Çatalmeşe Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Çatalmeşe Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Çatalmeşe, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Çatalmeşe olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Çatalmeşe İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Çatalmeşe ve antika satıcıları Çatalmeşe için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Çatalmeşe Antikacı

İstanbul, Çatalmeşe antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Çatalmeşe) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çatalmeşe Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Çatalmeşe Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Çatalmeşe Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Çatalmeşe Takvim Alan Antikacı, Çatalmeşe Mangal Alan Antikacı, Çatalmeşe Bindallı Alan Antikacı, Çatalmeşe Müzik Seti Alan Antikacı, Çatalmeşe Kama Alan Antikacı, Çatalmeşe Kazan Alan Antikacı, Çatalmeşe Kristal Alan Antikacı, Çatalmeşe Kuran Alan Antikacı, Çatalmeşe Kupa Alan Antikacı, Çatalmeşe Ğügüm Alan Antikacı, Çatalmeşe Arma Alan Antikacı, Çatalmeşe Fıçı Alan Antikacı, Çatalmeşe El Yazması Kitap Alan Antikacı, Çatalmeşe Efemera Alan Antikacı, Çatalmeşe Hat Makası Alan Antikacı, Çatalmeşe Silke Alan Antikacı, Çatalmeşe Madalya Alan Antikacı.

Çatalmeşe Tarak Alan Antikacı, Çatalmeşe Harita Alan Antikacı, Çatalmeşe Kandil Alan Antikacı, Çatalmeşe Bez Alan Antikacı, Çatalmeşe Porselen Alan Antikacı, Çatalmeşe Müzik Aleti Alan Antikacı, Çatalmeşe Takı Kutusu Alan Antikacı, Çatalmeşe Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Çatalmeşe Resim Alan Antikacı, Çatalmeşe İpek Halı Alan Antikacı, Çatalmeşe Silah Alan Antikacı, Çatalmeşe Kilim Alan Antikacı, Çatalmeşe Plak Alan Antikacı, Çatalmeşe Kasetçalar Alan Antikacı, Çatalmeşe Zarf Alan Antikacı.

Çatalmeşe Komple Miras Evi Alan Antikacı, Çatalmeşe Yüzük Alan Antikacı, Çatalmeşe Portre Alan Antikacı, Çatalmeşe İran Halısı Alan Antikacı, Çatalmeşe Askeri Malzeme Alanalar, Çatalmeşe Baston Alan Antikacı, Çatalmeşe Bileklik Alan Antikacı, Çatalmeşe Sehpa Alan Antikacı, Çatalmeşe Kamçı Alan Antikacı, Çatalmeşe Hat Alan Antikacı, Çatalmeşe Oyma Alan Antikacı, Çatalmeşe Gümüşlük Alan Antikacı, Çatalmeşe El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Çatalmeşe Kılıç Alan Antikacı, Çatalmeşe Takı Alan Antikacı, Çatalmeşe Cep Saati Alan Antikacı, Çatalmeşe Dvd Alan Antikacı, Çatalmeşe Komple Eşya Alan Antikacı, Çatalmeşe Telefon Alan Antikacı, Çatalmeşe Pipo Alan Antikacı, Çatalmeşe Üç Etek Alan Antikacı, Çatalmeşe Bilezik Alan Antikacı, Çatalmeşe Bardak Alan Antikacı.

Çatalmeşe Tablo Alan Antikacı, Çatalmeşe 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çatalmeşe Sefer Tası Alan Antikacı, Çatalmeşe Dokuma Alan Antikacı, Çatalmeşe Kalem Alan Antikacı, Çatalmeşe Sürahi Alan Antikacı, Çatalmeşe Komple Kütüphane Alan Antikacı, Çatalmeşe Gümüş Alan Antikacı, Çatalmeşe Daktilo Alan Antikacı, Çatalmeşe Pul Alan Antikacı, Çatalmeşe Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Çatalmeşe Bıçak Alan Antikacı, Çatalmeşe Kol Saati Alan Antikacı, Çatalmeşe Makaralı Teyp Alan Antikacı, Çatalmeşe Rozet Alan Antikacı, Çatalmeşe Çatal Alan Antikacı, Çatalmeşe Kıyafet Alan Antikacı, Çatalmeşe Duvar Saati Alan Antikacı, Çatalmeşe Fes Alan Antikacı, Çatalmeşe Küp Alan Antikacı, Çatalmeşe Saçma Alan Antikacı.

Çatalmeşe Hat Yazısı Alan Antikacı, Çatalmeşe Ağaç Alan Antikacı, Çatalmeşe Halı Alan Antikacı, Çatalmeşe Günlük Alan Antikacı, Çatalmeşe Yıldız Porselen Alan Antikacı, Çatalmeşe Masa Alan Antikacı, Çatalmeşe Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Çatalmeşe Kitap Alan Antikacı, Çatalmeşe Amfi Alan Antikacı, Çatalmeşe Albüm Alan Antikacı, Çatalmeşe Ahşap Alan Antikacı, Çatalmeşe Gondol Alan Antikacı, Çatalmeşe Çizgi Roman Alan Antikacı, Çatalmeşe Komple Mira Evi Boşaltanlar, Çatalmeşe Pusula Alan Antikacı, Çatalmeşe Gerdanlık Alan Antikacı, Çatalmeşe Cezve Alan Antikacı, Çatalmeşe Şerbetlik Alan Antikacı.

Çatalmeşe Tuval Alan Antikacı, Çatalmeşe Okka Alan Antikacı, Çatalmeşe Fincan Alan Antikacı, Çatalmeşe Cd Alan Antikacı, Çatalmeşe Cam Alan Antikacı, Çatalmeşe Çan Alan Antikacı, Çatalmeşe Hoparlör Alan Antikacı, Çatalmeşe Çiçek Alan Antikacı, Çatalmeşe Retro Eşya Alan Antikacı, Çatalmeşe Vazo Alan Antikacı, Çatalmeşe Koltuk Alan Antikacı, Çatalmeşe Şapka Alan Antikacı, Çatalmeşe Bakır Eşya Alan Antikacı, Çatalmeşe Kilit Alan Antikacı, Çatalmeşe Biblo Alan Antikacı, Çatalmeşe Saat Alan Antikacı, Çatalmeşe Matara Alan Antikacı, Çatalmeşe Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Çatalmeşe 33 Lük Plak Alan Antikacı, Çatalmeşe Nişan Alan Antikacı, Çatalmeşe Seramik Alan Antikacı, Çatalmeşe Minyatür Alan Antikacı, Çatalmeşe Kase Alan Antikacı, Çatalmeşe Tas Alan Antikacı, Çatalmeşe Kavanoz Alan Antikacı, Çatalmeşe 45 Lik Plak Alan Antikacı, Çatalmeşe Varaklı Halı Alan Antikacı.

Çatalmeşe El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Çatalmeşe Radyo Alan Antikacı, Çatalmeşe Çini Alan Antikacı, Çatalmeşe Mühür Alan Antikacı, Çatalmeşe Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Çatalmeşe Çaydanlık Alan Antikacı, Çatalmeşe Halhal Alan Antikacı, Çatalmeşe Tılsım Alan Antikacı, Çatalmeşe Sepet Alan Antikacı, Çatalmeşe Sandelye Alan Antikacı, Çatalmeşe Eski Oyuncak Alan Antikacı, Çatalmeşe Pikap Alan Antikacı, Çatalmeşe Roman Alan Antikacı, Çatalmeşe Tepsi Alan Antikacı, Çatalmeşe Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Çatalmeşe Forma Alan Antikacı, Çatalmeşe Avize Alan Antikacı, Çatalmeşe Sahan Alan Antikacı, Çatalmeşe Tırnak Ayna Alan Antikacı, Çatalmeşe Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Çatalmeşe Bronz Heykel Alan Antikacı, Çatalmeşe Şamdan Alan Antikacı.

Çatalmeşe Kartpostal Alan Antikacı, Çatalmeşe Hereke Halısı Alan Antikacı, Çatalmeşe Sini Alan Antikacı, Çatalmeşe Tüfek Alan Antikacı, Çatalmeşe Köstekli Saat Alan Antikacı, Çatalmeşe Varaklı Ayna Alan Antikacı, Çatalmeşe Taş Plak Alan Antikacı, Çatalmeşe Gravür Alan Antikacı, Çatalmeşe Kurşun Alan Antikacı, Çatalmeşe Gramafon Alan Antikacı, Çatalmeşe Cd Player Alan Antikacı, Çatalmeşe 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çatalmeşe Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Çatalmeşe Kahve Takımı Alan Antikacı, Çatalmeşe Mobilya Alan Antikacı, Çatalmeşe Kapı Alan Antikacı, Çatalmeşe Kaşık Alan Antikacı, Çatalmeşe İbrik Alan Antikacı, Çatalmeşe Yağlı Boya Alan Antikacı, Çatalmeşe Tabanca Alan Antikacı, Çatalmeşe Ferman Alan Antikacı, Çatalmeşe Ebru Alan Antikacı, Çatalmeşe Tabak Alan Antikacı, Çatalmeşe Semaver Alan Antikacı, Çatalmeşe Kutu Alan Antikacı.

Çatalmeşe Kehribar Alan Antikacı, Çatalmeşe Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Çatalmeşe Bronz Alan Antikacı, Çatalmeşe Şişe Alan Antikacı, Çatalmeşe Madalya Nişan Alan Antikacı, Çatalmeşe Anahtar Alan Antikacı, Çatalmeşe Makine Alan Antikacı, Çatalmeşe Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Çatalmeşe Mekanik Alet Alan Antikacı, Çatalmeşe Kolye Alan Antikacı, Çatalmeşe Fotoğraf Alan Antikacı, Çatalmeşe Bünyan Halısı Alan Antikacı, Çatalmeşe Tesbih Alan Antikacı, Çatalmeşe El Dokuması Halı Alan Antikacı, Çatalmeşe Opalin Alan Antikacı, Çatalmeşe Taş Alan Antikacı, Çatalmeşe Metal Alan Antikacı, Çatalmeşe El Yazması Alan Antikacı, Çatalmeşe Terazi Alan Antikacı, Çatalmeşe Tokmak Alan Antikacı, Çatalmeşe Gaz Ocağı Alan Antikacı, Çatalmeşe Dirhem Alan Antikacı, Çatalmeşe El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.