Çarşamba Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Çarşamba Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Çarşamba, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Çarşamba olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Çarşamba İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Çarşamba ve antika satıcıları Çarşamba için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Çarşamba Antikacı

İstanbul, Çarşamba antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Çarşamba) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çarşamba Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Çarşamba Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Çarşamba Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Çarşamba Takvim Alan Antikacı, Çarşamba Mangal Alan Antikacı, Çarşamba Bindallı Alan Antikacı, Çarşamba Müzik Seti Alan Antikacı, Çarşamba Kama Alan Antikacı, Çarşamba Kazan Alan Antikacı, Çarşamba Kristal Alan Antikacı, Çarşamba Kuran Alan Antikacı, Çarşamba Kupa Alan Antikacı, Çarşamba Ğügüm Alan Antikacı, Çarşamba Arma Alan Antikacı, Çarşamba Fıçı Alan Antikacı, Çarşamba El Yazması Kitap Alan Antikacı, Çarşamba Efemera Alan Antikacı, Çarşamba Hat Makası Alan Antikacı, Çarşamba Silke Alan Antikacı, Çarşamba Madalya Alan Antikacı.

Çarşamba Tarak Alan Antikacı, Çarşamba Harita Alan Antikacı, Çarşamba Kandil Alan Antikacı, Çarşamba Bez Alan Antikacı, Çarşamba Porselen Alan Antikacı, Çarşamba Müzik Aleti Alan Antikacı, Çarşamba Takı Kutusu Alan Antikacı, Çarşamba Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Çarşamba Resim Alan Antikacı, Çarşamba İpek Halı Alan Antikacı, Çarşamba Silah Alan Antikacı, Çarşamba Kilim Alan Antikacı, Çarşamba Plak Alan Antikacı, Çarşamba Kasetçalar Alan Antikacı, Çarşamba Zarf Alan Antikacı.

Çarşamba Komple Miras Evi Alan Antikacı, Çarşamba Yüzük Alan Antikacı, Çarşamba Portre Alan Antikacı, Çarşamba İran Halısı Alan Antikacı, Çarşamba Askeri Malzeme Alanalar, Çarşamba Baston Alan Antikacı, Çarşamba Bileklik Alan Antikacı, Çarşamba Sehpa Alan Antikacı, Çarşamba Kamçı Alan Antikacı, Çarşamba Hat Alan Antikacı, Çarşamba Oyma Alan Antikacı, Çarşamba Gümüşlük Alan Antikacı, Çarşamba El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Çarşamba Kılıç Alan Antikacı, Çarşamba Takı Alan Antikacı, Çarşamba Cep Saati Alan Antikacı, Çarşamba Dvd Alan Antikacı, Çarşamba Komple Eşya Alan Antikacı, Çarşamba Telefon Alan Antikacı, Çarşamba Pipo Alan Antikacı, Çarşamba Üç Etek Alan Antikacı, Çarşamba Bilezik Alan Antikacı, Çarşamba Bardak Alan Antikacı.

Çarşamba Tablo Alan Antikacı, Çarşamba 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çarşamba Sefer Tası Alan Antikacı, Çarşamba Dokuma Alan Antikacı, Çarşamba Kalem Alan Antikacı, Çarşamba Sürahi Alan Antikacı, Çarşamba Komple Kütüphane Alan Antikacı, Çarşamba Gümüş Alan Antikacı, Çarşamba Daktilo Alan Antikacı, Çarşamba Pul Alan Antikacı, Çarşamba Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Çarşamba Bıçak Alan Antikacı, Çarşamba Kol Saati Alan Antikacı, Çarşamba Makaralı Teyp Alan Antikacı, Çarşamba Rozet Alan Antikacı, Çarşamba Gelinlik Alan Antikacı, Çarşamba Çatal Alan Antikacı, Çarşamba Kıyafet Alan Antikacı, Çarşamba Duvar Saati Alan Antikacı, Çarşamba Fes Alan Antikacı, Çarşamba Küp Alan Antikacı, Çarşamba Saçma Alan Antikacı.

Çarşamba Hat Yazısı Alan Antikacı, Çarşamba Ağaç Alan Antikacı, Çarşamba Halı Alan Antikacı, Çarşamba Günlük Alan Antikacı, Çarşamba Yıldız Porselen Alan Antikacı, Çarşamba Masa Alan Antikacı, Çarşamba Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Çarşamba Kitap Alan Antikacı, Çarşamba Amfi Alan Antikacı, Çarşamba Albüm Alan Antikacı, Çarşamba Ahşap Alan Antikacı, Çarşamba Gondol Alan Antikacı, Çarşamba Çizgi Roman Alan Antikacı, Çarşamba Komple Mira Evi Boşaltanlar, Çarşamba Pusula Alan Antikacı, Çarşamba Gerdanlık Alan Antikacı, Çarşamba Cezve Alan Antikacı, Çarşamba Şerbetlik Alan Antikacı.

Çarşamba Tuval Alan Antikacı, Çarşamba Okka Alan Antikacı, Çarşamba Fincan Alan Antikacı, Çarşamba Cd Alan Antikacı, Çarşamba Cam Alan Antikacı, Çarşamba Çan Alan Antikacı, Çarşamba Hoparlör Alan Antikacı, Çarşamba Çiçek Alan Antikacı, Çarşamba Retro Eşya Alan Antikacı, Çarşamba Vazo Alan Antikacı, Çarşamba Koltuk Alan Antikacı, Çarşamba Şapka Alan Antikacı, Çarşamba Bakır Eşya Alan Antikacı, Çarşamba Kilit Alan Antikacı, Çarşamba Biblo Alan Antikacı, Çarşamba Saat Alan Antikacı, Çarşamba Matara Alan Antikacı, Çarşamba Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Çarşamba 33 Lük Plak Alan Antikacı, Çarşamba Nişan Alan Antikacı, Çarşamba Seramik Alan Antikacı, Çarşamba Minyatür Alan Antikacı, Çarşamba Kase Alan Antikacı, Çarşamba Tas Alan Antikacı, Çarşamba Kavanoz Alan Antikacı, Çarşamba 45 Lik Plak Alan Antikacı, Çarşamba Varaklı Halı Alan Antikacı.

Çarşamba El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Çarşamba Radyo Alan Antikacı, Çarşamba Çini Alan Antikacı, Çarşamba Mühür Alan Antikacı, Çarşamba Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Çarşamba Çaydanlık Alan Antikacı, Çarşamba Halhal Alan Antikacı, Çarşamba Tılsım Alan Antikacı, Çarşamba Sepet Alan Antikacı, Çarşamba Sandelye Alan Antikacı, Çarşamba Eski Oyuncak Alan Antikacı, Çarşamba Pikap Alan Antikacı, Çarşamba Roman Alan Antikacı, Çarşamba Tepsi Alan Antikacı, Çarşamba Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Çarşamba Forma Alan Antikacı, Çarşamba Avize Alan Antikacı, Çarşamba Sahan Alan Antikacı, Çarşamba Tırnak Ayna Alan Antikacı, Çarşamba Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Çarşamba Bronz Heykel Alan Antikacı, Çarşamba Şamdan Alan Antikacı.

Çarşamba Kartpostal Alan Antikacı, Çarşamba Hereke Halısı Alan Antikacı, Çarşamba Sini Alan Antikacı, Çarşamba Tüfek Alan Antikacı, Çarşamba Köstekli Saat Alan Antikacı, Çarşamba Varaklı Ayna Alan Antikacı, Çarşamba Taş Plak Alan Antikacı, Çarşamba Gravür Alan Antikacı, Çarşamba Kurşun Alan Antikacı, Çarşamba Gramafon Alan Antikacı, Çarşamba Cd Player Alan Antikacı, Çarşamba 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çarşamba Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Çarşamba Kahve Takımı Alan Antikacı, Çarşamba Mobilya Alan Antikacı, Çarşamba Kapı Alan Antikacı, Çarşamba Kaşık Alan Antikacı, Çarşamba İbrik Alan Antikacı, Çarşamba Yağlı Boya Alan Antikacı, Çarşamba Tabanca Alan Antikacı, Çarşamba Ferman Alan Antikacı, Çarşamba Ebru Alan Antikacı, Çarşamba Tabak Alan Antikacı, Çarşamba Semaver Alan Antikacı, Çarşamba Kutu Alan Antikacı.

Çarşamba Kehribar Alan Antikacı, Çarşamba Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Çarşamba Bronz Alan Antikacı, Çarşamba Şişe Alan Antikacı, Çarşamba Madalya Nişan Alan Antikacı, Çarşamba Anahtar Alan Antikacı, Çarşamba Makine Alan Antikacı, Çarşamba Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Çarşamba Mekanik Alet Alan Antikacı, Çarşamba Kolye Alan Antikacı, Çarşamba Fotoğraf Alan Antikacı, Çarşamba Bünyan Halısı Alan Antikacı, Çarşamba Tesbih Alan Antikacı, Çarşamba El Dokuması Halı Alan Antikacı, Çarşamba Opalin Alan Antikacı, Çarşamba Taş Alan Antikacı, Çarşamba Metal Alan Antikacı, Çarşamba El Yazması Alan Antikacı, Çarşamba Terazi Alan Antikacı, Çarşamba Tokmak Alan Antikacı, Çarşamba Gaz Ocağı Alan Antikacı, Çarşamba Dirhem Alan Antikacı, Çarşamba El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.