Çatalca Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Çatalca Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Çatalca, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Çatalca olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Çatalca İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Çatalca ve antika satıcıları Çatalca için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Çatalca Antikacı

İstanbul, Çatalca antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Çatalca) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çatalca Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Çatalca Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Çatalca Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Çatalca Takvim Alan Antikacı, Çatalca Mangal Alan Antikacı, Çatalca Bindallı Alan Antikacı, Çatalca Müzik Seti Alan Antikacı, Çatalca Kama Alan Antikacı, Çatalca Kazan Alan Antikacı, Çatalca Kristal Alan Antikacı, Çatalca Kuran Alan Antikacı, Çatalca Kupa Alan Antikacı, Çatalca Ğügüm Alan Antikacı, Çatalca Arma Alan Antikacı, Çatalca Fıçı Alan Antikacı, Çatalca El Yazması Kitap Alan Antikacı, Çatalca Efemera Alan Antikacı, Çatalca Hat Makası Alan Antikacı, Çatalca Silke Alan Antikacı, Çatalca Madalya Alan Antikacı.

Çatalca Tarak Alan Antikacı, Çatalca Harita Alan Antikacı, Çatalca Kandil Alan Antikacı, Çatalca Bez Alan Antikacı, Çatalca Porselen Alan Antikacı, Çatalca Müzik Aleti Alan Antikacı, Çatalca Takı Kutusu Alan Antikacı, Çatalca Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Çatalca Resim Alan Antikacı, Çatalca İpek Halı Alan Antikacı, Çatalca Silah Alan Antikacı, Çatalca Kilim Alan Antikacı, Çatalca Plak Alan Antikacı, Çatalca Kasetçalar Alan Antikacı, Çatalca Zarf Alan Antikacı.

Çatalca Komple Miras Evi Alan Antikacı, Çatalca Yüzük Alan Antikacı, Çatalca Portre Alan Antikacı, Çatalca İran Halısı Alan Antikacı, Çatalca Askeri Malzeme Alanalar, Çatalca Baston Alan Antikacı, Çatalca Bileklik Alan Antikacı, Çatalca Sehpa Alan Antikacı, Çatalca Kamçı Alan Antikacı, Çatalca Hat Alan Antikacı, Çatalca Oyma Alan Antikacı, Çatalca Gümüşlük Alan Antikacı, Çatalca El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Çatalca Kılıç Alan Antikacı, Çatalca Takı Alan Antikacı, Çatalca Cep Saati Alan Antikacı, Çatalca Dvd Alan Antikacı, Çatalca Komple Eşya Alan Antikacı, Çatalca Telefon Alan Antikacı, Çatalca Pipo Alan Antikacı, Çatalca Üç Etek Alan Antikacı, Çatalca Bilezik Alan Antikacı, Çatalca Bardak Alan Antikacı.

Çatalca Tablo Alan Antikacı, Çatalca 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çatalca Sefer Tası Alan Antikacı, Çatalca Dokuma Alan Antikacı, Çatalca Kalem Alan Antikacı, Çatalca Sürahi Alan Antikacı, Çatalca Komple Kütüphane Alan Antikacı, Çatalca Gümüş Alan Antikacı, Çatalca Daktilo Alan Antikacı, Çatalca Pul Alan Antikacı, Çatalca Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Çatalca Bıçak Alan Antikacı, Çatalca Kol Saati Alan Antikacı, Çatalca Makaralı Teyp Alan Antikacı, Çatalca Rozet Alan Antikacı, Çatalca Gelinlik Alan Antikacı, Çatalca Çatal Alan Antikacı, Çatalca Kıyafet Alan Antikacı, Çatalca Duvar Saati Alan Antikacı, Çatalca Fes Alan Antikacı, Çatalca Küp Alan Antikacı, Çatalca Saçma Alan Antikacı.

Çatalca Hat Yazısı Alan Antikacı, Çatalca Ağaç Alan Antikacı, Çatalca Halı Alan Antikacı, Çatalca Günlük Alan Antikacı, Çatalca Yıldız Porselen Alan Antikacı, Çatalca Masa Alan Antikacı, Çatalca Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Çatalca Kitap Alan Antikacı, Çatalca Amfi Alan Antikacı, Çatalca Albüm Alan Antikacı, Çatalca Ahşap Alan Antikacı, Çatalca Gondol Alan Antikacı, Çatalca Çizgi Roman Alan Antikacı, Çatalca Komple Mira Evi Boşaltanlar, Çatalca Pusula Alan Antikacı, Çatalca Gerdanlık Alan Antikacı, Çatalca Cezve Alan Antikacı, Çatalca Şerbetlik Alan Antikacı.

Çatalca Tuval Alan Antikacı, Çatalca Okka Alan Antikacı, Çatalca Fincan Alan Antikacı, Çatalca Cd Alan Antikacı, Çatalca Cam Alan Antikacı, Çatalca Çan Alan Antikacı, Çatalca Hoparlör Alan Antikacı, Çatalca Çiçek Alan Antikacı, Çatalca Retro Eşya Alan Antikacı, Çatalca Vazo Alan Antikacı, Çatalca Koltuk Alan Antikacı, Çatalca Şapka Alan Antikacı, Çatalca Bakır Eşya Alan Antikacı, Çatalca Kilit Alan Antikacı, Çatalca Biblo Alan Antikacı, Çatalca Saat Alan Antikacı, Çatalca Matara Alan Antikacı, Çatalca Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Çatalca 33 Lük Plak Alan Antikacı, Çatalca Nişan Alan Antikacı, Çatalca Seramik Alan Antikacı, Çatalca Minyatür Alan Antikacı, Çatalca Kase Alan Antikacı, Çatalca Tas Alan Antikacı, Çatalca Kavanoz Alan Antikacı, Çatalca 45 Lik Plak Alan Antikacı, Çatalca Varaklı Halı Alan Antikacı.

Çatalca El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Çatalca Radyo Alan Antikacı, Çatalca Çini Alan Antikacı, Çatalca Mühür Alan Antikacı, Çatalca Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Çatalca Çaydanlık Alan Antikacı, Çatalca Halhal Alan Antikacı, Çatalca Tılsım Alan Antikacı, Çatalca Sepet Alan Antikacı, Çatalca Sandelye Alan Antikacı, Çatalca Eski Oyuncak Alan Antikacı, Çatalca Pikap Alan Antikacı, Çatalca Roman Alan Antikacı, Çatalca Tepsi Alan Antikacı, Çatalca Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Çatalca Forma Alan Antikacı, Çatalca Avize Alan Antikacı, Çatalca Sahan Alan Antikacı, Çatalca Tırnak Ayna Alan Antikacı, Çatalca Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Çatalca Bronz Heykel Alan Antikacı, Çatalca Şamdan Alan Antikacı.

Çatalca Kartpostal Alan Antikacı, Çatalca Hereke Halısı Alan Antikacı, Çatalca Sini Alan Antikacı, Çatalca Tüfek Alan Antikacı, Çatalca Köstekli Saat Alan Antikacı, Çatalca Varaklı Ayna Alan Antikacı, Çatalca Taş Plak Alan Antikacı, Çatalca Gravür Alan Antikacı, Çatalca Kurşun Alan Antikacı, Çatalca Gramafon Alan Antikacı, Çatalca Cd Player Alan Antikacı, Çatalca 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çatalca Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Çatalca Kahve Takımı Alan Antikacı, Çatalca Mobilya Alan Antikacı, Çatalca Kapı Alan Antikacı, Çatalca Kaşık Alan Antikacı, Çatalca İbrik Alan Antikacı, Çatalca Yağlı Boya Alan Antikacı, Çatalca Tabanca Alan Antikacı, Çatalca Ferman Alan Antikacı, Çatalca Ebru Alan Antikacı, Çatalca Tabak Alan Antikacı, Çatalca Semaver Alan Antikacı, Çatalca Kutu Alan Antikacı.

Çatalca Kehribar Alan Antikacı, Çatalca Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Çatalca Bronz Alan Antikacı, Çatalca Şişe Alan Antikacı, Çatalca Madalya Nişan Alan Antikacı, Çatalca Anahtar Alan Antikacı, Çatalca Makine Alan Antikacı, Çatalca Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Çatalca Mekanik Alet Alan Antikacı, Çatalca Kolye Alan Antikacı, Çatalca Fotoğraf Alan Antikacı, Çatalca Bünyan Halısı Alan Antikacı, Çatalca Tesbih Alan Antikacı, Çatalca El Dokuması Halı Alan Antikacı, Çatalca Opalin Alan Antikacı, Çatalca Taş Alan Antikacı, Çatalca Metal Alan Antikacı, Çatalca El Yazması Alan Antikacı, Çatalca Terazi Alan Antikacı, Çatalca Tokmak Alan Antikacı, Çatalca Gaz Ocağı Alan Antikacı, Çatalca Dirhem Alan Antikacı, Çatalca El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.