Çarşıkapı Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Çarşıkapı Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Çarşıkapı, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Çarşıkapı olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Çarşıkapı İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Çarşıkapı ve antika satıcıları Çarşıkapı için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Çarşıkapı Antikacı

İstanbul, Çarşıkapı antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Çarşıkapı) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çarşıkapı Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Çarşıkapı Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Çarşıkapı Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Çarşıkapı Takvim Alan Antikacı, Çarşıkapı Mangal Alan Antikacı, Çarşıkapı Bindallı Alan Antikacı, Çarşıkapı Müzik Seti Alan Antikacı, Çarşıkapı Kama Alan Antikacı, Çarşıkapı Kazan Alan Antikacı, Çarşıkapı Kristal Alan Antikacı, Çarşıkapı Kuran Alan Antikacı, Çarşıkapı Kupa Alan Antikacı, Çarşıkapı Ğügüm Alan Antikacı, Çarşıkapı Arma Alan Antikacı, Çarşıkapı Fıçı Alan Antikacı, Çarşıkapı El Yazması Kitap Alan Antikacı, Çarşıkapı Efemera Alan Antikacı, Çarşıkapı Hat Makası Alan Antikacı, Çarşıkapı Silke Alan Antikacı, Çarşıkapı Madalya Alan Antikacı.

Çarşıkapı Tarak Alan Antikacı, Çarşıkapı Harita Alan Antikacı, Çarşıkapı Kandil Alan Antikacı, Çarşıkapı Bez Alan Antikacı, Çarşıkapı Porselen Alan Antikacı, Çarşıkapı Müzik Aleti Alan Antikacı, Çarşıkapı Takı Kutusu Alan Antikacı, Çarşıkapı Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Çarşıkapı Resim Alan Antikacı, Çarşıkapı İpek Halı Alan Antikacı, Çarşıkapı Silah Alan Antikacı, Çarşıkapı Kilim Alan Antikacı, Çarşıkapı Plak Alan Antikacı, Çarşıkapı Kasetçalar Alan Antikacı, Çarşıkapı Zarf Alan Antikacı.

Çarşıkapı Komple Miras Evi Alan Antikacı, Çarşıkapı Yüzük Alan Antikacı, Çarşıkapı Portre Alan Antikacı, Çarşıkapı İran Halısı Alan Antikacı, Çarşıkapı Askeri Malzeme Alanalar, Çarşıkapı Baston Alan Antikacı, Çarşıkapı Bileklik Alan Antikacı, Çarşıkapı Sehpa Alan Antikacı, Çarşıkapı Kamçı Alan Antikacı, Çarşıkapı Hat Alan Antikacı, Çarşıkapı Oyma Alan Antikacı, Çarşıkapı Gümüşlük Alan Antikacı, Çarşıkapı El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Çarşıkapı Kılıç Alan Antikacı, Çarşıkapı Takı Alan Antikacı, Çarşıkapı Cep Saati Alan Antikacı, Çarşıkapı Dvd Alan Antikacı, Çarşıkapı Komple Eşya Alan Antikacı, Çarşıkapı Telefon Alan Antikacı, Çarşıkapı Pipo Alan Antikacı, Çarşıkapı Üç Etek Alan Antikacı, Çarşıkapı Bilezik Alan Antikacı, Çarşıkapı Bardak Alan Antikacı.

Çarşıkapı Tablo Alan Antikacı, Çarşıkapı 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çarşıkapı Sefer Tası Alan Antikacı, Çarşıkapı Dokuma Alan Antikacı, Çarşıkapı Kalem Alan Antikacı, Çarşıkapı Sürahi Alan Antikacı, Çarşıkapı Komple Kütüphane Alan Antikacı, Çarşıkapı Gümüş Alan Antikacı, Çarşıkapı Daktilo Alan Antikacı, Çarşıkapı Pul Alan Antikacı, Çarşıkapı Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Çarşıkapı Bıçak Alan Antikacı, Çarşıkapı Kol Saati Alan Antikacı, Çarşıkapı Makaralı Teyp Alan Antikacı, Çarşıkapı Rozet Alan Antikacı, Çarşıkapı Gelinlik Alan Antikacı, Çarşıkapı Çatal Alan Antikacı, Çarşıkapı Kıyafet Alan Antikacı, Çarşıkapı Duvar Saati Alan Antikacı, Çarşıkapı Fes Alan Antikacı, Çarşıkapı Küp Alan Antikacı, Çarşıkapı Saçma Alan Antikacı.

Çarşıkapı Hat Yazısı Alan Antikacı, Çarşıkapı Ağaç Alan Antikacı, Çarşıkapı Halı Alan Antikacı, Çarşıkapı Günlük Alan Antikacı, Çarşıkapı Yıldız Porselen Alan Antikacı, Çarşıkapı Masa Alan Antikacı, Çarşıkapı Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Çarşıkapı Kitap Alan Antikacı, Çarşıkapı Amfi Alan Antikacı, Çarşıkapı Albüm Alan Antikacı, Çarşıkapı Ahşap Alan Antikacı, Çarşıkapı Gondol Alan Antikacı, Çarşıkapı Çizgi Roman Alan Antikacı, Çarşıkapı Komple Mira Evi Boşaltanlar, Çarşıkapı Pusula Alan Antikacı, Çarşıkapı Gerdanlık Alan Antikacı, Çarşıkapı Cezve Alan Antikacı, Çarşıkapı Şerbetlik Alan Antikacı.

Çarşıkapı Tuval Alan Antikacı, Çarşıkapı Okka Alan Antikacı, Çarşıkapı Fincan Alan Antikacı, Çarşıkapı Cd Alan Antikacı, Çarşıkapı Cam Alan Antikacı, Çarşıkapı Çan Alan Antikacı, Çarşıkapı Hoparlör Alan Antikacı, Çarşıkapı Çiçek Alan Antikacı, Çarşıkapı Retro Eşya Alan Antikacı, Çarşıkapı Vazo Alan Antikacı, Çarşıkapı Koltuk Alan Antikacı, Çarşıkapı Şapka Alan Antikacı, Çarşıkapı Bakır Eşya Alan Antikacı, Çarşıkapı Kilit Alan Antikacı, Çarşıkapı Biblo Alan Antikacı, Çarşıkapı Saat Alan Antikacı, Çarşıkapı Matara Alan Antikacı, Çarşıkapı Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Çarşıkapı 33 Lük Plak Alan Antikacı, Çarşıkapı Nişan Alan Antikacı, Çarşıkapı Seramik Alan Antikacı, Çarşıkapı Minyatür Alan Antikacı, Çarşıkapı Kase Alan Antikacı, Çarşıkapı Tas Alan Antikacı, Çarşıkapı Kavanoz Alan Antikacı, Çarşıkapı 45 Lik Plak Alan Antikacı, Çarşıkapı Varaklı Halı Alan Antikacı.

Çarşıkapı El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Çarşıkapı Radyo Alan Antikacı, Çarşıkapı Çini Alan Antikacı, Çarşıkapı Mühür Alan Antikacı, Çarşıkapı Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Çarşıkapı Çaydanlık Alan Antikacı, Çarşıkapı Halhal Alan Antikacı, Çarşıkapı Tılsım Alan Antikacı, Çarşıkapı Sepet Alan Antikacı, Çarşıkapı Sandelye Alan Antikacı, Çarşıkapı Eski Oyuncak Alan Antikacı, Çarşıkapı Pikap Alan Antikacı, Çarşıkapı Roman Alan Antikacı, Çarşıkapı Tepsi Alan Antikacı, Çarşıkapı Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Çarşıkapı Forma Alan Antikacı, Çarşıkapı Avize Alan Antikacı, Çarşıkapı Sahan Alan Antikacı, Çarşıkapı Tırnak Ayna Alan Antikacı, Çarşıkapı Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Çarşıkapı Bronz Heykel Alan Antikacı, Çarşıkapı Şamdan Alan Antikacı.

Çarşıkapı Kartpostal Alan Antikacı, Çarşıkapı Hereke Halısı Alan Antikacı, Çarşıkapı Sini Alan Antikacı, Çarşıkapı Tüfek Alan Antikacı, Çarşıkapı Köstekli Saat Alan Antikacı, Çarşıkapı Varaklı Ayna Alan Antikacı, Çarşıkapı Taş Plak Alan Antikacı, Çarşıkapı Gravür Alan Antikacı, Çarşıkapı Kurşun Alan Antikacı, Çarşıkapı Gramafon Alan Antikacı, Çarşıkapı Cd Player Alan Antikacı, Çarşıkapı 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çarşıkapı Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Çarşıkapı Kahve Takımı Alan Antikacı, Çarşıkapı Mobilya Alan Antikacı, Çarşıkapı Kapı Alan Antikacı, Çarşıkapı Kaşık Alan Antikacı, Çarşıkapı İbrik Alan Antikacı, Çarşıkapı Yağlı Boya Alan Antikacı, Çarşıkapı Tabanca Alan Antikacı, Çarşıkapı Ferman Alan Antikacı, Çarşıkapı Ebru Alan Antikacı, Çarşıkapı Tabak Alan Antikacı, Çarşıkapı Semaver Alan Antikacı, Çarşıkapı Kutu Alan Antikacı.

Çarşıkapı Kehribar Alan Antikacı, Çarşıkapı Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Çarşıkapı Bronz Alan Antikacı, Çarşıkapı Şişe Alan Antikacı, Çarşıkapı Madalya Nişan Alan Antikacı, Çarşıkapı Anahtar Alan Antikacı, Çarşıkapı Makine Alan Antikacı, Çarşıkapı Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Çarşıkapı Mekanik Alet Alan Antikacı, Çarşıkapı Kolye Alan Antikacı, Çarşıkapı Fotoğraf Alan Antikacı, Çarşıkapı Bünyan Halısı Alan Antikacı, Çarşıkapı Tesbih Alan Antikacı, Çarşıkapı El Dokuması Halı Alan Antikacı, Çarşıkapı Opalin Alan Antikacı, Çarşıkapı Taş Alan Antikacı, Çarşıkapı Metal Alan Antikacı, Çarşıkapı El Yazması Alan Antikacı, Çarşıkapı Terazi Alan Antikacı, Çarşıkapı Tokmak Alan Antikacı, Çarşıkapı Gaz Ocağı Alan Antikacı, Çarşıkapı Dirhem Alan Antikacı, Çarşıkapı El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.