Çavuşoğlu Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Çavuşoğlu Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Çavuşoğlu, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Çavuşoğlu olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Çavuşoğlu İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Çavuşoğlu ve antika satıcıları Çavuşoğlu için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Çavuşoğlu Antikacı

İstanbul, Çavuşoğlu antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Çavuşoğlu) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çavuşoğlu Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Çavuşoğlu Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Çavuşoğlu Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Çavuşoğlu Takvim Alan Antikacı, Çavuşoğlu Mangal Alan Antikacı, Çavuşoğlu Bindallı Alan Antikacı, Çavuşoğlu Müzik Seti Alan Antikacı, Çavuşoğlu Kama Alan Antikacı, Çavuşoğlu Kazan Alan Antikacı, Çavuşoğlu Kristal Alan Antikacı, Çavuşoğlu Kuran Alan Antikacı, Çavuşoğlu Kupa Alan Antikacı, Çavuşoğlu Ğügüm Alan Antikacı, Çavuşoğlu Arma Alan Antikacı, Çavuşoğlu Fıçı Alan Antikacı, Çavuşoğlu El Yazması Kitap Alan Antikacı, Çavuşoğlu Efemera Alan Antikacı, Çavuşoğlu Hat Makası Alan Antikacı, Çavuşoğlu Silke Alan Antikacı, Çavuşoğlu Madalya Alan Antikacı.

Çavuşoğlu Tarak Alan Antikacı, Çavuşoğlu Harita Alan Antikacı, Çavuşoğlu Kandil Alan Antikacı, Çavuşoğlu Bez Alan Antikacı, Çavuşoğlu Porselen Alan Antikacı, Çavuşoğlu Müzik Aleti Alan Antikacı, Çavuşoğlu Takı Kutusu Alan Antikacı, Çavuşoğlu Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Çavuşoğlu Resim Alan Antikacı, Çavuşoğlu İpek Halı Alan Antikacı, Çavuşoğlu Silah Alan Antikacı, Çavuşoğlu Kilim Alan Antikacı, Çavuşoğlu Plak Alan Antikacı, Çavuşoğlu Kasetçalar Alan Antikacı, Çavuşoğlu Zarf Alan Antikacı.

Çavuşoğlu Komple Miras Evi Alan Antikacı, Çavuşoğlu Yüzük Alan Antikacı, Çavuşoğlu Portre Alan Antikacı, Çavuşoğlu İran Halısı Alan Antikacı, Çavuşoğlu Askeri Malzeme Alanalar, Çavuşoğlu Baston Alan Antikacı, Çavuşoğlu Bileklik Alan Antikacı, Çavuşoğlu Sehpa Alan Antikacı, Çavuşoğlu Kamçı Alan Antikacı, Çavuşoğlu Hat Alan Antikacı, Çavuşoğlu Oyma Alan Antikacı, Çavuşoğlu Gümüşlük Alan Antikacı, Çavuşoğlu El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Çavuşoğlu Kılıç Alan Antikacı, Çavuşoğlu Takı Alan Antikacı, Çavuşoğlu Cep Saati Alan Antikacı, Çavuşoğlu Dvd Alan Antikacı, Çavuşoğlu Komple Eşya Alan Antikacı, Çavuşoğlu Telefon Alan Antikacı, Çavuşoğlu Pipo Alan Antikacı, Çavuşoğlu Üç Etek Alan Antikacı, Çavuşoğlu Bilezik Alan Antikacı, Çavuşoğlu Bardak Alan Antikacı.

Çavuşoğlu Tablo Alan Antikacı, Çavuşoğlu 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çavuşoğlu Sefer Tası Alan Antikacı, Çavuşoğlu Dokuma Alan Antikacı, Çavuşoğlu Kalem Alan Antikacı, Çavuşoğlu Sürahi Alan Antikacı, Çavuşoğlu Komple Kütüphane Alan Antikacı, Çavuşoğlu Gümüş Alan Antikacı, Çavuşoğlu Daktilo Alan Antikacı, Çavuşoğlu Pul Alan Antikacı, Çavuşoğlu Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Çavuşoğlu Bıçak Alan Antikacı, Çavuşoğlu Kol Saati Alan Antikacı, Çavuşoğlu Makaralı Teyp Alan Antikacı, Çavuşoğlu Rozet Alan Antikacı, Çavuşoğlu Gelinlik Alan Antikacı, Çavuşoğlu Çatal Alan Antikacı, Çavuşoğlu Kıyafet Alan Antikacı, Çavuşoğlu Duvar Saati Alan Antikacı, Çavuşoğlu Fes Alan Antikacı, Çavuşoğlu Küp Alan Antikacı, Çavuşoğlu Saçma Alan Antikacı.

Çavuşoğlu Hat Yazısı Alan Antikacı, Çavuşoğlu Ağaç Alan Antikacı, Çavuşoğlu Halı Alan Antikacı, Çavuşoğlu Günlük Alan Antikacı, Çavuşoğlu Yıldız Porselen Alan Antikacı, Çavuşoğlu Masa Alan Antikacı, Çavuşoğlu Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Çavuşoğlu Kitap Alan Antikacı, Çavuşoğlu Amfi Alan Antikacı, Çavuşoğlu Albüm Alan Antikacı, Çavuşoğlu Ahşap Alan Antikacı, Çavuşoğlu Gondol Alan Antikacı, Çavuşoğlu Çizgi Roman Alan Antikacı, Çavuşoğlu Komple Mira Evi Boşaltanlar, Çavuşoğlu Pusula Alan Antikacı, Çavuşoğlu Gerdanlık Alan Antikacı, Çavuşoğlu Cezve Alan Antikacı, Çavuşoğlu Şerbetlik Alan Antikacı.

Çavuşoğlu Tuval Alan Antikacı, Çavuşoğlu Okka Alan Antikacı, Çavuşoğlu Fincan Alan Antikacı, Çavuşoğlu Cd Alan Antikacı, Çavuşoğlu Cam Alan Antikacı, Çavuşoğlu Çan Alan Antikacı, Çavuşoğlu Hoparlör Alan Antikacı, Çavuşoğlu Çiçek Alan Antikacı, Çavuşoğlu Retro Eşya Alan Antikacı, Çavuşoğlu Vazo Alan Antikacı, Çavuşoğlu Koltuk Alan Antikacı, Çavuşoğlu Şapka Alan Antikacı, Çavuşoğlu Bakır Eşya Alan Antikacı, Çavuşoğlu Kilit Alan Antikacı, Çavuşoğlu Biblo Alan Antikacı, Çavuşoğlu Saat Alan Antikacı, Çavuşoğlu Matara Alan Antikacı, Çavuşoğlu Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Çavuşoğlu 33 Lük Plak Alan Antikacı, Çavuşoğlu Nişan Alan Antikacı, Çavuşoğlu Seramik Alan Antikacı, Çavuşoğlu Minyatür Alan Antikacı, Çavuşoğlu Kase Alan Antikacı, Çavuşoğlu Tas Alan Antikacı, Çavuşoğlu Kavanoz Alan Antikacı, Çavuşoğlu 45 Lik Plak Alan Antikacı, Çavuşoğlu Varaklı Halı Alan Antikacı.

Çavuşoğlu El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Çavuşoğlu Radyo Alan Antikacı, Çavuşoğlu Çini Alan Antikacı, Çavuşoğlu Mühür Alan Antikacı, Çavuşoğlu Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Çavuşoğlu Çaydanlık Alan Antikacı, Çavuşoğlu Halhal Alan Antikacı, Çavuşoğlu Tılsım Alan Antikacı, Çavuşoğlu Sepet Alan Antikacı, Çavuşoğlu Sandelye Alan Antikacı, Çavuşoğlu Eski Oyuncak Alan Antikacı, Çavuşoğlu Pikap Alan Antikacı, Çavuşoğlu Roman Alan Antikacı, Çavuşoğlu Tepsi Alan Antikacı, Çavuşoğlu Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Çavuşoğlu Forma Alan Antikacı, Çavuşoğlu Avize Alan Antikacı, Çavuşoğlu Sahan Alan Antikacı, Çavuşoğlu Tırnak Ayna Alan Antikacı, Çavuşoğlu Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Çavuşoğlu Bronz Heykel Alan Antikacı, Çavuşoğlu Şamdan Alan Antikacı.

Çavuşoğlu Kartpostal Alan Antikacı, Çavuşoğlu Hereke Halısı Alan Antikacı, Çavuşoğlu Sini Alan Antikacı, Çavuşoğlu Tüfek Alan Antikacı, Çavuşoğlu Köstekli Saat Alan Antikacı, Çavuşoğlu Varaklı Ayna Alan Antikacı, Çavuşoğlu Taş Plak Alan Antikacı, Çavuşoğlu Gravür Alan Antikacı, Çavuşoğlu Kurşun Alan Antikacı, Çavuşoğlu Gramafon Alan Antikacı, Çavuşoğlu Cd Player Alan Antikacı, Çavuşoğlu 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çavuşoğlu Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Çavuşoğlu Kahve Takımı Alan Antikacı, Çavuşoğlu Mobilya Alan Antikacı, Çavuşoğlu Kapı Alan Antikacı, Çavuşoğlu Kaşık Alan Antikacı, Çavuşoğlu İbrik Alan Antikacı, Çavuşoğlu Yağlı Boya Alan Antikacı, Çavuşoğlu Tabanca Alan Antikacı, Çavuşoğlu Ferman Alan Antikacı, Çavuşoğlu Ebru Alan Antikacı, Çavuşoğlu Tabak Alan Antikacı, Çavuşoğlu Semaver Alan Antikacı, Çavuşoğlu Kutu Alan Antikacı.

Çavuşoğlu Kehribar Alan Antikacı, Çavuşoğlu Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Çavuşoğlu Bronz Alan Antikacı, Çavuşoğlu Şişe Alan Antikacı, Çavuşoğlu Madalya Nişan Alan Antikacı, Çavuşoğlu Anahtar Alan Antikacı, Çavuşoğlu Makine Alan Antikacı, Çavuşoğlu Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Çavuşoğlu Mekanik Alet Alan Antikacı, Çavuşoğlu Kolye Alan Antikacı, Çavuşoğlu Fotoğraf Alan Antikacı, Çavuşoğlu Bünyan Halısı Alan Antikacı, Çavuşoğlu Tesbih Alan Antikacı, Çavuşoğlu El Dokuması Halı Alan Antikacı, Çavuşoğlu Opalin Alan Antikacı, Çavuşoğlu Taş Alan Antikacı, Çavuşoğlu Metal Alan Antikacı, Çavuşoğlu El Yazması Alan Antikacı, Çavuşoğlu Terazi Alan Antikacı, Çavuşoğlu Tokmak Alan Antikacı, Çavuşoğlu Gaz Ocağı Alan Antikacı, Çavuşoğlu Dirhem Alan Antikacı, Çavuşoğlu El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.