Çavuş Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Çavuş Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Çavuş, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Çavuş olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Çavuş İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Çavuş ve antika satıcıları Çavuş için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Çavuş Antikacı

İstanbul, Çavuş antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Çavuş) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çavuş Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Çavuş Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Çavuş Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Çavuş Takvim Alan Antikacı, Çavuş Mangal Alan Antikacı, Çavuş Bindallı Alan Antikacı, Çavuş Müzik Seti Alan Antikacı, Çavuş Kama Alan Antikacı, Çavuş Kazan Alan Antikacı, Çavuş Kristal Alan Antikacı, Çavuş Kuran Alan Antikacı, Çavuş Kupa Alan Antikacı, Çavuş Ğügüm Alan Antikacı, Çavuş Arma Alan Antikacı, Çavuş Fıçı Alan Antikacı, Çavuş El Yazması Kitap Alan Antikacı, Çavuş Efemera Alan Antikacı, Çavuş Hat Makası Alan Antikacı, Çavuş Silke Alan Antikacı, Çavuş Madalya Alan Antikacı.

Çavuş Tarak Alan Antikacı, Çavuş Harita Alan Antikacı, Çavuş Kandil Alan Antikacı, Çavuş Bez Alan Antikacı, Çavuş Porselen Alan Antikacı, Çavuş Müzik Aleti Alan Antikacı, Çavuş Takı Kutusu Alan Antikacı, Çavuş Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Çavuş Resim Alan Antikacı, Çavuş İpek Halı Alan Antikacı, Çavuş Silah Alan Antikacı, Çavuş Kilim Alan Antikacı, Çavuş Plak Alan Antikacı, Çavuş Kasetçalar Alan Antikacı, Çavuş Zarf Alan Antikacı.

Çavuş Komple Miras Evi Alan Antikacı, Çavuş Yüzük Alan Antikacı, Çavuş Portre Alan Antikacı, Çavuş İran Halısı Alan Antikacı, Çavuş Askeri Malzeme Alanalar, Çavuş Baston Alan Antikacı, Çavuş Bileklik Alan Antikacı, Çavuş Sehpa Alan Antikacı, Çavuş Kamçı Alan Antikacı, Çavuş Hat Alan Antikacı, Çavuş Oyma Alan Antikacı, Çavuş Gümüşlük Alan Antikacı, Çavuş El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Çavuş Kılıç Alan Antikacı, Çavuş Takı Alan Antikacı, Çavuş Cep Saati Alan Antikacı, Çavuş Dvd Alan Antikacı, Çavuş Komple Eşya Alan Antikacı, Çavuş Telefon Alan Antikacı, Çavuş Pipo Alan Antikacı, Çavuş Üç Etek Alan Antikacı, Çavuş Bilezik Alan Antikacı, Çavuş Bardak Alan Antikacı.

Çavuş Tablo Alan Antikacı, Çavuş 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çavuş Sefer Tası Alan Antikacı, Çavuş Dokuma Alan Antikacı, Çavuş Kalem Alan Antikacı, Çavuş Sürahi Alan Antikacı, Çavuş Komple Kütüphane Alan Antikacı, Çavuş Gümüş Alan Antikacı, Çavuş Daktilo Alan Antikacı, Çavuş Pul Alan Antikacı, Çavuş Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Çavuş Bıçak Alan Antikacı, Çavuş Kol Saati Alan Antikacı, Çavuş Makaralı Teyp Alan Antikacı, Çavuş Rozet Alan Antikacı, Çavuş Gelinlik Alan Antikacı, Çavuş Çatal Alan Antikacı, Çavuş Kıyafet Alan Antikacı, Çavuş Duvar Saati Alan Antikacı, Çavuş Fes Alan Antikacı, Çavuş Küp Alan Antikacı, Çavuş Saçma Alan Antikacı.

Çavuş Hat Yazısı Alan Antikacı, Çavuş Ağaç Alan Antikacı, Çavuş Halı Alan Antikacı, Çavuş Günlük Alan Antikacı, Çavuş Yıldız Porselen Alan Antikacı, Çavuş Masa Alan Antikacı, Çavuş Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Çavuş Kitap Alan Antikacı, Çavuş Amfi Alan Antikacı, Çavuş Albüm Alan Antikacı, Çavuş Ahşap Alan Antikacı, Çavuş Gondol Alan Antikacı, Çavuş Çizgi Roman Alan Antikacı, Çavuş Komple Mira Evi Boşaltanlar, Çavuş Pusula Alan Antikacı, Çavuş Gerdanlık Alan Antikacı, Çavuş Cezve Alan Antikacı, Çavuş Şerbetlik Alan Antikacı.

Çavuş Tuval Alan Antikacı, Çavuş Okka Alan Antikacı, Çavuş Fincan Alan Antikacı, Çavuş Cd Alan Antikacı, Çavuş Cam Alan Antikacı, Çavuş Çan Alan Antikacı, Çavuş Hoparlör Alan Antikacı, Çavuş Çiçek Alan Antikacı, Çavuş Retro Eşya Alan Antikacı, Çavuş Vazo Alan Antikacı, Çavuş Koltuk Alan Antikacı, Çavuş Şapka Alan Antikacı, Çavuş Bakır Eşya Alan Antikacı, Çavuş Kilit Alan Antikacı, Çavuş Biblo Alan Antikacı, Çavuş Saat Alan Antikacı, Çavuş Matara Alan Antikacı, Çavuş Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Çavuş 33 Lük Plak Alan Antikacı, Çavuş Nişan Alan Antikacı, Çavuş Seramik Alan Antikacı, Çavuş Minyatür Alan Antikacı, Çavuş Kase Alan Antikacı, Çavuş Tas Alan Antikacı, Çavuş Kavanoz Alan Antikacı, Çavuş 45 Lik Plak Alan Antikacı, Çavuş Varaklı Halı Alan Antikacı.

Çavuş El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Çavuş Radyo Alan Antikacı, Çavuş Çini Alan Antikacı, Çavuş Mühür Alan Antikacı, Çavuş Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Çavuş Çaydanlık Alan Antikacı, Çavuş Halhal Alan Antikacı, Çavuş Tılsım Alan Antikacı, Çavuş Sepet Alan Antikacı, Çavuş Sandelye Alan Antikacı, Çavuş Eski Oyuncak Alan Antikacı, Çavuş Pikap Alan Antikacı, Çavuş Roman Alan Antikacı, Çavuş Tepsi Alan Antikacı, Çavuş Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Çavuş Forma Alan Antikacı, Çavuş Avize Alan Antikacı, Çavuş Sahan Alan Antikacı, Çavuş Tırnak Ayna Alan Antikacı, Çavuş Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Çavuş Bronz Heykel Alan Antikacı, Çavuş Şamdan Alan Antikacı.

Çavuş Kartpostal Alan Antikacı, Çavuş Hereke Halısı Alan Antikacı, Çavuş Sini Alan Antikacı, Çavuş Tüfek Alan Antikacı, Çavuş Köstekli Saat Alan Antikacı, Çavuş Varaklı Ayna Alan Antikacı, Çavuş Taş Plak Alan Antikacı, Çavuş Gravür Alan Antikacı, Çavuş Kurşun Alan Antikacı, Çavuş Gramafon Alan Antikacı, Çavuş Cd Player Alan Antikacı, Çavuş 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çavuş Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Çavuş Kahve Takımı Alan Antikacı, Çavuş Mobilya Alan Antikacı, Çavuş Kapı Alan Antikacı, Çavuş Kaşık Alan Antikacı, Çavuş İbrik Alan Antikacı, Çavuş Yağlı Boya Alan Antikacı, Çavuş Tabanca Alan Antikacı, Çavuş Ferman Alan Antikacı, Çavuş Ebru Alan Antikacı, Çavuş Tabak Alan Antikacı, Çavuş Semaver Alan Antikacı, Çavuş Kutu Alan Antikacı.

Çavuş Kehribar Alan Antikacı, Çavuş Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Çavuş Bronz Alan Antikacı, Çavuş Şişe Alan Antikacı, Çavuş Madalya Nişan Alan Antikacı, Çavuş Anahtar Alan Antikacı, Çavuş Makine Alan Antikacı, Çavuş Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Çavuş Mekanik Alet Alan Antikacı, Çavuş Kolye Alan Antikacı, Çavuş Fotoğraf Alan Antikacı, Çavuş Bünyan Halısı Alan Antikacı, Çavuş Tesbih Alan Antikacı, Çavuş El Dokuması Halı Alan Antikacı, Çavuş Opalin Alan Antikacı, Çavuş Taş Alan Antikacı, Çavuş Metal Alan Antikacı, Çavuş El Yazması Alan Antikacı, Çavuş Terazi Alan Antikacı, Çavuş Tokmak Alan Antikacı, Çavuş Gaz Ocağı Alan Antikacı, Çavuş Dirhem Alan Antikacı, Çavuş El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.