Çayırbaşı Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Çayırbaşı Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Çayırbaşı, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Çayırbaşı olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Çayırbaşı İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Çayırbaşı ve antika satıcıları Çayırbaşı için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Çayırbaşı Antikacı

İstanbul, Çayırbaşı antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Çayırbaşı) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çayırbaşı Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Çayırbaşı Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Çayırbaşı Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Çayırbaşı Takvim Alan Antikacı, Çayırbaşı Mangal Alan Antikacı, Çayırbaşı Bindallı Alan Antikacı, Çayırbaşı Müzik Seti Alan Antikacı, Çayırbaşı Kama Alan Antikacı, Çayırbaşı Kazan Alan Antikacı, Çayırbaşı Kristal Alan Antikacı, Çayırbaşı Kuran Alan Antikacı, Çayırbaşı Kupa Alan Antikacı, Çayırbaşı Ğügüm Alan Antikacı, Çayırbaşı Arma Alan Antikacı, Çayırbaşı Fıçı Alan Antikacı, Çayırbaşı El Yazması Kitap Alan Antikacı, Çayırbaşı Efemera Alan Antikacı, Çayırbaşı Hat Makası Alan Antikacı, Çayırbaşı Silke Alan Antikacı, Çayırbaşı Madalya Alan Antikacı.

Çayırbaşı Tarak Alan Antikacı, Çayırbaşı Harita Alan Antikacı, Çayırbaşı Kandil Alan Antikacı, Çayırbaşı Bez Alan Antikacı, Çayırbaşı Porselen Alan Antikacı, Çayırbaşı Müzik Aleti Alan Antikacı, Çayırbaşı Takı Kutusu Alan Antikacı, Çayırbaşı Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Çayırbaşı Resim Alan Antikacı, Çayırbaşı İpek Halı Alan Antikacı, Çayırbaşı Silah Alan Antikacı, Çayırbaşı Kilim Alan Antikacı, Çayırbaşı Plak Alan Antikacı, Çayırbaşı Kasetçalar Alan Antikacı, Çayırbaşı Zarf Alan Antikacı.

Çayırbaşı Komple Miras Evi Alan Antikacı, Çayırbaşı Yüzük Alan Antikacı, Çayırbaşı Portre Alan Antikacı, Çayırbaşı İran Halısı Alan Antikacı, Çayırbaşı Askeri Malzeme Alanalar, Çayırbaşı Baston Alan Antikacı, Çayırbaşı Bileklik Alan Antikacı, Çayırbaşı Sehpa Alan Antikacı, Çayırbaşı Kamçı Alan Antikacı, Çayırbaşı Hat Alan Antikacı, Çayırbaşı Oyma Alan Antikacı, Çayırbaşı Gümüşlük Alan Antikacı, Çayırbaşı El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Çayırbaşı Kılıç Alan Antikacı, Çayırbaşı Takı Alan Antikacı, Çayırbaşı Cep Saati Alan Antikacı, Çayırbaşı Dvd Alan Antikacı, Çayırbaşı Komple Eşya Alan Antikacı, Çayırbaşı Telefon Alan Antikacı, Çayırbaşı Pipo Alan Antikacı, Çayırbaşı Üç Etek Alan Antikacı, Çayırbaşı Bilezik Alan Antikacı, Çayırbaşı Bardak Alan Antikacı.

Çayırbaşı Tablo Alan Antikacı, Çayırbaşı 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çayırbaşı Sefer Tası Alan Antikacı, Çayırbaşı Dokuma Alan Antikacı, Çayırbaşı Kalem Alan Antikacı, Çayırbaşı Sürahi Alan Antikacı, Çayırbaşı Komple Kütüphane Alan Antikacı, Çayırbaşı Gümüş Alan Antikacı, Çayırbaşı Daktilo Alan Antikacı, Çayırbaşı Pul Alan Antikacı, Çayırbaşı Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Çayırbaşı Bıçak Alan Antikacı, Çayırbaşı Kol Saati Alan Antikacı, Çayırbaşı Makaralı Teyp Alan Antikacı, Çayırbaşı Rozet Alan Antikacı, Çayırbaşı Gelinlik Alan Antikacı, Çayırbaşı Çatal Alan Antikacı, Çayırbaşı Kıyafet Alan Antikacı, Çayırbaşı Duvar Saati Alan Antikacı, Çayırbaşı Fes Alan Antikacı, Çayırbaşı Küp Alan Antikacı, Çayırbaşı Saçma Alan Antikacı.

Çayırbaşı Hat Yazısı Alan Antikacı, Çayırbaşı Ağaç Alan Antikacı, Çayırbaşı Halı Alan Antikacı, Çayırbaşı Günlük Alan Antikacı, Çayırbaşı Yıldız Porselen Alan Antikacı, Çayırbaşı Masa Alan Antikacı, Çayırbaşı Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Çayırbaşı Kitap Alan Antikacı, Çayırbaşı Amfi Alan Antikacı, Çayırbaşı Albüm Alan Antikacı, Çayırbaşı Ahşap Alan Antikacı, Çayırbaşı Gondol Alan Antikacı, Çayırbaşı Çizgi Roman Alan Antikacı, Çayırbaşı Komple Mira Evi Boşaltanlar, Çayırbaşı Pusula Alan Antikacı, Çayırbaşı Gerdanlık Alan Antikacı, Çayırbaşı Cezve Alan Antikacı, Çayırbaşı Şerbetlik Alan Antikacı.

Çayırbaşı Tuval Alan Antikacı, Çayırbaşı Okka Alan Antikacı, Çayırbaşı Fincan Alan Antikacı, Çayırbaşı Cd Alan Antikacı, Çayırbaşı Cam Alan Antikacı, Çayırbaşı Çan Alan Antikacı, Çayırbaşı Hoparlör Alan Antikacı, Çayırbaşı Çiçek Alan Antikacı, Çayırbaşı Retro Eşya Alan Antikacı, Çayırbaşı Vazo Alan Antikacı, Çayırbaşı Koltuk Alan Antikacı, Çayırbaşı Şapka Alan Antikacı, Çayırbaşı Bakır Eşya Alan Antikacı, Çayırbaşı Kilit Alan Antikacı, Çayırbaşı Biblo Alan Antikacı, Çayırbaşı Saat Alan Antikacı, Çayırbaşı Matara Alan Antikacı, Çayırbaşı Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Çayırbaşı 33 Lük Plak Alan Antikacı, Çayırbaşı Nişan Alan Antikacı, Çayırbaşı Seramik Alan Antikacı, Çayırbaşı Minyatür Alan Antikacı, Çayırbaşı Kase Alan Antikacı, Çayırbaşı Tas Alan Antikacı, Çayırbaşı Kavanoz Alan Antikacı, Çayırbaşı 45 Lik Plak Alan Antikacı, Çayırbaşı Varaklı Halı Alan Antikacı.

Çayırbaşı El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Çayırbaşı Radyo Alan Antikacı, Çayırbaşı Çini Alan Antikacı, Çayırbaşı Mühür Alan Antikacı, Çayırbaşı Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Çayırbaşı Çaydanlık Alan Antikacı, Çayırbaşı Halhal Alan Antikacı, Çayırbaşı Tılsım Alan Antikacı, Çayırbaşı Sepet Alan Antikacı, Çayırbaşı Sandelye Alan Antikacı, Çayırbaşı Eski Oyuncak Alan Antikacı, Çayırbaşı Pikap Alan Antikacı, Çayırbaşı Roman Alan Antikacı, Çayırbaşı Tepsi Alan Antikacı, Çayırbaşı Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Çayırbaşı Forma Alan Antikacı, Çayırbaşı Avize Alan Antikacı, Çayırbaşı Sahan Alan Antikacı, Çayırbaşı Tırnak Ayna Alan Antikacı, Çayırbaşı Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Çayırbaşı Bronz Heykel Alan Antikacı, Çayırbaşı Şamdan Alan Antikacı.

Çayırbaşı Kartpostal Alan Antikacı, Çayırbaşı Hereke Halısı Alan Antikacı, Çayırbaşı Sini Alan Antikacı, Çayırbaşı Tüfek Alan Antikacı, Çayırbaşı Köstekli Saat Alan Antikacı, Çayırbaşı Varaklı Ayna Alan Antikacı, Çayırbaşı Taş Plak Alan Antikacı, Çayırbaşı Gravür Alan Antikacı, Çayırbaşı Kurşun Alan Antikacı, Çayırbaşı Gramafon Alan Antikacı, Çayırbaşı Cd Player Alan Antikacı, Çayırbaşı 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çayırbaşı Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Çayırbaşı Kahve Takımı Alan Antikacı, Çayırbaşı Mobilya Alan Antikacı, Çayırbaşı Kapı Alan Antikacı, Çayırbaşı Kaşık Alan Antikacı, Çayırbaşı İbrik Alan Antikacı, Çayırbaşı Yağlı Boya Alan Antikacı, Çayırbaşı Tabanca Alan Antikacı, Çayırbaşı Ferman Alan Antikacı, Çayırbaşı Ebru Alan Antikacı, Çayırbaşı Tabak Alan Antikacı, Çayırbaşı Semaver Alan Antikacı, Çayırbaşı Kutu Alan Antikacı.

Çayırbaşı Kehribar Alan Antikacı, Çayırbaşı Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Çayırbaşı Bronz Alan Antikacı, Çayırbaşı Şişe Alan Antikacı, Çayırbaşı Madalya Nişan Alan Antikacı, Çayırbaşı Anahtar Alan Antikacı, Çayırbaşı Makine Alan Antikacı, Çayırbaşı Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Çayırbaşı Mekanik Alet Alan Antikacı, Çayırbaşı Kolye Alan Antikacı, Çayırbaşı Fotoğraf Alan Antikacı, Çayırbaşı Bünyan Halısı Alan Antikacı, Çayırbaşı Tesbih Alan Antikacı, Çayırbaşı El Dokuması Halı Alan Antikacı, Çayırbaşı Opalin Alan Antikacı, Çayırbaşı Taş Alan Antikacı, Çayırbaşı Metal Alan Antikacı, Çayırbaşı El Yazması Alan Antikacı, Çayırbaşı Terazi Alan Antikacı, Çayırbaşı Tokmak Alan Antikacı, Çayırbaşı Gaz Ocağı Alan Antikacı, Çayırbaşı Dirhem Alan Antikacı, Çayırbaşı El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.