Çataklı Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Çataklı Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Çataklı, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Çataklı olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Çataklı İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Çataklı ve antika satıcıları Çataklı için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Çataklı Antikacı

İstanbul, Çataklı antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Çataklı) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çataklı Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Çataklı Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Çataklı Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Çataklı Takvim Alan Antikacı, Çataklı Mangal Alan Antikacı, Çataklı Bindallı Alan Antikacı, Çataklı Müzik Seti Alan Antikacı, Çataklı Kama Alan Antikacı, Çataklı Kazan Alan Antikacı, Çataklı Kristal Alan Antikacı, Çataklı Kuran Alan Antikacı, Çataklı Kupa Alan Antikacı, Çataklı Ğügüm Alan Antikacı, Çataklı Arma Alan Antikacı, Çataklı Fıçı Alan Antikacı, Çataklı El Yazması Kitap Alan Antikacı, Çataklı Efemera Alan Antikacı, Çataklı Hat Makası Alan Antikacı, Çataklı Silke Alan Antikacı, Çataklı Madalya Alan Antikacı.

Çataklı Tarak Alan Antikacı, Çataklı Harita Alan Antikacı, Çataklı Kandil Alan Antikacı, Çataklı Bez Alan Antikacı, Çataklı Porselen Alan Antikacı, Çataklı Müzik Aleti Alan Antikacı, Çataklı Takı Kutusu Alan Antikacı, Çataklı Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Çataklı Resim Alan Antikacı, Çataklı İpek Halı Alan Antikacı, Çataklı Silah Alan Antikacı, Çataklı Kilim Alan Antikacı, Çataklı Plak Alan Antikacı, Çataklı Kasetçalar Alan Antikacı, Çataklı Zarf Alan Antikacı.

Çataklı Komple Miras Evi Alan Antikacı, Çataklı Yüzük Alan Antikacı, Çataklı Portre Alan Antikacı, Çataklı İran Halısı Alan Antikacı, Çataklı Askeri Malzeme Alanalar, Çataklı Baston Alan Antikacı, Çataklı Bileklik Alan Antikacı, Çataklı Sehpa Alan Antikacı, Çataklı Kamçı Alan Antikacı, Çataklı Hat Alan Antikacı, Çataklı Oyma Alan Antikacı, Çataklı Gümüşlük Alan Antikacı, Çataklı El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Çataklı Kılıç Alan Antikacı, Çataklı Takı Alan Antikacı, Çataklı Cep Saati Alan Antikacı, Çataklı Dvd Alan Antikacı, Çataklı Komple Eşya Alan Antikacı, Çataklı Telefon Alan Antikacı, Çataklı Pipo Alan Antikacı, Çataklı Üç Etek Alan Antikacı, Çataklı Bilezik Alan Antikacı, Çataklı Bardak Alan Antikacı.

Çataklı Tablo Alan Antikacı, Çataklı 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çataklı Sefer Tası Alan Antikacı, Çataklı Dokuma Alan Antikacı, Çataklı Kalem Alan Antikacı, Çataklı Sürahi Alan Antikacı, Çataklı Komple Kütüphane Alan Antikacı, Çataklı Gümüş Alan Antikacı, Çataklı Daktilo Alan Antikacı, Çataklı Pul Alan Antikacı, Çataklı Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Çataklı Bıçak Alan Antikacı, Çataklı Kol Saati Alan Antikacı, Çataklı Makaralı Teyp Alan Antikacı, Çataklı Rozet Alan Antikacı, Çataklı Gelinlik Alan Antikacı, Çataklı Çatal Alan Antikacı, Çataklı Kıyafet Alan Antikacı, Çataklı Duvar Saati Alan Antikacı, Çataklı Fes Alan Antikacı, Çataklı Küp Alan Antikacı, Çataklı Saçma Alan Antikacı.

Çataklı Hat Yazısı Alan Antikacı, Çataklı Ağaç Alan Antikacı, Çataklı Halı Alan Antikacı, Çataklı Günlük Alan Antikacı, Çataklı Yıldız Porselen Alan Antikacı, Çataklı Masa Alan Antikacı, Çataklı Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Çataklı Kitap Alan Antikacı, Çataklı Amfi Alan Antikacı, Çataklı Albüm Alan Antikacı, Çataklı Ahşap Alan Antikacı, Çataklı Gondol Alan Antikacı, Çataklı Çizgi Roman Alan Antikacı, Çataklı Komple Mira Evi Boşaltanlar, Çataklı Pusula Alan Antikacı, Çataklı Gerdanlık Alan Antikacı, Çataklı Cezve Alan Antikacı, Çataklı Şerbetlik Alan Antikacı.

Çataklı Tuval Alan Antikacı, Çataklı Okka Alan Antikacı, Çataklı Fincan Alan Antikacı, Çataklı Cd Alan Antikacı, Çataklı Cam Alan Antikacı, Çataklı Çan Alan Antikacı, Çataklı Hoparlör Alan Antikacı, Çataklı Çiçek Alan Antikacı, Çataklı Retro Eşya Alan Antikacı, Çataklı Vazo Alan Antikacı, Çataklı Koltuk Alan Antikacı, Çataklı Şapka Alan Antikacı, Çataklı Bakır Eşya Alan Antikacı, Çataklı Kilit Alan Antikacı, Çataklı Biblo Alan Antikacı, Çataklı Saat Alan Antikacı, Çataklı Matara Alan Antikacı, Çataklı Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Çataklı 33 Lük Plak Alan Antikacı, Çataklı Nişan Alan Antikacı, Çataklı Seramik Alan Antikacı, Çataklı Minyatür Alan Antikacı, Çataklı Kase Alan Antikacı, Çataklı Tas Alan Antikacı, Çataklı Kavanoz Alan Antikacı, Çataklı 45 Lik Plak Alan Antikacı, Çataklı Varaklı Halı Alan Antikacı.

Çataklı El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Çataklı Radyo Alan Antikacı, Çataklı Çini Alan Antikacı, Çataklı Mühür Alan Antikacı, Çataklı Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Çataklı Çaydanlık Alan Antikacı, Çataklı Halhal Alan Antikacı, Çataklı Tılsım Alan Antikacı, Çataklı Sepet Alan Antikacı, Çataklı Sandelye Alan Antikacı, Çataklı Eski Oyuncak Alan Antikacı, Çataklı Pikap Alan Antikacı, Çataklı Roman Alan Antikacı, Çataklı Tepsi Alan Antikacı, Çataklı Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Çataklı Forma Alan Antikacı, Çataklı Avize Alan Antikacı, Çataklı Sahan Alan Antikacı, Çataklı Tırnak Ayna Alan Antikacı, Çataklı Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Çataklı Bronz Heykel Alan Antikacı, Çataklı Şamdan Alan Antikacı.

Çataklı Kartpostal Alan Antikacı, Çataklı Hereke Halısı Alan Antikacı, Çataklı Sini Alan Antikacı, Çataklı Tüfek Alan Antikacı, Çataklı Köstekli Saat Alan Antikacı, Çataklı Varaklı Ayna Alan Antikacı, Çataklı Taş Plak Alan Antikacı, Çataklı Gravür Alan Antikacı, Çataklı Kurşun Alan Antikacı, Çataklı Gramafon Alan Antikacı, Çataklı Cd Player Alan Antikacı, Çataklı 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çataklı Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Çataklı Kahve Takımı Alan Antikacı, Çataklı Mobilya Alan Antikacı, Çataklı Kapı Alan Antikacı, Çataklı Kaşık Alan Antikacı, Çataklı İbrik Alan Antikacı, Çataklı Yağlı Boya Alan Antikacı, Çataklı Tabanca Alan Antikacı, Çataklı Ferman Alan Antikacı, Çataklı Ebru Alan Antikacı, Çataklı Tabak Alan Antikacı, Çataklı Semaver Alan Antikacı, Çataklı Kutu Alan Antikacı.

Çataklı Kehribar Alan Antikacı, Çataklı Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Çataklı Bronz Alan Antikacı, Çataklı Şişe Alan Antikacı, Çataklı Madalya Nişan Alan Antikacı, Çataklı Anahtar Alan Antikacı, Çataklı Makine Alan Antikacı, Çataklı Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Çataklı Mekanik Alet Alan Antikacı, Çataklı Kolye Alan Antikacı, Çataklı Fotoğraf Alan Antikacı, Çataklı Bünyan Halısı Alan Antikacı, Çataklı Tesbih Alan Antikacı, Çataklı El Dokuması Halı Alan Antikacı, Çataklı Opalin Alan Antikacı, Çataklı Taş Alan Antikacı, Çataklı Metal Alan Antikacı, Çataklı El Yazması Alan Antikacı, Çataklı Terazi Alan Antikacı, Çataklı Tokmak Alan Antikacı, Çataklı Gaz Ocağı Alan Antikacı, Çataklı Dirhem Alan Antikacı, Çataklı El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.