Saati Alan Antikacı, Celaliye Makaralı Teyp Alan Antikacı, Celaliye Rozet Alan Antikacı, Celaliye Gelinlik Alan Antikacı, Celaliye Çatal Alan Antikacı, Celaliye Kıyafet Alan Antikacı, Celaliye Duvar Saati Alan Antikacı, Celaliye Fes Alan Antikacı, Celaliye Küp Alan Antikacı, Celaliye Saçma Alan Antikacı.

Celaliye Hat Yazısı Alan Antikacı, Celaliye Ağaç Alan Antikacı, Celaliye Halı Alan Antikacı, Celaliye Günlük Alan Antikacı, Celaliye Yıldız Porselen Alan Antikacı, Celaliye Masa Alan Antikacı, Celaliye Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Celaliye Kitap Alan Antikacı, Celaliye Amfi Alan Antikacı, Celaliye Albüm Alan Antikacı, Celaliye Ahşap Alan Antikacı, Celaliye Gondol Alan Antikacı, Celaliye Çizgi Roman Alan Antikacı, Celaliye Komple Mira Evi Boşaltanlar, Celaliye Pusula Alan Antikacı, Celaliye Gerdanlık Alan Antikacı, Celaliye Cezve Alan Antikacı, Celaliye Şerbetlik Alan Antikacı.

Celaliye Tuval Alan Antikacı, Celaliye Okka Alan Antikacı, Celaliye Fincan Alan Antikacı, Celaliye Cd Alan Antikacı, Celaliye Cam Alan Antikacı, Celaliye Çan Alan Antikacı, Celaliye Hoparlör Alan Antikacı, Celaliye Çiçek Alan Antikacı, Celaliye Retro Eşya Alan Antikacı, Celaliye Vazo Alan Antikacı, Celaliye Koltuk Alan Antikacı, Celaliye Şapka Alan Antikacı, Celaliye Bakır Eşya Alan Antikacı, Celaliye Kilit Alan Antikacı, Celaliye Biblo Alan Antikacı, Celaliye Saat Alan Antikacı, Celaliye Matara Alan Antikacı, Celaliye Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Celaliye 33 Lük Plak Alan Antikacı, Celaliye Nişan Alan Antikacı, Celaliye Seramik Alan Antikacı, Celaliye Minyatür Alan Antikacı, Celaliye Kase Alan Antikacı, Celaliye Tas Alan Antikacı, Celaliye Kavanoz Alan Antikacı, Celaliye 45 Lik Plak Alan Antikacı, Celaliye Varaklı Halı Alan Antikacı.

Celaliye El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Celaliye Radyo Alan Antikacı, Celaliye Çini Alan Antikacı, Celaliye Mühür Alan Antikacı, Celaliye Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Celaliye Çaydanlık Alan Antikacı, Celaliye Halhal Alan Antikacı, Celaliye Tılsım Alan Antikacı, Celaliye Sepet Alan Antikacı, Celaliye Sandelye Alan Antikacı, Celaliye Eski Oyuncak Alan Antikacı, Celaliye Pikap Alan Antikacı, Celaliye Roman Alan Antikacı, Celaliye Tepsi Alan Antikacı, Celaliye Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Celaliye Forma Alan Antikacı, Celaliye Avize Alan Antikacı, Celaliye Sahan Alan Antikacı, Celaliye Tırnak Ayna Alan Antikacı, Celaliye Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Celaliye Bronz Heykel Alan Antikacı, Celaliye Şamdan Alan Antikacı.

Celaliye Kartpostal Alan Antikacı, Celaliye Hereke Halısı Alan Antikacı, Celaliye Sini Alan Antikacı, Celaliye Tüfek Alan Antikacı, Celaliye Köstekli Saat Alan Antikacı, Celaliye Varaklı Ayna Alan Antikacı, Celaliye Taş Plak Alan Antikacı, Celaliye Gravür Alan Antikacı, Celaliye Kurşun Alan Antikacı, Celaliye Gramafon Alan Antikacı, Celaliye Cd Player Alan Antikacı, Celaliye 78 Lik Plak Alan Antikacı, Celaliye Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Celaliye Kahve Takımı Alan Antikacı, Celaliye Mobilya Alan Antikacı, Celaliye Kapı Alan Antikacı, Celaliye Kaşık Alan Antikacı, Celaliye İbrik Alan Antikacı, Celaliye Yağlı Boya Alan Antikacı, Celaliye Tabanca Alan Antikacı, Celaliye Ferman Alan Antikacı, Celaliye Ebru Alan Antikacı, Celaliye Tabak Alan Antikacı, Celaliye Semaver Alan Antikacı, Celaliye Kutu Alan Antikacı.

Celaliye Kehribar Alan Antikacı, Celaliye Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Celaliye Bronz Alan Antikacı, Celaliye Şişe Alan Antikacı, Celaliye Madalya Nişan Alan Antikacı, Celaliye Anahtar Alan Antikacı, Celaliye Makine Alan Antikacı, Celaliye Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Celaliye Mekanik Alet Alan Antikacı, Celaliye Kolye Alan Antikacı, Celaliye Fotoğraf Alan Antikacı, Celaliye Bünyan Halısı Alan Antikacı, Celaliye Tesbih Alan Antikacı, Celaliye El Dokuması Halı Alan Antikacı, Celaliye Opalin Alan Antikacı, Celaliye Taş Alan Antikacı, Celaliye Metal Alan Antikacı, Celaliye El Yazması Alan Antikacı, Celaliye Terazi Alan Antikacı, Celaliye Tokmak Alan Antikacı, Celaliye Gaz Ocağı Alan Antikacı, Celaliye Dirhem Alan Antikacı, Celaliye El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.