Cebeci Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Cebeci Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Cebeci, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Cebeci olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Cebeci İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Cebeci ve antika satıcıları Cebeci için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Cebeci Antikacı

İstanbul, Cebeci antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Cebeci) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Cebeci Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Cebeci Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Cebeci Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Cebeci Takvim Alan Antikacı, Cebeci Mangal Alan Antikacı, Cebeci Bindallı Alan Antikacı, Cebeci Müzik Seti Alan Antikacı, Cebeci Kama Alan Antikacı, Cebeci Kazan Alan Antikacı, Cebeci Kristal Alan Antikacı, Cebeci Kuran Alan Antikacı, Cebeci Kupa Alan Antikacı, Cebeci Ğügüm Alan Antikacı, Cebeci Arma Alan Antikacı, Cebeci Fıçı Alan Antikacı, Cebeci El Yazması Kitap Alan Antikacı, Cebeci Efemera Alan Antikacı, Cebeci Hat Makası Alan Antikacı, Cebeci Silke Alan Antikacı, Cebeci Madalya Alan Antikacı.

Cebeci Tarak Alan Antikacı, Cebeci Harita Alan Antikacı, Cebeci Kandil Alan Antikacı, Cebeci Bez Alan Antikacı, Cebeci Porselen Alan Antikacı, Cebeci Müzik Aleti Alan Antikacı, Cebeci Takı Kutusu Alan Antikacı, Cebeci Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Cebeci Resim Alan Antikacı, Cebeci İpek Halı Alan Antikacı, Cebeci Silah Alan Antikacı, Cebeci Kilim Alan Antikacı, Cebeci Plak Alan Antikacı, Cebeci Kasetçalar Alan Antikacı, Cebeci Zarf Alan Antikacı.

Cebeci Komple Miras Evi Alan Antikacı, Cebeci Yüzük Alan Antikacı, Cebeci Portre Alan Antikacı, Cebeci İran Halısı Alan Antikacı, Cebeci Askeri Malzeme Alanalar, Cebeci Baston Alan Antikacı, Cebeci Bileklik Alan Antikacı, Cebeci Sehpa Alan Antikacı, Cebeci Kamçı Alan Antikacı, Cebeci Hat Alan Antikacı, Cebeci Oyma Alan Antikacı, Cebeci Gümüşlük Alan Antikacı, Cebeci El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Cebeci Kılıç Alan Antikacı, Cebeci Takı Alan Antikacı, Cebeci Cep Saati Alan Antikacı, Cebeci Dvd Alan Antikacı, Cebeci Komple Eşya Alan Antikacı, Cebeci Telefon Alan Antikacı, Cebeci Pipo Alan Antikacı, Cebeci Üç Etek Alan Antikacı, Cebeci Bilezik Alan Antikacı, Cebeci Bardak Alan Antikacı.

Cebeci Tablo Alan Antikacı, Cebeci 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Cebeci Sefer Tası Alan Antikacı, Cebeci Dokuma Alan Antikacı, Cebeci Kalem Alan Antikacı, Cebeci Sürahi Alan Antikacı, Cebeci Komple Kütüphane Alan Antikacı, Cebeci Gümüş Alan Antikacı, Cebeci Daktilo Alan Antikacı, Cebeci Pul Alan Antikacı, Cebeci Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Cebeci Bıçak Alan Antikacı, Cebeci Kol Saati Alan Antikacı, Cebeci Makaralı Teyp Alan Antikacı, Cebeci Rozet Alan Antikacı, Cebeci Gelinlik Alan Antikacı, Cebeci Çatal Alan Antikacı, Cebeci Kıyafet Alan Antikacı, Cebeci Duvar Saati Alan Antikacı, Cebeci Fes Alan Antikacı, Cebeci Küp Alan Antikacı, Cebeci Saçma Alan Antikacı.

Cebeci Hat Yazısı Alan Antikacı, Cebeci Ağaç Alan Antikacı, Cebeci Halı Alan Antikacı, Cebeci Günlük Alan Antikacı, Cebeci Yıldız Porselen Alan Antikacı, Cebeci Masa Alan Antikacı, Cebeci Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Cebeci Kitap Alan Antikacı, Cebeci Amfi Alan Antikacı, Cebeci Albüm Alan Antikacı, Cebeci Ahşap Alan Antikacı, Cebeci Gondol Alan Antikacı, Cebeci Çizgi Roman Alan Antikacı, Cebeci Komple Mira Evi Boşaltanlar, Cebeci Pusula Alan Antikacı, Cebeci Gerdanlık Alan Antikacı, Cebeci Cezve Alan Antikacı, Cebeci Şerbetlik Alan Antikacı.

Cebeci Tuval Alan Antikacı, Cebeci Okka Alan Antikacı, Cebeci Fincan Alan Antikacı, Cebeci Cd Alan Antikacı, Cebeci Cam Alan Antikacı, Cebeci Çan Alan Antikacı, Cebeci Hoparlör Alan Antikacı, Cebeci Çiçek Alan Antikacı, Cebeci Retro Eşya Alan Antikacı, Cebeci Vazo Alan Antikacı, Cebeci Koltuk Alan Antikacı, Cebeci Şapka Alan Antikacı, Cebeci Bakır Eşya Alan Antikacı, Cebeci Kilit Alan Antikacı, Cebeci Biblo Alan Antikacı, Cebeci Saat Alan Antikacı, Cebeci Matara Alan Antikacı, Cebeci Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Cebeci 33 Lük Plak Alan Antikacı, Cebeci Nişan Alan Antikacı, Cebeci Seramik Alan Antikacı, Cebeci Minyatür Alan Antikacı, Cebeci Kase Alan Antikacı, Cebeci Tas Alan Antikacı, Cebeci Kavanoz Alan Antikacı, Cebeci 45 Lik Plak Alan Antikacı, Cebeci Varaklı Halı Alan Antikacı.

Cebeci El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Cebeci Radyo Alan Antikacı, Cebeci Çini Alan Antikacı, Cebeci Mühür Alan Antikacı, Cebeci Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Cebeci Çaydanlık Alan Antikacı, Cebeci Halhal Alan Antikacı, Cebeci Tılsım Alan Antikacı, Cebeci Sepet Alan Antikacı, Cebeci Sandelye Alan Antikacı, Cebeci Eski Oyuncak Alan Antikacı, Cebeci Pikap Alan Antikacı, Cebeci Roman Alan Antikacı, Cebeci Tepsi Alan Antikacı, Cebeci Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Cebeci Forma Alan Antikacı, Cebeci Avize Alan Antikacı, Cebeci Sahan Alan Antikacı, Cebeci Tırnak Ayna Alan Antikacı, Cebeci Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Cebeci Bronz Heykel Alan Antikacı, Cebeci Şamdan Alan Antikacı.

Cebeci Kartpostal Alan Antikacı, Cebeci Hereke Halısı Alan Antikacı, Cebeci Sini Alan Antikacı, Cebeci Tüfek Alan Antikacı, Cebeci Köstekli Saat Alan Antikacı, Cebeci Varaklı Ayna Alan Antikacı, Cebeci Taş Plak Alan Antikacı, Cebeci Gravür Alan Antikacı, Cebeci Kurşun Alan Antikacı, Cebeci Gramafon Alan Antikacı, Cebeci Cd Player Alan Antikacı, Cebeci 78 Lik Plak Alan Antikacı, Cebeci Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Cebeci Kahve Takımı Alan Antikacı, Cebeci Mobilya Alan Antikacı, Cebeci Kapı Alan Antikacı, Cebeci Kaşık Alan Antikacı, Cebeci İbrik Alan Antikacı, Cebeci Yağlı Boya Alan Antikacı, Cebeci Tabanca Alan Antikacı, Cebeci Ferman Alan Antikacı, Cebeci Ebru Alan Antikacı, Cebeci Tabak Alan Antikacı, Cebeci Semaver Alan Antikacı, Cebeci Kutu Alan Antikacı.

Cebeci Kehribar Alan Antikacı, Cebeci Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Cebeci Bronz Alan Antikacı, Cebeci Şişe Alan Antikacı, Cebeci Madalya Nişan Alan Antikacı, Cebeci Anahtar Alan Antikacı, Cebeci Makine Alan Antikacı, Cebeci Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Cebeci Mekanik Alet Alan Antikacı, Cebeci Kolye Alan Antikacı, Cebeci Fotoğraf Alan Antikacı, Cebeci Bünyan Halısı Alan Antikacı, Cebeci Tesbih Alan Antikacı, Cebeci El Dokuması Halı Alan Antikacı, Cebeci Opalin Alan Antikacı, Cebeci Taş Alan Antikacı, Cebeci Metal Alan Antikacı, Cebeci El Yazması Alan Antikacı, Cebeci Terazi Alan Antikacı, Cebeci Tokmak Alan Antikacı, Cebeci Gaz Ocağı Alan Antikacı, Cebeci Dirhem Alan Antikacı, Cebeci El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.