Çatladıkapı Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Çatladıkapı Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Çatladıkapı, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Çatladıkapı olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Çatladıkapı İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Çatladıkapı ve antika satıcıları Çatladıkapı için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Çatladıkapı Antikacı

İstanbul, Çatladıkapı antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Çatladıkapı) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çatladıkapı Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Çatladıkapı Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Çatladıkapı Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Çatladıkapı Takvim Alan Antikacı, Çatladıkapı Mangal Alan Antikacı, Çatladıkapı Bindallı Alan Antikacı, Çatladıkapı Müzik Seti Alan Antikacı, Çatladıkapı Kama Alan Antikacı, Çatladıkapı Kazan Alan Antikacı, Çatladıkapı Kristal Alan Antikacı, Çatladıkapı Kuran Alan Antikacı, Çatladıkapı Kupa Alan Antikacı, Çatladıkapı Ğügüm Alan Antikacı, Çatladıkapı Arma Alan Antikacı, Çatladıkapı Fıçı Alan Antikacı, Çatladıkapı El Yazması Kitap Alan Antikacı, Çatladıkapı Efemera Alan Antikacı, Çatladıkapı Hat Makası Alan Antikacı, Çatladıkapı Silke Alan Antikacı, Çatladıkapı Madalya Alan Antikacı.

Çatladıkapı Tarak Alan Antikacı, Çatladıkapı Harita Alan Antikacı, Çatladıkapı Kandil Alan Antikacı, Çatladıkapı Bez Alan Antikacı, Çatladıkapı Porselen Alan Antikacı, Çatladıkapı Müzik Aleti Alan Antikacı, Çatladıkapı Takı Kutusu Alan Antikacı, Çatladıkapı Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Çatladıkapı Resim Alan Antikacı, Çatladıkapı İpek Halı Alan Antikacı, Çatladıkapı Silah Alan Antikacı, Çatladıkapı Kilim Alan Antikacı, Çatladıkapı Plak Alan Antikacı, Çatladıkapı Kasetçalar Alan Antikacı, Çatladıkapı Zarf Alan Antikacı.

Çatladıkapı Komple Miras Evi Alan Antikacı, Çatladıkapı Yüzük Alan Antikacı, Çatladıkapı Portre Alan Antikacı, Çatladıkapı İran Halısı Alan Antikacı, Çatladıkapı Askeri Malzeme Alanalar, Çatladıkapı Baston Alan Antikacı, Çatladıkapı Bileklik Alan Antikacı, Çatladıkapı Sehpa Alan Antikacı, Çatladıkapı Kamçı Alan Antikacı, Çatladıkapı Hat Alan Antikacı, Çatladıkapı Oyma Alan Antikacı, Çatladıkapı Gümüşlük Alan Antikacı, Çatladıkapı El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Çatladıkapı Kılıç Alan Antikacı, Çatladıkapı Takı Alan Antikacı, Çatladıkapı Cep Saati Alan Antikacı, Çatladıkapı Dvd Alan Antikacı, Çatladıkapı Komple Eşya Alan Antikacı, Çatladıkapı Telefon Alan Antikacı, Çatladıkapı Pipo Alan Antikacı, Çatladıkapı Üç Etek Alan Antikacı, Çatladıkapı Bilezik Alan Antikacı, Çatladıkapı Bardak Alan Antikacı.

Çatladıkapı Tablo Alan Antikacı, Çatladıkapı 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çatladıkapı Sefer Tası Alan Antikacı, Çatladıkapı Dokuma Alan Antikacı, Çatladıkapı Kalem Alan Antikacı, Çatladıkapı Sürahi Alan Antikacı, Çatladıkapı Komple Kütüphane Alan Antikacı, Çatladıkapı Gümüş Alan Antikacı, Çatladıkapı Daktilo Alan Antikacı, Çatladıkapı Pul Alan Antikacı, Çatladıkapı Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Çatladıkapı Bıçak Alan Antikacı, Çatladıkapı Kol Saati Alan Antikacı, Çatladıkapı Makaralı Teyp Alan Antikacı, Çatladıkapı Rozet Alan Antikacı, Çatladıkapı Gelinlik Alan Antikacı, Çatladıkapı Çatal Alan Antikacı, Çatladıkapı Kıyafet Alan Antikacı, Çatladıkapı Duvar Saati Alan Antikacı, Çatladıkapı Fes Alan Antikacı, Çatladıkapı Küp Alan Antikacı, Çatladıkapı Saçma Alan Antikacı.

Çatladıkapı Hat Yazısı Alan Antikacı, Çatladıkapı Ağaç Alan Antikacı, Çatladıkapı Halı Alan Antikacı, Çatladıkapı Günlük Alan Antikacı, Çatladıkapı Yıldız Porselen Alan Antikacı, Çatladıkapı Masa Alan Antikacı, Çatladıkapı Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Çatladıkapı Kitap Alan Antikacı, Çatladıkapı Amfi Alan Antikacı, Çatladıkapı Albüm Alan Antikacı, Çatladıkapı Ahşap Alan Antikacı, Çatladıkapı Gondol Alan Antikacı, Çatladıkapı Çizgi Roman Alan Antikacı, Çatladıkapı Komple Mira Evi Boşaltanlar, Çatladıkapı Pusula Alan Antikacı, Çatladıkapı Gerdanlık Alan Antikacı, Çatladıkapı Cezve Alan Antikacı, Çatladıkapı Şerbetlik Alan Antikacı.

Çatladıkapı Tuval Alan Antikacı, Çatladıkapı Okka Alan Antikacı, Çatladıkapı Fincan Alan Antikacı, Çatladıkapı Cd Alan Antikacı, Çatladıkapı Cam Alan Antikacı, Çatladıkapı Çan Alan Antikacı, Çatladıkapı Hoparlör Alan Antikacı, Çatladıkapı Çiçek Alan Antikacı, Çatladıkapı Retro Eşya Alan Antikacı, Çatladıkapı Vazo Alan Antikacı, Çatladıkapı Koltuk Alan Antikacı, Çatladıkapı Şapka Alan Antikacı, Çatladıkapı Bakır Eşya Alan Antikacı, Çatladıkapı Kilit Alan Antikacı, Çatladıkapı Biblo Alan Antikacı, Çatladıkapı Saat Alan Antikacı, Çatladıkapı Matara Alan Antikacı, Çatladıkapı Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Çatladıkapı 33 Lük Plak Alan Antikacı, Çatladıkapı Nişan Alan Antikacı, Çatladıkapı Seramik Alan Antikacı, Çatladıkapı Minyatür Alan Antikacı, Çatladıkapı Kase Alan Antikacı, Çatladıkapı Tas Alan Antikacı, Çatladıkapı Kavanoz Alan Antikacı, Çatladıkapı 45 Lik Plak Alan Antikacı, Çatladıkapı Varaklı Halı Alan Antikacı.

Çatladıkapı El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Çatladıkapı Radyo Alan Antikacı, Çatladıkapı Çini Alan Antikacı, Çatladıkapı Mühür Alan Antikacı, Çatladıkapı Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Çatladıkapı Çaydanlık Alan Antikacı, Çatladıkapı Halhal Alan Antikacı, Çatladıkapı Tılsım Alan Antikacı, Çatladıkapı Sepet Alan Antikacı, Çatladıkapı Sandelye Alan Antikacı, Çatladıkapı Eski Oyuncak Alan Antikacı, Çatladıkapı Pikap Alan Antikacı, Çatladıkapı Roman Alan Antikacı, Çatladıkapı Tepsi Alan Antikacı, Çatladıkapı Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Çatladıkapı Forma Alan Antikacı, Çatladıkapı Avize Alan Antikacı, Çatladıkapı Sahan Alan Antikacı, Çatladıkapı Tırnak Ayna Alan Antikacı, Çatladıkapı Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Çatladıkapı Bronz Heykel Alan Antikacı, Çatladıkapı Şamdan Alan Antikacı.

Çatladıkapı Kartpostal Alan Antikacı, Çatladıkapı Hereke Halısı Alan Antikacı, Çatladıkapı Sini Alan Antikacı, Çatladıkapı Tüfek Alan Antikacı, Çatladıkapı Köstekli Saat Alan Antikacı, Çatladıkapı Varaklı Ayna Alan Antikacı, Çatladıkapı Taş Plak Alan Antikacı, Çatladıkapı Gravür Alan Antikacı, Çatladıkapı Kurşun Alan Antikacı, Çatladıkapı Gramafon Alan Antikacı, Çatladıkapı Cd Player Alan Antikacı, Çatladıkapı 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çatladıkapı Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Çatladıkapı Kahve Takımı Alan Antikacı, Çatladıkapı Mobilya Alan Antikacı, Çatladıkapı Kapı Alan Antikacı, Çatladıkapı Kaşık Alan Antikacı, Çatladıkapı İbrik Alan Antikacı, Çatladıkapı Yağlı Boya Alan Antikacı, Çatladıkapı Tabanca Alan Antikacı, Çatladıkapı Ferman Alan Antikacı, Çatladıkapı Ebru Alan Antikacı, Çatladıkapı Tabak Alan Antikacı, Çatladıkapı Semaver Alan Antikacı, Çatladıkapı Kutu Alan Antikacı.

Çatladıkapı Kehribar Alan Antikacı, Çatladıkapı Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Çatladıkapı Bronz Alan Antikacı, Çatladıkapı Şişe Alan Antikacı, Çatladıkapı Madalya Nişan Alan Antikacı, Çatladıkapı Anahtar Alan Antikacı, Çatladıkapı Makine Alan Antikacı, Çatladıkapı Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Çatladıkapı Mekanik Alet Alan Antikacı, Çatladıkapı Kolye Alan Antikacı, Çatladıkapı Fotoğraf Alan Antikacı, Çatladıkapı Bünyan Halısı Alan Antikacı, Çatladıkapı Tesbih Alan Antikacı, Çatladıkapı El Dokuması Halı Alan Antikacı, Çatladıkapı Opalin Alan Antikacı, Çatladıkapı Taş Alan Antikacı, Çatladıkapı Metal Alan Antikacı, Çatladıkapı El Yazması Alan Antikacı, Çatladıkapı Terazi Alan Antikacı, Çatladıkapı Tokmak Alan Antikacı, Çatladıkapı Gaz Ocağı Alan Antikacı, Çatladıkapı Dirhem Alan Antikacı, Çatladıkapı El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.