Çayırdere Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Çayırdere Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Çayırdere, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Çayırdere olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Çayırdere İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Çayırdere ve antika satıcıları Çayırdere için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Çayırdere Antikacı

İstanbul, Çayırdere antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Çayırdere) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çayırdere Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Çayırdere Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Çayırdere Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Çayırdere Takvim Alan Antikacı, Çayırdere Mangal Alan Antikacı, Çayırdere Bindallı Alan Antikacı, Çayırdere Müzik Seti Alan Antikacı, Çayırdere Kama Alan Antikacı, Çayırdere Kazan Alan Antikacı, Çayırdere Kristal Alan Antikacı, Çayırdere Kuran Alan Antikacı, Çayırdere Kupa Alan Antikacı, Çayırdere Ğügüm Alan Antikacı, Çayırdere Arma Alan Antikacı, Çayırdere Fıçı Alan Antikacı, Çayırdere El Yazması Kitap Alan Antikacı, Çayırdere Efemera Alan Antikacı, Çayırdere Hat Makası Alan Antikacı, Çayırdere Silke Alan Antikacı, Çayırdere Madalya Alan Antikacı.

Çayırdere Tarak Alan Antikacı, Çayırdere Harita Alan Antikacı, Çayırdere Kandil Alan Antikacı, Çayırdere Bez Alan Antikacı, Çayırdere Porselen Alan Antikacı, Çayırdere Müzik Aleti Alan Antikacı, Çayırdere Takı Kutusu Alan Antikacı, Çayırdere Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Çayırdere Resim Alan Antikacı, Çayırdere İpek Halı Alan Antikacı, Çayırdere Silah Alan Antikacı, Çayırdere Kilim Alan Antikacı, Çayırdere Plak Alan Antikacı, Çayırdere Kasetçalar Alan Antikacı, Çayırdere Zarf Alan Antikacı.

Çayırdere Komple Miras Evi Alan Antikacı, Çayırdere Yüzük Alan Antikacı, Çayırdere Portre Alan Antikacı, Çayırdere İran Halısı Alan Antikacı, Çayırdere Askeri Malzeme Alanalar, Çayırdere Baston Alan Antikacı, Çayırdere Bileklik Alan Antikacı, Çayırdere Sehpa Alan Antikacı, Çayırdere Kamçı Alan Antikacı, Çayırdere Hat Alan Antikacı, Çayırdere Oyma Alan Antikacı, Çayırdere Gümüşlük Alan Antikacı, Çayırdere El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Çayırdere Kılıç Alan Antikacı, Çayırdere Takı Alan Antikacı, Çayırdere Cep Saati Alan Antikacı, Çayırdere Dvd Alan Antikacı, Çayırdere Komple Eşya Alan Antikacı, Çayırdere Telefon Alan Antikacı, Çayırdere Pipo Alan Antikacı, Çayırdere Üç Etek Alan Antikacı, Çayırdere Bilezik Alan Antikacı, Çayırdere Bardak Alan Antikacı.

Çayırdere Tablo Alan Antikacı, Çayırdere 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çayırdere Sefer Tası Alan Antikacı, Çayırdere Dokuma Alan Antikacı, Çayırdere Kalem Alan Antikacı, Çayırdere Sürahi Alan Antikacı, Çayırdere Komple Kütüphane Alan Antikacı, Çayırdere Gümüş Alan Antikacı, Çayırdere Daktilo Alan Antikacı, Çayırdere Pul Alan Antikacı, Çayırdere Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Çayırdere Bıçak Alan Antikacı, Çayırdere Kol Saati Alan Antikacı, Çayırdere Makaralı Teyp Alan Antikacı, Çayırdere Rozet Alan Antikacı, Çayırdere Gelinlik Alan Antikacı, Çayırdere Çatal Alan Antikacı, Çayırdere Kıyafet Alan Antikacı, Çayırdere Duvar Saati Alan Antikacı, Çayırdere Fes Alan Antikacı, Çayırdere Küp Alan Antikacı, Çayırdere Saçma Alan Antikacı.

Çayırdere Hat Yazısı Alan Antikacı, Çayırdere Ağaç Alan Antikacı, Çayırdere Halı Alan Antikacı, Çayırdere Günlük Alan Antikacı, Çayırdere Yıldız Porselen Alan Antikacı, Çayırdere Masa Alan Antikacı, Çayırdere Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Çayırdere Kitap Alan Antikacı, Çayırdere Amfi Alan Antikacı, Çayırdere Albüm Alan Antikacı, Çayırdere Ahşap Alan Antikacı, Çayırdere Gondol Alan Antikacı, Çayırdere Çizgi Roman Alan Antikacı, Çayırdere Komple Mira Evi Boşaltanlar, Çayırdere Pusula Alan Antikacı, Çayırdere Gerdanlık Alan Antikacı, Çayırdere Cezve Alan Antikacı, Çayırdere Şerbetlik Alan Antikacı.

Çayırdere Tuval Alan Antikacı, Çayırdere Okka Alan Antikacı, Çayırdere Fincan Alan Antikacı, Çayırdere Cd Alan Antikacı, Çayırdere Cam Alan Antikacı, Çayırdere Çan Alan Antikacı, Çayırdere Hoparlör Alan Antikacı, Çayırdere Çiçek Alan Antikacı, Çayırdere Retro Eşya Alan Antikacı, Çayırdere Vazo Alan Antikacı, Çayırdere Koltuk Alan Antikacı, Çayırdere Şapka Alan Antikacı, Çayırdere Bakır Eşya Alan Antikacı, Çayırdere Kilit Alan Antikacı, Çayırdere Biblo Alan Antikacı, Çayırdere Saat Alan Antikacı, Çayırdere Matara Alan Antikacı, Çayırdere Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Çayırdere 33 Lük Plak Alan Antikacı, Çayırdere Nişan Alan Antikacı, Çayırdere Seramik Alan Antikacı, Çayırdere Minyatür Alan Antikacı, Çayırdere Kase Alan Antikacı, Çayırdere Tas Alan Antikacı, Çayırdere Kavanoz Alan Antikacı, Çayırdere 45 Lik Plak Alan Antikacı, Çayırdere Varaklı Halı Alan Antikacı.

Çayırdere El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Çayırdere Radyo Alan Antikacı, Çayırdere Çini Alan Antikacı, Çayırdere Mühür Alan Antikacı, Çayırdere Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Çayırdere Çaydanlık Alan Antikacı, Çayırdere Halhal Alan Antikacı, Çayırdere Tılsım Alan Antikacı, Çayırdere Sepet Alan Antikacı, Çayırdere Sandelye Alan Antikacı, Çayırdere Eski Oyuncak Alan Antikacı, Çayırdere Pikap Alan Antikacı, Çayırdere Roman Alan Antikacı, Çayırdere Tepsi Alan Antikacı, Çayırdere Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Çayırdere Forma Alan Antikacı, Çayırdere Avize Alan Antikacı, Çayırdere Sahan Alan Antikacı, Çayırdere Tırnak Ayna Alan Antikacı, Çayırdere Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Çayırdere Bronz Heykel Alan Antikacı, Çayırdere Şamdan Alan Antikacı.

Çayırdere Kartpostal Alan Antikacı, Çayırdere Hereke Halısı Alan Antikacı, Çayırdere Sini Alan Antikacı, Çayırdere Tüfek Alan Antikacı, Çayırdere Köstekli Saat Alan Antikacı, Çayırdere Varaklı Ayna Alan Antikacı, Çayırdere Taş Plak Alan Antikacı, Çayırdere Gravür Alan Antikacı, Çayırdere Kurşun Alan Antikacı, Çayırdere Gramafon Alan Antikacı, Çayırdere Cd Player Alan Antikacı, Çayırdere 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çayırdere Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Çayırdere Kahve Takımı Alan Antikacı, Çayırdere Mobilya Alan Antikacı, Çayırdere Kapı Alan Antikacı, Çayırdere Kaşık Alan Antikacı, Çayırdere İbrik Alan Antikacı, Çayırdere Yağlı Boya Alan Antikacı, Çayırdere Tabanca Alan Antikacı, Çayırdere Ferman Alan Antikacı, Çayırdere Ebru Alan Antikacı, Çayırdere Tabak Alan Antikacı, Çayırdere Semaver Alan Antikacı, Çayırdere Kutu Alan Antikacı.

Çayırdere Kehribar Alan Antikacı, Çayırdere Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Çayırdere Bronz Alan Antikacı, Çayırdere Şişe Alan Antikacı, Çayırdere Madalya Nişan Alan Antikacı, Çayırdere Anahtar Alan Antikacı, Çayırdere Makine Alan Antikacı, Çayırdere Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Çayırdere Mekanik Alet Alan Antikacı, Çayırdere Kolye Alan Antikacı, Çayırdere Fotoğraf Alan Antikacı, Çayırdere Bünyan Halısı Alan Antikacı, Çayırdere Tesbih Alan Antikacı, Çayırdere El Dokuması Halı Alan Antikacı, Çayırdere Opalin Alan Antikacı, Çayırdere Taş Alan Antikacı, Çayırdere Metal Alan Antikacı, Çayırdere El Yazması Alan Antikacı, Çayırdere Terazi Alan Antikacı, Çayırdere Tokmak Alan Antikacı, Çayırdere Gaz Ocağı Alan Antikacı, Çayırdere Dirhem Alan Antikacı, Çayırdere El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.